• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
autor
peti máš recht a i kdyby mu bylo zle, tak mu zítra vtlač kočárek a půjde se ven aspoň projít to mu udělá dobře :wink: :grinning:

náš tomi byl taky na nutrilonu od 3,5 měsíce, ale z jiného důvodu, kdybych to mlíko měla tak bych to nedělala,
no ona na to možná časem příjde, já myslím, že to kojení je pohodlnější než chystání toho mlíka

ale teda ty jsi šikovná a pracovitá, to já teď už nemůžu skoro nic, všechno mě bolí, je mi divně a tak..

tak se zítra hezky bav, zase jiné odreagování

verru
tak to bude zítra, nebo v neděli, nebo pondělí nebo.... :grinning: určitě si v tobě neudělá hnízdo na vždycky, ber to tak, že si tě chce nechat pro sebe co nejdéle, ale je fakt, že jsem byla zvědavá, jestli se dneska ještě ozveš nebo už budeš někde jinde.. :sweat_smile:
20. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím nevím. Nekdy mi připadá že už si to hnízdo tam postavil nebo staví. :slight_smile: Včera jsem čistila koberec po kolenach kartačem, dala si teplou bublinkovou lazen a fifku červeného a nic ho prostě nevyhnalo. V noci se mi ještě tak dobře spalo, že kdybych nemusela 2x na zachod tak spím celou noc :slight_smile:

Dneska ma zase moje sestřenice narozeniny. Měli jsme tam jet ale nevím mám už trochu strach cestovat víc jak 10km od Třince. Ona je totiž z Lutyně, což vychazí na 50km. A co kdyby mě to tam chytlo ... :slight_smile:
21. bře 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
verru - to cestování už fakt neriskuj, moje švagrová měla narozky včera a taky jsme nikam nešli, už sedím doma, abych náhodou nerodila někde cestou..

vím jak ti je, vím co to je přenášet, ale snaž se být v klidu, přinejhorším budou vyvolávat, a to není tak hrozné, zkrátka chytrý chlapeček, ví kde je mu nejlíp.
ale nemyslím, že by tam chtěl zůstat natrvalo :grinning:

tak se drž a držím palečky, protože mi je jasné, že bys chtěla mít Davídka už u sebe, ty poslední dny jsou fakt náročné :wink:
21. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to tak vypadá, že veru rodí, co :wink:
22. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu - ale houby, jsem stále kinder vajico :grinning: Dnes jsme ale s manžou proleželi u TV.

zítra jdu ráno na KO, tak jsem zvědavá jak nám dopadne ...
22. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj veru, tak hned piš co a jak na kontrole,

fakt jsem byla přesvědčená, že už jsi tam :wink: :grinning:
23. bře 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

Veru držím palce moooc :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
23. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak když ne včera tak dnes? :wink: :sweat_smile:
23. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu,
dnes asi ještě nee, Verča je s Davídkem v bříšku doma :wink:
23. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dík peti, já jsem z ní nějak nervózní, psala, že jde dneska na kontrolu a pak si dovolí nic nenapsat :confounded: :rolling_eyes:

už má na čase, ale jestli bude přenášet podobně jako já s Tomáškem tak ji lituju - vím co to je, ale myslela jsem, že má stejného dr. jako ty, a že ji dneska udělá hamiltona a že se rozrodí, :wink: :grinning:
23. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
ne ne, Verča chodí do Třince k Fišarovi a já do Těšína k Lipkovi.
Psala jsem si s ní večer a na kontrole prý vše OK a už to může být každou chvíli ... tak je zvědavá, jak dlouhá ta chvíle bude.
Ptala jsem se, jestli jí neudělal hamiltona, a že asi ne, že jí nic neřekl. (to by asi cítila, mě to bolelo)
Pokud se nebude nic dít, tak jde na kontrolu ve středu.

Jinak my jsme nastydlí, Karolínka kašle a má rýmku. Sice jí neteče z nosu, ale chrčí a jak ji odsávám, tak snoplíky lezou. Zítra jdeme do tříměsíční poradny.

Holky,
že vy na sebe čekáte a vyjde vám ten společný pokoj :wink:
24. bře 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peti, dík za zprávy,

je mi líto, že jste nemocné, vím jak zatěžující je pro miminko obyčejná rýma, to je pro ně hrozné, taky jsem to zažila, ale hlavně když se k tomu nepřidá horečka. Budu držet palce, ať jste brzo zdraví.. :wink:

joooo peti, že by fakt čekala na mě? :grinning: já jdu zítra na tu sosnu domluvit se na nástup do porodky tak že by?

no těším se, protože ty bolesti a spaní, je čím dál horší, ale na druhou stranu mám obavy, ne-li přímo strach, ach ju :confused:
24. bře 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

dadu - neboj ještě na tebe čekám :grinning:

omlouvám se že jsem nenapsala ale byla jsem včera tak unavena a bolela mě hlava že jsem si šla lehnout a chtěla to zaspat. Nechtělo me to ale přestat ani po třech hodinach spanku, ale naštěstí už to ráno bylo pryč. Zato se cítím zase tak dobře, že asi sjedeme se podivat do Tyry za babčou :slight_smile:

Info jak dopadla kontrola už nemusím ani psát. Peti to tu napsala uplně vystižně. Děkuji Peti :wink:
24. bře 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak doktorovi se mam jít ukazat zase zítra.
24. bře 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti a jakou mate odsavačku? Obyčejnou nebo na vysavač? A jak to s ní jde?
24. bře 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
verru - to vypadá jako klid před bouří, a nebo... se prckovi vážně od tebe nechce, zřejmě se má hrozně dobře.. :wink:

hele já ti dám klidně přednost, docela nechápu jak v naší druhé diskuzi v dubnovkách všichni už chtějí rodit od 37. týdne, já teda nikam nespěchám, ale neříkejte to na mě :wink: ono to zas taková pohoda po porodu není, hrozně se netěším na ten pobyt v nemocnici, pro mě to je příšerně depresivní prostředí, tak to zas bude nálada,

tak ti přeju hezký výlet ka babči, možná ti to pomůže roztočit - ta procházka, jo a nemůže za to ten doktor, že by ses mu jako líbila, tak že by tě chtěl vidět pořád a často :wink: :grinning: ,.. doufám, že ses nenaštvala :sweat_smile:
24. bře 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Fišara je sice fešák ale není muj typ :grinning: Kdyby jo tak bych se tam k němu styděla chodit :slight_smile:
24. bře 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,
my máme vysavačku obyč i na vysavač. Tou obyč vysává jen manžel, já nemám tu sílu a je to spíš dobré, jak jdou snoplíky vidět, to jde odsát dobře.
Tu na vysavač využívím hlavně teď, když malá chrčí, ale nudličky vidět nejsou. Jde to s ní moc dobře, Kája u toho nepláče, nedáváš to přímo do nosu, ale jen k nosu, tak je to i šetrné :dizzy_face:

Dadu,
ty se jdeš zítra zeprve domluvit nebo už si tě tam nechají :astonished: ?
24. bře 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peti, no to já ani nevím, měla bych se jít domluvit kdy nastoupit, ale je taky možné, že si mě tam už nechají, protože už budu 38+4, tak aby to stihli udělat, přece jenom už pak je jen čt a pá

jakou značku máte ten vysavač, já mám jen tu obyč a to je hrůza, to nevytáhnu ikdybych se po... :frowning2:
24. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu,
tu odsávačku máme Babyvac, je koupená v lékárně a stála 320,- Kč.
24. bře 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame taky Babyvac a koupenou v obchode u Kamči
24. bře 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru a byl v tom oproti peti nějaký cenový rozdíl, nebo si to drží stejně.?
24. bře 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu,
kdyby si tě už v nemocnici nechali, tak ti přeju hodně moc štěstíčka !!!
Ať máš brzy princeznu u sebe a jste šťastná celá rodinka :slight_smile:
Moc se těším na SMS od tebe oznamující tu radostnou novinku :wink:
24. bře 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu - vyšlo to cenove uplne stejne. Jinak kdyby si tě tam už nechali tak mi drž místo :wink:
24. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky díky, držte mi palce, nějak se začínám bát, tak uf uf :wink:
24. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nejak mi tvrdne břicho a mám slabší bolesti jak pri menskach. Zatím to není tak hrozne tak jdu do hajan. Uvidime jestli se dočkáme rána a další KO u doktora. :slight_smile:
24. bře 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak nic jsem tu stále, nic se v noci nerozjelo. Tak jdu na KO...
25. bře 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz pomalu rodim za tebe:grinning:
za chvili jdu do poradny (hahaha) a tam by mi mohli teda rict, ze mam tu holku.....no...jsem zvedava..mam zase milion otazek a pak se nezeptam ani na jednu:grinning:
25. bře 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte, tak nic, :wink:

vyšetřili, natočili monitor a pan doktor uznal, že podle menses se to u mě nedá poznat, a podle počátečních utz. mi posunul termín na 9.4.
to znamená, že je ještě podle nich čas a mám přijít se domluvit příští středu přímo k panu primáři, že prý podle operačního plánu a podle toho jak se mi to bude hodit, :grinning: :sweat_smile: tak nevím, že by se mi to hodilo až na podzim :grinning: :grinning: :grinning:

takže veru, přeju ti tvé posly, ale ten pokoj necvakne :frowning2: :cry:

ema - přeju ti holku, ale hlavně zdravé mimi

jo a ještě se mě ptal kolik měřím i manža, pokýval hlavou a řekl, že ať se připravíme na větší miminko a potutelně se zasmál :confused:
25. bře 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už mame po kontrole. Prutok pupečníků vpořadku a máme dál čekat. Ze to bude kazdou chvili (ale to už řikal minule).

dadu - tak to fakt nevyjde ten společny pokoj. No a tak to budete mít obříka :wink:
25. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek