• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
@carrynka my cekame dvojcatka, takze vyber byl trosku slozitejsí a mame easy walker duo - byl to jasny favorit :slight_smile: ...koupili jsme ho od jedne pani, ale je jeste v zaruce a v perfektnim stavu. ale hadam, ze pro jedno miminko je vetsi nabidka a neni s tim takovy problem (puvodne jsme zvazovali, ze koupime novy, ale je to priserne drahe a dodaci lhuta je cca 2-3 mesice). pro nas bylo rozhodujici, ze je relativne lehky (ostatni kocarky jsem neuzvedla ani na obrubnik), dobre skladny, ma velka nafukovaci kola, takze se s nim bude moct jezdit ve snehu i do prirody a sportak je dostatecne siroky, takze by se tam miminka mela pak bez problemu vejit i ve fusaku. a hlavne - vejde se nam do auta a projede dvermi :slight_smile:
14. led 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sariky jj to chapu ze vyber pro dvojcatka neni tak velky, navic to uz je dost vaha na kocar... tak super ze jste vybrali :slight_smile:
14. led 2012 v 15:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak před pár dny jsem zjistila, že zřejmě budu taky těhu, takže sepřidám, bydlím v Tetčicích u Brna a termín porodu mám zřejmě 23.9.2012 :slight_smile:
14. led 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabuli202 gratuluju a vítej :slight_smile:
14. led 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 Děkuji!
14. led 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabuli202 Gratulace:slight_smile:) Kdy si to jdeš nechat potvrdit?
15. led 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika Zřejmě 20. v páte, už aby to bylo :slight_smile:
15. led 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, a už máte vybraná jména pro miminka? ...najednou mi přijde, že ten čas strašně letí :slight_smile:
15. led 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gabuli202 gratulace :slight_smile:
@sariky my máme od začátku, budeme mít Kubíka :slight_smile: ale kdyby to byla holka tak by to byla Ema...
15. led 2012 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka jsem z Brna a z Bystrce, ale zatím ve fázi snažení :frowning2:
15. led 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmirunda teda ta Bystrc se tady pěkně rozmáhá... tak hlavně ať se to brzy podaří :slight_smile:
15. led 2012 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka asoň nás bude víc ne? Třeba pak taky najdu nějakou kamarádku se kterou budu vozit :slight_smile:
15. led 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmirunda a jak dlouho se snažíte?
15. led 2012 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka duhej měsíc, zatím ...
15. led 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmirunda tak at se dari, mne se hned osvedcily ovu testy... s nima jsem otehotnela hned :slight_smile:
15. led 2012 v 19:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka od zítřka jdu na ně, jsem 10 DC :slight_smile:
15. led 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmirunda tak sem pak aspon pisni jak to jde :slight_smile:
15. led 2012 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka to víš že jo, podělím se o radost nebo o smutek
15. led 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gabbika nee, paní doktorku vůbec neznám.
15. led 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka kubík se mi taky líbí, ale zřejmě to bude šimon a nela. i když tato kombinace se v poslední době hodně dává, tak nevím, jestli to ještě nějak nepřekombinuji :slight_smile:
15. led 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sariky Taky chceme Kubíka, pokud to bude kluk, jinak to bude Anna, po přítelově mamince
15. led 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že Anička bude letos oblíbené jméno :slight_smile: Taky jí máme vybranou. Kdyby kluk, tak Kryštof, ale to asi až pro příště :wink:
16. led 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se na jméně domluvit nějak nemůžeme,,, má to být kludk a mám pocikt, že snad pěkný jména někam utelka :slight_smile: za mě buď David nebo Filip,,, manža chce Maxe, ale na to nepřistoupím kvůli našemu příjmení, by se to nehodilo,,, noa kdyby to náááhodou byla ještě holčička, tak Denisa
16. led 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se týká kočárku, tak nějaký předvýběr jsem udělalia vybrali, jen se na něj musíme zajet podívat na živo,,,a pak ho objednáme přes net
16. led 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás to bude Adam, pokud náhodou holčička tak Karolína. Na holčičku to bylo jasné hned protože mému muži se to jméno hrozně líbí a u kluka byl ve hře ještě Kryštof, Ondřej a Max, ale vzhledem k tomu, že manžel je Slovák, volili jsme jméno které je stejné pro oba státy.
16. led 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gabbika jee tak ot jste vybrali krásné jméno pro holku :slight_smile: Kdybych se tak nejmenovala, taky by se nam holcicka tak jmenovala :grinning:
16. led 2012 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dnes byla u své Dr. na utz ve 20.týdnu a mám radost, je to holčička, jak jsme předpokládali a přáli si.Výsledky v pořádku, příště glukóz.test :slight_smile:
16. led 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sekacka velká gratulace! btw není na glukóz. test ještě brzo? (jestli si teda nepletu glukóz. test s testem na těhotenskou cukrovku). já jsem ve 24 tt a takový test mi ještě dr. nedělal :/
16. led 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sekacka gratulace k holcicce...

Holky nechtelo by to nejakou tabulku at mame prehled? :slight_smile:
16. led 2012 v 15:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka no tak dneska první ovu testík a jen slabej duch, nikde nic, ty správný dny asi ještě dorazí. Nemusím se aspoň dneska namáhat :grinning:
16. led 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek