• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
autor
brevity, tak blahopřeju, a co jak jsi na tom?
8. říj 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu prosím Tě,máš zkušenosti z klokánkama?Nosila si v něm Tomáška?
8. říj 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
vítam te brevity ... tak to bydlíme od sebe pomerne blízko. Já jsem z Nebor :slight_smile:
8. říj 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bohužel lucinenečko, v tom ti neporadím, tohle jsem nepotřebovala, za prvé jsem skoro sama doma nebyla a když jo tak Tomášek byl takový andílek, že pořád spal v postýlce, ani jsme o něm nevěděli, měla jsem ho v obýváku, mohla jsem vařit, třískat, a on spinkal, no a do obchodu jsem nešla sama, nebo Tomi zůstal doma s babičkou, ale to byly fofry abych stíhala kojení.

Moje sestřenka klokánku měla, ale skoro vůbec ji nevyužila, nevím buď mimi do toho dávala blbě, nebo jen prostě mimis v tom nechtěl být.

Takže promiň v tom neporadím. A teď k druhému si ji taky asi nebudu pořizovat, asi na minutu mě to napadlo, ale nevím, asi uvidím, až jaké to mimi bude...
8. říj 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No náš Davulín je dot zvyklý na ruce,protože byl hned ze začátku nemocný-chytil to už v porodce a teklo mu z nosu a teď nedá na ruce dopustit..tak jsme koupili tu od chicca,je do 12kg..zatím jsme to zkoušeli jen jednou,ale nevím jak často a jak dlouho tam může mimís být no..

Tak to jsi měla super..Malý teda spinká s námi,zatím :sweat_smile:
8. říj 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No krasa, nadhera, parada...Dadu, tvoje tema zacina nabirat na obratkach :sunglasses: (ostatne jsem od tak fajne baby jako ty, necekla nic mensiho :grinning: :grinning: :grinning: )

lucinecinecko...to je fajn, ze mate miminko Davidka u sebe v posteli...ja taky tak zacinala :grinning: a furt to nejak trva, akurat s tim rozdilem, ze jsme letiste zvetsily na trojpostel...Elishka je velka a roztahana po cele posteli. Tak mame 2,70 X 2,00, no jinak se u nas ani spat ve dva plus jedna neda...

Ahoj brevity...jak se citis? Co ranni nevolnosti??

ver(3x)unka...pripominas mi svou byvalou svagrovou...uplne stejny cumacek :dizzy_face:

jo a Dadu...Tomasek s tim proudem je rozkosny!!! :grinning:

Nemam cas si ani prdnout baby, jak to zvladate si zajit jeste sem???
8. říj 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no my máme barák,Davula v postýlce spinkal,ale líp a rychleji usíná semnou na letišti a nám tchán taky udělal velikou postel dle nás..takže se nám spinká krásně..já teda doufám,že si potom Davulín zvykne i na postýlku,ale teď si ho pořádně užívám i v noci..:slight_smile:
8. říj 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babušky :slight_smile:

Koukám, koukám a vidím tohle téma :wink:
Přidávám se k vám jako Třinečanka a čekám své první mimi, už se nám to krátí, ještě 2,5 měsíce a budeme mít prďolku u sebe.

Janus, já jsem konečně !!! doma, 3 týdny už nechodím do práce a jak jsem si původně myslela, že budu krásně odpočívat a lenošit a bude se mi to táhnout, tak houbelec. Ale na koníka si čas vždy najdu :wink: , ať už u snídaně nebo u oběda, jako je tomu teď.

Verun, držím palce na triply, bude to OK :wink:
8. říj 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nazdar janus, já doma net nemám, takže zatím využívám v práci, dneska a zítra má šéf dovolenou, takže mám dost času a abych se neukousala nudou tak jsem tady, až přijdu domů začne mi kolotoč. :sunglasses:

když jsem ho koupala ve vaně, tak mi říká mami dívej a foť a pak začal čůrat a hrozně se tomu chichotal, ještě se mě pak ptal jestli to tatínek taky umí a jestli mu to někdy ukáže, ta představa zase pobavila mě,

jo luci - malý spal se mou asi do dvou let, pak jsem ho vyexpedovala do pokojíčku, ze začátku byl problém, ale jsem s ním než usne a pak když spí tak mu je jedno kde a s kým, do dvou let, jsme měli s manžou oddělené ložnice :confounded: , protože on nemoh spát semnou i Tomáškem, tak my dva v ložnici a tatínek na gauči v obýváku, pak mi došla trpělivost :grinning:
8. říj 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mas to v planu? ho pak prestehovat? ja to nestihla :frowning2: ...mam dojem, ze tak do pul roku by to melo jit...pak uz to jde hur a hur...chceme taky na barak...takze taky postel na miru (veeelikou prevelikou), ale vis co? s druhym andilkem to udelam taky tak...zivocisne teplo=nejlepsi teplo...vsak z toho jednou vyroste.
8. říj 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě sere tchýně s tím jak do mě valí že je Davulín rozmazlený,prootže spí s námi,usíná mi na rukou.. :angry: Ale taky to tak určitě udělám i s druhým..pokud se vyspíme všichni a vidím že malému se spí s námi nejlíp,tak proč ne..ale zkusím ho potom dávat do postýlky,až bude větší a začne se roztahovat..Snad to vyjde..

Jani my bydlíme na dědině a baráček je fain..hlavně toho pak využije malý..máme obrovskou zahradu..
Takže máte vplánu stavět?
8. říj 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne, už spí půl roku sám, jen se skoro vždycky k ránu zbudí a pak na mě volá, maminko poď si pro mě, nebo maminko poď mě zachránit, takže manželský život je zachráněn, taky je to vidět na druhém těhu :grinning:

druhé, budu chtít mít v postýlce, ale asi stejně neodolám, jen nevím jak to bude snášet Tominek, když mimi s náma a on sám, takže radši každý ve svém. :wink:

no myslím, že to snad bude ok...
8. říj 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
My teda dávali malého do postýlky a do postele šel až k ránu,no ale nám je sním nejlíp :sweat_smile:
8. říj 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak to jsem zvědavá, jak s malou dopadneme my.
Zatím mám takovou vizi, že bude mimi ve své postýlce s námi v ložnici, pak bude i mít i druhou postýlku v obýváku a bude přebývat tam. Uvidíme, jaká bude realita.
8. říj 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
petis..to ja mela planu?!? :grinning: Nektery ze zacatku jakoby naoko vychazely, ale pak to slo vse k sipku...postylku jsem slozila a dala po mou postel a pak jsem mela nekolikere zachvaty disciplinovane matky, tak jsem ji nekolikrat opt slozila a pak zase rozlozila...no sranda!

Ale souhlas s Dadu...Elishka by me asi prohodila oknem, kdybych si pak nechala Kuzmu(pracovni nazev jeste neexistujiciho miminka :grinning: )u sebe v posteli a ji bych cpala do studene postela, ac velke!

luci...nevime jestli stavet, nebo uz do staveneho...ja bych nejradsi do nizkoenergetickeho...ale to asi odejdu z tematu tohoto, bo bychom se stehovali do Opavy!!! :cry: :cry: :cry: :cry:
8. říj 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. říj 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem teda zvědavá jak se to podaří nám..

Jani máte moc hezkou slečnu:slight_smile:

My jsme usli a to jsme chtěli koupat,tak snad se ještě vzbudíme..

Jinak příjemný večer:slight_smile:
8. říj 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci...jsem ti vlezla do alba a musim rict...mocinky vam to tam vsem slusi!

Jo a veta: Jani máte moc hezkou slečnu

zavani vykanim...hihi, ze jsem se spletla, ze jo???
9. říj 2008 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

Jani moc děkuji:slight_smile:

Já myslela Ty s přítelem že máte rmoc hezkou slečnu:slight_smile:
9. říj 2008 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno děvčata :wink: , už se moc těším na dnešní pokec s vámi. :grinning:
9. říj 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, holky.

Poradíte mi, jako zkušené, jestli je normální bolest kostí mezi nohama? nevím, jak to jinak popsat, včera mě to pobolívalo, dnes je to horší, tak nevím, jestli je to normální nebo mám plašitt.
9. říj 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj petis, není to náhodou když jdeš, že tě chytí taková křeč do kostí mezi nohy, no je to i v klidovém stavu :zipper_mouth:

mě to dělalo i při prvním těhu a teď při druhém taky, s doktorkou jsem se o tom bavila, ale bavila se spíš ona, docela se tomu smála, ale je fakt, že když jdu a chytne mě to, tak začnu dělat takové malé krůčky, sem tam vypadám jak po obrně, ale rychle to přejde, podle mě je to normální, ale kdyby se to nedalo vydržet, nebo jsi to měla hodně často, tak se zeptej svojí gyndařky, já si zatím s tím hlavu nedělám, beru, že to tak má být, jak říkám u prvního jsem měla taky a vše bylo ok :sunglasses:
9. říj 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dadul,
no když sedím nebo ležím, nebolí mě nic.
Když chodím, tak to bolí, ale nejsou to křeče, je to taková tupá bolest, blbě se to popisuje :confounded: Cítím to stále, když jsem v pohybu.
Na gyndu jdu až za 2 týdny v pátek, tak uvidím, jestli se to nějak uklidní, nebo tam budu muset naklusat dřív.
9. říj 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
petis ...neboj, hormonalni zmeny! Roztahovani kosti...me bolely jak ty kosti v mezinozi, tak taky stydka kost....a pozdeji i kostrc! A to bolelo jak by me tam nekdo nakop!!!

dadu...jsi v praci?co delas? a kdy pujdes na materskou?

Luci...uz jsem se lekla! Bo to bych si pripadala jako stara koza!!! :grinning:
9. říj 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, uklidnily jste mě !!! :slight_smile:

Já se teď tak do oběda odmlčím, musím se jet juknout do práce, nástupkyně tam má nějaký problém. tak zatím páčko :wink:
9. říj 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to mám něco jiného, už si z toho i dělám srandu, že křeče mezi nohy můžu dostat jen já. Hlavně manžel říká, že to se může stát jen mě :unamused: :grinning:

Zkrátka uvidíš, kdyby tě to hodně bolelo, tak raději na gyndu zajdi, už pro klid duše.
9. říj 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny,
no mě ta kost taky někdy pobolívá. Ted mě pro změnu začlo trapit po každém jidle pálení žáhy. :confounded:

Jinak dneska jsem byla na triple testech. Podle UTZ mi posunul termín o týden dozadu a taky mi prozradil pohlaví :sunglasses:
9. říj 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
verru...tak co to bude? klukanek? nebo holcatko???
9. říj 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani neboj... :grinning:

Páni taky bych brala zase na chvíli bříško..
9. říj 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě čekají ty triple testy 22.10., ale 100% vím, že budu víc nervózní než při prvním těhu :frowning2:

připojuju se ke zvědavici holka nebo kluk a co byste raději, teda teď to je jedno a předtím vlastně taky hlavně že je to zdravoučké
9. říj 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek