• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
@jancip súhlasím, pri prvom dítku som sa nevedela dočkať, kým bude vačší, bol to záhul, a to bol aj tak pomerne dobrý spavec.
@gabbika držím moc palce, všetko sa bude postupne zlepšovať, treba vydržať - pre deti sa oplatí žiť, aj keď je to ťažká cesta :slight_smile:
Najprv deti trápia prdy, po prdíkoch začnú zuby, po zuboch obdobie vzdoru, po vzdore puberta, takže hlavu hore, už nikdy nebude nič také :sunglasses: :grinning: ako predtým
23. črc 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nae TTen závěr není zase tak moc pozitivní :grinning:
24. črc 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gabbika A jak jste si užili první procházku?
Neboj ono se to určitě srovná, je to prostě to sžívání, a musíte se to spolu naučit a zvyknout si.
24. črc 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Nebyla jsi dneska s Davídkem v Bíloém domě, někdy před 11hod? Já mám dojem, že jsi šla před náma po shodech z prvního patra do haly. Bíle tříčtvrťáky, modré tričko s bílými, šedivými a růžovými pruhy, bílé pantofle a černá taška?
24. črc 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jancip Máme za sebou první návštěvu u fyzioterapeutky. říkala, že se jí to zdá lepší než jak píše doktorka ve zprávě, tak se to asi samo za ty skoro 2 týdny srovnává. Zatím jsme dostali jediný úkol: dávat malého hrozně často na bříško, třeba na minutku a zepředu ho stimulovat a fixovat mu lokty do správné pozice. Z části jsem to už dělala, le teď vím jak úplně správně dát ty ruce a budeme dělat hodně často. Teď jsem to s ním udělala poprvé a hnedka krásně pásl, jen chvilku, ale držel to i když jsem ho pustila. Jdeme znova příští pátek a když by to nezabralo tak mi ukzovala jeden cvik z vojtovky, který bychom museli cvičit 4x denně. Každopádně musím říct, že i doktorka minule i teď tato fyzioterapeutka byly hrozně milé a příjemné.
24. črc 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo a máme teď dávat hrazdičku, ať pracuje rukama a můžeme pomalu zkusit i davat mu ji at do hraček kope a "šahá po nich" nohama. A tak za měsíc naupak hrazdičku zrušit, aby se děti motivovaly na přetáčení.
24. črc 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu Hani procházka super, odpočali jsme si u ní myslím všichni 3 :slight_smile: Adámka to pak spolu s koupáním asi pěkně zmohlo, protžoe dneska v noci krásně spal, budil se jen na kojení takže jsem naspala asi 7 hodina ráno jsem se cítila zase jak člověk, hodné dítě :slight_smile:
24. črc 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@hanuu ahojky Hani,, jj, byli jsme tam,, byli jsme na kontrole s kyčlema :slight_smile: ak jsi se měla ozvat :slight_smile:)) a teda klobouk dolů, že si pamatuješ barvy mých proužků :DD
24. črc 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanuu To bude určitě dobrý....ono by se to spravilo i bez cvičení. Ale takto to bude aspoň pod kontrolou:slight_smile:..Jinak my hrazdičku vůbec nepoužívali, až teď. Ale je to zbytečný..stejně všechno hned serve:slight_smile:
24. črc 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jancip Tak MArtínek je hrozně akční, Lukášek je na ruce lenoch, nejraději je má v puse :grinning:
24. črc 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Jsem se soustředila :grinning: Já byla i s manželem a ten by se koukal asi dost vyjeveně, ale příště se ozvu :wink:
24. črc 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanuu no já bych tě asi nepoznala :slight_smile: na profilovce moc poznat nejdeš :slight_smile:))
24. črc 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu tak to je fajn, že se jí to zdá dobré,, určo to malej brzičko dožene :slight_smile:
24. črc 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak kočky, nenaplánujeme nějaký ten srazík????
24. črc 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 to je mi jasné, manžel pracuje v IT a není moc naladěn tomu sdílet o sobě hodně informací, tak se podle toho trochu taky řídím.
Sraz jsme se bavily, že ho necháme na září, že přece jenom je to léto víc rozlítané.
Každopádně si myslím, že by se pomalu mohlo začít s návrhama - den, hodiny, místo. Mně třeba nenapadá kam bychom mohly jít.
24. črc 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 děkuju, já myslím, že to bude v pohodě. Možná je to fakt i tím, že měl větší hlavičko než je běžné a nebo prostě holt je v tomhle malinko pomalejší,a le nedělám z toho vědu. KAždopádně budu ráda, když se vyhneme vojtovce, ale jsem na druhou stranu ráda, že na té rehabce poradí, co jak dělat.
24. črc 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu Martin má být po kom akční:slight_smile: Až si někdy říkám, jestli mě z těch mých dvou chlapů netrefí šlak. Můj muž dělává tak 10-12 hodin 6-7 dnů v týdnu na našem domečku a když přijde dřív, což je tak v 7 hodin, tak řekne, že přece nebudeme doma, že půjdeme grilovat, občas si vyleze na strom a pod. Takže už tuším, co mě asi čeká:slight_smile: Co jsem ale ráda, že si včera s mou pomocí vyzkoušel šátkování a vyrazil s malým na procházku. Že prý se budou chodit dívat na rybičky, tak budu mívat chvíli padla:slight_smile:
24. črc 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jaks e máte? Je tu nějak mrtvo, tak že by se všichni dovolenkovali?
My byli včera i dneska na očním. Lukáškovi nakonec včera píchali ten slzný kanálek, měl ho na levým oku ucpanej a dneska kontrola. Naštěstí už je všechno v pohodě. Včera jsem byla kouknout v Bráně, a musím říct, že jsou tam hrozně ochotní, příští pátek si tam jdu na týden pujčit ergo nosítko, tak uvidím, jak se v něm bude malýmu líbit.
26. črc 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanuu Ahooj, já nedovolenkuju, já se snažím přežít šestinedělí, když nespí tak většinou dost řve :slight_smile:
Bránu mám hrozně ráda, chodila jsem tam na čumendu pořád a Manducu nebo Beco tam chci taky půjčit a vyzkoušet, tak uvidíme, jestli se v tom bude Adámkovi líbit.

Sraz bych za mě taky nechala na září, já teď nejsem socializace moc schopná, mám tu sice tchánovce a příští týden se tu prostřídá mamka se ségrou, ale i tak mám dost...utěšuju se těma vašima příspěvkama o brzkém zlepšení :grinning: Jinak je bezva kavárna Parklane Cafe u Lužánek, mají i dětský koutek, akorát nevím kolik by se nás tam vlezlo najednou...zkusím ještě popřemýšlet co mě napadne. Každopádně s Bystrčačkama můžeme pak vyrazit i do Svetlušky na předsraz nebo tak, tam snad dojdu i dřív :slight_smile:
27. črc 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já též nedovolenkuju,,,,
@hanuu hani, no nám to čištění slznýho kanálku taky hrozilo,, přes dva týdny mu tak strašně hnisalo očičko, že jsme ho museli utírat co 5 minut,,, v úterý jsme měli jít na kontrol ua případné čištění a v pondělí se mu to tak zlepšilo, že na to nakonec nemusel,, jsem za to ráda, bo by určo řval,,,

jinak k tomu srazu,, pokud by bylo hezky tak mě napadá Lužánecký par, Mariánské údolí ( je to ale dost z ruky pro někoho kdo je třeba z bystrce,, pokud teda nemá auto a nedojel by autem,, MHD by to asi byla sebevražda) ,,, nicméně mariánský jdeme dnes prubnout s @m.artina:slight_smile:
27. črc 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romca13 My jsme na tom čištění taky byli. Měla jsem z toho hrůzu, protože mamka říkala, že to strašně bolí. Malej se u toho sice kroutil, já se na to nemohla dívat, ale ani slzička:slight_smile:
27. črc 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabbika Zkus knížku od Karpa Nejšťastnější miminko. Je to o tom, že některá miminka potřebují 4.trimestr. Vím, že toho člověk moc nestíhá, ale je to psáno lehkou formou, takže se to dá tak různě v mezičasech přelouskat. U nás to platilo na 100%
27. črc 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 @jancip já se na to taky nemohla dívat, malého držel manžel. Malej teda hrozně řval, ale začal, jak ho museli držet, a doma řval i u kapání do oka, takže nevím jestli to nějak bolelo, spíš mu vadilo to okolo. Ale ted to má už v pohodě.
27. črc 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 no od vás je mariánské údolí kousek. Za Bystrckou část ( :wink: ) mám proti návrh - přehrada :slight_smile: ale já třeba neřídím, a souhlasím, že cestovat přes celé Brno je masakr.
27. črc 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu no tak přehrada taky super nápad,, jen teda pro nás je to trocha z ruky,, to by bylo na půl dne než bychom tam MHD dojeli,,, asi by to chtělo něco me věstě, ať je to pro všechny kompromis,,,
27. črc 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se, nějak tuto diskusi zanedbávám, ale pokusím se to napravit :wink: Jsem také pro kompromis v centru, myslím, že když zabrouzdáme po Internetu, určitě narazíme na nějakou fajn kavárnu. Našla jsem třeba tuto na Kounicově: http://www.bublilend.cz/
30. črc 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m.artina Marti, dovolila jsem si použít 2 fotečky s nEli a vložit si je do alba,,, neva?? pokud by to vadilo ,gtak je odstraním :slight_smile:
30. črc 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Jasně, v pohodě, nevadí :wink: Jsem ráda, že fotky došly!
30. črc 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, mohli by na srazík i těhule nejen maminky? :wink:
30. črc 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucuschka no za mě určo mohly :slight_smile: však maminka budeš za chvíli, jen ten srazík je plánován n+kdy na září,,,
30. črc 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek