• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
@nae uvažuju, že koupím nějakou třeba tady z bazárku a pak se uvidí... kdyžtak poputuje dál :slight_smile: člověk tak nějak zjišťuje a ujiš'tuje se, co a jak... je to tooolik, co se musí pořešit :slight_smile:
21. kvě 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucuschka já budu výhledově prodávat elektrickou medelu, protože nekojím a mám málo mléka, takže budu končit.....
21. kvě 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucuschka Ved prave, stale treba na nieco mysliet :slight_smile:
21. kvě 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 S tím odsáváním jste na tom skoro jako my. Já odsávala kromě noci mezi každým krmením (takže cca každé 3 hodiny). Říkala jsem si, že by bylo fajn, kdybych to vydržela 3 měsíce, jenže to bylo časově strašně náročné. Jakmile začaly chodit hodně návštěvy, my jsme začali chodit více ven, začala jsem pravidelně vařit, tak jsem to už takto pravidelně nestíhala a mlíčka ubývalo. Takže mi to vydrželo 2 měsíce. Pak jsem se snažila, aby byla aspon jedna dávka denně, ale poslední 2 týdny se už ani to nedaří, takže jsme na Nutrilonu. Ale jak jsem psala už dříve. Pro mě je lepší být v pohodě, i když jsme na UM, než být ve stresu a shonu s vlastním mlíkem.
21. kvě 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky tak dnes mam za sebou prvni kontrolu v Bohunicich :slight_smile: krome cekaci doby tak vse ok malinkej je sikula vse nam vyslo jak melo :slight_smile: akorad mam trosicku pocit ze se mu moc nechce ven...pac se jeste vubec neotviram tak treba to pride :slight_smile: Jinak ma odhadem 3kg...tak jsem taky zvedava na tu vahu ale jinak je hodnej ze by se nak prehnane hemzil tak to ne....myslim ze byl malej zazrak ze dnes na monitorech nespal :grinning: uz se na neho moooooc tesim.... :slight_smile:
21. kvě 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson A v kolik jsi tam byla?já tam byla dneska taky...
21. kvě 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu v 11 v kolik ty??? :slight_smile:
21. kvě 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson já tam byla dlouho, ale v 11 sem ta byla myslím určitě :slight_smile: cos měla na sobě?
21. kvě 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu ja taky az do 2 myslim....teplaky a ruzove tricko:slight_smile:co ty? :slight_smile:
21. kvě 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu a jdu tam znovu 28....
21. kvě 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson a vlasy v culíku na mikádo?
21. kvě 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu jj v culiku dozadu.... :slight_smile:
21. kvě 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson já měla černý kalhoty a bílý tričko a byly tam s chlapem :slight_smile:
21. kvě 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson tak to jsi seděla vedle mě :slight_smile: já tam šla na vyšetření, protože mi bylo od čtvrtka blbě, ale naštěstí mám jen nějakou žaludeční virózu.....na monitory tam budu chodit asi až později...
21. kvě 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
super tak to jsme sedeli nejspis vedle sebe :grinning: si myslim :grinning:
21. kvě 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu jj vedle sebe :slight_smile: jeeee tak to je skoda....ze jsem to nevedela.....
21. kvě 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucuschka pridavam se k nae s tim ze odsavacku bych opravdu dopredu neporizovala.. ja treba ve svem okoli mam jen jednu maminku co to doopravdy pouzivala.. pockej v porodnici - tam ji bud pouzijes a budes vedet jaky typ chtit a nebo naopak nechtit protoze nevyhovuje - a pak v lekarne uz pujdes na jistotu.. ale samo ze pokud te to uklidni ze to mas doma - pak se nenech odradit :wink:
ja vim jake to je mit "nakupni horecku pred porodem" :grinning: ale opravdu pak potrebujes jen dobrou polovinu vseho co sis nakoupila.. viz muj priklad - kojici polstar sem nepouzila ani jednou!!! a mam fungl novy!!! no fakt pako - a to uz bylo moje druhe mimco u prvniho sem ho nemela.. nevim co sem si myslela :slight_smile: proste nakupovaly za me hormony :slight_smile:
21. kvě 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 zatni zuby a drz se!! ja vim ze se to lehce rekne a hur dodrzi.. ale pri prvnim ditku mi to trvalo 7 tydnu nez to prestalo bolet.. taky sem to uz chtela vzdat.. mela sem porad natekle uzliny v podpazi jak tenisaky, prsa do krve rozpraskane, silene bolave - des bes.. ale pak to preslo ze dne na den.. drzim pesti!!! (ted u druheho to bolelo jen asi 2 dny)
21. kvě 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu k prihlaseni ditete k ZP - my jeste do dnesniho dne neprihlasili :slight_smile: neni to teda nic k chlubeni, ale proste sem na to zapomnela.. zitra to tam nascanuju - pak dam vedet jestli z toho byl problem nebo ne.. je to uz temer 3 tydny - zatim co jsem ale zjistovala tak se nic nedeje, proste pokud neni prodleva nekolik mesicu tak je to asi ok - :slight_smile: dam pak vedet jestli je to pravda...
21. kvě 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pitrson no jo....ale bylas mi tam asi nejsympatičtější :slight_smile:
21. kvě 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 to ráda slyšim, že se to ještě může zlepšit a nebolet :dizzy_face: Levé prso už celkem jde, ale pravé je pořád krize :frowning2:

Ohledně odsávačky - měla jsem koupenou manuální od Aventu, ale vůbec mi to s ní nešlo, tak mi kamarádka půjčila elektrickou Medelu a paráda :slight_smile:

Jo a kojící polštář mám taky a vůbec ho nepoužívám :grinning: A takových věcí bude určitě víc ... prostě nakupovací mánie no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaeth01
@clara.7
Já naopak nákupní horečku neměla. Hodně věcí jsem objednávala až po narození. Musím se pochlubit, ale nemáme snad jedinou věc, co jsem nepoužila...Tedy vlastně jo. Olejíček na tělíčko a zásyp:slight_smile:
21. kvě 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kojící polštáře máme dva:slight_smile: Jeden jsem si pak ještě přiobjednávala:slight_smile:
21. kvě 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip ja mela silenou nakupni horecku to bylo fakt desny semnou!! doted sem vdecna svemu chlapovi ktery stal nohama na zemi (a hlavne drzi u nas doma kasu) a na spoustu blbosti mi proste nedal :grinning: on skrt teda fakt neni, ale kdyz sem chtela kompletne vymenit vsechno povleceni a vybavicku do postylky co sem mela po prvni dceri a nakoupit nove - tak se zasekl.. dneska sem rada :wink: fakt sem neuvazovala realne..

jinak ja zase nemam do dnesniho dne ten olejicek - a je to jedina vec ktera mi doma chybi!!!! :grinning:
21. kvě 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a kupujute nebo kupovaly jste dopředu nějaký hračky? Já mám jen kolotoč a usnáčka....si říkám, že mimi to zatím nepotřebuje a že třeba něco dostanem,....
21. kvě 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu presne tak.. kolotoc a usinacka :slight_smile: my mame ted 3 tydny a malou obcas behem dne pokladam na hraci deku s hrazdickou.. na tom sou navesene nejake hracky, chrastitka a tak.. na kocarku mam jednu hracku od Lamaze.. a tot vse.. rekla bych ze je to teprve par dni co si toho zacla vsimat.. i kdyz teda kolotoc ji zaujal asi poprve pred tydnem..
prvni dny ty mimiska vidi pendrek :slight_smile: a pak je cas pomalinku pridavat.. doted si nejsem jista jestli vubec hledi na hracky a nebo jen tak "do blba" treba na okraj parapetu pod kterym mam tu deku :grinning: hracky opravdu nehrot..
21. kvě 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu Já koupila jen hrkalku (to byla první věc, na co reagoval) a dvě závěsná zvířátka v akci (do kočárku a koše). Ostatní jsme dostali. A i když toho nebylo moc (dostávali jsme spíš oblečení), tak to určitě stačí. Na první čáře u nás nyní vede ňuchňáček nebo plina:slight_smile:
22. kvě 2012 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sariky Moc gratuluju :dizzy_face:

@yesu My máme kolotoč nad postýlku a jednu hračku od Lamazze a jednu od Šapito, zbytek neřeším, uvidím na co bude reagovat...

@kaeth01 Ha! Ještě, že jsem si ten kojící polštář nekoupila, pořád mám pocit, že by mě vlastně strašně vadil, a že pokud ho budu potřebovat, tak ho M zvládne koupit.

Doufám, že se máte všechny fajn,my jsme byli o víkendu s bandou kamarádů na chatě a parádně jsem se odreagovala. Jinak jsem ještě nic nevyprala, taška do porodnice nesbalená, a to jsem si říkala, že touhle dobou budu mít všechno v cajku, aby mě nic nepřekvapilo. Vymlouvám se na předporodní kurz, který nás čeká o víkendu, že si pak utřídím, co vlastně potřebuju dokoupit a zabalit.
22. kvě 2012 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 děkuju za radu :slight_smile: jojo nákupní horečky mám nárazově - chvíli mě to nechává chlanou a chvílema nevím, co koupit dříve :grinning: kojící polštář jsem si koupila hlavně kvůli sobě, páč se mi blbě leží a teď když ho mám meti nohama a podpírá mi pupík, tak je to spaní mnohem lepší :slight_smile:
22. kvě 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu ahoj, sem tam koupím mimišovi nějakou plyšovou věcičku, chrastítko nebo kousátko :slight_smile:
22. kvě 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek