• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
@danaruj my chodíme k MUDr. Kateřině Špiříkové (Palackého třída, Brno-Kr pole) a je fajn :slight_smile:
@gabbika Gábi mě hamiltna doktorka udělala když jsem tam byla na kontrole (6 dní jsem přenášela) a ještě v noci mi praskla voda a v poledne byla malá na světě :slight_smile: Zrovna příjemné to sice není, ale je to jen chvilinka a mě to zabralo :wink:
@hanuu já se taky klidně srazím :grinning:
11. črc 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gabbika mně hamiltona dělali, prvně se doktorka zeptala jestli může. Ani to moc nebolelo, pak jsem šla domu a zjistila jsem, že mi přesně ujel bus, tak jsem šla asi 3 nebo 4 zastávky pěšky a druhý den mě to chytlo :slight_smile:
Tak dej vědět jak jsi dopadla.
11. črc 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
z toho pitomýho počasí a klimatizace v autě má ta naše kočka pořádnou rýmu :frowning2: už aby se ochladilo fakt !
Ještě že máme odsávačku na vysavač, jinak by se uchroptila, čudla naše malá...
11. črc 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ale že mi to dalo práci najít tohle téma :unamused: kam se podělo "oblíbené téma"
11. črc 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika Gabi, já bych do něj taky šla, kór pokud je vše připraveno... Mně ho taky dělali.. No nebudu ti psát, že to nebolí, ale je to chvilinka. Myslíme na tebe!:wink:
11. črc 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky, sraz za mě určitě ano, akorát teda budu v Brně až v září, takže dorazím až na nějaký další... :wink:
11. črc 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak dneska se nekonal, jdu ještě zítra na konzultaci k jednomu lékaři z Bohunic, do kdy by mě nechali přenášet, tak ho spácháme zítra. Dneska mi dala hodná PA jakýsi tip na koření s deci červeného vína, tak ho zkusím popostrčit. Nachystané je všecko, jen to klíšťátko se ne a ne pustit.

Pro sraz jsem...jinak veru1983 už taky porodila, měla těžký porod, ale s Bertíkem už jsou spolu :slight_smile:

@vendy26 Vendy, léto trávíte na jachtě, že nejsi v Brně? :sweat_smile: To bych i trochu záviděla :wink:
11. črc 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika To bude brzy už:wink: Kdepak jachta, kež by :grinning: Koupili jsme větší byt (teď jsme ve 2+kk) a budeme komplet rekonstruovat, takže bude absolutně neobyvatelný...
11. črc 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 Tak to chápu...pořád v Medlánkách nebo měníte lokalitu?
11. črc 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika TAk uvidíš, co zítra domluvíte, ale ať tak nebo tak brzo už budeš mít miminko u sebe.
11. črc 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 já si mylsím, že to během léta možná ani nevyjde, že budou všichni takhle rozlítaní a že v tom září už bude mít většina porod za sebou a mohlo by se nás sejít dost. Ale uvidíme.

Zatím můžou padat návrhy termínů, časů, míst :slight_smile:
11. črc 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika Kr. pole:slight_smile:
@hanuu no je fakt, že léto bývá hodně náročné...tak se uvidí:slight_smile:
11. črc 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gabbika Gábi, tak Verunku pozdravuj, že na ni myslím,,, snad bude mít vše v pořádku, když už ten porod stál za prd,,,
11. črc 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha, tak už je zpátky kolonka "oblíbené" :slight_smile: to jsou mi novoty na MK ... i ty fotoblogy se zobrazují jináč
11. črc 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Romčo myslím, že bude ok, zítra už by je měli myslím pustit. Chtěla jsem se za nima dneska stavit v porodnici, ale nějak mě škrábe v krku, tak jsem radši neriskovala...
11. črc 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika Já mám podezření, že mi hamiltona taky dělali. Bolelo to jak čert, ale jista si nejsem. Kolik dnů už přenášíš?
11. črc 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip to je sprostý pokud nikdo nic neřekl. Mě se teda ptali jestli můžou, ale neřekli přímo hamiltona, ale jestli to tam mají podráždit nebo tak nějak. A ještě mě upozorňovala doktorka, že to může bolet.
11. črc 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu Bylo to fakt divný. Byla jsem už v porodnici, dávali mi vyvolávačku. Jeden doktor mě pak píchnul vodu, což vůbec nebolelo, a hned na to se ve mně začala šťourat doktorka, což bolelo, jak čert. Pak mi jen řekla, že tomu trochu pomáhala. Hrozně mě to naštvalo. Navíc mi byla od začátku nesympatická, takže jsem byla ráda, že jsem ji tam pak už neviděla.
11. črc 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip To chápu. V tomhle si teda v Bohunicích nemůžu stěžovat, ale je to vždycky o tom jestli člověk narazí na někoho nepříjemného nebo má štěstí.
12. črc 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a jak jste na tom vlastně po porodu? Všechno v pohodě? Kila dole? Mně teda děsně padají vlasy, už od porodu,a el posledních cca 14 dní je to ještě mnohem horší. No dočetla jsem se, že se to prostě musí vydržet, tak doufám, že to skončí než budu plešatá :frowning2:
12. črc 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu Byla to Slovenka a fakt mi byla dost nesympatická..ale já v té porodnici fakt zažila snad vše, protože jsem rodila strašně dlouho, takže v tom asi musel být i jeden nepříjemný zážitek, který byl naštěstí malý.

S kilama raději ani nemluv. Nabrala jsem 17 kilo, po 4 týdnech jsem měla jen 4 kila navíc, takže jsem byla moc spokojená, pak se to zastavilo a pak po 3 m jsem začala natíkat a přibrala jsem během jednoho týdne 3 kila. Teď mám 6 kilo pořád nahoře a nemůžu s tím hnout. Ale necvičím a navíc každý den vařím pro chlapy na stavbu, takže se moc dietně nestravujeme. Jenže vařit dvě různá jídla fakt nezvládám.
12. črc 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak příští rok budemem mít snad dostavěno, tak hledám inspiraci na vybavení, což mě moc baví. Už mám sbírku safari pokojíčků a dalších místností inspirovaných dalekými cestami:slight_smile: Miluji totiž cestování:slight_smile:)) http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/jancip/?from=ub
12. črc 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip tak hlavně, že nepřijemné zážitky a lidé byli v menšině :slight_smile:

Já kila v pohodě, mám míň než před otěhotněním a hned týden po porodu jsem oblíkla stejné rifle. Ale vystrašila jsi mě, i tak je mi jasné, že jak přestanu kojit, že to ai pujde nahoru :frowning2: Cvičit bych potřebovala na břicho, to mám teda škaredé, povolené, ale nějak se nemůžu donutit a navíc se pořád cpu sladkým :frowning2:
12. črc 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip ty pokojíčky jsou nádherné. Některé věci poznávám z fleru, taky jsem tam na ně koukala :slight_smile:
12. črc 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu No já právě nekojím, ale když jsem odsávala pravidelně mléko, tak ty kila šly dolů moc hezky.
12. črc 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip Jani no těžko říct kolik přenáším, měla jsem 2 TP, jeden 3-7- a druhý 9.7., pokud do pondělí neporodím přirozeně porod mi vyvoaljí. Nechala jsem si dneska udělat ted Hamiltona, nebolelo to a nic necítím, asi jsem vůči všem zpúsobům jak dostat miminko ven imunní. Dr pobavil, CS 9 a prej co nejdřív porodím, akorát to mi říkají už 2 týdny, takže se začínám smiřovat s pondělním vyvoláním.
12. črc 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@gabbika Uvidíš, prostě se prckovi nechce...Já taky dělala vše, abych porodila normálně, ale nebylo mi to moc platný. Holky v porodnici si vyvolávané celkem chválily. Ráno příjem, vyvolávačka a v poledne měly děti na světě. Jen já to zase musela mít jinak. Po první tabletě se mi kontrakce zastavily (a to jsem je měla už asi 36 hodin před tím), v poledne, kdy už bývaly vyvolávané porody odrozeny, já jsem ještě nebyla otevřena ani na 1 cm...Pak už mě chodilo kontrolovat několik doktorů, protože to vypadalo, že fakt neporodím, rodina i kamarádi byli pěkně vystresovaní...ale nakonec na to ráda vzpomínám.
12. črc 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika Gabi tak třeba to pak budeš mít rychlý, když jsi tak připravená :slight_smile:
12. črc 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika jo a mě hamilton taky nějak nebolel
12. črc 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dotaz pro ty, co chodily na monitory do Bohunic - jak to tam probiha. Pristi stredu tam mam jit poprve a vubec netusim...to pujdu napred na monitor a pak i na normalni prohlidku? Mam si sebou brat moc, tak jako ke svymu dr.?
12. črc 2012 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek