• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
@vendy26 reakce žádná :slight_smile: spala celé odpoledne a pak i celou noc :slight_smile:
My plánujeme dovolenou někde v ČR, původně jsme chtěli na Šumavu, ale necháme to na příští rok, aby z toho malá taky něco měla. Na ležení u moře s manželem moc nejsme, radši máme poznávačky a to teď moc nehrozí.
Gratuluju ke kojení, nám to jde taky parádně :slight_smile: Oproti bolavým začátkům je to teď naprostá paráda :grinning: Už se mi i stalo, že jsme s malou obě u kojení usnuly (to je ta nevýhoda kojení v leže :sweat_smile: )
10. črc 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak už má Lukášek první očkování za sebou, dostal 1. dávku hexy a skoro nezaplakal. Pak usnul a ted kouká v lehátku,a le asi bude ještě spinkat. Nestihl se vyspat dopoledne tak mu to asi chybí. A je to obřík má 6,5kg a 66cm :slight_smile:
10. črc 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 gratulujume Karolínce ke čtvrtročku :slight_smile:
10. črc 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Akorát jsme odeslaní na oční - pořád mu hnisá jedno očičko, a na rehabilitaci - neumí pást koníčky.
10. črc 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanuu prosim te, budes ho nechavat naockovat i na pneumokoky a rotaviry?
10. črc 2012 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka rotaviry jsme nedávali, to nám říkala, že se dává už ted v tech 3 měsích. Pneumokoky ještě rozmýšlíme, ale asi jo, ty by měly být za měsíc spolu s 2. dávkou hexy
10. črc 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gabbika tak jak to s tebou vypada mamino??? :slight_smile:
10. črc 2012 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanuu ja prave asi necham i ty rotaviry, tak nevim, jestli se to dava vse najednou....jsem to tak pochopila prave... btw nekdy bychom mohly vyrazit s kocarkama, ne? :slight_smile:
10. črc 2012 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu Malej má v 9.týdnu 66 cm a 6,5 kg? Tak to je falt obr. My jsme teď naposledy (ve 4.m.) měli 67 cm a 7,2 kg a to si myslím, jak je velkej:slight_smile:)
10. črc 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak taky jsem zvažovala, zda nechat očkovat proti pneumokokům. Řekla jsem si, že se rozhodnu až po tom, jaká bude reakce na 1. očkování. A protože to bylo úplně bez nějakých příznaků, tak jsem nechala naočkovat i to.
10. črc 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip v 9. týdnu ne, to by byl mega obřík :slight_smile: už má 13 týdnů - 3 měsíce.
10. črc 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip já to asi nenapsala a zmátlo tě asi očkování, protože někteří dávají tu 1. dávku už ve 2 měsících
10. črc 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu Tak to jo:slight_smile:)) Jsem to odvodila od toho očkování. My byli na prvním v 9.t.
10. črc 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka mně vlčková říkala, že rotaviry by dala teď s tou 1. hexou ve 3 měsících a pokud se pro ně rozhodneme, máme týden před tím očkováním zavolat at mají připravenou dávku. Pneumokoky určitě nedává zároveň, ale až v těch 4 měsících s druhou dávkou hexy. Jsem si tím jistá, že to takhle říkala. Ale když tak si tam ještě zavolej a zeptaj se, určitě ti poradí jak to přesně je.
10. črc 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip jj, sleduju že každej doktor to dává jínak. Já jsem celkem ráda, že naše doktorka to dává až v těch 3. měsích.
10. črc 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu On to každej doktor dělá fakt jinak. My měli ve 2. měsíci hexu a ve 3. hexu + synflorix.
10. črc 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip a můžu se zeptat proč jsi se rozhodla pro synflorix a ne prevenar? Já to zatím moc neřešila, tak nevím jakej je mezi nima rozdíl.
10. črc 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka Kájo nijak, já tu budu asi až do těch Vánoc :angry: Dneska jsem si udělala kolečko po městě a po Vaňkovce a ani píchnutí v boku, už nevím jak ho popostrčit. Jsem zvědavá co mi zítra řeknou v Bohunicích.
Ps: až vám bude při příštím těhotenství tvrdit, že můžete rodit každým dnem, tak mu nevěřte, já už tak chodím skoro 3 týdny.
10. črc 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gabbika Stále nic? :unamused: To je na pytel. Tak snad ti zítra trochu "pomůžou". A dnes když má manžel narozky tak si to náležitě užijte a třeba to tomu taky trochu pomůže. :wink: No do večera času dost, mě to taky chytlo v 11 vnoci a o půl 7 už byl malej na světě, tak ještě nehaž flintu do žita.
@jancip @hanuu My v prvních měsících taky byli obříci (3m 6110 g a 62,5 cm), ale po tom sedmém měsíci se přibírání uklidnilo. V sobotu máme 10m a mým odhadem takových 9,5 kg a něco přes 70 cm (přímo ukázkové míry), takže ono se to mění, hlavně jak se začne víc hýbat...
Jinak @vendy26 také gratuluji ke čtvrtročku a předem i k sobotnímu svátečku!!!! :slight_smile:
10. črc 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vendy26 jak tak na to koukám, budou mít ty naše holky narozky i svátek kousek od sebe :grinning: Gratuluji k dnešním třem měsícům :slight_smile:

Jak tak mluvíte o těch obřících, tak naše princezna měla v 10 týdnech 63 cm a 6 kilo :sweat_smile:
10. črc 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanuu
@clara.7 Holky, děkujeme za přání - jsou to přesně 3 měsíce a současně i 13 týdnů na den, tak asi chápete, jak dnešek prožívám:grinning: Touto dobou jsem se pomalu dostala na řadu k dr., která mi udělala Hamiltona, abysme do 2 hodin byli zpátky a za necelé 3 další byla malá na světě:slight_smile:

Klári, kdy má Anička svátek vím naprosto přesně - jsem na ten den narozená:slight_smile: Pak třeba budou kočky slavívat spolu:slight_smile:
10. črc 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@carrynka jj, však jsem se bavily, že ještě počkáme na @gabbika a vyrazíme :slight_smile: ale asi se jí s námi nechce, tak si nechá malého v bříšku :grinning:
@gabbika Každopádně doufám, že jste si užili pěknou oslavu narozenin.
Jo a na nějaké setkáni by se třeba připojily i ostatní holky @vendy26 @clara.7 @jancip romča a další
11. črc 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu My jsme pase, bydlíme kousek od Brna a já neřídím.
11. črc 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip já měla pocit, že nejsi přímo z Brna, ale nebyla jsem si jistá. KAždopádně chápu, já taky neřídím, takže jsem použitelná jen v dosahu mhd
11. črc 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanuu souhlasim :slight_smile: urcite muzem, a Gabca se urcite pripoji jakmile prcek bude pouzitelnej :slight_smile:
11. črc 2012 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanuu K nám jezdí vlak, a s tím se moc jet nedá:frowning2:
11. črc 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,,, plánujete nějaký srazík?? Já jsem rozhodně pro :slight_smile:
@gabbika Gábi, safra, už toho prcka nějak vypuď ven,,, je to strašný, co ,takhle úřenášet,, no věřím, že už to nebude dloiuho trvat a budeš mít ten uzlíček u sebe,,,
11. črc 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Romi dneska jdu na ko do Bohunic, tak jsem zvadavá, váhám jestli jít do Hamiltona nebo ne...no uvidíme...
11. črc 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika no já bych do toh oas išla,, držím palce a pak dej vědět,,,
11. črc 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mám prosbu, máte některá nějaké reference na pediatry v žabinách nebo kr. poli nebo zkušenosti s nimi? Na netu jsem našla tato jména: MUDr. Lenka Dostalová Kopečná, Ph.D., MUDr. Jana Čechová, MUDr. Barbora Škrancová (ti sídlí ve společnosti Medispol na makovského náměstí), MUDr. Dana Vodová (Mečířova), MUDr. Ivana Bartůňková (Riegrova). Předem děkuji!!! :slight_smile:
11. črc 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek