• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
@vendy26 moc gratuluju k miminku i peknemu porodu. To jsme se v Bohunicich presne vystridaly, nas pousteli prave 10. :wink: Jabyla taky v bohunicich spokojena, jen jsem to trochu nevychytala pres ty svatky, ale vsichni lidi byli moc fajn.
15. dub 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu pak se nabehas :grinning: kolik jsi pribrala?
15. dub 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip děkuju. Zatím celkem zvládáme, ale manžel je úžasnej a moc mi pomáhá. Zatím bych nepoužila slovo boj, ale některé chvíle jsou náročnější. Hlavně teda kombinace všech věcí okolo - poporodní poranění (už je mi celkem hej, ale prvních tak 5 - 6 dnů bylo fakt dost děs), celková únava po porodu (já mám pořád chvilema dost motáka, po porodu jsem omdlívala) a k tomu ta nová situace s miminkem.
15. dub 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak všem moc děkuju za gratulace k miminku.
15. dub 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 hurá :slight_smile: ro ráda slyšim a moc gratuluji :wink:
15. dub 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 moc gratuluju a těším se na fotečky i popis. Jsem ráda, že se tady sešly dva poziivní ohlasy na Bohunice, aspoň mi to ulehčí rozhodování..
15. dub 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson no zatím asi 8,5.....kolik ty?
15. dub 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vendy26 @hanuu holky moc gratuluju k miminkum!!! At se dari a tesim se na fotecky...
15. dub 2012 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 @hanuu Blahozelam moc k malym cloviecikom a k tomu, ze ste to cele krasne zvladli. Nech sa vam spolu krasne zziva a nech su pre vas deticky kazdodennym dovodom na stastny usmev a radosti.
15. dub 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vendy26 obrovska gratulace!! at se vam obema s holcickou dari, jste zdrave a uzivate si krasnych spolecnych chvil!! uz se tesim na popis pekneho porodu - toho neni nikdy dost :slight_smile:
15. dub 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendy26 gratuluju ke krásnémmu porodu i k narození Karolínky, at se vám všem třem dobře daří :wink:
16. dub 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu Já měla taky docela motáka, chvílemi jsem se musela pěkně přidržovat, k tomu hodně plakající miminko a manžela každý den od rána do večera na stavbě....na to fakt nebudu vzpomínat ráda, protože to byl děs.
16. dub 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc vám všem děkuji za gratulace! Dnes snad konečně nahraju fotky a sepíšu, jak to bylo:slight_smile: Každopádně doufám, že všem, které to ještě čeká, dodám optimismu:slight_smile:
16. dub 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendy26 nespechej... ja si rada pockam a ty odpocivej!!! :wink:

ja se mam dneska hodne dobre.. malou mi hlida babicka a tak sem do stredy v brne sama, poprve po 3,5letech je mala sama beze me - sem desna matka kvocna :grinning: ale musim rict, ze sem za to vazne rada ze me mamka presvedcila a nechala si ji u sebe - prvni den volna a ja se citim ze sem to vice nez potrebovala.. kdyz se rozhlednu a vidim ten bordel kolem me - ani to semnou nehne, dnesek je vegac den!! cely ho prospim - ja sem tak stastna :grinning:
16. dub 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaeth01 Odpočívej mamko, zasloužíš si, já jsem dneska byla na kontrole, sežrala jsem Geishu a vidím to tak že si zasloužím šlofíka u telky :grinning:
16. dub 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gabbika :grinning: ja sezrala dve kinder vajicka!!!!! az se mi z toho cukru udelalo blbe - tak sem rada ze v tom nejedu dneska sama!! :slight_smile:
16. dub 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 @gabbika Holky, moja dnesna bilancia - 2 pardubicke perniky a ledove kastany v bielej cokolade. A den je este len v polovici :slight_smile: Junior spi, ja vegetim, dnes bude zo mna leniva matka. Obed som mu vybrala zamrazeny, len dorobim kuskus, ohrejem a hotovo. Kedysi som si myslela, ze ked sa vydam a ked budem mat deti, ze zo mna bude taka prava gazdinka - upratane, navarene kvanta jedla, napecene, okna umyte... musim uznat, ze som mala dost naivne predstavy :grinning: mentalne to so mnou od puberty ani nehlo :grinning:
16. dub 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nae ledove kastany v bile cokolade neznam - mnam!!
jinak ja taky musim uznat ze co se tyka uklizeni a vareni, peceni - tak kvalitam sve matky nedosahuju ani po odkotniky!! a to nas mela temer rok po sobe - dodnes nechapu jak to zvladala?! nepamatuju se ze by u nas v nedeli nevonel ve 12hod na stole obed a v troube buchta :slight_smile: ja ted vetsinou zacnu kolem 10-11hod dopoledne smlouvat s mojim kam zajdem na obed :grinning: ale mam to tezke - chlop je strasna huba rozmazlena a domaciho jidla se vzdava jen hooodne nerad..
16. dub 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaeth01
@nae
Mám to stejně, nechápu jak to máma dělá a to ona má na starosti barák a zahradu a já byt a dítě je takhle prenatálně zatím nenáročné na údržbu :wink:
Jinak my většinou obědváme kolem 14 hodin, já to prostě dřív nestíhám. Ale utěšuje mě, že ani moje kamarádky to nezvládají jako své matky...alespoň dle jejich slov.
16. dub 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendy26 Vendy, gratuluju k holčičce a přeji hodně zdraví :slight_smile:
16. dub 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska opět kontrola a nějak se to nehýbe ... tak mi Dr. řekla, že máme ve středu přijet i s taškou a napíchnou mě na kapačku :unamused: aby se to popohnalo ... ach jo, kéž by se té naší cácorce zítra chtělo samotné ven :frowning2:
16. dub 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 kdyz zitra nic, ve stredu si na tebe vzpomenu urcite - jdu na KO do porodky.. tak ti budu drzet pesti!!!
16. dub 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 ach jo, to je opruz... a vypuzuješ nebo na to prdíš?:slight_smile:

Jinak jsem dneska dostala na kontrole injekci na protilátky a za dva týdny jdu na utz v 32 tt, jupíí. Moje dr utz moc nedělá, vždy jen rychlá kontrola srdíčka a kino žádné, tak si musím naposledy užít miminka v bříšku než ukáže jak vypadá. Mě děti na 3D fotkách trochu děsí, takže jsme na něm nebyli a jsme naputí jak kšandy jak vypadá :slight_smile:
16. dub 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@clara.7 A co je to za kapačku, to je jako na vyvolání? Třeba se ještě mimouš rozhoupe jít sám :wink:
16. dub 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika snažíme se s manželem jak jen to jde :grinning: dokonce chodí domů dřív z práce a ne až v 8 večer :wink: škoda, že nemáme vanu, takhle musim sedět ve sprchovym koutě a nahřívat bříško jenom sprchou.
@yesu v té kapačce by měl být oxytocin (jestli to píšu dobře), aby se porodní cesty povolily a začal porod samovolně ... pokud nezačene, tak další den se bude vyvolávat, to už moc nevím jak probíhá :unamused:
Takže doufám, že se mimi rozmyslí a prodere si cestu samo :slight_smile:
16. dub 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 Aha, zase sem o něco chytřejší :slight_smile: třeba to zabere a nebudou muset úplně vyvolávat!
16. dub 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 Hehe, tak to na tom makáte solidně. :slight_smile: Jinak ta vana mně v těhotenství jako uplná výhra nepřijde, už teď se z ní nemůžu vyhrabat s tím pupkem, sprchu bych ted ocenila určitě víc...i když chápu,že před tím porodem to je jinak.
16. dub 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika no to jo :grinning: vyloučila jsem jen červené víno a dneska procházku, je tam zima jak v Rusku :frowning2:
16. dub 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 Vítám Karolínku na světě a přeji jen to nejlepší, hlavně zdravíčko! :slight_smile: Měla jsi krásný, rychlý a bezproblémový porod stejně jako jsem měla já, pevně věřím, že rozhodně pomohlo epino, já také nacvičila myslím 29cm a Adam měl hlavičku snad 33 cm a váhu 3720!!! Takže kus chlapa. Jsem za to ráda a u tvého příběhu jsem cítila krásný pocit a vzpomínky na svůj první porod, jakoby to bylo včera. Já rodila ráno, ale večer jsem tam hopsala, až si ostatní chuděrky maminy po nástřihu musely klepat na čelo. :grinning: Ostatním epino opravdu doporučuji.
@clara.7 Také přeji ať už se malá rychle rozhoupá a máš klidný porod a malou brzy u sebe. :wink:
17. dub 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu Moc děkuji, Hani. Jinak taky přeju, ať je brzy co nejlíp a vše se rychle hojí! Je super, že manžel pomáhá. Náš tatínek je s námi taky tento týden doma, hlavně aby se s malinkou "sžili" - pořád se bojí, že ji špatně drží apod., přitom to tak vůbec není...no chlapi no:slight_smile: Ale je vidět, že jak je s ní celý den, tak už mu to taky tak nepřijde a nemá z ní takový strach:grinning:
17. dub 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek