• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
kočky, kdo jste rodily v bohunicích,,, na těch porodních boxech jsou nějaký CD přehrávače, že ?? mám teda takový pocit, nebo to bylo jen na nadstandardech??????
5. čer 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak yesu psala už dřív, že to vypadá na dřívější porod, hlavní je, že jsou v pořádku, na dálku přeji hodně zdravíčka a ať se Kubíkovi i mamince daří a vy už se holky nepředbíhejte a pěkně to vydržte až do konce. :slight_smile: @romca13 Romi, my fotili malýho ve 4 týdnech a měli jsme teda štěstí, že to jakž takž prospal, pak chvíli koukal a pak teda i brečel, ale i taková fotka je vzpomínka. Byli jsme v takovém malém ateliéru u nás, žádná dlouhá čekací doba, solidní cena a pěkné fotky. Pak jsme byli na focení v 6m a v září plánujeme focení v roce. Určitě se poptej i v menších ateliérech, v Brně musí být možností…
5. čer 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misaskul a kde jste byli vy fotit??? nám teda těhu fotky fotila kamoška, ale nevím, jak by zvládla focení miminka, navíc na to ani nemá různé ty oblečky, rekvizity apodobně,,,,
5. čer 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Boskovicích (fotoanna), což je pro vás trochu hodně z ruky. Na webu teda fotky nic moc, ale po domluvě, když jsem jí řekla svoji představu (spící miminko, ne jen koukající miminko) tak splnila vše dle mých přání. Říkala teda že tak malé mimčo snad ještě nefotila, ale tak holt malé město no... Nakonec jsme byli hodně spokojeni a naštěstí máme celkem slušnej fotoaparát, takže fotíme i doma o sto šest a když si někdy najdu čas a začnu fotky upravovat, tak jsou taky moc pěkný, jedině neumím retušovat. :slight_smile:
@romca13
5. čer 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misaskul tak Boskovice znám moc dobře,, já pocházím kousek od Letovic a přes boskovice jezdíme ke tchánovcům,,, původně jsme ji dokonce měli zamluenou na svatební focení,ale nakonec jsme to kvůli termínu museli rušit a měli jinou,,,, kolik jsme tam za to platili a kolik máte fotek?
5. čer 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Já zapomněla, že jsme si psaly o boskovické porodnici... :slight_smile: Ale jet s mimčem na focení do Boskovic, když brno nabízí tolik možností - no nevím, jestli by se mi chtělo, leda by se to spojilo s tou návštěvou tchánovců jak píšeš.
No my dostali CD se všemi snímky (cca 35-40ks), 13ks vyretušovaných a vyvolaných snímků 13x18 + 2ks 15x21, takže dohromady 15 vyvolaných upravených fotek a platili jsme necelých 1500 Kč, pro mimčo jsme měli slevu to bylo asi 1200, teď v 6m necelých 1500, ale myslím, že teď dle ceníku trochu podražila (asi DPH apod.).
A odkud že to pocházíte s manželem?
5. čer 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misaskul no já pocházím z obce Študlov, je to mezi Letovicema a Moravskou Chrastovou- tam se odbočí do kopců a lesů,,, a manžel je z Městečka Trnávky,,, když jedeš z Boskovic směr Jevíčko, Moravská Třebová,,,,,, no ještě uvidíme, jak to všechno dopadne :slight_smile:
5. čer 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Určitě najdete někoho v Brně nebo bližším okolí, s malým mimčem to bude i pohodlnější. :slight_smile:
5. čer 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Romi, ozvali se Ti Mlýnkovi ohledně toho focení? Já jen teď koukám na ten jejich web a pěkně jsem se spletla - oni totiž nejsou z Pohořelic u Brna, ale až u Zlína a to už je pěkná dálka :unamused: Tak se omlouvám, vůbec mi nedošlo, že Pohořelic může být více.
6. čer 2012 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.artina Marti ti Mlýnkovi nejsou tak daleko jak se zdá, pokud má člověk k dispozici auto, jsi tam do hodinky po dálnici...:wink:
6. čer 2012 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.artina ahojky Marti,,, no ještě neozvali,,, ale napsala mi ta druhá, co jsi mi sem dávala odkaz ... http://www.fotopetras.cz/clanky/fotografovani-novorozenatek-newborn.html, tady mají výběr oblečků http://www.fotopetras.cz/fotoalbum/00-vybaveni/ a cenu mají 1500,- za 10 upravených fotek na CD,,,, což se mi zdá docela dost,, za každou další fotku si účtují 65,-, což by už šlo,,, no jinak mi jedna holčina poslala ještě do IP další http://www.btweb.cz/cenik.html........ tahle je z Rousínova- což taky není daleko http://www.zemlickova.com/ a pak ještě tady,, ale to je v Hodoníně http://www.marketaphotography.cz/index.php?option=com_admirorgallery&view=layout&Itemid=4
6. čer 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kočky,,, ozvali se mi Mlýnkovi,,, cena je 2800,- za 20 fotek vytištěných a to stejné ti dají na CD + verzi i v černobílé,,,,
6. čer 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romca13 Přepočteno na fotku to není špatná cena...
6. čer 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika no je to v podstatě cena, za 10 fotek 1400,- což je ta paní, která mi psala už včera,,, jen ta mám základ těch 1500,- + za každou další fotku jen 65,-, což už je lepší,,, no ještě uvidíme,,,, možná by nám stačilo něco levnějšího, jak jsem sem dávala ty odkazy,,, hned to první,,,
6. čer 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 jasně, no mně to přijde dobrý v tom, že je nemáš jen na CD, ale i vytištěné plus v černobílé podobě... :slight_smile: Ale zase musíš připočítat benzín...já mám rodiče u Zlína, takže to nevnímám jako náklad.
6. čer 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Romi, my platíme 1500 Kč za 15 fotek na CD a každá další je za 50 Kč.
6. čer 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, trochu vám vbehnem do debaty.Používate ešte vložky do podprsenky? A jednorázovky alebo látkové? S ktorými ste najviac spokojné? Ja som mala z dm-ka, inak používam Avent bavlnené prateľné. Pripadalo mi, že tie jednorázové strašne vidno pod tričkom :confounded: ale vidno aj tie látkové :unamused: , keď mám svetlejšie triko. Čo s tým? Ako to riešite? Teda nie že by sme chodili do spoločnosti, ale trochu mi to vadí...
6. čer 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky my fotili u Blanky v Medlánkách má i různé čepičky , koše a doplňky
http://www.btweb.cz/photo.html
Potom ještě znám práci Lucky, ale ta už není z Brna
http://www.zemlickova.com/

ale zkuste asi písnout dopředu přece jen bude léto a dovolené
6. čer 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 a jsem to Romi přehlídla :o) ono se dá s Blankou i Luckou domluvit , Markétka má bohužel plno už nebere zakázky
6. čer 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@romca13 jeste muzes vyzkouset kamaradku co mi fotila ty tehu fotky...Zora Vláčilová. Bude nám příští týden zase fotit Kubíka, cenu má myslím kolem 2tis za cca 30 fotek... tak nějak. Akorát nepoužívá ty rekvizity jako koše apod. Mně se to osobně taky nelíbí...ale jinak je šikovná :slight_smile: Nebo ještě Simča Smrčková, fotila nám svatbu... tak má taky super fotky miminek, cena myslím 2500.
6. čer 2012 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nae ahojky mě to vadilo hrozně, ale řešení je nenosit jednobarevná trička, ve vzorovaném se to víc ztratí a nebo vyztuženější kojící podprsenky, jinou radu nemám :sweat_smile:
6. čer 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nae sice ještě nekojím, ale vzhledem k tomu, že už mi v hojné míře teče kolostrum tak s tím bojuju už teď. Koupila jsem si trošku vystuženější kojící podprsenku a zkoušela jsem pod to dát ty vatové tamponky a vidět to nebylo - ani když jsem si dala upnuté tričko, takže asi jen vystuženější podprdu na ven...v normálních podprsenkách s vystuženýma košíčkama taky nic...
6. čer 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@carrynka Káji, nevíš jak má ta Zorka termínově volno - myslím tím, jestli se s ní jde domluvit v horizintu týdnů nebo spíš měsíců např. na těhotenské focení? ty tvoje fotky byly báječné, já bych právě nechtěla pupek na kožešině:slight_smile:
6. čer 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gabbika klidne i v horizontu dnu :slight_smile:akorat vikendy jsou horsi, to foti svatby...
6. čer 2012 v 17:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae Já střídám Johnson, Fixies a Chicco - ty jsou nejlepší a taky nejdražší :unamused:
6. čer 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vidět nijak nejsou, jen v jednom bílým triku mi to přišlo divný, ale jinak ok...
6. čer 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wiwiane @gabbika @vendy26 Holky, ďakujem. ja práve používam športovú podprsenku. Kúpim si nejakú vystuženejšiu. A ten nápad so vzorovaným tričkom je tiež skvelý, musím nejaké vyhrabať.
6. čer 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tady je nějaké mrtvo..asi se už skoro všichni vzorně starají o ty své prcky:slight_smile:
7. čer 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip Já jsem zde, zatím bez děcka :grinning:
7. čer 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip Musim říct, že ta naše princezna nás teda pořádně zaměstnává. Má ráda společnost a chování, takže se pěkně pronese kočka jedna pětikilová :grinning: Naštěstí aspoň v noci spinká :wink:

O víkendu jsme byli poprvé od porodu za rodinou na Vysočině a kromě kojení jsem se k ní vůbec nedostala, babička jí nedala z ruky :grinning:

Je to paráda zase kojit a neodsávat, hlavně v noci :dizzy_face:
7. čer 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek