• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
autor
jo a včera jsem se konečně dověděla, jaký je rozdíl mezi spinální a epidurální anestezii - do jsem co :confounded:
25. lis 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

mi se malá taky včera hodně mlela, prakticky celý večer, cca od 18 hodin až možná tak do 22 hodin. Já zase byla nervozní, že se tak hýbe, někde jsem četla, že se ke konci miminka vrtí méně, protože tam mají málo místa a ta naše cácorka tam včera něco nacvičovala.
To zase pak mám strach, jestli je OK, když se hýbe tak moc.
Ale to si asi nevybereme, bu´d máme strach tak nebo tak ...
26. lis 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to asi včera něco bylo ve vzduchu, protože ta naše sebou taky pořádně třískala, dokonce to pocítil i tatínek, byli jsme večer k sobě tak přituleni a Radek mi říkal, že to cítí jako by ji měl sám v břiše, :grinning:
26. lis 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, my jdeme s manžou odpoledne na 3D UTZ. Už se moooc těšíme. Doufám že se prdolka poradně tatovi ukáže. Jsem zvědava na manžílkuv vyraz až ho poprve uvidi. :slight_smile:
26. lis 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
varu, tak pak napiš jak se tatínek tvářil, chlapi jsou chlapi, ale jak vidí miminko tak je většina naměko, od kámošky chlap řval tak, že se za něj až styděla, říkal nám pak, že poprvé zažil, co je to plakat štěstím :slight_smile:
26. lis 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Veru,
tak to by měl mít krásný zážitek, můj manža se díval tak pěkně zasněně, byla to krása, když jsme byli spolu na velkém UTZ :slight_smile: Užijte si to !!!

Nám se na večer ohlásila návštěva, tak jsem upekla bábovku, ještě asi krapet poklidím a ako beje :grinning:
Jinak mám dnes takovou nijakou náladu a nevím proč :angry:
26. lis 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

na UTZ to bylo skvělé, sice se malý hýbal jen chvilinku a ukazoval se jen s profilu, ale manža s toho mel klasny zažitek. :slight_smile:

Peti ty maš tedy tři týdny do termínu? Jaký s toho máš pocity? Bojíš se s prvního porodu? Nebo si v klidku?
26. lis 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

super, že jste si užili ultrazvuk, musel to být pro manžu krásný zážitek :slight_smile:

No, od zítra to máme 3 týdny do porodu, uf :sunglasses:
Popravdě pocity ani nevím, nějak nad tím neuvažuju, až si přiadám divně, že se to snažím neřešit.
Určitě obavy mám, hlavně z toho neznáma a taky asi dost těžko ponesu nemocnici, protože jsem tam nikdy nebyla a neležela, tak mám z toho divné pocity.
Spíš se začnu asi porodu bát, až to začne-myslím tím ty bolesti a já je přestanu zvládat, nevím ...
27. lis 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko,

tak gratulace k utz veru,

no abych řekla pravdu, prvního se tak nebojíš, je to spíš taková obava, budete se bát až podruhé :grinning: , ale né, zase takové strašné to není, ale už víš co tě čeká takže raději na to nemyslíš....
27. lis 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dadu,
já nevím, někdy si připadám jako špatná budoucí mamina, že třeba něktreé věci neprožívám ... třeba i povídání s miminkem, to spíš dělá manža, já si bříško hladím, škrabkám, ale na povídání je tu on :slight_smile:
Vždy večer před spaním si s malou povídá, je to jeho chvíle.
Fakt mám takové smíšené pocity, že je to až hrůza ...
27. lis 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neboj já si taky nijak zvlášť nepovídám, jen sem tam takový vnitřní hlas, taky co by jsme mu furt povídaly, myslím, že při prvním jsem taky nějak zvlášť to neprožívala, no a Tomi je takový mamin cycek :grinning:
27. lis 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peti jen doufám, že dáš pak vedět, jak vám je, jak se cítíš, no a tak všechno, sice nevím jak tady budu dlouho v prosinci určitě do 22 no a pak až po vánocích v lednu. Doufám, že nám brzo sprovozní ten internet i doma, jinak budu namydlená a nebudu mít na nemocenské o vás žádné zprávy a to mi bude chybět :frowning2:
27. lis 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo, už jsem si myslela, že je u mě něco špatně :confounded:

Jak jinak v práci, jde to? ještě vše zvládáš v pohodě?
27. lis 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo v práci je vše ok, sem tam se nám pose... něco s počítači, tak pak mám hlavu tak 3x větší protože to mám nastarosti já, tak to musím zpravit, no nevím kdo to bude dělat, když tu nebudu :sweat_smile:
Ale jinak je mi fajn, problémy žádné - ťuk, ťuk, tak si myslím, že do vánoc pracovat budu, no a po novém roce se uvidí :wink:
27. lis 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky - tak dneska skoro beze mě, máme firemní večírek "vilijovku" takže moc nestíhám, musíme s kolegyňkou ještě nakoupit nějaké drobnosti, takže dneska mám frai práci,

takže se tu držte - odpočívejte - hlaďte si bříška a přeji hezký víkend :wink:
28. lis 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak jsem se tu jen rozkoukávala a ted´ sem se rozhodla přidat k diskuzi.jinak jsem z karviné a začínám ted 19tt.
28. lis 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
vítam tě mezi nami :slight_smile:
29. lis 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ráno a vítám pet.name

tak škoda, že je zase pondělí, víkend byl nějak strašně krátký a škaredý, ani sníh ani teplo, jen ten vítr a to nemám vůbec ráda, protože se nedá vůbec vyjít ven,

malá kope čím dál víc, ale na rozdíl od Tomáška se zaměřuje na vnitřní partije, to znamená, že furt chodím na záchod, tak jsem zvědavá, jak to vydržím ještě ty zbývající měsíce.

Jo je výhoda - alespoň jedna - být těhu v zimě, manžela se spolupracovníci ptali, jestli náhodou nekecá, že na apríla bude mít semnou mimi, že na mě nic není vidět, je - a pořádně, ale vše se zatím vejde pod zimní bundu, jak to máte vy?
Už teď se bojím, že za dva měsíce se už do ní nevejdu no a pak nevím v čem budu chodit, přece nebudu zavřená jen doma :grinning:
1. pro 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,děkuji za přivítání
dadado-to ti docela i zavidím že už cítíš kopance,už se moc těšíme až je ucítíme od našeho prcka.no já mám termín 1.5. a bříško mám úplně ploché taky se všichni diví jaktože to na mě už nejde poznat. :wink:
1. pro 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak já dneska byla v práci předat věci a zaučit mojí nové nastupkyni.

Dadu tak to jsem na tom stejně. Pořad musím běhat na záchod. A myslela jsem že mi bunda vydrží celé těhu, ale jak už si ji ted zapínám tak si připadám že ji mam nějakou narvanou, takže si asi budu muset pořidit novou.
1. pro 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babušky,

nějak jsem se tu teď zapomněla ukázat, no toto :wink:
V pátek jsem byla na kontrole, stav nezměněn, takže další kontrola zase v pátek.

Ahojky pet.name :slight_smile:
Jak prožíváš těhotenství, ještě pracuješ?

Dadu,
jak bylo na vilijovce? Manža měl taky v pátek akcičku z práce, půlku soboty se pak trápil :confounded: :wink:
Tak já zimní bundu nezapnu, ale mám takový široký kabát, tak chodím v něm, sice si připadám jako medvěd, ale s tím už teď nic neudělám, už by si to mohla malá rozmyslet :wink:
Teď ji lákám na vůni cukroví, včera jsem začala péct :wink:

Veru,
takže už si budeš "užívat" doma? A co manža, pořád ještě dojíždí za prací nebo už pracuje tady někde?
2. pro 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

jj už si budu "uživat" doma. Tak mi to i vyhovuje, protože jsem v práci byla šest hodin a byla jsem grogy.
Manža už do práce tak daleko nedojíždí. Nastoupil tady na šachtu, protože chce být blízko doma. Bylo by to na nic kdyby jezdil domů jen na víkendy. To by mu synaček asi tatínku tak brzo neříkal :slight_smile:
2. pro 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

nee já nepracuju od asi 5tt jsem na NP jako rizikovka.Zítra jdu do poradny tak jsem zvědavá jak dopadla genetika a možná už nám poví co to bude.Jinak ted´ už je mi skvěle žádné komplikace a ani nevolnosti tak až ted´ můžu říct že si těhu užívám. :grinning:
2. pro 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky všem,
tak to vezmu po řadě:

- dneska jsem byla na kontrole, docela špatné výsledky krevního obrazu, rapidně málo železa a magneska, takže jsem odešla z lékárny s narvanou taškou, ještě k tomu antibiotika, protože mám prý nějaký zánět, takže 5 dni bez sexu :confounded: , akorát váhový přírůstek je prý ok, od začátku mám 4,5 kg nahoře :pensive:

- viliovka byla ok, napapala jsem se strášně moc :wink: , ale v sedm jsem jela dom, byla jsem nějaká hrozně unavená, ještě celou sobotu jsem byla nějaká nakřivo a to jsem nic nepila :grinning:

- petname, tak na mě bylo těhotenství vidět už 5 týdnu, hrozně se mi zvětšila děloha :unamused:

- záchod a oblečení už asi nebudu řešit, protože nevím ani jak :slight_smile: , přinejhorším narvu na sebe všechny svetry a budu jak sněhulák :sunglasses:

- včera jsem si uvědomila, že mě čeká v práci už jen 2 měsíce, prosinec leden, no a pak už nic, ty dva týdny v únoru přežiju, včera jsem měla dovču, a to volno jsem si užila, myla jsem okna, ale stejně to, že Vás nic nehoní je docela fajn, už bych si doma i zvykla, jen nevím jak si zvykne šéf :wink: :grinning: , no a manža ten by mě měl taky už rád doma, jen si říkám, že když to není akutní a je mi fajn, což mi je, tak je škoda přijít o ty penízky :sweat_smile: , vím z minula jak jsou důležité.
3. pro 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no ja jsem byla dneska v poradně a nejsem prý 19tt jak jsme si všichni včetně Dr. mysleli ale prý jen 16tý tt.podle utz.tak jsem si připadala jak blbec mi tvrdily že se měla poslední MS v srpnu já vím stoprože to bylo v červenci.Tak mi posunuli termín z 1.5 na 21.5 pomalu se přibližuje na moje narozeniny já jsem 25.5.Za 2týdny mám jít na kontrolu aby porovnali v jakém týdnu teda jsem.Myslíte si že to může být i tím že by byl plod malý?Na začátku těhu mi na utz nic neviděli tak si mysleli že to je mimoděložní.Přibrala jsem 3kila :wink: jinak já jsem spokojená na nemocenské nedovedu si představit dělat 12ctky a v takové stresu.Peníze neřeším mám tak o 3000 míň ale přítel zarobí dost :grinning:
3. pro 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pet z toho si nic nedělej, já u prvního měla to samé, ani po velkém utz se doktoři neshodli, takže jsem měla celkem tři termíny 1.10., 22.10 a 28.10, no -Tomi se narodil 3.11, tak ani jeden nevyšel, taky jsem měla jakoby promlčenou menzes, měsíc nic a mimi bylo vidět až za dva měsíce :frowning2: , takže si s tím hlavu moc nelam, čekej první termín no akdyž nebude nic, tak budeš vědět, že máš další možnost :grinning:
Mimisovi se nic nestane, ono bude moc spokojene, že je v tobě... :wink: A to přibírání taky není směrodatné, já taky hned nabírala a teď v druhém je to zase jinak
3. pro 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu tak to jsi mě uklidnila,uvidíme co mi poví za ty dva týdny :wink:
3. pro 2008 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko holčiny,

tak co jak bříška...??
4. pro 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

no pupendo čím dal více roste. Spíše to je horší s kyčlema. Čím dál tím víc mě bolí. Dneska jsem se musela pomalu rozchodit.

Co vy? Pečete? Nebo děláte vánoční úklid?
4. pro 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj veru, tak kyčle,konec pánevní mě taky dost pobolívá, :grinning: ale to je pořád stejná píseň,

úklid mě teprve čeká, ještě mi zbývají 2 okna, chci si koupit do kuchyně novou záclonu, sedačku mám vyčištěnou, ale ještě musím vyčistit kuchyň,

no a pečení, dneska jsem si řekla, že by už to chtělo něco začít, jsem rozhodnutá dělat vanilkové rohlíčky na ovonění domácnosti, linecké pro Tomáška, kokosky pro taťku a plněné ořechy pro sebe. Víc dělat nebudu. Zas taková pekařka, abych měla 25 druhů nejsem a co ty :wink:
4. pro 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek