• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
já tu taky nakukuju a je to tady nějaký mrtvý,, a taky zatím bez prcka :slight_smile:)))
7. čer 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 Klári, u nás je to velmi podobné. A je fakt, že i já sama, když třeba potřebuju taky něco doma udělat, mám pak výčitky, že jsem malou "odložila" do kolébky/lehátka a mám potřebu jí to vynahradit a věnovat se jí:slight_smile: Jinak gratuluju k úspěšnému kojení, u nás už je to taky lepší, malá pije hezky a i já cítím, že mám prsa nalitější. V neděli ji budu jen pro kontrolu vážit, tak jsem zvědavá. Minulou neděli měla 3870g. Přibírá cca 200g týdně, což si myslím, že je hezké...
7. čer 2012 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Wow, Romi, ty už jsi 39tt??? To je mazec, jak to letí. A jak se cítíš? Chystá se už něco?
7. čer 2012 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 tak to je dobře, že vám to tak hezky jde :slight_smile: 200g je akorát :wink:
@romca13 to jo, už to máš vážně za pár, za chvíli máš mimíska v náruči :dizzy_face:
8. čer 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7
@vendy26 no holky, letí to jak blázen,,, no už dvě poradny zpátky mi dr říkal že mi začínám měknout čípek,ale to asi nic moc neznamená,, jinak pořád mám nějaký poslíčky,, ale to už mám taky asi 3-4 týdny, břicho pořád nahoře, takže asi zatím nic :slight_smile:líbio by se mi to příští úterý, to máme výročí svatby,,ale naplánovat to nejde,,, a zrovna když mám termín, tak 2 dny před a 2 dny po budeme bez auta, takže bych to ráda stihla do té doby,,, no ale uvidíme, jak se mu bude chtít ven šmudlovi :slight_smile:
8. čer 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26
@clara.7
My to tak taky máme. Malej je od malinka hrozně společenský. Vždy, když je tu návštěva nebo k někomu jedeme, tak všechny sleduje a na každého se usmívá...ale jak jsme sami doma a musím něco dělat, tak je to protiva. Když se konečně dokázal zabavit sám, tak ho začaly trápit zoubky, takže to máme na novo..jenže nedá se nic dělat, vařit a aspoň trochu uklízet se musí...nebo budu muset zvát návštěvy každý den:slight_smile:
8. čer 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 To jo, letí to..a počkej, až budeš mít mrně u sebe...rostou fakt před očima. Známí mají o 3 měsíce mladší holčičku, a když jsme je dali s tím našim prďolou k sobě, tak to byl neskutečný rozdíl. Ani jsem nevěřila, že byl taky takovej malej:slight_smile:
8. čer 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se hlásím. Lukášek měl včera už 2 měsíce a hrozně to letí, tak jsem včera přehrávala nějaké fotky a dívala se na ty z porodnice a je to děsnej rozdíl. Malej je moje zlatíčko, mylsím, že je celkem hodnej, a je super jak už sleduje hračky a směje se a tak :slight_smile:

Holky chtěla jsem se zeptat kdy tak děti začínají sahat po hračkách?
8. čer 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu To je asi hodně individuální. Náš malej se začal ňuchňat s ňuchňákem někdy kolem šestinedělí. A takto si "hrál" ani ne ve 2 měsících. Ale přijde mi, že je to celkem brzy.
8. čer 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@jancip ježíš, to je ale krásnej miláček,,,, :slight_smile: jaký má kukadla,,,,
8. čer 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip děkuju. juu, máš krásnýho synka. a šikulku.
Je mi jasné, že je to individuální, ale tak stejně aspoň orientačně jestli se má člověk znervozňovat. Ještě jsem teď projela nějaké diskuze a mylsím, že zatím v pohodě. Náš malej je právě na ručičky dost línej, pořád je nejčastěji drží v pěstičce. Je spíš aktivní na nožičky. Ručičkama občas bouchne náhodou do nějaké hračky jak s nima mává a chytne si něco jen když mu to fakt "vnutim" do ruky.
8. čer 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu náš malej v bříšku má taky mimořádně aktivní nožičky :DDDDDD
8. čer 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@hanuu máme to úplně stejně, hračky zatím nezájem, ale otáčí hlavičku za hlasem, světlem a dokonce se na nás krásně usmívá, když se usmíváme taky :dizzy_face:
8. čer 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky díky, to potěší:slight_smile:

@hanuu Buď v klidu. Každé miminko je jiné. Někdo říká, že některé děti 2 měsíce jen prospí a téměř na nic nereagují a taky to není špatně. Co bych za to někdy dala:slight_smile: Ten náš je extrémní rarach. Koníčky pásl už v porodnici, všechno chytá a strká do pusy, v kočáru nechce být, protože nevidí (někdo mi zase říkal, že je to blbost, že do dvou měsíců dítě stejně moc nevidí na dálku, ale u nás to nějak neplatí, protože když ho mám v sedačce na podvozku, tak je spokojený a rozhlíží se), usnout neumí, protože hltá všechny možné i nemožné podněty, nohama mele tak, že máme prošoupaný ponožky i dupačky, takže i když mě to samozřejmě těší, že je šikovnej, tak jsou s tím spíš starosti. Teď se nám dokonce přetočil ze zad na břicho. Byl malinko z pošika, tak jsem myslela, že přepadl, ale když jsem ho vrátila, tak to zoušel znova, ale už mu to nevyšlo a to se chudák tak snažil:slight_smile:
8. čer 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jem našla, jak si "hraje" v šesti a osmi týdnech.
8. čer 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@jancip krásnej brouček :dizzy_face:
8. čer 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky na rychlo Vás zdravím...jak už asi víte 4.6.2012 se nám narodil Kubíček ve 36tt, 2640g a 47 cm. Porod byl dlouhej-17 hodin!!Kubík byl v inkubátoru jen v noci a pak už jen na sledování na JIP, je to hrozná šikulka, akorát dostal žloutenku a až do dneška se svítil, ale už jsme konečně doma!!!!Je to zatím hrozně hodný miminko, tak uvidíme, jestli mu to vydrží!Je to to nejehzčí, co mě v životě potkalo!! :slight_smile:
10. čer 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@yesu moc gratuluju! ať Kubík pěkně roste a hodný zůstane hodně dlouho :wink:
10. čer 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu gratuluju :slight_smile:
10. čer 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Kdepak jsi rodila, když to byl 36tt? A spokojená?
10. čer 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu gratuluju a ať Kubík pěkně roste
10. čer 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 Rodila sem v Bohunicích a byla sem spokojená....na JIP, kde byl malej než náš pustili byly úžasný sestřičky! Jediný co mi vadilo bylo, že mi praskla voda ve tři, ve čtyři sem byla ve špitále, od 7 měla kontrakce po dvou minutách a do boxu mě dali až ve tři odpoledne! Do té doby sem byla na JIP, protože sem se neotevírala, ale ty bolesti byly hrozný a já chtěla být sama a mít u sebe přítele...
11. čer 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vypadá, že Romča je už taky v porodnici.
12. čer 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jancip taky mě to napadlo :slight_smile:
12. čer 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Na foru o epinu někdo psal, že Romča už porodila...
12. čer 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď to na epinu čtu, to ji to cvičení chudákovi moc nepomohlo, musel ji nějak pocuchat ručičkou nebo něco...ale každopádně veliké gratulace a rychlou rekonvalescenci.
12. čer 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika No je to škoda, sledovala jsem její epino úspěchy...
12. čer 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonisko Já právě taky, ale Romča mi přišla hodně maličká podle fotek, tak to na to mohlo mít taky vliv...doufám, že u mě epino neselže:slight_smile:
12. čer 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika Jo, to je možný...a nebo jak si psala šel prcek špatně ven...no jako jestli budu cvičit a malá se nakonec neotočí, tak mě klepne...ty máš cvrčka už hlavou dolů?
12. čer 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonisko Jojo, je hlavičkou dolů, váš ještě putuje? Jinak myslím že by ti pomohlo cvičení i na KP pokud chceš epino používat, v Brně prý do císaře moc nejdou pokud není větší váha plodu...
12. čer 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek