• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z jižních Čech, termín duben 2013

29. listopadu 2012 
Ahoj, je tu někdo z jč, kdo právě našel // a chtěl by si pokecat třeba o porodnicích v kraji a tak?
9. srp 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, snad nych se mohla také přidat ? :grinning:
23. srp 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se přidat? :slight_smile:
23. srp 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni, odkud jsi ? já jsem z ČB.
24. srp 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrule28 Ahoj, taky z ČB (Vltava). :slight_smile:
24. srp 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já Máj,to je náhoda :slight_smile:
24. srp 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrule28 jo, to máme kousek :slight_smile:. Kdy máš termín? Já podle kalkulačky konec března, ale od doktora ještě nemám. A malý chodí do školky a Ty pracuješ?
25. srp 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo,malý je ve školce (teď přes prázdniny ne,je u babičky),já chodím do práce.Termín mám v půlce dubna,zatím...
25. srp 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, a kde se chystáte rodit, v čb?
25. srp 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zamilovanadonej Ahoj, já dost uvažuju nad Krumlovem. V ČB jsem rodila poprvý a nějak se mi tam moc nechce :confused: Co Ty?
26. srp 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leni5 Já to mám úplně přesně taky tak. Který rok jsi rodila v čb? Já 2006....
26. srp 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zamilovanadonej v červnu 2010. Co Ti tam nejvíc vadilo?
26. srp 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přístup personálu, ten nejvíc, a pak nemžnost jakéhokoli soukromí. A hlavně, že otec nemohl být celou dobu se mnou, ale poslali ho domů....
26. srp 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,já naopak chci rodit v ČB,už z důvodu profesionality,jaká tady je.Rodila jsem v r.2007,malej se narodil dříve, ve 34tt a setkala jsem se s výborným přístupem.Už když by byly problémy,tak je tady nejlepší neonatologické centrum v ČR. :slight_smile:
26. srp 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zamilovanadonej tak to máme podobně...
@petrule28 kdybych rodila dřív, nebo měla nějaký komplikace, tak jdu určitě taky sem do ČB.
27. srp 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je jasný. To se odvíjí od situace. Ale já doufám, že jsem si už vše vybrala :slight_smile:
27. srp 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak každému vyhovuje něco jiného, samozřejmě. A předčasné porody jsou kaitola sama pro sebe..... :frowning2: Já jen preferuji osobní přístup, a ráda se vyhnu "fabrice na děti". Tak mi v roce 2006 porodnice v čb připadala. A ty návštěvy na chodbě byly dost otřesný..... :rolling_eyes:
27. srp 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se máte?
26. zář 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem si říkala, že sem dlouho nikdo nic nenapsal....jak se daří ? koukám, už jsi 21tt, já včera 18tt....
12. lis 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrule28 Daří se dobře, až na to, že mam pořád nevolnosti. A jak Tobě? Zítra mě čeká velký utz, snad bude vše v pořádku.
12. lis 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně nevolnosti opustily, sice jsem nezvracela, ale bylo mi dopoledne tak nějak nevolno.....vždy jsem to musela zajíst. :slight_smile: Jdeš k Čutkovi ? nebo kam chodíš ? Já jdu 28.11. k MUDr. Čutkovi na genetický, byla jsem i u prvního těhot., moje doktorka tam posílá každou jako na velký genetický UTZ, i když je vše v pořádku.

Pořád řeším pohyby, mám je se mi zdá nepravidelně ? Ale celkem slabé. ve čtvrtek říkala teda MUDr., že je vše OK...prý jsou ty pohyby hodně individuální a někdo je cítí málo, někdo později. Vím, že jsem teprve 18+1tt, takže ono to ejště přijde. Z prvního těhotenství si to nepamatuji :frowning2:
12. lis 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrule28 jojo, k Čutkovi. Můj dr. tam taky posílá každýho. V tomhle týdnu jsem byla taky nervozní z pohybů, měla jsem to podobně jako Ty. Teď už je to o moc lepší, tak vydrž, určitě je vše v pořádku.
12. lis 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, když doktorka říkala, že je vše OK, tak jo....
Je fakt, že dnse to cítím i v práci, když sedím u PC, ale nejlepší je to doma, v leže a navečer. Včera jsem to třeba navečer cítila intenzivněji.
Četla jsem tady o tom už hodně příspěvků a diskuzí a je to tak rozdílné....někdo psal, že to celé těhotenství skoro necítil, nebo slabě. Možná budu mít hodné a klidné dítko ?

A necháte si říct, co to bude ? my určitě...
12. lis 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dej pak vědět, co u Čutky a kdo Tě vyšetřoval :slight_smile:
13. lis 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrule28 ahoj, tak ultrazvuk dopadl dobře, vše v pořádku. Vyšetřovala mě mladá doktorka, u který už jsem jednou byla. Akorát se mimi nechtělo moc ukazovat, tak jsem se v půlce ultrazvuku procházela :slight_smile:. Pohlaví si necháme jako překvapení.
13. lis 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak paráda a gratuluji.
Taky bych ráda doktorku, nebo mladého Čutku, starej je prý divnej...nevím....Minule jsem byla u mladého...
14. lis 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrule28 díky. No, je trochu zvláštní. Ještě tam prý mají nějakýho třetího doktora... Tak přeji ať je tam ten, koho chceš a hlavně ať je vše ok. Už jsi objednaná?
14. lis 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrule28 tak jsem to zapoměla, koukám, že jdeš 28.11. Jinak taky si můžete vzít dvd, oni vám kousek natočí, kdybys to náhodou nevěděla...
14. lis 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, to je super....naposledy jsem s sebou měla jen videokazetu :slight_smile:To už je ale přes 5 let :slight_smile:
Také prý dělá 3D fotky ?? Ale nevím, prý to stojí 1000,- Kč, ale já to asi nechci, zdají se mi ty fotky všechny stejné :slight_smile:
Možná by mi udělal normální fotku, nevíš, kolim tam ta klasická fotla stojí a kolik to DVD ?
Děkuji.
14. lis 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrule28 za normální fotky a to dvd se neplatí nic. Ta tisícovka se asi platí za celej 3D nebo 4D ultrazvuk, ale na to je třeba asi extra objednání....
15. lis 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to já asi stejně ani nezvažuji, jen normální fotky a DVD.
A nechali jste si říct, co to bude ? :slight_smile:
16. lis 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek