• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
autor
@yesu ahoj, to už víte tak brzy jo? nám takhle brzo ještě nedovedli říct...
9. led 2012 v 15:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka to jsem ráda, asi zbytečně plaším, si říkám, že když nic necítím, jestli vůbec žije :grinning:
9. led 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu to jste byli asi přímo u Dr.Vlašína, ne?ten vždycky prý říká pohlaví dítěte a zatím to vše vyšlo, já jsem na něho neměla štěstí :slight_smile:
9. led 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sekacka my u něj byli dnes...
9. led 2012 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka no a jak to dopadlo? :grinning:
9. led 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sekacka dobře, ale ten doktor je dost nesympatickej :unamused:
9. led 2012 v 15:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sekacka já čekám první a něco máleho jsem cítila asi ve 20 tt, ale vlastně jsem ani nevěděla jestli je to ono, ale pak asi o týden později už to bylo jasné.
Ono záleží i jak máš placentu, já ji mám prý na přední straně, tak tam ti to tz pohyby miminka tlumí, ale zatím buď rozhodně v klidu.
9. led 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adec @carrynka @nae Děkuju za tipy, ještě jsem probrouzdala net a našla nějaké obchody, včera jsme se byli s manželem poprvé v jednom podívat, hlavně na kočárky a jsem úplně zoufalá, vůbec nevím, který vybrat a podle čeho se rozhodovat.
9. led 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sekacka nene byli sme u nějaké doktorky, řekla sem jí jestli se může mrknout na pohlaví a ona na konci řekla, že to vypadá na 80% na kluka, tak uvidíme :slight_smile:
9. led 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka No jo, je to teda na 80%, tak třeba to vyjde....ty jsi z Bystrce? my jsme s přítelem oba od tam, teď bydlíme v Kohoutkách...
9. led 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@yesu jj bydlíme v Bystrci :slight_smile: tak to jste kousek :slight_smile:
9. led 2012 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka Můžem třeba někdy s kočárkama na vychajdu :slight_smile:
10. led 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
náhodou z Králova pole tu někdo není? :slight_smile:
11. led 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 bohužel, taky Bystrc :slight_smile:
11. led 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky bych se ráda přidala k brňačkám, termín mám na začátku července a jsem taky z Bystrce:slight_smile:
11. led 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@gabbika Ahoj, vitam te tu :slight_smile: teda to nas tu je z Bystrce, a kde bydlis? Aspon se nam tu to Brno trochu rozrusta...
@yesu no to nekdy urcite muzem :slight_smile:
12. led 2012 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka Bydlím na Teyschlově, kousek od konečné:slight_smile:

Jinak na screeningu jsem byla na Orlí a dr. Janča nám řekl pohlaví už ve 12 týdnu, prý bylo dobře vidět, ale Vlašína si hodně holek chválilo jako odborníka:slight_smile:
12. led 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gabbika tak to bydlíš kousek, my bydlíme na Chudčické :slight_smile:
Tak to máte fajn, a co čekáte? Vlaším je asi odbroník, to nepopírám, jen asi nepatří k těm sympatičtějším...
12. led 2012 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je možný, neviděla jsem ho live, já byla u janči a ten byl v pohodě, sám od sebe se zeptal jestli chceme vidět pohlaví...a je to chlapeček:slight_smile:
12. led 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika tak to gratuluju ke chlapečkovi. Já byla taky u Janči, ale až na UTZ ve 20 tt a je celkem sympaťák.
Jinak já bydlím na Rerychové :slight_smile:
13. led 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu a nechodíš náhodou k doktorce Hoškové v Bystrci?

My půjdeme na velký utz až za měsíc a už teď mám obavy aby to dopadlo dobře, člověk se celé těhotenství jen obává výsledků a vyšetření, alespoň mě to tak přijde.-)
13. led 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,,, po dlouhé době jsem nakoukla,,,, dnes jsem si volala na výslekdy tripple testů a dopadly dobře, tak jsem se hned objednala na 2. screening, tak jdeme v pátek za tři týdny,,, tak jsem zvědavá,, jsem si plánovala až tam budu volat, jestli by šlo objednat přímo k Vlašínovi a úplně jsem na to zapomněla,,,,ale tak to je jedno,,, jsem zvědavá, zda nám potvrdí pohlaví z 12tt nebo jestli se předtím sekli :slight_smile:
13. led 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@carrynka nám teda pohlaví řekli taky už v tom 12tt a to jsem u Vlašína nebyla, ale u nějaké dr Čuprové,,,,
13. led 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 já byla u dr. Drábkové a byla moc dobrá, brala to hodně poctivě ... pohlaví nám řekla a byl to pravý opak toho, než co jsme se dozvěděli ve 13. týdnu :grinning: z chlapečka se nám holt vyklubala holčička :dizzy_face:
13. led 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@clara.7 jejda,, tak to jsem teda zvědavá, co nám řeknou za ty tři týdny :slight_smile: nám právě taky prvně řekli, že to bude chlapeček :slight_smile:
13. led 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě pohlaví "odhadli" už někdy ve 13 tt a ve 20 tt to potvrdili :slight_smile: a miminka citim někdy od 19 tt, ale dvojčátka jsou cítit dřív :wink:
13. led 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gabbika gratuluju ke chlapečkovi :slight_smile:
tak ono každé vyšetření ej takové, člověk má pořád strach jestli je vše ok...nám vyšly špatně tripple testy, takže o to jsme byli ted na velkym radši, že je vše v pořádku :slight_smile:

@romca13 u té jsme byli an tom screeningu taky...ale my se neptali...mne ani nenapadlo, ze uz by to tak brzo bylo videt.. :slight_smile: teda tak to budeme mit samy kluky tady :slight_smile:
14. led 2012 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my jsme byli tedko omrknout kocarek...byli jsme v happy babies, kde jsme meli vyhlidnuty Mamas and Papas - Sola...byl krasny, ale manzelovi prisel az moc takovy lehky a pry ze vypada fdost nestabilne...mne se naopak libil, jedine co mi prislo nic moc, ze mi hluboka korbicka priisla hodne uzka...
tak jsme dneska jeste zajeli do ruzoveho pantera na nas zatim favorit Concord Neo a mame jasno, manzel z nej byl nadseny...takze koupime ten, jen nevim jestli cely cerny nebo s bezovym vnitrkem... :slight_smile:
vy uz mate vybrany kocarek???
14. led 2012 ve 14:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme kocarek koupili včera a teď jsem zjišťovala, kam ho budoucí maminky prozatím uložily, ale vypadá to, že ho stejně budeme mít doma pod postelí :slight_smile:
14. led 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sariky a jaky jste koupili? my prave vahame jestli ho uz koupit nebo jeste pockat...
14. led 2012 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek