• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
autor
veru - super, že kontrola je ok, tak už jen čekej a pak dej vědět, až budeš v klidu :wink:

dřžím palec ať je porod co nejkratší a nejméně bolestný :slight_smile: :frowning2: :wink:

tak nevadí, no budeme to muset vydržet na pokoji s někým "cizím" :cry:

obříka, já to furt nechápu po kom, všichni v rodině prcci, už jsem manžovi říkala, že to bude bublina nafouklá až se narodí :zipper_mouth:
25. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsme dnes byly v tříměsíční poradně. Kája váží 6,23 kg a měří 64 cm.
Paní doktorka ji moc chválila, že je moc šikovná, Kája se předváděla, hlavičku držela jako dospělák, smála se, no byla šikulka.

Nachlazení nám sedlo na průdušky :cry: , tak dostala sirupek Spiropent 2x denně a mi to dělá strašně zle, protože v malé chrčí jako v přesípacích hodinách :frowning2: Ale jinak je veselá, směje se, tak snad jí nic nebolí.
Jsme bez teplot, tak můžeme ven, tak jsme toho hned využili a vyrazili.

Očkování hexou se nám o měsíc tím pádem odložilo o měsíc a náušničky taky.

Veru,
tak ať se to konečně rozjede !!!
Víš, s kým jsem byla dneska venku? S tvou jmenovkyní Verčou (Verča.C z beremka), pamatuješ? Bydlí taky v Neborech, jak je ten svět malý.

Dadu,
tak to ti to pěkně posunuli, ten termín.
Abys nezačla rodit normálně :astonished: :wink:
A že to bude větší mimi? To neva :wink: , aspoň se ho nebudeš bát chytit :sunglasses:
25. bře 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ... jj na Verču C. si pamatuju. To jeji male už tež musí byt velka co? Ted svet je fakt maly ...

Jinak po kontrole me chytli bolesti. Prvne byli pravidelne co 10min a pořadne mi to střílelo do noh. Pomalu se ale interval prodlužoval a jak jsem si dala vanu tak přešli uplně.
Ted mám zase uplně tvrdnutí ale je to nic moc tak z toho asi nejspíš nic nebude :unamused:
25. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peti, neboj Kájinka je silná holka,rýma je sfinstvo, vždycky se to někam vrazí :angry: , přeju a´t vás to brzo přejde

no posunuli mi to krásně, já nevím, všichni Sczwarce chválí, ale já s ním mám problém, nevím čím to je, ale nějak už mi nesednul minulý porod, :confounded:

no uvidíme, já jsem s malou (velkou) :grinning: zatím domluvená, že vyleze až bude líp, až se začne rýsovat jaro, tak bych mohla do té středy vydržet, no a pak ta už bude Schreier, tak možná tam už zůstanu v tu středu, minule s Tomáškem, kdyby už tehdy byl primář, tak jsem šla na vyvolávačku taky o 3 dny rychleji :wink:

verru, neboj, ono se to rozjede, jinou možnost už ani nemáš :wink: :sweat_smile: ,
pořád na tebe myslím, měla jsem být poslední a taky budu, pak je sjednotíme ty naše děti
25. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poslové jedni !!! :angry:
Snad už se to fakt rozjíždí, když už to na sebe tak upozorňuje.
Já jsem to teda nepoznala, tak nemůžu soudit...celé těhu jsem poslíčky neměla, až od toho 19.12. přišly MS bolesti a bylo to.
Ale když to přešlo po vaně, tak to byl fakt posel.
Ještě se pěkně vyspi, ať máš na porod dost sil, věřím, že už to fakt nebude dlouho trvat!!!
25. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska me odpoledne chytli taky poslové. Po vaně zase přestali :unamused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
26. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jednou denně čerstvé zprávy, dík veru,

jo jak dlouho ti říkal dr. že to bude trvat, máš jít ještě na ko, nebo už tě poslal na vyvolávačku?
26. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ... ted jdu na KO. Vyvolavačka nejpozději v pondělí ...
Jak přijdu tak napisu víc co nového.pa
27. bře 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
držím palec,
27. bře 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Která pravidla porušuje: | Zruš ahoj tak jsem zpět z kontroly. Doktor mi řekl že pokud neporodim do neděle, tak v neděli odpoledne mám nastoupit do nemocnice. Ale že mě ještě pořadně prohmatne, že se mi to možna rozjede (nejspíš to byl ten Hamiltonuv hmat, protože byl nepřijemny).
No domu jsem tak tak dojela. Mam docela pořadny bolesti. :unamused: :confounded: Ted jdu do vany a uvidime jestli se to ustali nebo ne ...
27. bře 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kéž by ten hamilton konečně zabral a rozjelo se ti to, ať už se nemusíš trápit !!!
jak vana, co bolesti? Zpravidelnily se nebo ustaly??
27. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
verru pořád držím palečky, tak řekni Davídkovi že už, protože mi jinak odpadnou :sweat_smile:, zajímavý nástup do nemocnice, v neděli odpoledne??? :confused:
27. bře 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
v nedeli nastup ale vyvolani až v pondělí

jinak bolesti po vaně neustaly ... pokračuje takže jdeme měřit
27. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verun tak ti držím palce, aby se to pěkně rozjelo a o víkendu byl malá Davidek s váma. já dneska taky byla na kontrole, všechno je v pořádku, jen malý už má 2kg, tak uvidíme jak to bude pokračovat dál a jestli náhodou neporodím obříka :grinning:
27. bře 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak veru, ve středu jdu na gyndu, jestli mi to vyjde, tak se za tebou stavím... :wink:
27. bře 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak včera se narodil Davídek, prý maminku a tatínka potrápil
narodil se 20:42, měří 53cm a váží3,63 kg. Takže správný chlap.

Blahopřeju mamince i tatínkovi a doufám, že se nebudou zlobit, že jsem to tu vykvákla, ale já se na to tak těšila.... :wink: :grinning:

hlavně štěstíčko a zdravíčko...
28. bře 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

taková krásná zpráva se píše sama, co?

Super, že už je Davídek u maminky a hlavně ať dělá šťastným rodičům radost a roste jako z vody :dizzy_face:
28. bře 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny maminky. Tak vskutku je Davídek tady :slight_smile: Má se čile k světu a dokonce už i pěkně papá. Chlap jak má být... :slight_smile: Všechny kontroly zatím dopadly dobře takže je to opravdu skvělý pocit. Verunka se má také k světu,tudíž není co řešit. Příjemný zbytek dne přeje pyšný tatínek :sunglasses:
28. bře 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkujeme za další zprávy - Verunko tatínku, pozdravuj ji od nás a ještě jednou přeju hodně štěstíčka a zdravíčka už úplné rodince.. :wink: :grinning:
28. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verunce a Michalovi moc gratulujeme k rodičovství :grinning: , Davídkovi přejeme hodně síly a zdraví
29. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůůůůůůůůůůůůůůůůůů tak je to tady jo?

Verunko, moc gratulujem k Davídkovi a především přejem obrovskou kupu zdraví, to ostatní hezké příjde samo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a sem zvědavá na popis porodu :wink: :grinning: :sweat_smile:
30. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babušky

snad mě malá nechá napsat vám pár řádků ...

Veru,
ještě jednou moc gratulujem. Snad už budeš brzo doma, počítám dnes nebo zítra? Já byla doma třetí den. 20 jsem porodila a 23 jsme jeli domů. tak ať jste brzy spoelčně všichni doma a máte se jen a jen dobroučko!!!

Dadu,
jak se cítíš? Ty máš ńástup ve středu, co? To už uteče ... a budeš mít princeznu v náručí!!!

Dneska máme od rána špatnou náladku, bobek, venku je hnusně a lije, tak ani nejde jít ven, nedařilo se jí doma usnout, tak plakala a plakala. A já měla na plotně oběd, nahoře hladového manžela, taťku a tchána ... ale babička od Pavla je moc hodná, dalou jsem malou do kočárku a poprvé jsme ji uspávali doma v chodbě. Babička jezdila Ještě jsem to nezažila, protože jak měla naučený svůj režim, tak mi pěkně spinkala i doma, dala jsem ji do chladné ložnice a bylo. Ale teď to nějak nešlo.
Snad nám bude přát počasí a budeme chodit zase s kočárekem ven, to si pak prďola snáz navykne.

Takže u nás změna času zatím nic moc.
30. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
uvažuju, jestli jít znova k dr. s Kájou, zítra je úterý a ona říkala, že do týdne by měla být lepší (byli jsme u ní ve středu). teploty nemá, jen občas mírně zvýšenou, kašle vyjímečně, ale přece jen ji to někdy chytne. Ale jak dýchá, tak to v ní sípe a chroptí. Ale taky jen občas.
Já nevím, mamka mi říkala, že za dr. chodit nemusím, že je malá lepší a bude se to lepšit dál, ale já se i tak bojím. Hlavně toho chrčení, aby jí to někde nesedlo. Ale odsávačkou na lux nejde odsát vůbec nic, nos má čistý. Tak to je fakt záhada :confused:
30. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peti to ti fakt nezávidím, ale já vím, že tomášek měl taky obdobné problémy v tom samém období, no a já jsem samozřejmě k dr. volala furt, oni mě buď uklidnili nebo řekli ať příjdem, tak nevím...

já jdu ve středu se teprve domluvit, nevím jestli si mě tam už přímo nechají, nebo řeknou ještě ať jdu domů, fakt nevím, acho jo - nejhorší je ta nejistojistonejistota, to je ta správná zkomolenina...
30. bře 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem k Dr. taky párkrát volala a minulou středu tam byla a ona říkala, že pokud se to nezhorší, nemusím už chodit. Zhoršit se to nezhoršilo, lepší to je, jen to jde pomalu...

A byla bys raději, kdyby si tě tam nechali a měla jsi už berušku u sebe? Asi jo, že?

Dadu,
měnila jsi Tomíkovi režim se změnou času nebo jsi to nechala tak? Já jsem malou normálně uložila dnes v 19 hodin, ale to je po starému 18-doba, kdy se teprve koupala.
30. bře 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já bych byla nejraději, kdyby si mě tam nechali už ve středu, protože mám docela strach ať se to nerozjede samo a aby to zase nebyla akutka s celkovou narkózou :frowning2:

já asi se změnou času neporadím, Tomášek s tím nikdy neměl problém vždycky to prostě úplně samo ještě v ten den se srovnalo,
teď naposledy: je zvyklý vstávat o půl osmé a o půl druhé odpo chodíme spát tak na hodinku, večer chodí spát až o půl desáté - rychleji neusne,
no a po změně vlastně vstal o půl deváté, ale dala jsem ho zase o půl druhé - prostě podle hodin, a vyšlo to- žádný problém, tak jako obvykle, asi máme štěstí :wink: :grinning:
30. bře 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu,
držím na zítra moc a moc palečky !!!
Hlavně se pak ozvi :wink:
Pa pa a drž se.
31. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na to se dá říct jen díky peti
31. bře 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak se hlasím že už jsme od včera doma, akorat si nemůžu sednout takže ted píšu ve stoje.

Jak budu mít chvilinku tak tu sem hodim fotečky a napisu neco víc.
1. dub 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Verun, ještě jednou moc gratuluju. tak to je super, že už jste s Davídkem doma, držím palce ať to všechno pěkně zvládáte a Davídek byl šikulka. Na fotečky se moc těšíme a na popis zážitků z porodu taky. Opatrujte se všichni.
Dadu, tobě taky moc držím palce, snad si tě tam už dneska nechají a malou máš brzy u sebe, hodně štastí.
1. dub 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek