• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
@monulkab moc děkuju, ceny má opravdu dobrý :slight_smile:
28. kvě 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co chodíte v Brně v Dr. Vlčkové, neřešily jste s ní náhodou odklad očkování? Díky moc.
28. kvě 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky,,, tak jsem na jedné diskusi vyčetla, že pitrosn už porodila :slight_smile:
28. kvě 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romca13 No super, tak snad jsou v pořádku...
28. kvě 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, co uz mate mimiska - kontrola kycli v 6 tydnech - delaji to pouze ve FN Brno, Cernopolni 9 nebo je moznost objednat se i jinam - popripadne kam jestli vite nebo mate zkusenost?
29. kvě 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 My byli u Dr. Duřpekta na Peliccove. Chodí kontrolovat miminka k Miloušům. I když tam bylo dost miminek, šlo to rychle, takže spokojenost. Kvalita nevím, ale tady se snad nic moc zanedbat nedá.
29. kvě 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaeth01 ahojky, mozes ist v podstate kdekolvek. My sme sa objednali na ortopediu do Bileho domu, z hladiska dostupnosti nam to najviac vyhovovalo. Cakali sme tam chvilku, bolo malo ludi.
29. kvě 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae do bileho domu? :sunglasses: kdepak to je.. ja prave taky kvuli dostupnosti zvazuji jet jinam.. jen jeste zjistit co bysme meli nejlepsi..
byla si tam se starsim synatore-je to ok a jak dlouho to trvalo cca?
@jancip
jo a jeste myslite ze to musi byt tech 6 tydnu presne?? me se to prave ten tyden vubec nehodi a nevim jestli jit o tyden drive nebo pozdeji..
29. kvě 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 bílý dům je na žerotínově náměstí,,, jak je ulice Veveří, tak úplně dole, jaks jde na čáru,,,,
29. kvě 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaeth01 Ako popisala Romca... Je to poliklinika na Zerotinovom namesti, ortopedia je je 1. poschodi. Kontakty najdes normalne cez internet, oni ta prepoja rovno na evidenciu ortopedie a tam sa mozes objednat. Neviem, kde byvate, my to mame na Cesku 15 min MHD a to bolo tak najvyhodnejsie. Inak aj v Zidenicich sa da ist, aj inde v strede mesta.
29. kvě 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 So starsim som tam bola tiez, akurat vtedy nam dali hned v porodnici objednany termin a miesto. Takze tam boli aj mraky inych mamin. Teraz nam dali sice kontakt na nejakeho dr., ale vraveli, ze mozeme ist, kam nam to najviac vyhovuje. Teraz sme tam stravili asi hodinu, ale v tom je zahrnuta 2x navsteva wc s nasim 5. elementom, pricom mladsieho som mala na rukach (kociky sa musia nechavat v kojach na prizemi), 2x scena kvoli vytahu, moja nemotornost a potom asi necela polhodka cakania, kym nas zavolali. Samotne vysetrenie trva tak 2 minuty.
29. kvě 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 My jsme byli skoro v osmi týdnech a nic neříkal. Dokonce jsem se nemusela ani objednávat. Tuším, že jsme mohli v úterý či čtvrtek mezi 16. a 18. hod.
29. kvě 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 my jdem na kyčličky zítra odpoledne do Bílého domu a vychází nám to na 6 neděl + 1 den. Sestřička se mě do telefonu ptala, jestli mi termín vyhovuje, kdyby ne, tak by určitě nebyl problém objednat o týden později :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo a už třetí den zase kojíme přímo z prsu, odsávat už ani nemusím, malá si vytáhne všechno sama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Bolí už jen přisátí, pak už ani ne :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@jancip diky za zkusenost!!!

@nae tak to se mi hodi.. na ceskou mam taky dobre spojeni MHD - taky dekuji za tip!!
jak sem se ptala jestli si tam byla i se starsim synatorem - tak to sem myslela, na tom vysetreni spolecne s mimiskem :slight_smile: jestli jim nevadilo ze tam pritahnu do ordinace se dvema detma.. jinak tvuj popis jak to cele probihalo je bezchybny :grinning: uz se tam taky strasne tesim!! :sunglasses:
vubec to vsechno vyrizovani, cestovani a nakupovani se nam nejak "dvonasobne" pohorsilo v poslednich tydnech.. vybrat babicce darek me stalo 2 roky zivota a stejne sem z kramu tahla s neporizenou.. strasne moc bych si prala byt chobotnici!! jak ja ji ty chapadla navic zaaaaaavidim!!!!!
29. kvě 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 dneska sem na tebe myslela a ted mela v planu ti psat :wink: ses hrdinka!! casem urcite prejde i to bolestive prisavani!!
29. kvě 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@clara.7 Klárko jsi bojovník, fakt máš můj obdiv :sunglasses:
30. kvě 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaeth01
@gabbika co by člověk neudělal pro ty naše andílky :wink:
30. kvě 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaeth01 My taky chodíme na kyčle do Bílého domu, vyhovovalo nám, že se tam dá objednat (řeknou ti čas /10 -11:30) a byli jsme dvakrát a ani jendou jsme moc nečekali. V Dětské nomocnici se neobjednává a slyšela jsem stížnosti, že to tam dlouho trvá, ale to asi spíš, když se zrovna potká hodně lidí.
30. kvě 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gabbika Já chodím k Vlčkové a odklad jsem neřešila, na první očkování máme jít ve 3 měsících
30. kvě 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 holky jste šikovný, snad už to bude všechno v pohodě.
30. kvě 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu Díky Hani, aspoň že ty 3 měsíce, některé lékařky to perou do dětí už po 8 týdnech, tak jsem chtěla trochu vědět jak je na tom ona...
30. kvě 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika
@hanuu
taky jsem si rikala na kdy nas pozve nase dr. protoze nechci ockovat pred 9.tydnem :unamused: ten 12.tyden se mi zda fajn.. to je super ze jsou uz dnes i dr. co to nehroti!! :slight_smile:
30. kvě 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika
@hanuu
@kaeth01 Holky, nás čeká první očko taky až ve 3 měsících. Jinak na kyčlích jsme byli na Černopolní, lidí mraky, ale docela to odsýpalo... A vše ok, nadále máme normální balení :dizzy_face: :slight_smile: Další KO až koncem července, to bude malá mít 3 měsíce a 14 dní. Když bude pořád vše ok, je to poslední kontrola?
30. kvě 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendy26 @kaeth01 @gabbika @hanuu @clara.7 @jancip @nae @romca13 @yesu
Holky, já už trochu pozapomněla, za kolik jste kupovaly nebo kupujete Pampersky nejmenší velikosti do porodnice nejlevněji? Vítě teď o nějaké akci? Díky.
30. kvě 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 Ja nechcem ockovat hexavakcinou pred polrokom :slight_smile: Nasa dr. uz o tom vie. To by bolo na dlhsie popisovanie, strucne - pri prvej zmienke o odklade ockovania scena, pri druhej zmienke uz vcelku ok. Uvidime, ked dojde na "lamanie chleba", tzn. navstevu o dva tyzdne. Inak nejaki chytraci zrusili povinne ockovanie proti TBC, ale sup hexu o mesiac skor, nech je nejaka zabava...
@misaskul My nekupujeme konkretne znacku Pampers, ta nam nevyhovuje a mne osobne smrdia... do porodnice som mala Bella Happy, doma to iste a Huggies Newborn. Nas maly mal pri narodeni skoro 4 kg a plienky mu sedeli, ale najlepsie sedeli asi Huggies newborn 2-5 kg, su fakt prtave.
Ja velmi rada nakupujem nasledovnymi sposobmi a usetrila som tak uz naozaj dost co sa tyka plienok:
tu na MK v bazare, na Aukre a sledujem tiez portal akcniceny.cz . Tam si zadas heslo "plenky" alebo "pleny" a vybehne ti,kde co maju aktualne v akcii. V bazariku a na Aukre je zase vyhoda, ze ludia sa chcu zbavit zasob, co nevyuzili, za lacny peniaz, a tych najmensich velkosti je tam naozaj vela. Mne sa podarilo kupit za 400 Kc tu na Modrom konikovi vyse 200 ks plienok (dve cele mega balenia a jedno nacate k tomu).
30. kvě 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misaskul Já kupovala v Rossmanu Pampers Premium Care lehce přes 300 Kč.
30. kvě 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 Drzim palce, aby ti to tak krasne pokracovalo a blahozelam, ze si taka bojovnicka. :slight_smile: Si skvela! Urcite casom i to bolestive prisavanie povoli, prsia si zvyknu - aj u mna ako druhorodicky to dlhsie trvalo.

@kaeth01 Ale ty mas doma urcite hodnu holcicku, nemusis sa nicoho obavat ani na ortopedii :wink: V cakarni je tam stolcek a male stolicky, stavebnica, par hraciek. Ja som mladochovi este pre istotu kupila cestou detsky casopis (Kouzelna skolka), to ho dokaze zaujat - pre pripad velkej krizy a dlheho cakania. Tiez musim vsade nosit aspon nejake jedlo (treba udrziavat dostatocnu hladinu glukozy, aby bola dobra nalada :grinning: ). Inak co sa tyka vybavovanianejakych veci a nakupov... no... radsej nemysliet... do mesta si s nimi dvomi naozaj este netrufam, tak sa pohybujeme len u nas v okoli a mensie nakupy dokazeme vybavit jedine vtedy, ked maly spinka v kociku. Ja by som tiez uvitala teleskopicke ruky a hlavne hlavu otocnu o 360 stupnov, lebo musim mat oci fakt vsade :sunglasses: Velka spasa je pre nas (PRE MNA) pozicany skejtik na kocik - mladoch sa vezie, citi sa dolezito a a mozem ist niekam normalnym tempom...
30. kvě 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae Ok díky za tip na akcniceny.cz, taky na ty stránky chodím, teď jsem na ně ale úplně zapomněla. :slight_smile:
@vendy26 Díky. :slight_smile:
Teď právě jsem koukala na ty akcniceny.cz a snad do 30.6. by měla být v Rossmannu akce na mega balení Pampers zelených MINI, ale do porodnice asi newborn že? Já si teda vzpomínám že jsem měla newborn, i když měl malej 3700g.
30. kvě 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misaskul já mám do porodnice ty zelenožluté pampersky --- z rossmannu, tu akci na plíny tam mají už hrozně dlouho, takže jsem si tam nakoupila i 2 a 3 za 299,-, teď to zdražili na 333,-, do té porodky mám ty žlutozelené 1,,, jedniček jsem vzala zatím jen 1 balení, hodně holek říkalo, že je moc ani nevyužili a hned šli na dvojky,,, tak uvidím, přikoupit se dá vždycky,,,,
30. kvě 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek