• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
autor
ahoj holky, počasí fakt síla, zrovna koukám v práci přes okno, že mi bude třeba ometat auto.

ty jo jak mě se nechce do té práce chodit, ještě že už jen 5 dnů, normálně počítam i minuty, kdyby to šlo tak si vezmu v práci volno,

už až je jaro, strašně se těším........................ :grinning:
10. únor 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dadu a ostatni...

neboj vydrzis jeste 5 dni a pak kratoucky odpocinek a pak bude Nelinka na svete a Tomasek bude pysny braska...jak to zvladas holka? Co jizva? Napis do IP :dizzy_face:
11. únor 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dadula chtela sem se te zeptat na tu dr.Heczovou byl to naky zavazny problem s tou kamaradkou?My k ni taky chodime tak si me vyplasila :wink: diky
11. únor 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
margot80
jak jsem byla malá tak mě mamka taky od ní odhlásila protože mě špatně léčila a byla jsem pořád nemocná.jinak ahoj
12. únor 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo už by mohla zkončit zima už se nemužu dočkat léta jak bude s malou fajně já tak chodím spát kolem půl 2 nemůžu spinat a malá mi chodí pozdě spát ale za to dlouho spí :slight_smile:
12. únor 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy. Tak se tu ukazuju po dlouhe dobe. Ja ted porad jen polehavam a valim se u televize s notebookem na gauči. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Docela se mi ted blbe dycha. Malý strašně tlačí navrch.
Doma se už to sklidnilo a manža už pracuje, takže doufám že už bude dobře. Ale jak to znam, tak se vždycky neco vys...e.

Tak se mejte krasne i v tom hnusném počasí. Já už taky doufala že bude líp a venku takové nadělení :unamused:
13. únor 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj milacku teda ja k ni chodila jako mala i dcerku sem k ni dala a nevim zadny problem nebyl i kdyz je pravda coz musim zaklepat ze sme zdrave a kdyby byl problem kdovi co by bylo.No asi to nebudu resit me se na ni libi ze je takova klidna ze nic nak nehroti a necpe hned antibiotika kdyz to jde i sirupkem.A ted chodite ke ktere doktorce?
16. únor 2009 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte všechny, tak po delší odmlce se hlásím a snad všechno zodpovím:

to počasí mě fakt dobíjí, dneska si z práce museli pro mě přijet, docela mám problém jezdit autem, musím vydržet dva dny :frowning2:

dr heczková, osobní zkušenost s ní nemám, ale známí mají prcka a pořád byl nemocný a ona pořád ho na něco léčila, no a říkala, že se o něho blbě starají, že ho nechávají prochladnout a on má pak dýchací problémy, jenže když se jim jednou v noci skoro udusil, byla u nich rychlovka a doktor jim říká, jak dlouho syna léčí na těžké astma, no a oni jako že neléčí, tak dostali sprdunk, že jim může umřít, tak se přehlásili k jiné, nasadili léčbu a malý už ani není tak často nemocný, tak snad tolik...

veru jsem ráda, že je všechno lepší, určitě to bude k lepšímu i směřovat, už se nám to krátí, mě mimi tak kope, že se to někdy bolestí nedá vydržet, to jsem fakt nezažila, jsou to takové rány, a všude, už se těším až bude venku,

ve středu jdu na kontrolu, tak se snad dovím něco nového

středa je u nás nabitá, měli by nám instalovat kabelovku a internet a jdeme s Tomáškem na zápis do školky, doufám, že se tím zatraceným sněhem někam prohrabeme :wink:
16. únor 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
margot80
jak psala daduda taky něco podobného mě lečila ibubrufeny pak přijela rychlá a okamžitě říkala že at od ní utíkám každý má na tu svojí doktorku svůj názor já malou zapsala k lašakové
16. únor 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat, jestli už máte zkušenosti s 3D ultrazvuky. V kterém týdnu, ke komu a kolik to stojí? Nejlíp někde poblíž Karviné. Díky moc.
16. únor 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
16. únor 2009 ve 21:53 • radus.b.
Ahoj holky,

s Karolínkou jsme se zaregistrovaly do soutěže s Lovelou.
Kdyby se vám chtělo, pošlete nám hlasy :slight_smile: . Budeme rády Je to na www.lovelababy.cz a najdete nás pod přezdívkou Petiska :dizzy_face:
17. únor 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peti, určitě, jdu hned, jo a včera jsem pekla ten tvůj vitacitový zákusek na rozloučenou do práce, a všichni dneska chválili, myslím, že ze slušnosti to nebylo, plech zmiznul hned, tak ti dík za recept :grinning:

a co jinak, holky, já jsem na netu dneska poslední den, doma ho budu mít až tak během 14 dnů, tak na mě nezapomeňtě :frowning2:

až se ozvu budu už sedět v teple domova, zatím se všechny držte...
17. únor 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
daduda
prosím neposlala by jsi mi recept abych ho mohla zkusit jak tady budeš potřebovala bych radu tak se prosím ozvi

petis
tak jsem ti poslala hlasy a sluší vám to na fotce holky
17. únor 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti ... hned jsem ti poslala hlas. Moc vám to tam obema sluší. Malá je velky smíšek co? :slight_smile:
17. únor 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, to byla rychlost, dneska naběhli a internet i kabelovka nám fičí... :grinning:

takže už vás zdravím z domu,¨¨

dneska jsem byla na kontrole, všechno v pořádku, plánovaný cř od 23.3. do 25.3.¨¨ :sweat_smile:
18. únor 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo peti hlas jsem taky poslala,

milačku tak se ozvi, poradím
18. únor 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
DADUDA
bobi cisařský řez to bych měla ještě větší strach :slight_smile:
19. únor 2009 v 00:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dobré dopoledne,

mi- já bych měla větší strach z normálního porodu, nechtěla bych zažít takový strach jako minule, hrůza, tak budu mít strach jen z epidurálu

veru - už máš předporodní strach a trému? a co věci už máš nachystané?¨
já jsem ještě nezačla prát, musím si koupit lovelu a pak se do toho dát, chtěli jsme jet do polska pro postýlku, no a počasí nám kazí plány, tak uvidíme
19. únor 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
díky.

Dadu a Veru,
tak vy se třeba potkáte v porodce, co? Máte termíny u sebe, ještě kor teď, když má Dadu naplánovaný CŘ, tak spolu možná budete na pokoji :wink:

Dadu,
jsem ráda, že zákusek chutnal.
Já jsem ho teď dělala předevčírem, včera jsme měli doma návštěvu na "zoglundžiny" a taky šmakoval :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak už jsi doma v klídku, jo? Tak pořádně odpočívej, ať jsi na porod fit :wink:

Veru,
jak se cítíš, vše OK? Už se těšíš???

Jinak čas strašně letí, malá má dnes přesně 2 měsíce, je to už velká baba :slight_smile: V pondělí jsme byli v poradně a malá už měří 61cm a váží (a teď se podržte) 5,36kg :dizzy_face: :dizzy_face:
20. únor 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj peti,

no to je super váha i míra, prostě pořádná ženská, tak to má být, a má být i po kom, že? :wink:

to mě ani nenapadlo, že bysme s veru mohli být v porodce spolu, nějak mi to nedoťuklo, ale bylo by to super, kdybychom se potkaly, a co teprve, kdyby se nám to narodilo v jeden den :grinning: :grinning: :grinning: , no ale to by verunka musela trochu přenášet, ale kdo ví, třeba já přijdu a ona bude odcházet a potkáme se aspoň na chodbě,

Jo a čas fakt letí, protože není to tak dávno, co jsme se rozhodli, že půjdem do druhého mimča, no a už mám jen měsíc do porodu, tak abych ještě všechno stihla. :dizzy_face:

tak zatím pa
20. únor 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda holky moc často tu nechodíte a já se na vás tak těšila :confounded: :grinning:
21. únor 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,

dadu tak to je fajn že už to maš naplanované. Taky bych raději brala kdybych vedela přesně kdy to přijde. :slight_smile:
Jinak bylo by fajn kdyby jsme se tam potkali. :slight_smile: Strach s porodu ani nemám. Spíš takové obavy z neznama, že nevím do čeho jdu.

Peti - cítím se ok. Sem tam se mi blbe dychá. Nekdy me pícha v podbříšku, ale není to tak hrozné. Tedy až na dnešek. Blokla se mi páteř, takže jsem nemohla ani chodit a střílelo mi to až do břicha. Uz se to ale doufam vratilo do normalu.

Dadu ja jsem tu moc nechodila, protože tu se třeba nikdo neobjevil celý týden. Ale když už máš ten net doma tak je to jina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A jak se cítíš ty?
21. únor 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru, po pravdě, když pominu bolesti kyčlí a zad, což je normální, protože to břicho nosit je pro páteř fakt záhul, ale jinak co jsem doma je to fajn, žádný stres, na všechno mám čas, udělám jak mi to vyjde a to mi vyhovuje, taky jsem ráda, že už nemusím denodenně jezdit autem, i ty nákupy mi stačí, nějak se vlézt za volant je atletický výkon,
ale jinak fajn, dýchá se mi dobře, vůbec žádné tvrdnutí břicha, prostě nic

a tak se teď vrhám na přípravy na prcka, vyprala jsem plínky, mám nachystané věcičky co chci vyprat, sepsaný seznam co koupit, protože nemám ještě vůbec nic,
22. únor 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja nastestí už všechny věci mám nachystane. Už i tašku do porodnice mam zbalenou, jen mi tam chybí ten vypraný župan :slight_smile:

Ta blokla páteř se mi zase vratila už nevím co s tím dělat :unamused:
23. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru měla jsi s tím vždycky problémy, nebo si myslíš, že ta páteř je horší teď v těhu?

no mě dneska příšerně bolí stydká kost, to jsem ještě neměla, nejhorší se je rozejít, pak už to jde, ale žádné jiné polohy a ani ta chůze není na dlouho,

teda veru, když si vezmu, že se můžeme potkat v porodce, ty už máš tašku připravenou a já jsem dneska teprve vyprala, o tašce nemluvě, budu muset přidat, včera jsem si naplánovala, že dneska dokoupím věci, no a zdravotní stav a počasí mi to překazili, tak doufám, že zítra to bude lepší
23. únor 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu ... jj už mame do porodu jen 25 dní :slight_smile: A zvolni.Máš zklus, protože si poctivě pracovala až do mateřské.

holky, pořad zvažuju jakou koupit nosní odsavačku. Jakou máte vy?
23. únor 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru my máme po Tomáškovi odsávačku Gama, 29 Kč, ale je fakt, že odsávat muset manžel, já na to neměla sílu v dechu
23. únor 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak veru už pomalu doháním, dneska jsem koupila vložky do podprsenky, plínky, dudlík, olejíček, vatičky do uší, gel na mytí, tak jsem spokojená, že aspoň něco už mám,
ještě mi třeba zajít do lékárny abych koupila bepanten a pupík, jo a ještě ty jednorázové kalhotky, no a čaj pro kojící matky, ten mi minule chutnal, ikdyž ne dlouho :frowning2:

no a taky chci vyprat župan, a co jsem se chtěla zeptat,

peti: jestli tu budeš, prosím napiš jestli na sosně už můžeš mít svoje noční košile, nebo musíš i po porodu používat ty jejich hnusné hadry, vím, že poprvé jsem z toho měla depku, protože to bylo všude diravé a všechno bylo vidět, tak by mi to ani nevadilo, ale při návštěvách teda dost, tak pisni, díky
24. únor 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Veru,
župan si nemusíš brát svůj, hned na příjmu dostaneš jejich erární.
Já teda svůj nebrala, ono to záleží na každém :wink:

Dadu,
já nevím, jestli můžeš mít košile svoje. Já si popravdě svoje nebrala a byla jsem ráda, spotřeba byla teda hodně velká. No, ty košile nic moc, jsou na tři tkaničky vepředu, takže jak přišly návštěvy, byla jsem ráda, že mám pod košilí kojo podprdu a na to jsem hodila župan a bylo to OK. ty jejich košile jsou dobré v tom, že jak se jdeš sprchovat, tak nemusíš mít ani svůj ručník, protože se utřeš do té košile a bereš si novou. Zato jsem byla ráda, protože si nedokážu představit, kolik ručníků bych spotřebovala a jak bych to dávala manželovi prát.
A jak teď tak vzpomínám, tak všechny maminy tam chodily v těch jejich košilích i županech.

Takže já jsem použila jen 1 svůj ručník na obličej a jinak jsem měla vše jejich.
Jinak ty jednorázové kalhoty byly super, spotřebovala jsem 2 balení těch z DM a vložky jsem si naivně brala 1 balení (20ks) s sebou do porodky, ale hned druhý den mi manžel přinesl další, protože jsem měla ze začátku i 3 najednou, takže si udělejte raději zásobu :wink:

Nosní odsávačku máme taky tu za 25,- Kč, ale taky to s ní dělá jen manžel, mi nestačí dech (a to před odsáváním kapu Libenar) a pak jsme pořídili i tu na vysavač, ta stála 300,- a je dobrá :slight_smile:

Nezapomeňte do porodky - nebo hlavně k porodu jelení lůj, já bez něj ani ránu!

Jinak máte všechno?
24. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek