Těhulky z jižních Čech, termín duben 2013

Ahoj, je tu někdo z jč, kdo právě našel // a chtěl by si pokecat třeba o porodnicích v kraji a tak?
petrule28
23. srp 2012
Ahoj, snad nych se mohla také přidat ? 😃
leni5
23. srp 2012
Ahoj, můžu se přidat? 🙂
petrule28
24. srp 2012
Ahoj Leni, odkud jsi ? já jsem z ČB.
leni5
24. srp 2012
@petrule28 Ahoj, taky z ČB (Vltava). 🙂
petrule28
24. srp 2012
Já Máj,to je náhoda 🙂
leni5
25. srp 2012
@petrule28 jo, to máme kousek 🙂. Kdy máš termín? Já podle kalkulačky konec března, ale od doktora ještě nemám. A malý chodí do školky a Ty pracuješ?
petrule28
25. srp 2012
Jo jo,malý je ve školce (teď přes prázdniny ne,je u babičky),já chodím do práce.Termín mám v půlce dubna,zatím...
zamilovanadonejautor
25. srp 2012
Ahoj holky, a kde se chystáte rodit, v čb?
leni5
26. srp 2012
@zamilovanadonej Ahoj, já dost uvažuju nad Krumlovem. V ČB jsem rodila poprvý a nějak se mi tam moc nechce =-) Co Ty?
zamilovanadonejautor
26. srp 2012
@leni5 Já to mám úplně přesně taky tak. Který rok jsi rodila v čb? Já 2006....
leni5
26. srp 2012
@zamilovanadonej v červnu 2010. Co Ti tam nejvíc vadilo?
zamilovanadonejautor
26. srp 2012
Přístup personálu, ten nejvíc, a pak nemžnost jakéhokoli soukromí. A hlavně, že otec nemohl být celou dobu se mnou, ale poslali ho domů....
petrule28
26. srp 2012
Ahoj,já naopak chci rodit v ČB,už z důvodu profesionality,jaká tady je.Rodila jsem v r.2007,malej se narodil dříve, ve 34tt a setkala jsem se s výborným přístupem.Už když by byly problémy,tak je tady nejlepší neonatologické centrum v ČR. 🙂
leni5
27. srp 2012
@zamilovanadonej tak to máme podobně...
@petrule28 kdybych rodila dřív, nebo měla nějaký komplikace, tak jdu určitě taky sem do ČB.
petrule28
27. srp 2012
No to je jasný. To se odvíjí od situace. Ale já doufám, že jsem si už vše vybrala 🙂
zamilovanadonejautor
27. srp 2012
Tak každému vyhovuje něco jiného, samozřejmě. A předčasné porody jsou kaitola sama pro sebe..... 😞 Já jen preferuji osobní přístup, a ráda se vyhnu "fabrice na děti". Tak mi v roce 2006 porodnice v čb připadala. A ty návštěvy na chodbě byly dost otřesný..... 8-(
leni5
26. zář 2012
Ahoj holky, jak se máte?
petrule28
12. lis 2012
Už jsem si říkala, že sem dlouho nikdo nic nenapsal....jak se daří ? koukám, už jsi 21tt, já včera 18tt....
leni5
12. lis 2012
@petrule28 Daří se dobře, až na to, že mam pořád nevolnosti. A jak Tobě? Zítra mě čeká velký utz, snad bude vše v pořádku.
petrule28
12. lis 2012
Mně nevolnosti opustily, sice jsem nezvracela, ale bylo mi dopoledne tak nějak nevolno.....vždy jsem to musela zajíst. 🙂 Jdeš k Čutkovi ? nebo kam chodíš ? Já jdu 28.11. k MUDr. Čutkovi na genetický, byla jsem i u prvního těhot., moje doktorka tam posílá každou jako na velký genetický UTZ, i když je vše v pořádku.

Pořád řeším pohyby, mám je se mi zdá nepravidelně ? Ale celkem slabé. ve čtvrtek říkala teda MUDr., že je vše OK...prý jsou ty pohyby hodně individuální a někdo je cítí málo, někdo později. Vím, že jsem teprve 18+1tt, takže ono to ejště přijde. Z prvního těhotenství si to nepamatuji 😞
leni5
12. lis 2012
@petrule28 jojo, k Čutkovi. Můj dr. tam taky posílá každýho. V tomhle týdnu jsem byla taky nervozní z pohybů, měla jsem to podobně jako Ty. Teď už je to o moc lepší, tak vydrž, určitě je vše v pořádku.
petrule28
12. lis 2012
Jo, když doktorka říkala, že je vše OK, tak jo....
Je fakt, že dnse to cítím i v práci, když sedím u PC, ale nejlepší je to doma, v leže a navečer. Včera jsem to třeba navečer cítila intenzivněji.
Četla jsem tady o tom už hodně příspěvků a diskuzí a je to tak rozdílné....někdo psal, že to celé těhotenství skoro necítil, nebo slabě. Možná budu mít hodné a klidné dítko ?

A necháte si říct, co to bude ? my určitě...
petrule28
13. lis 2012
Tak dej pak vědět, co u Čutky a kdo Tě vyšetřoval 🙂
leni5
13. lis 2012
@petrule28 ahoj, tak ultrazvuk dopadl dobře, vše v pořádku. Vyšetřovala mě mladá doktorka, u který už jsem jednou byla. Akorát se mimi nechtělo moc ukazovat, tak jsem se v půlce ultrazvuku procházela 🙂. Pohlaví si necháme jako překvapení.
petrule28
14. lis 2012
Tak paráda a gratuluji.
Taky bych ráda doktorku, nebo mladého Čutku, starej je prý divnej...nevím....Minule jsem byla u mladého...
leni5
14. lis 2012
@petrule28 díky. No, je trochu zvláštní. Ještě tam prý mají nějakýho třetího doktora... Tak přeji ať je tam ten, koho chceš a hlavně ať je vše ok. Už jsi objednaná?
leni5
14. lis 2012
@petrule28 tak jsem to zapoměla, koukám, že jdeš 28.11. Jinak taky si můžete vzít dvd, oni vám kousek natočí, kdybys to náhodou nevěděla...
petrule28
14. lis 2012
Díky, to je super....naposledy jsem s sebou měla jen videokazetu 🙂To už je ale přes 5 let 🙂
Také prý dělá 3D fotky ?? Ale nevím, prý to stojí 1000,- Kč, ale já to asi nechci, zdají se mi ty fotky všechny stejné 🙂
Možná by mi udělal normální fotku, nevíš, kolim tam ta klasická fotla stojí a kolik to DVD ?
Děkuji.
leni5
15. lis 2012
@petrule28 za normální fotky a to dvd se neplatí nic. Ta tisícovka se asi platí za celej 3D nebo 4D ultrazvuk, ale na to je třeba asi extra objednání....
petrule28
16. lis 2012
No to já asi stejně ani nezvažuji, jen normální fotky a DVD.
A nechali jste si říct, co to bude ? 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli