• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
Hi, tak my máme předvánoční dítě! :grinning:
@pitrson Gratulace k drobečkovi, ať vám dělá samou radost! :slight_smile:
@lucuschka Tak to by bylo pěkné, kdyby to vyšlo na maminčiny narozeniny! Moje sestra čeká v září děvčátko, termín 9.9. a my máme narozeniny 14.9. tak třeba to naše děti také budou slavit společně. :slight_smile:
1. čer 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pitrson Moc gratuluju a přeju hodně zdravíčka :slight_smile: A prcek je docela malinkej že? Rodila si v Bohunicích? Spokojená?
1. čer 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha há, tak jsem právě na lekarna.cz udělala objednávku za 4.000,- a to jsem brala jenom důležitý věci... :rolling_eyes:
1. čer 2012 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonisko a co jsi, s dovolením, nakupovala pro mimiše? ať vím, co mám začít kupovat :slight_smile:
2. čer 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu rodila jsem v Bohunicich a uz bych tam nesla :frowning2:
2. čer 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson Fakt jak to? jestli máš chvilku, napiš jak to probíhalo, určitě budou rády i holky....
2. čer 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucuschka Teploměr, odsávačku do nosu, bepanten, sudocrem, pro sebe kalhotky a vložky do porodnice, čípky proti bolesti, podložky na jedno použití, espumisan...od biodermy zkusím tu vodu pro mimča.....a tak...hrůza, fakt...
2. čer 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson moc gratuluju k prckovi
2. čer 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonisko je toho tolik, co člověk potřebuje a bude potřebovat :unamused: ztrácím přehled a celkově nemám ucelenou představu, co vůůůbec pořídit jako základ :slight_smile:
3. čer 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nemůžu si vybavit, jaký je přístup do Bílého domu. Vybavují se mi akorát schody, ale předpokládám, že tam bezbariérový přístup je, když je tam poliklinika pro děti, ne?
4. čer 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucuschka Jo tak to já jsem asi dva měsíce projížděla všechny chytrý stránky a tady konika a udělala jsem si zhruba výběr...
4. čer 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip jj, je tam nájezd pro kočárky,, to vím určitě :slight_smile:
4. čer 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. čer 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
@jancip je tam nájezd pro kočárky a uvnitř výtah
4. čer 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitrson Dominičkovi přeju krásný start doživota a domácí pohodu
4. čer 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simonisko voda od biodermy je super, používám jí pro prcka i pro sebe, hlavně ted v létě když ho mažu daylongem, tak vím že nejde spát s popatlaným obličejíčkem
4. čer 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wiwiane Tak to je super...vím, že holky si celou tu řadu moc chválí, mám v úmyslu toho koupit víc, ale musím to manželi dávkovat po troškách... :grinning:
4. čer 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonisko to je jasné :o) ja kupuju rovnou to litrové balení má to perfektní dávkovací pumpičku a cenově vyjde nejlépe
4. čer 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wiwiane Jo, to jsem vzala pro jistotu taky... :grinning: A samozřejmě jsem myslela manželovi...
4. čer 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip kočárky se tam musí nechávat dole zavřené v klecích.
4. čer 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaruj ale když je tam plno tak jsme jeli s mimčem nahoru i s kočárkem, ale to byl prcek ještě malinky a zrovna spinkal
4. čer 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wiwiane jo?dobré vědět. Vždycky mi to tam připadalo, že by tam ti vrátní drželi maminy do uvolnění klece :grinning:
4. čer 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaruj Jéé tak to je blbý, že se tam budu muset tahat s vajíčkem bez podvozku.
4. čer 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaruj no měla jsem s sebou 2m muže , tak se asi vrátný neodvážil a jetsli tam je někde cedulka zakaz vstupu s kočarky tak sem ji nikde neviděla
4. čer 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wiwiane o ceduli taky nevím, nejsem si ale jistá, zda tam někde není, že se kočárky musí nechávat dole.. V případě, že jsou klece plné je to ale jasné, přece člověk nezmešká doktora kvůli takové kravině..
4. čer 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wiwiane Cedulka tam naozaj je... na dverach, ktore vedi do chodby s vytahmi...tych kleci je tam uz viac, ako kedysi (bohuzial na ukor detskeho kutika).
@danaruj
4. čer 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky @yesu je v porodnici, napadlo mě, že tady to nikdo neví...prý jí praskla plodová voda v noci, psala to jiné kamarádce z července...tak už má snad miminko u sebe :slight_smile:
4. čer 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@gabbika ahojky,,, díky za info,,, a v jakým ona byla týdnu?? neměla ještě čas?????

jinak holky,, uvažujete někdo o focení miminka,?? mě se hrozně líbí ta novorozeňata, co se fotí třeba 14tidenní,,, nemáte nějaký tip na fotografa tady v Brně???
4. čer 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla v 36tt, kubík už je na světě:slight_smile:
4. čer 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@gabbika ty jo, vy červencovky jste se tam nějak rozrodily co???
4. čer 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek