• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
@gabbika ten alon na úvoze je Kriss bey, taky jsem tam byla a byla tam výborná obsluha,, moc příjemná paní a nebyl by problém cokoliv ušít,,, a bella je už známá tím svým přístupem,, hlavně na beremku jsou na ně šílený receznze, takže tam bych taky nešla,, a hlavně se tam platí za zkoušení šatů,,,
5. kvě 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@paklicek já byla nadšená ze salonu EL na Hybešové :slight_smile: Vdávala jsem se loni a salon byl zrovna nově otevřený, takže šatičky nové, čisté, krásné a hlavně skvělý přístup :slight_smile: Pořád dokupují nové, takže už je výběr v různých stylech i velikostech. Jsou to šaty od Maggie Sottero, takže půjčovné je trošičku dražší no :frowning2: ale fakt to stojí za to :wink:
5. kvě 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paklicek já si kupovala šatky na bazaru beremese.cz a byla moc spokojená - koukni se, zda tam něco neobjevíš :sweat_smile:
5. kvě 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paklicek já měla šaty ze salonu, co je v obchodní galerii na Orlí, a byla jsem moc spokojená. Šaty se mi líbily i v Omeze a v Palomě na Masaryčce. Ale doporučuju toho obejít víc ( jenom v centru jich je několik). Já byla nadšená hned z prvních šatů, co jsem si oblíkla, ale nakonec jsem měla úplně jiné. Každý salon má i trochu jiný typ (styl) šatů. Přeju příjemné vybírání :slight_smile:
5. kvě 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip no tak to mi povidej!?!?! ja prvni MS dostala u prvni dcery az po roce a pul :sunglasses: muzu se zeptat jestli kojis??
5. kvě 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae ja sem rada za detailni popis :wink: hadam ze to neni jednoduche se vyjadrit v techto vecech, a cloveku to pomuze.. ja totiz porad nejak nechapala co ty "ocistky" jsou.. nekdy si pripadam jak 15ti leta holcina :unamused: ja uz ted tyden po porodu prave nemam nic, nez krvaceni.. zadne kousky neodchazi, ani nic jineho.. to mozna jen prvnich par dni po porodu (cca 3 dny).. ale kdyz se me lekari ptali tak sem vzdycky kyvala hlavou jako nemocny osel, ze ANO ODCHAZI.. bylo mi trapne pred tema ostatnima maminama to resit.. a pak uz na nadstandardu sem nenasla odvahu se poptat.. mam znamou gyndarku tak ji zkusim cinknout, jestli je to ok, ze je to jen cista krev bez niceho.. nechtela sem to hrotit drive..
5. kvě 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 Prosim ta, ja som v puberte permanentne, a tiez som vela veci riesila stylom, ze ma zivot nauci. :sunglasses: Ja presne tiez neviem, co by si lekari predstavovali ako idealne ocistky - ja som normalne silno krvacala, aj s krvnymi zrazeninami, postupne sa to zmiernilo, zosvetlelo a zoslizlo. Brucho sa stale mierne zmensuje, takze este stale mam sancu, ze ta klokania kapsa, co mam namiesto brucha, sa na brucho po 6nedeli aspon bude trochu podobat. Lebo ked skoncia ocistky a 6nedeli, tak uz ziadne zavinovanie delohy a podobne lahodky nebudu, uz sa budem musiet zmierit s tym, ze to je regulerne sadlo. Takze ocistky, este sa sypte :grinning:
5. kvě 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae :grinning: klokani kapsa - tak to je dokonale vystizene!!
citis jeste zavinovani delohy? u me opet extrem :unamused: citila sem to jen 2 dny pak ani mrt.. takze - to uz jako je konecna??? brrrr.. jestli jo tak snad poprve v zivote zacnu cvicit.. ten previs je fakt nechutnej :angry:
5. kvě 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 No já jsem hlavně zvědavá, jak v těch jakýchkoliv šatech budu vypadat, protože budu už v osmém měsíci, svatbu máme naplánovanou koncem července :slight_smile: .Teď jsem jedny pěkné našla na beremese, tak snad ještě nejsou prodané, čekám na odpověď.
5. kvě 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak všem děkuji za tip, v týdnu svatební půjčovny oběhnu :slight_smile:
5. kvě 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paklicek salon El je moc fajn, šatičky tam jsou ale poněkud dražší. Záleží na tom, jakou máš představu, na beremese projdi bazar. Občas tam jsou šaty co mají v půjčovnách za 12000 za stejnou cenu ke koupi. a pak je prodáš dál..Každopádně než kamkoliv půjdeš, zavolej si tam. Může se stát, že budou protivní, když přijdeš jen tak..
6. kvě 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paklicek Na Orlí v Evanii jsem byla asi před dvěma lety s kamarádkou a teda jedny krásnější než druhé... a lehoučké.
@gabbika Jejda koukám že jsi taky už delší dobu vdaná a já si loni v době mého těhu připadala strašně divně, že už máme tolik let po svatbě a teprve čekáme... :grinning: Tak jsem ráda, že nejsem jediná.
6. kvě 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paklicek Urcite budes krasna nevesta, a hlavne stastna! Bola som na svadbe kamaratke v 8. mesiaci, brusko mala uz velke, ale bola neskutocne krasna, rozziarena, nadherna. Urcite budes tiez taka.
6. kvě 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@misaskul Miši úplně chápu, u nás si všichni mysleli, že se brát asi musíme, my jsme jen chtěli...pak zas pro některé nebylo pochopitelné, že se bereme ještě na škole a jen z lásky ... Jinak čekám taky chlapečka Adámka, aby teda ta podobnost byla uplná :wink:
6. kvě 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misaskul @gabbika My sme sa pre prve mimi rozhodli 2 roky po svadbe (planovane). A to jedna moja teta (velmi nabozensky zalozena) okomentovala: jeee, konecne sa vam podarilo :grinning: V dnesnej dobe je proste "podozrive", ked sa mladi ludia beru "len tak" :wink:
7. kvě 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paklicek Ahoj, tak ja pridam nazor hodne cerstvy - vdavala jsem se 21.4. na zacatku 7. mesice a da se to. Meli jsme teda hodne malou svatbu, bylo nas tam jen 6+fotografka...a saty jsem mela ze salonu na Uvoze, ale na tom rohu...je to Svatebni salon Sedm. Super pristup, chovani, jednani, saty cisty...a dala jsem za ne 5.900 Kc, vcetne zavoje. Prodavaji tam i bizu, tak pri jedne ze zkousek jsem si tam neco malo zakoupila - protoze se mi libilo, ze to uvidim pohromade, jak to vypada.
A svatebni album mam na beremku....
7. kvě 2012 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se, prosím, přidat k Vám ? TP v rozmezí 7.7.-14.7.2012 :wink: Bydlím v Brně-Kohoutovicích
7. kvě 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru1983 ahojky,,, to víš, že můžeš :slight_smile: vítám tě tady :slight_smile:
7. kvě 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru1983 Ahoj, no super, dalsi cervencovka! :slight_smile:
7. kvě 2012 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já teda poslední týden poslíkuju, jak blázen,,,, a poslední 4 dny je to silnější a lítám pořád na WC - na velkou,, třeba i 4-5x denně,, no mazec,,, doufám, že se už nechystám rodit :slight_smile:)) hihiihi
7. kvě 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. kvě 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru1983 jaký na tebe udělala dojem prohlídka porodnice ?
7. kvě 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru1983 na mě docela dobrý,,, PA byla hrozně milá,, tu bych si i klidně dovedla představit u mýho porodu :D jen mě mrzí, že ten box s tou vanou nemá to okno,,to je blbý,, bez vzduchu bych tam asi pomřela :slight_smile:,,,, jinak ta sestra na tom šestinedělí už tak milá nebyla :slight_smile:) ale asi jen blbá nálada
7. kvě 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika My jsme se brali minulý rok, ovšem po 6 letech vztahu a stejně rodiče manžela jako první napadlo. "A to jako musíte?" taky zajímavá reakce...a na zabití... nevím co čekali?
7. kvě 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucuschka my se brali v roce 2010 po 6,5 letech vztahu,, a hned po svatbě začalo, když už teda že bude to mimi,,, nechápu, úplně mě to vytáčí,, copak hned po svatěb musí být mimi?? copak se lidi berou jen pro mimi??? když jsme tchánovcům loni na podzim řekli, že čekáme, tak to bylo,, no konečně,,,,, oni jsou jinak hrozně zlatí,, nemůžu proti nim říct jediný křivý slovo, ale tohle mě vytáčelo,, teda i třeba u jiných lidí, teří takhle ryjou,,, nám to šlo třeba hladce,, podařilo se hned,,ale jsou páry, kterým to nejde třeba rok, nemo mají problímy a takovýhle řeči od ostatních jim asi moc nepřidají,,,,
7. kvě 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 nás naštěstí nikdo do mimča "nehnal" ale sem tam nějaké narážky na to byly... nám se také poštěstilo na poprvé, za což jsem vděčná :slight_smile: někteří v naší rodině takové štěstí nemají...ale jsou ještě mladí, takže to snad nějak zvládnou... S rodinou manžela je to složitější :confounded: , takže naše oznámení, že čekáme přijali docela netečně...
7. kvě 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucuschka nemůžu říct, že by nás někdo do mimi tlačil a my bychom se ani nedali,,, aleobčas takové narážky zazněly,,,,
7. kvě 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 jo jo jasný :slight_smile: ono ne vždy je to příjemné i když mimčo člověk chce... je to takový zásah do soukromý: samé vyptávání a narážky až to někdy ten nátlak připomíná :cry: člověk pak znervozní a ono, jak jsi psala ne vždy to jde lehce :unamused:
7. kvě 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Romi ale jo, v klidu. Sestru na šestinedělí bych nejradši nakopla do prd... asi tak. PA byla OK. Hodně pořád váhám zda na porod nakonec nevzít ten nadstandard pokoj (ne na šestinedělí), jelikož se mi to nějak rozleželo v hlavě a ačkoliv nejsem žádná fiflena, ta koupelna na chodbě vypadá hodně zaplísněně a ne moc vlídně.. Já bych klíďo asi vzala i pokoj s vanou, neva mi, že tam není to okno, si dyštak pootevřu dveře, ale uvidíme. Bude li volný nadstandard na porod, jdu do něj asi.. Kvůli té sprše.
7. kvě 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru1983 jj, já jsem taky pro nadstandard porodní box,, už jen kvůli tomu WC a sprše,, přece jen představa že po klystýru povalím přes celou chodbu na WC,, a bude třeba obsazeno není moc příjemná :slight_smile: a hlavně v té sprše můžeš být jak dlouho budeš chtít a nebudeš mít blbý pocit, že ji někomu blokuješ,,,, a litr není zase tak moc peněz,,, ale pak na šestinedělí půjdu do obyč pokoje,,, nepotřebuju a hlavně nechci být na pokoji sama :slight_smile:
7. kvě 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek