• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
@leniczka_brno Leni já byla jen jendou, ale probíhalo to tak, že sestřička v ambulanci mě poslala o patro výš, aby mi tam založili kartu (pokud už máš tak asi nic) a dostala jsem jakýsi kod nebo co, to jsem dala te sestřičce zpátky v ambulanci. Pak jsem byla normálně na monitoru a pak mě poslala zpět do čekárny a čekáš aˇž si tě zavolá doktor. A to tě normálně vyšetří. Jo a moč chtěli, sestřička ji kontrolovala. Snad je to všechno, kdyžtak se ptej
12. črc 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leniczka_brno jo a já skoro nečekala, ale někdy se čeká hodně dlouho, tak s tím počítej, hlavně pak na toho doktora, protože zároveň je odvolávají k porodům a tak.
12. črc 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,, tak my nakonec skončili na UM,,, nějak malej nechtěl papat,, teda já si to myslela,,, tahal intenzivně jen chvíli a i když jsem ho nechala louho u obou prsů, tak stejně pak řval jak tygr, byl hrozně neklidnej už několik dní, moc nespal, nečůral, nekakal, no a dnes v poradně jsme zjistili, že zhubl, takže má hlad, chudáček malej a já asi nemám moc mlíčka, takže budu zkoušet ojit, jen 10 minut a pak ho dokrmit UM,,, zkusila jsem to tak dnes poprvé v půl dvanácté a zlatíčko od té doby spinká,,,, jen se jedno vzbudil, tak jsem mu dala ještě trochu a spinká,,,,,
12. črc 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jinak s hubnutím,,,, na kila jsem tam kde jsem byla před otěhotněním,, břicho mi splasklo hned v den porodu,,, nosím oblečení co jsem nosila před těhu,,, jen mám pocit, že jsme malinko nabrala na bocích,,, že když si vezmu rifle co předtím,tak mi něco málo teče přes rifle na bocích,,,,, ale jak jsem kojila, tak jsem se snažila hooodně jíst a mám teď pocit, že mám možná něcvo navíc,, nevím, na kila nee,ale tak nějak to na sobě cítím,,,, zatím necvičím, bo ta moje pipka dole pořád bolí tak to nechci hrotit,, a taky jsem otevřela sunar, kterej mi ale pak mudra zakázala, kvůli mýmu astmatu, a je mi líto ho vyhodit, tak ho piju já a dávám si ho do Cara,,, a mám pocit, že po něm nějak nabírám :slight_smile:))))
12. črc 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 tak hlavně abyste byli ty i Davídek spokojení. To je hlavní a je jedno jestli s plným kojením nebo dokrmováním. A uvidíš jak se vám to ještě vyvrbí.
12. črc 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu Jo, to mi rikala i sestricka z ambulance, ze si mam dojit napred do toho 3. patra - aby mi tam dali nejaky stitky. Tak tam pujdu asi trochu driv, abych to na tu 11 stihla na ten monitor. A na to cekani sem pripravena, vsichni me na to upozornujou...vezmu si sebou knizku a hodne trpelivosti. :slight_smile:
A ten dr. te vysetroval jak? Ultrazvukem nebo jenom pohmatem?
12. črc 2012 ve 14:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno já teda měla doktorku. Prvně se mě ještě vyptala na nějaké věci do karty, a pak mě vyšetřivala na lehátku u UTZ a dlala ultrazvuk i vyšetřivala pohmatem. Já tam byla už 3 dny po termínu, tak mně dělala pak i hamiltona.
12. črc 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu No ja budu vlastne 11 dnu pred terminem, tak uvidim, co dr. zjisti....kez by uz se neco zaclo dit. :slight_smile:
12. črc 2012 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno jo a říkala mi váhový odhad miminka (byl vedlo o 600g :grinning: )
12. črc 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno Leni, je to tak, do 3. patra musíš i pokud už jsi někdy ve Fakultce (i na Obilňáku) byla. Pokud už jsi tam byla, tak nebudou zakládat kartu, ale vytisknou ty identifikační štítky, které spolu s průkazkou předáš sestřičce v ambulanci. Když vyleze, strč jí svoji průkazku se štítkama a ona Tě zavolá. Bývá tam někdy pořádný šrumec, ale za poslední týden jsem tam byla 2x a bylo to vždy v pohodě, do hoďky jsem byla i s monitorem odbavená. Na ambulanci tě vyšetřují na lehátku - poprvé určitě udělají utz - průtoky, váhový odhad miminka atp. + vaginální vyšetření, ale pořád na tom lehátku. Nesetkala jsem se tam teda zatím s nikým nepříjemným, jen jeden den když byl fofr tak byla nepříjemná sestra na ambulanci, ale druhý den už pak v pohodě - kdo z nás by nebyl vystresovaný, zvonil jí tam neustále telefon + do toho další příjmy atp. Jo ještě jeden tip, na toaletě u ambulance nebývá mýdlo ani toaleťák, takže antibakteriální gel nebo ubrousky se hodí. jo a pokud máš nějaké zprávy např z interny,, očního atp, je dobré je vzít sebou.
12. črc 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno @gabbika jj, Gabča to má v živější paměti jak já :slight_smile:

@leniczka_brno Leni já byla přesvědčená, že si to s tebou píšu na druhé diskuzi :grinning:
12. črc 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika Jo, tak diky za rady. :slight_smile: Snad to bude v pohode a reknou mi, ze je mala hodne mala a ze uz rodim. :slight_smile: I kdyz teda jak se tak na tebe koukam, ja si nemam co stezovat! :slight_smile: Mas muj obdiv!
12. črc 2012 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu Delam ti v tom trochu bordel, ze? :grinning:
12. črc 2012 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu No Hani, však jsem tam jak doma, za chvilku tam přečtu všechny jejich časopisy. :wink:
12. črc 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leniczka_brno Tak já si v podstatě taky nemám na co stěžovat, co by za to moje přenášení maminky od nedonošenců daly, jen jsem vnitřně moc nepočítala s tím, že budu přenášet a třeba porod vyvolávat, tak se s tím teď musím trochu srovnat :slight_smile:
12. črc 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika Mne uz to proste prijde jenom dlouhy. Navic jsem tedka parkrat videla dvoumesicni holcicku od svagrove, tak uz mi nejak dochazi trpelivost...uz bych tu svou taky mela rada v naruci a ne v brise. :slight_smile:
A ve tvym tydnu uz by me dohanely k silenstvi dotazy pribuzenstva! :grinning:
12. črc 2012 v 15:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno @gabbika holky já vás hlavně obdivuju v tom počasí, co teď bylo. Dneska už je naštěstí příjemněji.
12. črc 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. črc 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu Jo, posledni tyden se to pocasi zmenilo. Navic ty vedra sou sice hnus, ale da se to zvladnout....vadilo mi to jenom kdyz jsem nekam musela cestovat nebo kdyz varim. Ale pak si zase odpocinu, trikrat se vysprchuju studenejsi sprchou a je to v pohode. Ale tohle pocasi mi vyhovuje daleko vic a lip se mi pri nem spi. :slight_smile:
Ja sem rada, ze sem tehotna v lete...v zime bych musela mit vic obleceni - pro sebe i pro malou - a navic by nehrozily prochazky venku...kazdy rocni obdobi ma nakonec svoje vyhody i nevyhody. :slight_smile:
12. črc 2012 v 15:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leniczka_brno jj, to máš pravdu, každé má svoje a navíc s počasím nikdy nevíš. Pár dnů před porodem se v březnu udělalo dost teplo a když jsem byla v porodnici tak mrzlo a sněžilo :slight_smile: to ti v létě nehrozí :grinning:
12. črc 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika Gabi a zkoušela jsi ten kořeněný nápoj, co ti poradila sestřička?
12. črc 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Romi, třeba se to kojení ještě rozjede a kdyby ne, svět se taky nezboří! Hlavně ať je spokojenej malej a i ty!

Jinak já mám asi 2 kg nahoře, ale oblečení nosím normálně to, co před těhu. Dovoluju si říct, že břicho mám jako bych ani těhotná nebyla a celkově se cítím jako bych nikdy nerodila:slight_smile: Jinak zatím necvičím, není moc čas, taky jsem líná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale s malou máme furt nějaký program, takže se v podstatě nezastavím.
@hanuu

Holky a co sex po porodu? I když tohle je spíš už na soukromou skupinu:slight_smile:
12. črc 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 Vendy, no já s tou svojí pipkou snad už ani sex mít nebudu :slight_smile:))
12. črc 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 :grinning: :grinning: nebyla bych tak pesimistická:wink: Ještě že se to tam dole všechno tak rychle hojí:slight_smile:
12. črc 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Neboj, chce to čas, to se zahojí:slight_smile:
12. črc 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ty kila dole vám závidím...Sice všechno obleču, ale není to ono a nejhorší je, že po tom, co jsem přestala odsávat, mám ještě větší prsa a to je fakt hrůza:slight_smile:
12. črc 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26
@romca13
@hanuu

Já jsem stále na své váze jako před otěhotněním ... uvidíme až přestanu kojit :stuck_out_tongue_closed_eyes: 12 kilo jsem nechala jen v porodnici a zbylé čtyři po pár dnech doma. Břicho už sice není tak pevné jak bývalo, ale až přestanu být líná, tak se snad i k tomu cvičení dostanu :grinning:

Ohledně toho sexu, tak je fakt, že se manžel nemohl dočkat konce šestinedělí :grinning: :grinning: Napoprvé nic moc, ale je to čím dál lepší :wink: Romčo u tebe to bude asi více neděl, ale určitě se k tomu vrátíte :slight_smile:
12. črc 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip mě sice prsa zůstala stejně velká, jen jsou hrozně vytahaná :confounded:
12. črc 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 @romca13 @vendy26 no my měli premieru v pondělí, kdy to povolila doktorka v bohunicích a přímo řekla, že to máme zkusit i když tam mám pořád jakousí tkáň, co tam být nemá, ale zatím mi s tím nic dělat nebudou. No a teda musím říct, že jako nic moc po třech měsících :frowning2: ale taky mylsím, že s eto zlepší
12. črc 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy26 teda taky bych se chtěla cítit jako bych nikdy nerodila :slight_smile:
12. črc 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek