• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna 2011/2012

14. listopadu 2013 
@leniczka_brno gratuluju moc, je rozkošná :dizzy_face:
4. srp 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno Gratuluju k holčičce a přeju rychlou rekonvalescenci po porodu, ať vám Eliška hezky spinká :slight_smile:
4. srp 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancip Já jsem soc. pracovnice, tak to jsme oborově příbuzné :slight_smile:
4. srp 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae @jancip Holky díky moc. Tak jsem si domů koupila Matějčka Prvních šest let vašeho dítěte. Ten je osvědčenej, taky ho znám z VŠ. No a jinak zkusím občas něco odchytit v knihovně a nebo jak bude potřeba dokoupit.
5. srp 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanuu ahoj, tak co ta prochazka? Tento tyden jsme v brne, tak bch mohla :slight_smile:
6. srp 2012 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka Ahoj, super. My jsme taky v Brně, ale zítra jdeme na kyčle a ve čtvrtek na očkování. Tak pro mě asi nejlíp středa jestli se ti to hodí, případně pátek, pokud bude malej po očkování v pohodě.
@gabbika přidáš se?
6. srp 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu Hani tentokrát ne, od zítřka si užívám léta u našich..v Brně budu asi od příštího uterý..

Jinak holky dneska zážitek...byli jsme a Adamem mu na magistrátu dělat pas, aby mohl za babičkou na Slovensko, lidí jak sr..., ještě, že jsme byli objednaní přes internet na určitý čas. A musím ten systém pochválit, vyzvednout lístek si můžete 10 min před zarezervovaným časem, do 2 min si mě úřednice zavolala, byla moc milá, všechno trvalo asi 10 min. Fakt pochvala, aspoň něco na úřadech funguje.
6. srp 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@hanuu jj streda klidne muze byt, uz nema byt ani takove vedro... pujdem na prehradu?
@gabbika ale dalsi tyden se doufam pridas :slight_smile:
6. srp 2012 ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka určitě,ráda:slight_smile:
6. srp 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka můžeme. Kdy se ti to hodí? Mně je to jedno, chodím ven dopoledne i odpoledne.
@gabbika super
7. srp 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jestli se chce někdo přidat na zítřejší procházku s kočárkem na přehradě, tak určitě ano.
7. srp 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanuu asi po obede bude lepsi ne? :slight_smile:
7. srp 2012 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka jj. Jsem pro. Tak navrhni konkrétní čas a místo, kde se sejdeme a já se přizpůsobím :slight_smile:
7. srp 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanuu tak ja nevim, ve 13.00 na zastavce 1?
7. srp 2012 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, platili jste za epidurál v porodnici?
7. srp 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. srp 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrynka dobře :slight_smile:
7. srp 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucuschka nee, neplatila jsem
7. srp 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucuschka Nee, platila jsem jen 100 Kč/den za pobyt v porodnici + nadstandardy, když budeš chtít (já měla nadstandard porodní box) + doprovod u porodu.
8. srp 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniczka_brno Moc gratuluju k holčičce, přeji hlavně zdravíčko a krásné vzájemné "sžívání" :wink: Užívej každou chvilinku, hrozně to letí...
8. srp 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu
@romca13
@m.artina děkuju za info :slight_smile: raději se ptám, ať nejsem moc překvapená :wink: uvažuju o nadstand. porodnim boxu i pak pokoji, tak aby se to neprodražilo ještě více :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucuschka Porodní box stojí 1000 Kč a vřele doporučuji, já rodila celou dobu nahá, takže bylo fajn, že jsem mohla nerušeně lítat po pokoji a do koupelny, aniž bych se musela oblékat přes chodbu. I když ostatní věci (aromalampa, žebřiny, TV apod.) jsem vůbec nevyužila, byla jsem šťastná za obyčejnou klasickou kozu, i když jsem před porodem hlásala, jak budu rodit alternativně někde na míči apod. Haha :wink:
A co se týče nadstand. pokoje, také jsem o něm uvažovala, ale nakonec jsem ráda, že jsem se rozhodla pro normální pokoj. Ty pokojíčky v Bohunicích jsou moc fajn, po 2, max. po 3 a hlavně je super, že si s druhou maminkou můžeš popovídat a vzájemně pomoci - třeba pohlídání miminka, když jsi ve sprše...
8. srp 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc prosím o radu, na obilňák na monitory se objednává telefonicky? máte ho někdo? můj gynekolog byl poněkud zmatený a vůbec nevím, zda mám dobré číslo :grinning: a kde to tam pak najdu? jak jsou porodní sály nebo jinde? díky
8. srp 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaruj je to tel. 532 238 440. Budú sa ťa pýtať, v ktorom si tt a kedy si bola naposledy na kontrole u svojho dr. Na monitor si treba doniesť vždy aj ranný moč (sterilné skúmavky majú v každej lekárni, kus za cca 3 Kč).
Najprv potrebuješ ísť cez hlavný vchod smerom od parku, aby ti vystavili kartu, ak si tam ešte nikdy nebola. S kartou sa potom ide na "porodní sál" - cez dvor, je to tam označené šípkami. Keď tam pojdeš už druhýkrát atď., už nemusíš cez evidenciu v hlavnej budove, pretože kartu si už nechajú na ambulancii por. sálu. Takže možeš ísť cez vrátnicu smerom z Údolní a hneď budova vpravo, schody hore a si tam.
8. srp 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae moc díky. Jsem 37tt a u doktora jsem byla dnes. Chtěla bych tam příští týden, takzev38.tt tak snad to bude ok..
8. srp 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucuschka Já jsem měla i nadstandartní pokoj na šestinedělí, bylo to fajn, jen upozorňuju, že jsou tam poměrně dost tenké stěny, takže slyšíš co se děje ve vedlejším pokoji jakoby to bylo u tebe. Ale třeba já nejsem moc společenský člověk v situacích kdy mi není moc dobře, takže jsem to soukromí ocenila. Druhá věc je se na to moc neupínat, protože třeba ten první den nadstandard volný nebyl a dostala jsem ho az odpoledne (rodila jsem v noci), je o to dost zájem a pokojů je málo.
8. srp 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak dneska se Lukášek opravdu vědomě a několikrát přetočil ze zad na bříško. Zatím mu to jde jen na levou stranu, na pravou chtěl taky a vztekal se, že mu to nejde.
No a asi má nějaký ten spurt nebo už mu nestačí mléko nebo nevím, ale poslední 3 dny, kojím co 1-2hod. Zítra očkování, tak snad bude v pohodě.
8. srp 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@hanuu jeste plakal dlouho kdyz jste prisli domu?
8. srp 2012 ve 22:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gabbika pak dej vedet kdy budes v Brne, a muzem vyrazit na prochazku :slight_smile:
8. srp 2012 ve 22:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@carrynka vůbec, už cestou se uklidnil, a ve výtahu se začal řehtat :slight_smile: Nevím, co se mu nelíbilo, ale pak už byl v pohodě.
8. srp 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek