• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
@romca13 No docela dost, asi tomu přeje ten pokles tlaku a bouřky :sweat_smile: Ale teď už bys mohla ty, já předbíhat nehodlám :wink:
4. čer 2012 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabbika no já si právě říkám, že v červencovkách se rodí o 106 a občas nakouknu do červnovek a vy je teda zatím pěkně váůlcujete,,, no já bych klidně už rodila,ale malýmu se ještě moc nechce,,,,
5. čer 2012 v 06:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@romca13 Romi, k tomu focení novorozeňátek, mrkni třeba na tento web: http://www.fotopetras.cz/clanky/fotografovani-novorozenatek-newborn.html

Akorát fotografka je z Pozořic, ale autem by se to snad zvládlo...

Nebo tito: http://www.mlynkovi.cz/newborn-fotografie-novorozenci.php
5. čer 2012 v 07:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@m.artina Jé, Martinko, děkuju moc,,,, já měla vyhlídnutou Ywonn z až z Chocně, ale když jsemjí v neděli psala, tak mě uzemnila, že má termíny až do konceléta úplně obsazený, že první volný termín mi může nabídnout v říjnu,, což mě teda dostalo,,, mě se právě hrozně líbí ty maličký miminka kolem těch 14ti dnů,,, našla jsem tu i to Babyphoto - je to prý paní, která s tím focením miminek začínala a má dokonce ochrannou známku na takové ty nápady v květináčích, se slunečnicema apod. ale to už mi přidje moc umělý,, jako neříkám, že to není hezký,ale je to hrozně moc naaranžovanýl umělý,,, tk bych raději něco podobného jak má ta ywonn,, no uvidíme, zkusím tam napsat,,,, a taky jsem zjistila, že ty ceny jsou snad dražší, než svatební fotky, mazec,,,,
nechceš dojít dnes na kafe, když je tam tak hnusně???? ale nemám teda žádnej zákusek :slight_smile:))) leda krupičnou kaši :slight_smile:)))))
5. čer 2012 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@romca13 Romčo, aby jsi ale nebyla zklamaná. Náš malej třeba první 2 týdny prořval. Když jsem ho vyslíkala, tak to byl řev, jak kdybych ho týrala (hodně malinkých dětí nemá rádo, když na sobě nic nemá). Takže si vůbec neumím představit nějaké focení. Navíc, doktorky vůbec nedoporučují s takto malými dětmi chodit mezi lidi a na dlouhé procházky...
5. čer 2012 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@jancip ono je možný, že třeba ani nebudou volné termíny... no spousta miminek to zvládla, taky záleží jaká bude cena, na netu to nemají uvedeno,,, uvidíme, třeba budeme mít taky uřvánka a ani by to nešlo nafotit,,,no předpokládám, že u toho focení moc lidí nebude,,, spíš mě třeba zaráží, že někdo s úplně malinkým miminkem jde někam do mega nákupního centra, kde je šílených lidí,, to moc nechápu,,,ale jak říkám, uvidíme,, třeba mám jen zkreslený představy a nakonec z toho úplně padne,,,,
5. čer 2012 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@romca13 Romi, taky se mi ty fotky strašně moc líbí a chtěla bych je, ale nemáme auto, tak nevím, jestli to v těch prvních týdnech zvládneme, ale pokusíme se. Jinak dneska bohužel nemůžu, nějak se mi mimi od včerejška moc nehýbe, tak čekám na 9 hod a zavolám doktorce, jestli bych se jí pro jistotu nemohla přijet ukázat, Dám pak vědět, jak jsem dopadla. A jak máš čas třeba zítra dopoledne?
5. čer 2012 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@m.artina jj, v pohodě,,, tak se pak ozvi :slight_smile: a snad bude vše ok,,,
5. čer 2012 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@romca13 Romi, my jsme nějaký bůhvíjaký šestinedělí nedodržovali - chodili jsme pořád ven, návštěvy (zdravé) k nám, v necelých 4 týdnech jsme cestovali 100 km k našim, fotit malou jsme jeli až do Ústí n. Orlicí (ke stejnému fotografovi, co nám fotil těhu fotky) - bylo jí necelých 6 týdnů, ale ona je drobek, byla v té době pořád menší než některá novorozeňátka (což je v podstatě i teď - za 5 dní bude mít 2 měsíce a ještě nemá ani 4 kg, ale třeba to ještě doženem, jí už krásně)... Jediné, na čem jsem opravdu trvala, bylo žádné obchoďáky!
5. čer 2012 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@romca13 Jo a ještě jsem si vzpomněla - když jí bylo 14 dní, byla se mnou v kadeřnictví:grinning:
5. čer 2012 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendy26 :slight_smile: já si taky říkám, že by se to nemělo nějak hrotit, no uvidíme,, ty obchoďáky to je masakr,, když si vezmu co je tam různých lidí, alekdyž tě navštíví rodina, nebo jedeš k rodině, kde nění milion lidí, nebo na prochajdu, tak myslím, že to vůbec nevadí,,,, a všechnata novorozeňata se fotí do věku 3 týdnů max., kdy prýá ještě docela spinkají,, pak už prý se doporučuje spíše kolem těch 4 měsíců,,, no uvidíme,,, zatím nic domluveného nemáme,, jen tak zkoumám jaký jsou možnosti, bo se mi to fakt líbí :slight_smile:
5. čer 2012 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@romca13 Romčo ti Mlýnkovi co dávala odkaz Marťa jsou fakt moc dobří, na FB mají ještě víc fotek, osobně o nich taky uvažuju, ale těžko říct, kdy to naše mládě vyleze ven - tak jak se domluvit :sweat_smile:
5. čer 2012 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabbika no právě,,, všichni chtějí rezervaci termínu hodně dopředu,ale jak to mám tak asi vědět :slight_smile: třeba ta Ywonn mi psala, že má plné termíny až do konce září, no chápeš to???
5. čer 2012 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabbika já jim už psala email ohledně našeho TP, kolik si za focení berou, kolik je z toho fotek, kolik motivů během toho focení udělají, tak jsem zvědavá, pak ti můžu dát info :slight_smile:
5. čer 2012 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@romca13 Super, budu ráda za info :slight_smile: Ywonn je úžasná, ale termíny má fakt hodně dopředu, já bych od ní chtěla fotky z exteriéru příští rok na jaře, až bude Adámek větší.
5. čer 2012 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@romca13 má opravdu hezké fotky, tak s dalším mimčem nebo se starším :slight_smile: kolik to u ní vůbec stojí?
5. čer 2012 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
5. čer 2012 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@romca13 narazila jsem na tuhle paní, přemýšlím o těhotenských fotkách a fotí i miminka.. je to v Brně. nevíš o ní něco? http://www.fotoatelier-brno.cz/
5. čer 2012 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaruj jinak tohle bych řekla, že vychází líp http://www.babyphoto.cz/cenik, je to sice o něco dražší,ale máš více fotek,,, jen mi přijdou moc přeumělkovaný ty fotky,, že je to opravdu jak fotka z kalendáře, nebo jak se prodávají ty různé plakáty a podoně :(((((
5. čer 2012 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaruj o té jsem neslyšela,,, ale vypadá to taky docela dobře,,, no uvidím co mi napíšou ti dvoji a pak se rozhodneme,, ještě to chci probrat s manžou,,,,
5. čer 2012 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@romca13 no co jsem ti posílala je teď i na nějakém slevowebu za 900kč. což už jde. když koupíš 2 poukazy, je to fakt dost fotek..
nevíš kolik stojí ti fotografové co posílala odkazy @m.artina?
5. čer 2012 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaruj no to právě nevím, psala jsem jim oboum mail, tak uvidíme co napíšou
5. čer 2012 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@romca13 můžeš to pak sem prosím napsat? :slight_smile: díky!!!
5. čer 2012 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaruj koukám na ten slevový web,, tam je uvedeno, že ti upraví ale jen 5 vybraných fotek, zbytek neupravených ti dá na CD,, a platonost toho kuponu je do 30.6. --- jenže když nevím, kdy budu rodit, takto je těžký,, a mám většinou zkušenosti, že z těch slevových webů je to hodně obsazený, takže kdo ví, zda by bylo vůbec volno,,,
5. čer 2012 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaruj jj, určo,,, jak se mi ozvou :slight_smile:
5. čer 2012 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@romca13 to máš pravdu.. ale ono se to objevuje docela často nějaké takové nabídky. ale třeba ta z té chocně je ve finále v podstatě stejně drahá, i když to není se slevou.. jen je teda blbé, že je to daleko a nemá termíny.. šílené, jak se ty ceny liší..když člověk nemá reference, neví podle čeho vybrat..
5. čer 2012 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaruj uvidím co ti mlýnkovi, jaké mají podmínky cenové,,,
5. čer 2012 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabbika Gábi e nevíš, kdy Yesu porodila? a něco víc?
5. čer 2012 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@romca13 Romi kde to nevím, ale myslím, že chtěla rodit v Bohunicích, ale kamarádce z červencovek psala, že se Kubík narodil včera někdy po 7 hodině, 47cm, 2640g a je v inkubátoru,ale že jsou v pořádku. Tak snad se nebude zlobit, že to tady tak prásknu :slight_smile:
5. čer 2012 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@gabbika tak hlavně že jsou oba v pořádku, to jsou dobré zprávičky,, za ty se určo zlobit nebude :slight_smile: tady se čeká na každý nový miminko s velkým natěšením :slight_smile:
5. čer 2012 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek