• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
@gabbika razítko nepotřebuješ, Vlčková si napíše jméno a termín porodu a pak se jí ozveš až se mimčo narodí a příjde k vám na návštěvu sestřička. V nemocnici jim úplně stačí jméno a telefon. Navíc po mně to v Bohunicích chtěli až druhý den po porodu, což už jsem stejně průkazku neměla. Navíc to chtějí na dětském oddělení a průkazka zůstane na tom porodnickém, takže to fakt nepotřebuješ.
2. kvě 2012 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@carrynka
@hanuu

Díky holky! Musím tam zavolat a domluvit se.
2. kvě 2012 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendy26 Ja som napnuta ako struna, kedy sa Kaeth ozve s podrobnostami :slight_smile:
2. kvě 2012 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nae To jsme dvě:slight_smile: Ale věřím, že to holky zvládly! Jinak koukám, že dnes má tvůj chlapeček přesně 2 týdny. Naše malá měla včera 3...tak jsem celý večer vzpomínala, jak to "tehdy" bylo....:slight_smile: :grinning:
2. kvě 2012 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendy26 Leti to, leti... v noci, ked som tu s nim ponocovala, som stale pozerala na hodinky a vravela som si: takto pred dvomi tyzdnami to bolo este dobre, a teraz to uz nebolo dobre, teraz som hrozne nadavala, teraz som to uz mala za sebou atd. :slight_smile: Maly je zlaty, ale v kuse prisaty a moc toho nenaspi. Dufam, ze po 6nedeli uz aspon ciastocne nabehne na nejaky denny rezim. Teraz sa viacmenej prisposobujem starsiemu - chodime von, ako sme boli zvyknuti, ja v kuse kojim, rozpravam sa s nim, vcera som aj obcas pri kojeni kopla do lopty, ked mi nahraval... Esteze je uz take skvele pocasie, ze clovek nemusi byt navleceny ako snehuliak... aj ked na druhej strane tie poporodne faldy v tricku nevyzeraju vobec pekne :unamused:
2. kvě 2012 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky chodíte ještě do práce a jak to vidíte, když bude nadále takové "horké" počasí? V tomhle horku a bez klimatizace je to za trest :( Už se mi stalo, že mi bylo blbě a dva dny poté třeštila hlava :( a žaludek jako na vodě...
2. kvě 2012 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucuschka od zítřska se má začít ochlazovat,, zítra jen 22, a o víku 17 stunů a má začít pršet,,,
2. kvě 2012 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, kdo jste rodily v bohunicích,,,,,, zjišťuje se pak před porodem předběžná váha mimíska a třeba to, jestli nemá ženská úzkou pánev? já se na to ptala mýho mudra, jestli to dělá a on mi říkal, že váha se pak už nezjišťuje, že je to zbytečný,,,,,
2. kvě 2012 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@romca13 alespoň nějaká dobrá zpráva pro těhule a zahrádkáře :grinning:
2. kvě 2012 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lucuschka jj, to je fakt,, to teplo mi fakt dává zabrat,, jsem jak zdechlina
2. kvě 2012 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@romca13 a ty ještě chodíš do zaměstnání nebo jsi doma?
2. kvě 2012 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucuschka já jsem doma od začátku těhu,,,,
2. kvě 2012 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@romca13 ahá, tak to docela závidím.. :sweat_smile: můžeš se třeba sprchčit v chladnější vodě nebo tak :sweat_smile:
2. kvě 2012 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@nae
@gabbika
@vendy26
holky sem doma.. po tydnu v tom ustavu uz nemuzu v telce videt ani blbou reklamu na Ordinaci v ruzove zahrade!!! no ale je to na dlouhe povidani :slight_smile: takze k porodu vice pozdeji.. ted jen "malinka" Zoe mela pri narozeni 4.11kg :slight_smile: pri posledni kontrole v porodce ji 3x premerovali a hned druhy den me hnali na indukci - neverila sem tem odhadum, ale trefili se s rozdilem 100g :slight_smile: presto porod byl sileny, kratky (2,5hod), intenzivni, ale vysla sem z toho bez skrabance :grinning: takze nakonec super!! malinka mela zloutenku a tak byla dva dny na ozarovani :frowning2: dneska nas ale pustili domu a tak se stastna!!! jak to pujde napisu vice.. ted jdu koukat do postylky na to svoje 4kg stesti :slight_smile:
2. kvě 2012 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@kaeth01 Paráda! Moc gratuluju k holčičce, krásné jméno a pěkný macík :grinning:
2. kvě 2012 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kaeth01 blahopřeju a přeju oběma vše nej a špatné, ať se vám zdaleka vyhne :sweat_smile:
2. kvě 2012 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lucuschka Já sem doma už od půli ledna, sice pracuju doma, ale jen tak 2-3 hoďky denně, celej den v práci bych to nedala!!!!
@kaeth01 Moc gratuluju k holčičce a přeju hodně zdravíčka!
2. kvě 2012 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@romca13 Romi, k pánvi - můj dr. v jedné poradně řekl, že pánev mám ok a něco napsal do průkazky (nejde to ale přečíst) :slight_smile: V Bohunicích nikdo nic nezkoumal. A k váze mimča - zhruba od 32. týdne mi ji začal můj dr. v každé poradně přibližně říkat, na kontrole v porodce (mé první a jediné) mi doktorka odhad váhy řekla taky.
2. kvě 2012 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaeth01 Víííítej zpět, Katy!!!! A malou Zoe vítáme na tomto světě a přejeme hlavně hodně zdravíčka a ať je spokojené miminko :dizzy_face: :slight_smile: 4 kg není málo, ale zvládla jsi to!! Klobouk dolů!
2. kvě 2012 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@m.artina ahojky, vítej mezi nás i mezi těhotné :slight_smile:
2. kvě 2012 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaeth01 teda pěkná macanda malá Zoe :slight_smile: ale zvdládla jsi to, moc gratuluju a přeju hodně zdravíčka :slight_smile:
2. kvě 2012 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vendy26 no mě odhad váhy říkal jen v 29 tt, a teď už mi UZ asi dělat už nebude,, další poradnu mám 21.5. to budu 36tt s monitorem a kdy půjdu na další vůbec netuším,,, no uvidím :slight_smile:
2. kvě 2012 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaeth01 gratuluju ke štěstíčku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. kvě 2012 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaeth01 No teda, ze 4 kg :grinning: Ta sa na piesocku nebude delit o babovicky :slight_smile: Som rada, ze vsetko dobre dopadlo, moc blahozelam a smekam, ze si porod zvladla hladko a bez zbytocnych bolistiek, aj ked verim, zeked sa vyse 4 kg rozhodnu takou rekordnou rychlostou prejst "podvozkom", je to vskutku zazitok :wink: Budeme cakat na podrobnosti, ked sa trochu obe doma zotavite a zabehnete. Opatrujte sa a tesime sa s vami :wink:
2. kvě 2012 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kaeth01 Gratulace k malé Zoe a smekám před maminkou, která porod zvládla bez "škrábance". :slight_smile: Super. Hodně štěstíčka a zdravíčka!
2. kvě 2012 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj Holky, dneska jsem byla na posledním "velkém" utz, všechno je naštěstí v pořádku, maličký má odhad něco přes 1600 g a už se otočil hlavičkou dolů. Jak se vyjádřil můj muž, už víme, kde má prdelku, může přes ni dostat když bude zlobit :grinning:
3. kvě 2012 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Dneska to teda na nějaké snižování teplot nevypadá... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2012 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Chodíte některá na nějaký těhu cvičení? Já mám dneska těhu jogu v solný jeskyni a je to tam moc fain :wink:
3. kvě 2012 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@romca13 Romčo mě to měřili když jsem tam byla na monitoru, což bylo vlastně den předem. NA tu váhu se mě pak myslím akorát ptali před porodem, ale mylsím, že spíš tak pro zajímavost, že kdybych nevěděla, tak to stejně neměří.
3. kvě 2012 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaeth01 Moc gratuluju k holčičce, taky žádný drobek, a máte krásné jméno.
3. kvě 2012 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek