Těhulky z Brna 2011/2012

Ahoj holky, najdou se ještě nějaké Brněnské těhulky co mají TP 2012? Doufám, že jo 🙂
sariky
14. led 2012
@carrynka my cekame dvojcatka, takze vyber byl trosku slozitejsí a mame easy walker duo - byl to jasny favorit 🙂 ...koupili jsme ho od jedne pani, ale je jeste v zaruce a v perfektnim stavu. ale hadam, ze pro jedno miminko je vetsi nabidka a neni s tim takovy problem (puvodne jsme zvazovali, ze koupime novy, ale je to priserne drahe a dodaci lhuta je cca 2-3 mesice). pro nas bylo rozhodujici, ze je relativne lehky (ostatni kocarky jsem neuzvedla ani na obrubnik), dobre skladny, ma velka nafukovaci kola, takze se s nim bude moct jezdit ve snehu i do prirody a sportak je dostatecne siroky, takze by se tam miminka mela pak bez problemu vejit i ve fusaku. a hlavne - vejde se nam do auta a projede dvermi 🙂
carrynkaautor
14. led 2012
@sariky jj to chapu ze vyber pro dvojcatka neni tak velky, navic to uz je dost vaha na kocar... tak super ze jste vybrali 🙂
gabuli202
14. led 2012
Ahoj holky, tak před pár dny jsem zjistila, že zřejmě budu taky těhu, takže sepřidám, bydlím v Tetčicích u Brna a termín porodu mám zřejmě 23.9.2012 🙂
clara.7
14. led 2012
@gabuli202 gratuluju a vítej 🙂
gabuli202
14. led 2012
@clara.7 Děkuji!
gabbika
15. led 2012
@gabuli202 Gratulace🙂) Kdy si to jdeš nechat potvrdit?
gabuli202
15. led 2012
@gabbika Zřejmě 20. v páte, už aby to bylo 🙂
sariky
15. led 2012
holky, a už máte vybraná jména pro miminka? ...najednou mi přijde, že ten čas strašně letí 🙂
carrynkaautor
15. led 2012
@gabuli202 gratulace 🙂
@sariky my máme od začátku, budeme mít Kubíka 🙂 ale kdyby to byla holka tak by to byla Ema...
mmirunda
15. led 2012
@carrynka jsem z Brna a z Bystrce, ale zatím ve fázi snažení 😞
carrynkaautor
15. led 2012
@mmirunda teda ta Bystrc se tady pěkně rozmáhá... tak hlavně ať se to brzy podaří 🙂
mmirunda
15. led 2012
@carrynka asoň nás bude víc ne? Třeba pak taky najdu nějakou kamarádku se kterou budu vozit 🙂
carrynkaautor
15. led 2012
@mmirunda a jak dlouho se snažíte?
mmirunda
15. led 2012
@carrynka duhej měsíc, zatím ...
carrynkaautor
15. led 2012
@mmirunda tak at se dari, mne se hned osvedcily ovu testy... s nima jsem otehotnela hned 🙂
mmirunda
15. led 2012
@carrynka od zítřka jdu na ně, jsem 10 DC 🙂
carrynkaautor
15. led 2012
@mmirunda tak sem pak aspon pisni jak to jde 🙂
mmirunda
15. led 2012
@carrynka to víš že jo, podělím se o radost nebo o smutek
hanuu
15. led 2012
@gabbika nee, paní doktorku vůbec neznám.
sariky
15. led 2012
@carrynka kubík se mi taky líbí, ale zřejmě to bude šimon a nela. i když tato kombinace se v poslední době hodně dává, tak nevím, jestli to ještě nějak nepřekombinuji 🙂
mmirunda
15. led 2012
@sariky Taky chceme Kubíka, pokud to bude kluk, jinak to bude Anna, po přítelově mamince
clara.7
16. led 2012
koukám, že Anička bude letos oblíbené jméno 🙂 Taky jí máme vybranou. Kdyby kluk, tak Kryštof, ale to asi až pro příště 😉
romca13
16. led 2012
my se na jméně domluvit nějak nemůžeme,,, má to být kludk a mám pocikt, že snad pěkný jména někam utelka 🙂 za mě buď David nebo Filip,,, manža chce Maxe, ale na to nepřistoupím kvůli našemu příjmení, by se to nehodilo,,, noa kdyby to náááhodou byla ještě holčička, tak Denisa
romca13
16. led 2012
Co se týká kočárku, tak nějaký předvýběr jsem udělalia vybrali, jen se na něj musíme zajet podívat na živo,,,a pak ho objednáme přes net
gabbika
16. led 2012
U nás to bude Adam, pokud náhodou holčička tak Karolína. Na holčičku to bylo jasné hned protože mému muži se to jméno hrozně líbí a u kluka byl ve hře ještě Kryštof, Ondřej a Max, ale vzhledem k tomu, že manžel je Slovák, volili jsme jméno které je stejné pro oba státy.
carrynkaautor
16. led 2012
@gabbika jee tak ot jste vybrali krásné jméno pro holku 🙂 Kdybych se tak nejmenovala, taky by se nam holcicka tak jmenovala 😃
sekacka
16. led 2012
Ahoj holky, tak jsem dnes byla u své Dr. na utz ve 20.týdnu a mám radost, je to holčička, jak jsme předpokládali a přáli si.Výsledky v pořádku, příště glukóz.test 🙂
sariky
16. led 2012
@sekacka velká gratulace! btw není na glukóz. test ještě brzo? (jestli si teda nepletu glukóz. test s testem na těhotenskou cukrovku). já jsem ve 24 tt a takový test mi ještě dr. nedělal :/
carrynkaautor
16. led 2012
@sekacka gratulace k holcicce...

Holky nechtelo by to nejakou tabulku at mame prehled? 🙂
mmirunda
16. led 2012
@carrynka no tak dneska první ovu testík a jen slabej duch, nikde nic, ty správný dny asi ještě dorazí. Nemusím se aspoň dneska namáhat 😃

Začni psát odpověď...

Odešli