• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Brna, termín porodu únor/březen 2013

28. září 2012 
Zdravím Vás, všechny těhulky z Brna, jsem v 16. týdnu, v Brně žijeme krátce, proto bych se ráda seznámila s budoucími maminkami, které jsou z Brna, ale i okolí..Mohly bychom probrat cvičení pro těhotné, kurzy, přípravy nebo prostě jen povykládat, jak se daří.. Diskuzí je spousta, tahle už tady možná také někde běží, ale neobjevila jsem ji.. Budete-li mít zájem, pojďte si pokecat.. Kam chodíte cvičit? Jestli to má vůbec cenu.. Co výbava? Jaké jsou reakce okolí? Já mám někdy pocit, že si mí známí myslí, že nejsem těhotná, ale mám nějakou zákeřnou a velmi nakažlivou nemoc, díky které nikam přece nemůžu chodit.. No ale jinak supr :slight_smile:
25. zář 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Já teda nejsem těhulka ani nečekám,ale ráda bych ještě jedno miminko ale zatím vyškávám na tu dobu. :slight_smile:
kdysi jsem bydlela v Brně a ted žiji už 8let v Blansku.
Klidně si tu stebou psát.
Přeji hezkej večer zachvíli valím na schuzku budu chodit na břišní tance už se moc těším. :wink: :slight_smile:
25. zář 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva1rihova Taky jsem z Brna a mám termín v březnu, ale připojila jsem se k těhulkám z Brna s termínem leden, únor. Jsou tam maminky od prosince do března a i tak nás nepíše nějak moc. Nevím, jestli se chytne dost brněnských březnovek, aby se dalo hezky povídat :wink:
25. zář 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vilibalda Snad se chytnou, maximálně budu migrovat mezi diskuzemi.. Spíše hledám i kamarádku na povídání a brouzdání s dětmi po Brně a přírodě atd.. Nicméně, gratuluji k těhotenství.. Už víte co to bude?

staninka77 Hmm, takže už jsi zkušená maminka :slight_smile: já mám zatím pocit, že nevím vůbec nic :slight_smile:břišní tance budou určitě super...
26. zář 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva1rihova Tak uvidíme, kolik nás tu bude :slight_smile: Jinak si fakt myslím, že můžeš k nám. Taky neznám moc brňaček z března. S prvním dítětem jsem se připojila k holkám srpen, září 2011 a vůbec nevadilo (a nevadí), že mám nakonec holčičku z června a děti holek jsou o malinko mladší. I tak se nám nedaří moc se scházet :unamused: Ale aspoň člověk ví o někom podobném z okolí :slight_smile: Teď jsem zase mezi holkama (leden, únor 2013), které budou mít děti starší :grinning:

Jinak nechceme vědět, co se nám narodí a necháme se překvapit :slight_smile: Co vy, už víte? Kam jdeš na velký ultrazvuk, do Prenatalu? Pokud by ses chtěla projít nebo někam zajít na kafe, klidně můžem, jen jsem trochu omezená tím, že už mám dítě, kterému se snažím věnovat než bude mít sourozence, takže chodíme do kroužků a není tolik volného času. Ale ty asi ještě pracuješ, že?
28. zář 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Snad se to tu rozjede.
Jen doufejme že vám to nevadí že nejsem těhulka prozatím třeba do 3.měsícu otěhotním a budu svámy více plkat.
Klidně se ptejte.
@eva1rihova-Díky moc že mohu svámy plkat ráda si píši o všem. :slight_smile:
Dneska jsme zatím doma dělám brambory amrycké v troube a Šimonek spí,hodně málo my poslední dobou spí nevím jk na něj aby usnul. :unamused: .Ale dneska je to nějaká vyjímka že usnul nechám ho spát včer je tam pohádka a on se hodně rád dívá na pohodky tak jen at jukne. :slight_smile:
28. zář 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda-A kde jsi rodila malinkou Mišulku kolik vážila a nechalala jsi si i to první říci nebo bylo taky tajemství až do porodu.
Já si teda nechala všechny říci :slight_smile: ,a i když teřba někdy budu těhu nechám tomu volnej pruběh bud řeknu nebo necháme tajemství,ale na to je myslím ještě dost času. :slight_smile:
taky si myslím že to nikomu nevadí že jste se knim přidaly čím více maminek tím lépe si poradíte :slight_smile: .

Já se klidně na nějakej plk přidám ale jenom dopoledne odpoledne nemohu.
28. zář 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
10. lis 2012 ve 14:23 • ginusa
Tvůj příspěvek