Těhulky z Brna 2011/2012

Ahoj holky, najdou se ještě nějaké Brněnské těhulky co mají TP 2012? Doufám, že jo 🙂
hanuu
15. dub 2012
@vendy26 moc gratuluju k miminku i peknemu porodu. To jsme se v Bohunicich presne vystridaly, nas pousteli prave 10. 😉 Jabyla taky v bohunicich spokojena, jen jsem to trochu nevychytala pres ty svatky, ale vsichni lidi byli moc fajn.
pitrson
15. dub 2012
@yesu pak se nabehas 😃 kolik jsi pribrala?
hanuu
15. dub 2012
@jancip děkuju. Zatím celkem zvládáme, ale manžel je úžasnej a moc mi pomáhá. Zatím bych nepoužila slovo boj, ale některé chvíle jsou náročnější. Hlavně teda kombinace všech věcí okolo - poporodní poranění (už je mi celkem hej, ale prvních tak 5 - 6 dnů bylo fakt dost děs), celková únava po porodu (já mám pořád chvilema dost motáka, po porodu jsem omdlívala) a k tomu ta nová situace s miminkem.
hanuu
15. dub 2012
Jinak všem moc děkuju za gratulace k miminku.
clara.7
15. dub 2012
@vendy26 hurá 🙂 ro ráda slyšim a moc gratuluji 😉
danaruj
15. dub 2012
@vendy26 moc gratuluju a těším se na fotečky i popis. Jsem ráda, že se tady sešly dva poziivní ohlasy na Bohunice, aspoň mi to ulehčí rozhodování..
yesu
15. dub 2012
@pitrson no zatím asi 8,5.....kolik ty?
carrynkaautor
15. dub 2012
@vendy26 @hanuu holky moc gratuluju k miminkum!!! At se dari a tesim se na fotecky...
nae
15. dub 2012
@vendy26 @hanuu Blahozelam moc k malym cloviecikom a k tomu, ze ste to cele krasne zvladli. Nech sa vam spolu krasne zziva a nech su pre vas deticky kazdodennym dovodom na stastny usmev a radosti.
kaeth01
15. dub 2012
@vendy26 obrovska gratulace!! at se vam obema s holcickou dari, jste zdrave a uzivate si krasnych spolecnych chvil!! uz se tesim na popis pekneho porodu - toho neni nikdy dost 🙂
wiwiane
16. dub 2012
@vendy26 gratuluju ke krásnémmu porodu i k narození Karolínky, at se vám všem třem dobře daří 😉
jancip
16. dub 2012
@hanuu Já měla taky docela motáka, chvílemi jsem se musela pěkně přidržovat, k tomu hodně plakající miminko a manžela každý den od rána do večera na stavbě....na to fakt nebudu vzpomínat ráda, protože to byl děs.
vendy26
16. dub 2012
Holky, moc vám všem děkuji za gratulace! Dnes snad konečně nahraju fotky a sepíšu, jak to bylo:-) Každopádně doufám, že všem, které to ještě čeká, dodám optimismu🙂
kaeth01
16. dub 2012
@vendy26 nespechej... ja si rada pockam a ty odpocivej!!! 😉

ja se mam dneska hodne dobre.. malou mi hlida babicka a tak sem do stredy v brne sama, poprve po 3,5letech je mala sama beze me - sem desna matka kvocna 😃 ale musim rict, ze sem za to vazne rada ze me mamka presvedcila a nechala si ji u sebe - prvni den volna a ja se citim ze sem to vice nez potrebovala.. kdyz se rozhlednu a vidim ten bordel kolem me - ani to semnou nehne, dnesek je vegac den!! cely ho prospim - ja sem tak stastna 😃
gabbika
16. dub 2012
@kaeth01 Odpočívej mamko, zasloužíš si, já jsem dneska byla na kontrole, sežrala jsem Geishu a vidím to tak že si zasloužím šlofíka u telky 😃
kaeth01
16. dub 2012
@gabbika 😃 ja sezrala dve kinder vajicka!!!!! az se mi z toho cukru udelalo blbe - tak sem rada ze v tom nejedu dneska sama!! 🙂
nae
16. dub 2012
@kaeth01 @gabbika Holky, moja dnesna bilancia - 2 pardubicke perniky a ledove kastany v bielej cokolade. A den je este len v polovici 🙂 Junior spi, ja vegetim, dnes bude zo mna leniva matka. Obed som mu vybrala zamrazeny, len dorobim kuskus, ohrejem a hotovo. Kedysi som si myslela, ze ked sa vydam a ked budem mat deti, ze zo mna bude taka prava gazdinka - upratane, navarene kvanta jedla, napecene, okna umyte... musim uznat, ze som mala dost naivne predstavy 😃 mentalne to so mnou od puberty ani nehlo 😃
kaeth01
16. dub 2012
@nae ledove kastany v bile cokolade neznam - mnam!!
jinak ja taky musim uznat ze co se tyka uklizeni a vareni, peceni - tak kvalitam sve matky nedosahuju ani po odkotniky!! a to nas mela temer rok po sobe - dodnes nechapu jak to zvladala?! nepamatuju se ze by u nas v nedeli nevonel ve 12hod na stole obed a v troube buchta 🙂 ja ted vetsinou zacnu kolem 10-11hod dopoledne smlouvat s mojim kam zajdem na obed 😃 ale mam to tezke - chlop je strasna huba rozmazlena a domaciho jidla se vzdava jen hooodne nerad..
gabbika
16. dub 2012
@kaeth01
@nae
Mám to stejně, nechápu jak to máma dělá a to ona má na starosti barák a zahradu a já byt a dítě je takhle prenatálně zatím nenáročné na údržbu 😉
Jinak my většinou obědváme kolem 14 hodin, já to prostě dřív nestíhám. Ale utěšuje mě, že ani moje kamarádky to nezvládají jako své matky...alespoň dle jejich slov.
romca13
16. dub 2012
@vendy26 Vendy, gratuluju k holčičce a přeji hodně zdraví 🙂
clara.7
16. dub 2012
Dneska opět kontrola a nějak se to nehýbe ... tak mi Dr. řekla, že máme ve středu přijet i s taškou a napíchnou mě na kapačku :-| aby se to popohnalo ... ach jo, kéž by se té naší cácorce zítra chtělo samotné ven 😞
kaeth01
16. dub 2012
@clara.7 kdyz zitra nic, ve stredu si na tebe vzpomenu urcite - jdu na KO do porodky.. tak ti budu drzet pesti!!!
gabbika
16. dub 2012
@clara.7 ach jo, to je opruz... a vypuzuješ nebo na to prdíš?🙂

Jinak jsem dneska dostala na kontrole injekci na protilátky a za dva týdny jdu na utz v 32 tt, jupíí. Moje dr utz moc nedělá, vždy jen rychlá kontrola srdíčka a kino žádné, tak si musím naposledy užít miminka v bříšku než ukáže jak vypadá. Mě děti na 3D fotkách trochu děsí, takže jsme na něm nebyli a jsme naputí jak kšandy jak vypadá 🙂
yesu
16. dub 2012
@clara.7 A co je to za kapačku, to je jako na vyvolání? Třeba se ještě mimouš rozhoupe jít sám 😉
clara.7
16. dub 2012
@gabbika snažíme se s manželem jak jen to jde 😃 dokonce chodí domů dřív z práce a ne až v 8 večer 😉 škoda, že nemáme vanu, takhle musim sedět ve sprchovym koutě a nahřívat bříško jenom sprchou.
@yesu v té kapačce by měl být oxytocin (jestli to píšu dobře), aby se porodní cesty povolily a začal porod samovolně ... pokud nezačene, tak další den se bude vyvolávat, to už moc nevím jak probíhá :-|
Takže doufám, že se mimi rozmyslí a prodere si cestu samo 🙂
yesu
16. dub 2012
@clara.7 Aha, zase sem o něco chytřejší 🙂 třeba to zabere a nebudou muset úplně vyvolávat!
gabbika
16. dub 2012
@clara.7 Hehe, tak to na tom makáte solidně. 🙂 Jinak ta vana mně v těhotenství jako uplná výhra nepřijde, už teď se z ní nemůžu vyhrabat s tím pupkem, sprchu bych ted ocenila určitě víc...i když chápu,že před tím porodem to je jinak.
clara.7
16. dub 2012
@gabbika no to jo 😃 vyloučila jsem jen červené víno a dneska procházku, je tam zima jak v Rusku 😞
misaskul
17. dub 2012
@vendy26 Vítám Karolínku na světě a přeji jen to nejlepší, hlavně zdravíčko! 🙂 Měla jsi krásný, rychlý a bezproblémový porod stejně jako jsem měla já, pevně věřím, že rozhodně pomohlo epino, já také nacvičila myslím 29cm a Adam měl hlavičku snad 33 cm a váhu 3720!!! Takže kus chlapa. Jsem za to ráda a u tvého příběhu jsem cítila krásný pocit a vzpomínky na svůj první porod, jakoby to bylo včera. Já rodila ráno, ale večer jsem tam hopsala, až si ostatní chuděrky maminy po nástřihu musely klepat na čelo. 😃 Ostatním epino opravdu doporučuji.
@clara.7 Také přeji ať už se malá rychle rozhoupá a máš klidný porod a malou brzy u sebe. 😉
vendy26
17. dub 2012
@hanuu Moc děkuji, Hani. Jinak taky přeju, ať je brzy co nejlíp a vše se rychle hojí! Je super, že manžel pomáhá. Náš tatínek je s námi taky tento týden doma, hlavně aby se s malinkou "sžili" - pořád se bojí, že ji špatně drží apod., přitom to tak vůbec není...no chlapi no:-) Ale je vidět, že jak je s ní celý den, tak už mu to taky tak nepřijde a nemá z ní takový strach😃

Začni psát odpověď...

Odešli