• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
@lenya79 jejej, takže včera babička se Samuelem, jak jsem zvědavě nahlížela byla tvoje :slight_smile: hezoučkej chlapeček :wink: a jak vypadal spokojeně, když spinkal :grinning:
4. kvě 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika chápu, že mimi je přednější než pohybové aktivity :slight_smile: to je jasný... tvrdnutí jsem asi nepoznala, ale někdy mě zlobí spíš křeče od žeber až dolů...
4. kvě 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenya79 jinak děkujeme za hezké protažení včera v jeskyni :sweat_smile: bylo to bezva - dokonce mě přestala pobolívat záda :wink: už se těším na příští lekci
4. kvě 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 Ahojky, precitala som si tvoje zazitky... mne to pride divne, ze nie su zvyknuti, ze indukovane porody mozu byt rychle - a hlavne, ked sa nejedna o prvorodicku. Trochu mam vycitky svedomia, ze som ti Obilnak tak vychvalila...co sa tyka toho umyvania/neumyvania miminiek - nie si prva, ani posledna, co toto ziadala - kamoska rodila v decembri a tiez nechcela mimino umyvat. Ja som povodne tiez nechcela, ale je pravda, ze nas maly bol dost "oslizly", narodil sa este s plodovymi obalmi, tak som ho nechala umyt. Ale potom sme ho kupali az po par dnoch doma, v porodnici uz nie. Ked sa prisli pytat na to, ci ho chcem kupat, tak som slusne povedala, ze dakujem, okupem si ho az doma a bol klud.
Drzim ti palce, nech mas doma stale takeho anjelicka a nech mas hlavne vela radosti z oboch deticiek. :slight_smile: Nas maly je zatial uplny opak starsieho - nespavec a non-stop prisavnik. Sama sebe sa divim, ze este fungujem a nezaspavam za pochodu, lebo standardne v noci vstavam kazdu hodinu a maly pije, akoby tyzden nejedol. A za hodinu zase budicek... Na jednej strane si to uzivam, ze je to este take malunke vonave zvieratko, na druhej strane sa tesim, ked nabehneme aspon na aky-taky rezim a budem si moct den lepsie planovat.
4. kvě 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucuschka jojo, to byla moje máma, hlídá mi Samouše během cvičení, když je hezky tak ho vozí po městě v kočárku a pak na mě čeká před jeskyní :slight_smile: mi včera říkala, že nějaká těhulka koukala do kočárku :slight_smile:
Jsem ráda, že záda přestaly bolet :wink:
4. kvě 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 škoda jen toho orgasmu :slight_smile: každopádně moc gratuluju. Máš to za sebou, i když se to nečetlo úplně dobře, to jsi si klidně mohla sednout venku na lavičku a rodit tam, myslím, že by o tebe byl větší zájem :( Hlavně že je vše v pořádku. Ať malá roste :slight_smile:
4. kvě 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nae ja vubec nelituju toho ze sem rodila na Obilnaku - takze zadne vycitky!! vis ja stejne mam pocit, ze oni vetsine rodicek ten porodni plan odkyvaji, ale pokud neni dost durazna a nema za sebou treba dulu, ktera ji podporuje, pak to berou jen jako papir na kterem jim nezalezi.. at si tam ta mamina proste pise co chce, my si to udelame stejne po svem.. takovy sem mela pocit, ale mozna ze je to zase od cloveka, jeden se tim zabyva vice, jiny mene.. ja sem si neco malo nakonec vybojovala, takze dobry.. i kdyz jeste jedno minus kterym me nastvaly - malou jak byla na ozarovani mi nalily cajem!!!!!!! to sem malem nerozdychala.. to si myslim, ze by bez souhlasu rodicu opravdu nemely.. zvlaste kdyz sem ji chodila kojit podle potreby a neustale sem opakovala, ze mi nevadi vstavat i co hodinu! nastesti to bylo jen jednou, ale zase.. zlobila sem se, ale skousla to.. proste ta konktretni sestra nebrala ohled na nic jineho nez zase na to ze pro ni to bylo snazsi jak volat maminu.. - za to nemuzu soudit celou porodnici..
proste u nas je treba ujit jeste kus cesty nez se maminky zacnou brat vazne.. ja doufam ze se doziju jednoho dne kdy i u nas bude maminka miminka clovek se svym pravem na nazor a pravem rozhodovat v ramci moznosti o svem diteti bez predsudku a ponizovani..
ja se priznam sem malinko nervozni z toho jak je mala hodna.. temer neplace.. ja na to nejsem zvykla a porad nervozne popochazim kolem postylky.. prvni holcicku sem mela na prsu nebo rukach porad, nemohla sem jist, na zachod.. nic.. ted jako bych doma ani mimco nemela.. lezi a kouka.. pak kdyz chce zamnouka ze by si dala mlicko.. proste je to nezvyk a ja sem z toho fakt nesva - divne ze? :sweat_smile: jina mamka si mozna poklepe na celo, ale tak snad je to taky normalni.. hmm..
taky ti drzim pesti at malinky zvetsuje prestavky mezi kojenim.. urcite to bude s kazdym dnem lepsi a lepsi jak byde silit.. a ty at se brzo krasne vyspis - aspon 3 hodky!!! :slight_smile:
4. kvě 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaruj to je vtipne!! a dokonale vystizene :grinning: jen na malinkou obranu personalu - bez jejich povzbuzovani na konci bych malou mozna nevytlacila - to ti byl takovy obr, me malem ruplo neco v hlave jak sem tlacila.. a to jejich skandovani - uz to bude uz to bude - mi docela pomahalo :grinning: muj chlap ani nepipl.. vlastne nevim kdo komu drtil tu ruku kdyz nad tim premyslim :grinning: :grinning:
jo a moje hlaska na konci byla: noooo ty voleeee!!! - ja teda sproste fakt nemluvim, ale tohle sem zarvala do prostoru jako by me to melo spasit - docela jsme se tam vsichni rozchechtali :grinning: trapas! ale vzaly to obe PA v pohode a ze pry to docela chapou takovy macik.. :sweat_smile:
4. kvě 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 :grinning: úplně si představuju toho svýho, jak tam bude stát a radši taky nedutat :slight_smile: každopádně máš můj obdiv, protože porodit jakékoliv dítě, navíc víc než čtyřkilové, není jen tak :slight_smile: já pořád nevím kde budu rodit. Děs :grinning:
4. kvě 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 hihihi...a ta hlaska prisla po tom, co si malu vytlacila, alebo v samom finale tlacenia? :grinning: Myslim, ze to je este dooost slusny vyraz, mne chodili po rozume ine slovne spojenia, ale este som bola natolko pri zmysloch, ze som nadavala len trosku a len pred manzelom :sweat_smile: Ja som po vytlaceni toho nasho "uzlicku" len opakovala "to nie je mozne, to nie je mozne" a "dakujem vsetkym" a ospravedlnovala som sa za tie pazvuky, co som vydavala, a potom mi uz bolo vsetko jedno :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 to ty vole mě hrozně pobavilo, já občas mluvím dost sprostě tak se bojím, co tam budu řvát :grinning:
4. kvě 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
holky, nevíte, jestli jsou nějaké testy na to, zda se jedná o plodovou vodu nebo ne?? četal jsem, že se něco takového prodává,, nějaké vložky nebo něco takového,,, nesetkala jste se s tím některá?
4. kvě 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaruj hihi,, tak to jsme na tom stejně,,,,
4. kvě 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romca13 tak pak povykládáš, zda ti ostré slovo ujelo a jak koukali :grinning:
4. kvě 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romca13 Skus sa spytat v lekarni, mali by to byt nejake testovacie vlozky (Al-sense kit). Alebo sa tiez moze jednat o tzv. Temesvaryho roztok.
4. kvě 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae to bylo tesne po tom co vyklouzla.. taky mi to nejak vyklouzlo :grinning: sem to zarvala z plnych plic.. to se mi stalo fakt poprve v zivote takove "neovladnuti se" :sweat_smile: taky sem pak musela byt cervena az na riti jak sem se stydela.. ale ten vseobecny smich to nastesti zachranil :sunglasses:
4. kvě 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
holky jak dlouho odchazi ocistky?? ja si to uz nepamatuju a premyslim kdy tomu bude konec.. docela opruz tady v tech vedrech :angry:
4. kvě 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 no mě pořád odchází, ale je to čím dál slabší a světlejší :wink:
4. kvě 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky dědeček nám přinesl dupačky s logem Komety a nápisem "Babyfans" :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Holky hledám v Brně půjčovnu svatebních šatů, nemáte náhodou nějaký tip? Nebo i internetový bazar, kde by se daly koupit.
Díky !!!
4. kvě 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paklicek tip nemam.. ale ja bych se vdavala az bych brecela :slight_smile: jak je tady na diskuzich spoustu temat "snazilky" - tak ja asi zalozim neco pro nedockave nevesty :grinning: jestli objevis nejaky bazar se satickama dej vedet.. treba tam taky zajdu a budu se do toho cancat doma pred zrcadlem.. aaach!!
4. kvě 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaeth01 Pri prvom mi odchadzali ocistky 5 tyzdnov, ale kazdy to ma inak. Teraz stale odchadzaju. Ale prvy tyzden po porode sa to zo mna lialo ako z prasata po zabijacke a v porodnici som k tomu mala este luxusny prujem po kazdom kojeni, takze super zazitky :grinning: Inak teraz uz su to len take trosky slizu (pardon za naturalny popis, ale neviem, ako by som to lepsie popisala).
4. kvě 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@clara.7 manžel fandí spartě a hodlá rozesílat mail s první fotkou naší malé v dupačkách sparty..už jsme je dostali od tchýně :grinning:
4. kvě 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paklicek to je téma spíš na beremese. tam toho najdeš opravdu hodně :slight_smile: v Brně je plno půjčoven, liší se hodně, v kvalitě i cenách..
4. kvě 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 U mě jako u Klárky, akorát teda už je to opravdu velmi slabé - nosím jen intimku...pro jistotu.

Holky a co stehy? Za jak dlouho by se měly vstřebat? Jak jste na tom? Já je pořád mám, tak nevím, jestli je to ok a neměla bych volat dr. :unamused:
5. kvě 2012 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 Mně 5 týdnů, ale ke konci to bylo hodně slabé a po 1 týdnu jsem dostala MS:frowning2:
5. kvě 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paklicek Půjčoven je hodně a šatů taky. Já měla ale problém, že mám hodně velká prsa, tak jsem se nemohla skoro do ničeho vejít. Nakonec jsem měla šaty od Damborské (dům Omega). Líbily se mi ale i šaty ze sv. salonu El a Oriela.
5. kvě 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 Já je nahmatala asi 2-3 týdny.
5. kvě 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paklicek já měla šaty ze židlochovic,,,měla jaem jako hlavní kritérium šaty bez vlečky a to je boužel problém sehnat,,, takže asi tak,, jinak v brně je plno salonů,,, hodně se mi třeba líbily v Palomě na Masaryčce,,,,
5. kvě 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paklicek Moc se mi líbily šaty v malém salonu na Uvoze vedle Cafe99, castecne tam i sijou, nazev uz si nepamatuju, ale určitě to vygooglíš. Jinak co za mě ne tak salon Bella na Maliňáku. Na webech byl hodně propagovan a loni jsem tam byla vybírat šaty s kamarádkou a příšerné, šaty zašedlé, paní která nás obsluhovala smrděla potem na sto honů a zjevně byla uplně jiného vkusu - hlavě zdobené. Ale uvidíš co ti kde sedne, mně se hodně líbily San Patricky šaty, ale já se vdávala před 5 lety, od té doby chodím po salonech jen s kamarádkama a už to tolik neprožívám :slight_smile:
5. kvě 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek