• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
@romca13 Romi, moc děkuji! A jak se cítíš ty? V rychlosti jsem se snažila dočítat a narazila na to, že jsi měla nějaký závratě apod. Tak doufám, že už je líp. A není třeba naděje, že po porodu se to naopak upraví?
17. dub 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 Klári, držím všechny palce, co mám, ať se malá rozhoupe sama. A kdyby náhodou ne, tak ať vše proběhne rychle a bez problémů. Spousta holek má i vyvolávaný porod rychlý a pohodový... Zítra na tebe budu moc myslet!
17. dub 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika Gabi, s tím 3D jsi mě pobavila:grinning: My na něm teda byli, ale musím přiznat, že při prvním pohledu jsem se spíš zděsila, než abych se nějak rozplývala nad rozkošností našeho miminka:grinning::grinning:
17. dub 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@misaskul Moc děkuji! Jinak epino taky velebím. K pohodovému porodu - určitě jsem měla štěstí, že to tak všechno klapalo, nicméně na druhou stranu si říkám, že jsem se snažila udělat maximum pro to, aby to tak bylo - cvičila jsem s epinem, dost jsem se u toho natrápila, pže to vůbec nepostupovalo tak rychle, jak jsem si představovala, a ještě když jsem četla příspěvky holek z diskuze, jak to u nich rychle jde...no dovedeš si představit, že mi to moc nepřidalo:slight_smile: Každopádně i těch mých nacvičených 27cm udělalo dost, bez cvičení by byl nástřih určitě nutný. Taky jsem ke konci pila konvici maliníku denně. Nevím, třeba ne, ale třeba přispěl k tak rychlému otevírání...
17. dub 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 Určitě je to i o štěstí, já osobně si navíc myslím, že i drobnější miminka se rodí líp, ale na druhou stranu ten náš měl přes 3,5 kilo, takže to asi je jen můj subjektivní názor. Také jsem dělala pro nejbezproblémovější porod maximum, cvičila s epinem, chodila do těhu cvičení na balonech, pila maliník, taky jsem pila "lektvar" z lněného semínka a lněné seminko jsem i jedla, no a samozřejmě "spolupráce" s manželem snad také měla svúj význam. :grinning: A nakonec i pozitivní přístup k blížícímu se porodu, pohoda doma, roli hraje všechno...
Ale to epino je fakt malý zázrak!
17. dub 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendy26 Právě, že mi vůbec líp není,, nikdo neví, proč to mám, uvidíme co bude po porodu,,,
17. dub 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hlasim radostnou novinu, mame to za sebou :slight_smile: anicka se narodila dnes pred polednem. Meri 53 cm a vazi 3,8 kg. Je kouzelna :slight_smile: Porod byl vazne sila, ale Bohunice moc chvalim. Az budu trochu pri sile a doma, napisu dalsi info. Mejte se :slight_smile:
17. dub 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@clara.7 Jeeej, to je krasna novinka! Blahozelam a prajem vam vsetko najlepsie- dceruska je riadny kus holky, ta sa v zivote iste nestrati :slight_smile: Uf, uplne som dojata :slight_smile: Mna caka v piatok vyvolavacka, no co sa da robit, ked sa malemu nechce. Tiez to bude riadny cvalda...
17. dub 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@clara.7 Gratuluju Klárko, hlavně ať jste všichni zdraví!

@nae Tak třeba taky den před vyvoláním miminko vykročí samo na svět :slight_smile:
17. dub 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@clara.7 gratuluju k holčičce a přeju hodně zdraví oběma:slight_smile:
17. dub 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@clara.7 Gratulaceeeee!!! Ježiš já mám takovou radost!!! Tak si to kočenka rozmyslela sama? No jsem zvědavá na bližší info:slight_smile: Teď moc odpočívej, oběma vám přeju hlavně zdravíčko a ať je Anička spokojené miminko! Myslím na vás!
17. dub 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romca13 To je hrozný...drž se, Romi!
17. dub 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae Držím pěsti, aby se miminko rozhoupalo samo, přeci jen do pátku ještě času dost:wink:
17. dub 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 Klári, moc gratuluju k Aničce,,, teda ale byla kus ženské,, přeji vám hoodně zdravíčka :slight_smile:
18. dub 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@clara.7 juu gratuluju k dalsi holcicce :slight_smile: pekne odpocivej, at se vam dari :slight_smile:
18. dub 2012 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@clara.7 moc gratuluju k holčičce, je vysoká, bude z ní modelka :slight_smile:
18. dub 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@clara.7 obrovska gratulace!!! hlavne zdravi a pohodu.. uzivejte holky!!

@nae do patku casu dost! a kdyz ne, tak to bude opravdu super darecek :wink:

jinak dnes na kontrole 38tt - mala odhadni vaha 3.8kg - no ja tomu moc neverim, ale verim ze bude vetsi.. to byla i prvni dcerka.. takze sem zvedava.. pry je vse nachystane, takze jen cekat..
na Obilnaku zadna cekacka - prisla sem o 30min drive, vzali me hned a do hodky sem byla venku - sem si nakoupila casopisu a susenek a ani sem nemela prilezitost se do jednoho nebo druheho pustit :grinning:
18. dub 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kaeth01 Ty jo, tak super, to už taky může být každým dnem! :dizzy_face: :slight_smile: A pokud je vše přichystané, bude to určitě krásný bezproblémový porod!
Naše prďka měla včera týden, pojďte zastavit čas, nebo mi rychle vyroste :frowning2: :grinning:
18. dub 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@clara.7 gratulujiiiiiiiiiiii :slight_smile: zdravicko....
18. dub 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendy26 mas pravdu, strasne to leti.. nas tata se pta Talinky kazdy tyden kdy mu prestane rust, ze ji chce mit porad malickou :slight_smile:
ja u prvniho jsem se porad tesila, kdy zacne lozit, kdy zacne mluvit, kdy zacne chodit..
ted se tesim na to ze to bude miminko hoooodne dlouho at mam cas si to poradne uzit!!! :slight_smile:
18. dub 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaeth01 tak za chvilku bude další mimčo na světě? to je super, hrozně to utíká, všude na disluzích sem řešila snažení a ty první týdny a najednou už tu jedna po druhé rodí, to je mazec!
A mám objednanej konečně kočárek, mám radost :slight_smile:
18. dub 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Taky gratuluji k miminkům..Pěkně se nám to tu rozrůstá:slight_smile:)
18. dub 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@clara.7 Vítám Aničku mezi námi a přeji ať se jí na světě líbí! Hodně zdravíčka! :slight_smile:
19. dub 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak hadam, ze jestli @nae neporodila behem noci ze ctvrtka na patek, tak ted uz to ma urcite zasebou..
@nae moc rada se s tebou v porodnici kdyz ne potkam, tak alespon vystridam :grinning: a kdyz ani to ne.. pak se aspon tesim na dalsi milou zpravu o mimisku..
20. dub 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip tak já jsem šťastná, že s námi manžel zůstal doma, hlavně ten první týden si bez toho neumím představit a věřím, že to muselo být hodně náročné. Ale už se to srovnalo, ne?
20. dub 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@clara.7 juuu, taky pěknej drobeček :slight_smile: Moc gratuluju
20. dub 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misaskul @vendy26 taky jsem pila maliník a porod postupoval celkem rychle. Epino jsem taky chtěla,a el hrozil mi předčasný porod, tak jsem se k němu nějak neodhodlala. Každopádně malej měl hlavičku 37,5 cm, takže 33cm je opravdu nádhera :slight_smile:
20. dub 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 děkuju, už se cítím celkem v pohodě, ale první týden teda nic moc. Manžel se taky prvně trochu bál, ale jinak je s malým úžasnej. Přebaluje, chová, uspává a celkově se o nás krásně stará. Netěším se, jak začne příští týden chodit naplno do práce.
20. dub 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 A já už podezřívala z rození tebe:wink: :slight_smile:
20. dub 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu Jj, je jasné, že 3-kilové mimčo se rodí líp než větší mimísci. Já říkám, že mně stačily i ty 3 pytlíky mouky:slight_smile: takže klobouk dolů. Jinak u nás byl tento týden taky s námi manžel doma, příští už budeme samy, ale brzy zase budou dny volna navíc (1. a 8. květen), tak aspoň něco:slight_smile: A co maličký? Papá, spinká hezky? Bříško trápí/netrápí? U nás byl v pondělí dětský dr. a po neděli jdeme do první poradny. Jsem zvědavá, kolik malá aktuálně váží (z porodky jsme šly s 2,87kg). Ale myslím, že papá hezky, jí zhruba po 3 - 3,5 hodinách, saje hezky, občas ji teda u toho musím budit:slight_smile:
20. dub 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek