Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Těhulky z Brna 2011/2012

Ahoj holky, najdou se ještě nějaké Brněnské těhulky co mají TP 2012? Doufám, že jo 🙂
vendy26
30. bře 2012
@yesu Moc hezký! A jakou barvu?
kaeth01
30. bře 2012
@vendy26 ja porad brousim kolem krabice a nakukuju dovnitr - vntirne bojuju sama se sebou 🙂 zda se mi to jeste brzo cucet na prazdnou postylku, ale dyl jak dva dalsi tydny to nevydrzim 😃 tak sonduju jestli v tom nebudu sama.. kamaradka rikala ze ji manzel posklada az bude v porodce.. to bych nevydrzela 🙂
yesu
30. bře 2012
@romca13 to mě taky ne, ale chci ji, takže pomalu začnu sjíždět bazary a snad se mi podaří nějakou zachovalou ulovit!
vendy26
30. bře 2012
@kaeth01 Já na začátku taky tvrdila, že ji složíme nejdřív tak týden před termínem a houby houby, vyměkla jsem😃 Ale ne vážně, je to opravdu praktické🙂 😎
yesu
30. bře 2012
@vendy26 Tu béžovou....přesně se ke mě hodí, je takovej sportovně elegantní 🙂
yesu
30. bře 2012
@vendy26 ale objednanej ho ještě nemáme, čekáme na penízky, co nám mají přijít, tak snad během dubna....
vendy26
30. bře 2012
@romca13
@yesu Taky máme MC (Cabriofix). Jinou jsem nechtěla, jsme hodně "výletový", takže bezpečnost v autě na prvním místě! Koupili jsme i isofixovou základnu, ale jetou, za novou bych ty prachy nedala :-p
yesu
30. bře 2012
@vendy26 My taky dost jezdíme autem, tak proto ji taky chci....nad tím isofixem taky uvažuje....a to jsi ho sehnala zvlášť někde na bazaru?
vendy26
30. bře 2012
@yesu Barva super, já mám celkově ráda přírodní barvy!🙂
yesu
30. bře 2012
@vendy26 Já to brala i tak, že buď si ho nechám třeba na druhý a bude se hodit i pro holčičku a nebo půjde ta neutrální barva dobře prodat....
vendy26
30. bře 2012
@yesu Jj, přes MMB. Ale teda řeknu ti, byla to docela fuška, hodně spíš prodávají komplet isofix i s autosedačkou (a tu jsme koupili novou). I když v tvém případě je to vlastně výhoda, určitě v poho seženeš. Jo a v případě MC se ta základna pro Cabriofix přímo jmenuje Easyfix.
gabbika
30. bře 2012
Holky tak to jste fakt dobrý, mi postýlku plánujeme pořídit už příští víkend, aby nám ji mohl odvést tchán autem - má velkej kufr. A přesně jak říká Vendy, plánuju do ní kupit věci pro miminko, zatím nemám komodu a už je nemám kam dávat.
kaeth01
30. bře 2012
@vendy26 diky za tu posledni vetu o prakticnosti 😃 ta me podporila.. 10 dni ode dneska!!dyl to nedam.. jdu si to poznacit do kalendare at mi to lepe utika to teseni se 😃
yesu
30. bře 2012
@vendy26 Díky za info, musím to začít pořádně sledovat....
vendy26
30. bře 2012
@kaeth01 😃😃
vendy26
30. bře 2012
@yesu http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=52310750&tab=8 Krásná cena, nová autosedačka vyjde na 3.500 a nový easyfix taky, takže celkem 7.000 :-p
hanuu
31. bře 2012
Jo holky chtěla jsem vám říct, že dneska ráno v rádiu říkali o poplatku za otce u porodu. Od 1. dubna platí nějaký nový zákon, který by ho měl rušit, ale není to asi úplně jasné. Každopádně dneska říkali, že brněnské porodnice budou poplatek dále vybírat. Jenom u miloušů zatím uvažují o tom, že by ho zrušili.
hanuu
31. bře 2012
Jinak u nás 2 dny do TP a pořád jsme celí 🙂 No a ža na to že mi pořád tvrdne břicho, ale ne nějak moc bolestivě, tak su úplně v pohodě.
kaeth01
31. bře 2012
@hanuu no podle toho jak na Obilnaku rejzuji penize i za takove blbosti jako je test na cukrovku - tak hadam ze budou posledni v republice kde zrusi poplatky za otce u porodu :-| Milousum tleskam pokud budou prvni vlastovkou - opravdu si myslim, ze tenhle poplatek je spatny..
kaeth01
31. bře 2012
@hanuu uz se tesim na dalsi hezke povidani o dalsim narozenem miminku.. tak at se maly snazi 🙂 drzim pesti!!
vendy26
31. bře 2012
@hanuu Taky držím pěsti, ať vás maličký dlouho nenapíná!🙂

@kaeth01 Katy a co ty? Je lépe?
kaeth01
31. bře 2012
@vendy26 ja mam ted za sebou asi 2 dny kdy sem docela ok.. musim to honem nekam zatukat 🙂 unavena sem, ale ty bolestive kontrakce opravdu trochu polevily, takze sem se prestala tolik bat.. jen dneska rano sem vstavala a rikam mojemu: dneska by to slo 🙂 malem sletel z postele jak se lekl 😃 ja uz bych to brala vsema deseti, ale to se ty hadam tesis uplne stejne co?? 😉
hanuu
31. bře 2012
@kaeth01 nehodnotím, nevím jak je to v jiných nemocnicíh, ani jak je to reálně u miloušům. Prodávám jak jsem koupila - slyšela v rádiu.
hanuu
31. bře 2012
@kaeth01 @vendy26 díky holky. No jsem zvědavá, kdy to příjde. Naštěstí se cítím v pohodě, nemám nějaké obtíže. Spíš su nervozní z toho, že to může být teď kdykoliv. Raději bych věděla předem kdy 😉
kaeth01
31. bře 2012
@hanuu jj to cekani je vzrusujici 🙂 ja u moji prvni o to prisla 😞 byla vyvolavana.. vzdycky sem si prala zazit ten moment prekvapeni - tak a je to tady.. doufam ze tentokrat!!!! 😃 at je na co vzpominat!!! 🙂
hanuu
1. dub 2012
@kaeth01 Tak držím palce ať to tentokrát výjde 🙂
jancip
1. dub 2012
@hanuu Dívám se, že už učekáváš v plném nasazení🙂 Já byla strašně nedočkává, jednak jsem měla strach, že budu mít velké mimi, které nebudu moct porodit, a jednak už jsem fakt nemohla. Navíc byly tehdy velké mrazy, tak jsem měla strach jít i do obchodu, protože kdyby mi po cestě praskla voda, tak bych asi zmrzla 🙂
jancip
1. dub 2012
Holky, musím to zaťukat, ale přestalo nás trápit bříško, tak 3. den vážu alá larvička. To je jak mávnutí kouzelným proutkem. Malej je najednou o hodně klidnější a i přes den mi pěkně spinká. Před tím se mi budil po 5 min., i když jsem ho téměř hodinu uspávala.Takže vřele doporučuji.
hanuu
1. dub 2012
@jancip No já mám štěstí, že se cítím fakt docela v pohodě. Zrovna včera se manžel divli, že chodím s břichem tak rychle 🙂
Ale z velkého miminka mám taky docela strach.
O tom co píšeš jsem zrovna nedávno přemýšlela, manžel měl sen, že jsme někde venku a praskla mi voda a na to konto jsem si říkala, že takhle venku je to docela blbé a pak jsem si právě říkala, že v těch -20 by člověk zmrzl. Teď už by to byla přece jenom docela pohoda.
vendy26
2. dub 2012
@kaeth01 Jj, těším!🙂 Na druhou stranu čím víc se to blíží, tím víc mi nedochází a připadá téměř nemožné, že za chvíli budeme mít doma malého človíčka, který bude jen a jen náš... Zítra jdu na poslední kontrolu k mému dr., jsem zvědavá, co mi řekne, ale já sama se cítím až podezřele dobře a nepociťuju nic, co by svědčilo o blížícím se porodu :-p 😃

Začni psát odpověď...

Odešli