• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
ahoj, jen jsem chtěla dodat, že Zielina mě u prvního porodu šil a bolelo mě to až do druhého porodu, teď to zatím vypadá dobře, tak uvidíme :slight_smile:
1. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu, tož to bychom si rozumněly určitě! :grinning: :grinning: :grinning:

Peti, o usínání ani nemluv... :( asi poslední týden večer Barunka usíná s řevem, zní to vesměs jako trucování, někdy dělá vyloženě hysterák. Když jí přijdu dát dudel, tak je najednou klid. Moc si to nedokážu vysvětlit, protože jsme jí učili na samostatné usínání: dudlík, pohlazení, pusinka a odešli jsme.
když spadne hračka na zem, tak jí taky otírám a neumývám. To je fajn, že tu jsou i maminy, které nejsou až tak úzkostlivé. S tou imunitou je to moje řeč. :slight_smile:
Jestli máte ve sporťáku silné popruhy, tak by jí v tom sedu měli udržet.
Moc děkuji za pochvalu BArunky. Je fakt hrozně kouzelná. :grinning:
Teď už i klečí a dělá takové ty srandovní pohyby dopředu a dozadu a dopředu a dozadu.... :slight_smile: Je to úžasné, jak se ty miminka rychle učí.

Jméno toho gynek. fakt nevím, ale budu si ho pamatovat do konce života. brrr.

Veru ty homeopatika jsou takové kuličky a stojí to většinou 60 kč. je v tom 80kul. a většinou se bere tak 2-3x denně 5, ale nevím, jak je to přesně u toho kojení. Hodně lidí to kritizuje, že nepomáhají, že je to placebo, ale já jsem se u psa, který měl zánět mléčných žláz, přesvědčila, že to funguje a taky Barunce to pomohlo od blinkání. :slight_smile: Ale na to k ojení přesně název nevím, dají se koupit jak v lékárně, tam mají ale dost omezený výběr, jedině, že by to objednali. Nebo pak vím o p. Paszandovi, ale tam je to šílené, má šílenou spoustu lidí a když se chceš objednat, tak místo je volné tak za 2-3 měsíce anebo když čekáš jen na koupi léků, tak vesměs tu hodinku.-...takže spíš se poptat v lékárně
1. čer 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru, já ty homeopatika mám odskoušené, jmenují se ricinus communis 5 ch, bacha na tu pětku pak jsou i 10 a 15 ale ty mlíko zastavují takže bacha
já beru 2xdenně 3 kuličky protože chci mlíko udržet, ale na rozkojení se bere 5 kuliček a nesmíš se jich dotýkat rukama - je to v takové zelené tubičce a do víčka si jic nakroutíš.. v lékárně hypernově stojí 73 kč, zrovna včera mi je tchýně kupovala

jinak homeopatika používám i pro malého na prevenci, nebo když měl rýmu a zabralo to úžasně, no a u tak malého dítěte nějaké placebo nehrozí... že :wink: :grinning:
tak doufám, že pomůžou i tobě.
1. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Naše noc byla celkem mazec, první kojo ve 23 hodin a pak po 2 hodinách až do 8. Jelikož jsem šla spát ve 22, tak jsem měla celkem trhané spaní.

Dopo jsem byla ve městě, tak jsem koupila kaši - od Nestle rýžovou od 4. měsíce. Pak jsem byla u mamky, Karolínka tam spala na zahradě v kočárku po mě. Jak přijel manžel z práce, tak jsme jeli za sestřenkou do porodnice podívat se na ně. Malý Kubík je moc krásný, má ale šíšu na hlavě, hematom, ale mělo by mu to zmizet. Porod měla sestřenka dobrý, ve 2 ráno v porodce a před 4 byl malý na světě. Říkala, že ale nespala už 2 noci před tím, že ji bolelo, ale nebylo to ještě pravidelné. Celkem jsem jí záviděla tu rychlost Říkala, že jak přijeli do porodky, tak že byla na 4 cm a chtěla epidurál a než přišel anesteziolog, aby jí ho píchnul, tak už byla na 8. Takže to měla fakt rychlé
Večer jsem malé udělala tu kaši, ale teda kdyby to měl dělat člověk podle návodu, tak to budu co 2 dny kupovat novou krabici? Patřilo tam 6 polévkových lžic a 120ml vody a pak podle potřeby přidat vodu, aby to bylo řidší do flašky. No ve finále jsem toho měla 200ml, aby se to dalo pít. Káji to chutnalo, ale v postýlce se zase opakoval hysterák, to byl řev, že se až zajíkala, musela jsem vyvěsit do postýlky prso, aby se uklidnila a až pak usla. No uvidím, ale asi ještě zůstanu u Beby na noc a nebudu jí kaší plácat žaludek. Jen jsem zvědavá, jak dlouho bude spát.

Jak jste s dětičkama oslavili den dětí? Naše prcinka ode mě dostala kostku na žužlání a dudlík, co v noci svítí, abych ho nemusela v noci hledat Moje mamka nás vzala do hračkářství, že má pro Káju něco vybrané-byli to krásní dva plyšoví čmeldí méďové, co zpívali Na políčku v jetelíčku a pak už nevím co. Ale stáli oba 700,- a to mi přišlo strašně moc, tak jsem si vybrala takovou plastovou kačenku s různýma dírkama na kostičky, které se do ní vkládají. Ta kačka má i šňůrku, za kterou se může vozit a taky vydává zvuky, jak se jí hýbe kebulí. Sice je to hračka až pro větší děti, ale mi se tyhle edukační typy hraček moc líbí a myslím, že se za chvíli doma sejde (s rychlostí, jak nám ty dětičky rostou :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

Pebi,
tak to máš s panem Zielinou taky "super" zkušenost, tak to jsem ráda, že měl noční a jen mě vyšetřil na příjmu a pak jsem u porodu měla Fišaru. Sice to šití ještě cítím, jako ne normálně, ale u keksíku :wink: :frowning2: , ale snad to bude zase jako dřív.

Veru,
my taky řešíme uspávání stejně, dáme dudlík, pohladím ji, dám pusinku a popřeju ji dobrou nocku :slight_smile: Kája si většinou v postýlce ještě "vykládala", třeba jsem tam i párkrát zašla nahodit dudlíka, ale když už plakala, tak jen tak "jemně". Ale co provádí teď, to je div, to je řev a já už jsem zoufalá, tak fakt "vyvěsím" do postýlky prso, většinou se uklidní a je klidnější.
Jé, vy už klečíte :slight_smile: My se zatím kulíme na bříško přes pravé rameno a taky lezeme dozadu :wink:

Holky,
jak jste na tom s poporodními kily?? Já jsem zoufalá, pořád mám pneu kolem pasu a 6kg nahoře :frowning2: A to skoro denně chodím na dlouhé prochajdy, takže jen nesedím na dupě. Ach jo.
1. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte

my měli včera noc. malá pila naposledy v pět odpoledne, pak po koupání nechtěla a řvala jak tur, oči červené, tak mi bylo jasné, že chce spát, tak jsem ji šupla do postele a ještě 2x ji dávala dudla, ale pak usnula, myslela jsem, že jí za chvíli hlad probudí, ale prd, budila jsem jí já ráno ve 4, protože se mi to zdálo už dost dlouho co nejedla jako 11 hodin, to je prostě náš malý cvok. :grinning:

dneska zase pila trošičku před půl šestou, pak po okoupání v sedm jsem ji chtěla nakrmit, protože už zase chtěla mermomocí jít spát, tak zase jen kapku, ale řvala a vztekala se u toho, usínání teda bylo za trest, jsem doškrábáná, jako bych se prala s kočkama, ale nakonec při držení obou ruk a dudla v puse usnula, teď jsem se na ni byla koukat, tak ruce na hoře, dudel pryč z postele a spí, tak jsem zvědavá do kolika? :sweat_smile:

začala jsem jíst ty homeopatika, protože jsem si myslela, že zřejmě večer už nemám tolik mlíka a proto se vzteká, ale prd, ona vůbec nechce pít, ona prostě chce tak moc spát, tak uvidíme

poporodní kila, to je kapitola sama o sobě:
u Tomáška jsem začínala na 57 a přibrala na 82 :sweat_smile: a přesně do roka jsem měla 57 znovu a to bez mého jakéhokoli přičinění, ovšem pak se mi podařilo přibrat na 65 :confounded: částečně i vinou antikoncepce :angry: a byla jsem znovu v tom, ale u Nelinky jsem přišla ze začátku o 3 kg, a přibral na 78 kg no a teď po porodu to šlo dolů rychle až do 68,5 a to jsem se zastavila a nejde s tím hnout, i když je pravda, že hodně jím kvůli mlíku, protože to hned poznám, když začnu méně jíst, mám méně mlíka a to riskovat nebudu.
ale moc bych chtěla se dostat zpátky na těch úplně původních 57
nejhorší je, že mi je všchno malé přes břicho, zapnu jen jedny kalhoty a v sukních vypadám jako ve 4 měsící těhu. musela jsem si koupit aspoň kraťasy na to horko ( no i když ono teď zkončilo) a málem mě trefil šlak, protože jsem musela šáhnout po velikosti 40 :rolling_eyes: :cry:
chtěla bych cvičit na king gymu a na takovém to šlapadle co napodobuje běžky, ale mám strach abych tou námahou nepřišla o mlíko, musím se ještě někde informovat :slight_smile:

den dětí byl nic moc, Tomi si v tescu vybral basebalovou pálku s míčkem a Nelince jsem chtěla koupit něco od Lamazze, kdysi tam měli velký výběr, tentokrát tam nebylo nic tak jsem byla zklamaná, tak jí to budeme muset vynahradit, ale včera jí přišel konečně kolotoč nad postýlku, tak ho dostala dneska
1. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

je to nějaká maminka z Třince přímo?Často tam jezdíme ke tchánovcům a na kočárkování bych uvítala nějakou spřízněnou duši :wink:
2. čer 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sikiki,
přímo z města Třince je asi jen Ola.
Jinak já a obě Verči a Denisa jsme z Nebor, což je kousek :wink:
A Dadu je, myslím, z Bystřice. Snad jsem to nespletla :confused:
2. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé,tak něco málo mi ta místa říkaj.Tchánovci bydlí přímo v centru a poprvý s malým jsem tam byla před měsícem a to jsem jen kočárkoval av lesoparku :wink: Teď tam jedeme na 14 dní v červenci,tak jsem si říkala,že by se mohla najít nějaká dušička k vodě,nebo na couráníčko :wink:
Ještě hodně jezdíme do Oldřichovic :wink:
Tak polovička mi už hlásí,že je to všechno kousíček :sweat_smile:
Je hezky,jdeme ven,tak zatím :wink:
2. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
tak musím vám říct krásnou novinku !!!
Už jsem se koukala, že Denis poslala SMS na své téma, tak se snad nebude zlobit, když vám sem napíšu, že se jí dnes v 11 hodin narodil syn Vašík :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: 3,6kg a 50cm :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ještě jednou moc obrovská gratulace mamince, tatínkovi a malému Vaškovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Veru, já bych k těm homeopatikům jen chtěla doplnit, že ty homeopatika se dávají pod jazyk a tam se nechají rozpustit a asi tak 30 minut po tom nesmíš jíst a pít a taky by jsi neměla mít mentolově v puse, tzn. ne hned po vyčištění zůbů, hašlerkách a tak. :slight_smile: Nechci mudrovat, jen hodně lidí tohle neví a na těch homeopatikách to nepsané není. :wink:

Dadu a jaká homeopatika pro mimčo při tom nachlazení? V Hypernově v lékárně mají velký výběr? Já právě nenašla zatím lékárnu, kde by byl širší výběr.
Mě homeopatika hodně pomohla i na mykózu, která se mi po porodu hodně vracela a taky při zánětech v očích. Jsou fakt super a za ty účinky si troufám říct, že za pakatel. :slight_smile:

Dadu, Barunka mi taky dělávala něco podobného, spávala na začátku těch 13 hodin, ale já jí budila na kojení, nedalo se to s prsama vydržet. au au. Teď spí těch 9 hodin, což je zlatý.

Peti, nějak se to naštěstí ustálilo a není před usínáním momentálně takový koncert, ale co předváděla předtím...:( snad se to už nevrátí. Barunka si taky předtím spokojeně vykládala v postýlce a pak usla, přesně jak popisuješ ty, ale prostě jsou někdy taková období, vím že i předtím bylo jedno takové, kdy si hoooodně pořve před spaním. I když mě to uvnitř svírá, jak brečí, tak i tak chodím dávat jen dudlík, pohladit po hlavičce a pak zase jdu a pak se zase vrátím, aby věděla, že tam jsem. Snažím se hlavně v tu dobu, kdy není až hysterická a možná i proto to období skončilo, že jsme vydrželi. Myslím, že mimi prostě zkoušejí. Pokud je samozřejmě něco netrápí...
No jo, Barunka už i klečí, plazí se jak o žívot, hrozně jí to baví, už ani pomalu nevím, jak vypadá když leží na zádíčkách. :D Teď jí děda naučil Paci paci pacičky. Krásně si roztáhne ručičky a pleská o život. :slight_smile: Je to krásné, jak ty mimča rostou. Ale tohle se fakt děje až tak poslední 2měsíce až měsíc a půl. Předtím jsem měla pocit, že "nic" neumí, jen se přetočit na bříško a najednou asi tak před tím 6. měsícem se to rozjelo a co týden, to něco nového. :slight_smile:

Holky, když jsme byli v jedné zahradní restauraci, tak tam byla maminka, která měla 7měsíčního kloučka a ten si žužlal takové ty kukuřičné křupky, které se kupují za pár kaček v polsku. Nevíte, od kdy se to může dávat. Vím, že jsou hrozně lepivé a tak si říkám, že vlastně jen kojím a nedávám čaj, tak jestli by jí to nedusilo. Ona tak hrozně ráda a s chutí papká a něco si žužlá, že mě to láká.

A ještě jedna věc :D , jaké používáte čistící ubrousky na prdýlky svých miláčků? Já ty značky tak střídám a momentálně jsem měla od Belly, jenže ty jsou hrozně malinké a ne moc vlhčené. Měla jsem předtím v oblibě Babylove, ale ty jsou taky takové suché a pak mi jednou tchýně z drog. Jasmínu přinesla takové zelené s aloe vera a ty byly naprosto úžasné, jenže jí už zrušili a koukala jsem, že tady v Třinci nikde není, hledala jsem to jen přes 3nec.cz. A pak jsou taky úžasné ze Schleckru s aloevera, jenže ty prý přestanou dovážet. :( Prostě to, co jsem si oblíbila, tak už nemůžu sehnat....

Jé a vlastně ještě jedna věc :grinning: :grinning: . Tu teď aktuálně řeším. Máme malý byteček u rodičů v baráku, část vrchního patra. Máme všude plovoučky a taky dva hoooodně chlupaté pejsky, kteří teda díkybohu nelínají. Jenže teď přemýšlím, jak to dělat, když B. bude lézt po čtyřech, ručkama bude capkat po podlaze, kde chodíme všichni, včetně psů a ona si je pak bude žužlat... já nejsem zastáncem přehnané hygieny, ale nějak si to moc nedovedu představit... Navíc běháme tu v papučích, ve kterých běháme po celém baráku včetně vstupní haly. Což se dá samozřejmě vyřešit, že tady budeme mít papuče jen na náš byt a ty na lítačku po baráku necháme přede dveřmi. A jak často pak vytírat? Každý den? Snad vám nebudu připadat trapná a samo by se to nějak asi vyvrbilo, ale když "víc hlav, víc ví..." :slight_smile: TAk děkuji. :slight_smile:
2. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
šmankote to je teda příspěvek!!! omlouvám se. :sweat_smile:

a Denis moc gratulujeme!!!
2. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé Peti to je krásná novinka. Tak snad se Denisa moc netrapila. Tak nakonec to měla o týden dřív. Tak to je supr.
Vašík má podobné míry jak Davídek :slight_smile:
Taky moc gratuluji všem třem :slight_smile:
2. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak nejprve velká gratulace Denise, hlavně hodně síly a zdraví.... :wink:

vítám siki, možná by ti to taky pak vyšlo na ten náš srazík, který ještě nevíme kdy bude :sweat_smile: :grinning:

verco snad se na mě nenaštveš, já taky nejsem zastánce přehnané hygieny, ale co fakt nepodporuju je mít s mrnětem doma zvíře, které s ním příjde do kontaktu, asi tak jako u vás, prostě bych jim na tu dobu co B. bude používat čtyři nožky zakázala chodit ve stejných místnostech - nebo máš možnost, na chvíli psi pak vytřít a pak B, ale to se mi zdá dost náročné, tak se nezlob, ale já to fakt nemusím... :sweat_smile:
jedni naši známí mají doma astmatika mimi a k tomu chlupatého psa, no a chlapeček tím trpí, ale hlavně že jsou milovníci zvířat :angry:

u mě je dítě na prvním místě
2. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nějak se mi to už odeslalo tak ještě dodatek, taky máme doma hafana, ae je venku, má vlastní byt, pak když jsou děti už větší kolem těch dvou, a mají už nějaké hygi návyky tak je to jedno, jestli máš v bytě psa nebo kočku, pokud dítě není alergik

no ty homeopatika máš pravdu, pokud někde nemají ty které zrovna chci já, tak mi je objednají a lékárny sřídám...

malému jsem dávala stodal na kašel, ale až tak od roku, předtím jme nic nepotřebovali, no a oscilo jako prevenci, po pár kuličkách a dávala jsem při tom na něj bacha

jo a ty křupky - já bych o řešila tak, že od půl roku pomalu do papulky iškotek, ten je lepší...
2. čer 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu, jasně, že se nenaštvu, já jsem ráda za každý názor, i když se s ním třeba nestotožňuji. Ti naši psi jsou prý považování za antialergické, já sama mám alergii na psi, ne moc silnou a tihle hafové mi fakt nevadí. :grinning: já jsem právě taky uvažovala, že bych vyhranila jednu místnost, ale my to tu máme tak stísněné, že si to nedokážu představit. Já si spíš ani zatím nedokážu představit, jak to lezení po čtyřech bude vypadat a jak dlouho to bude trvat než začne používat jen hlavně nožky.Já si jinak myslím, že třeba v kobercích je mnohem více špíny než je na psech a ze psů, navíc z těch našich psů nejdou chlupy, mají je jak vlasy....
2. čer 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pokud bych se rozhodovala mezi piškotkem s cukrem a lepkem a kukuřičnými křupkami, myslím, že bych se rozhodla pro kukuřičné. :wink: :grinning: Já s tím lepkem to nechci až tak uspěchávat a s cukrem už vůbec ne. :slight_smile:

Teď mě napadá, jak často se miminko vlastně nechává denně batolit po zemi? Plovoučky jsou docela chladné, takže asi ne moc často, že?
2. čer 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme z prochajdy doma,benku pěkný vedro.
Plánujete srazík?Tady v Ústí kočárkujem a flámujem by se dalo říct každou chvilku :wink: Tak to bych se ráda přidala.Tedy pokud neva,že jsem vám sem tak vlezla,ale z poloviny jsem trochu do Třince :grinning:

Jinak co se pejsků týče,máme doma zlatýho retrívra a koupila jsme takový jako to nazvat smeták,ale nasákne to vodu a parádně všechno setře a nevíří prach .Krásně čisto :wink: Dá se s tím setřít i koberec,je to fakt supr.

Křupky a piškotky jsem dávala taky od půl roka.

Novému miminku hodně štěstíčka a zdravíčka :wink:
2. čer 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sikiki,
to je super, že máte krásně, u nás je už několik dní hnusně, takové "ospalé" dny...
A copak to je za "smeták". nějak si to nedokážu představit... A už víš, jak to budeš řešit s hafem a s prdolkou?
2. čer 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
záááávidím vedro, to naše počasí je ble...

no křupky jsme taky dávali, od 2 let, nějak mě je předtím nenapadlo koupit. :grinning: a jinak Tomáškovi taky chutnaly tyčky Grisiny, piškotky taky samo že nespráskal celý balíček nanejvýš 5, a to se dělil se psem, jeden Tomi jeden pes, (takže asi víte jak to vypadalo, nebojte sliny si nevyměňovali)

ubrousky používám babylove, koupím ty čtyři v jednom balení, super cena tak a ještě mám tu slevovou knížečku takže mě to vyjde bezvadně.... a ty ostatní výrobky jsou taky fajn, hlavně ty slevy,

my batolili taky po plovoučce, ale jen na chvíli, protože hned začal kýchat, a tak jsme koupili koberec, Tomi byl hned teplejší a moje nohy nám taky poděkovaly,
my jsme taky vyrostli na kobercích a nesleduju žádné následky :sweat_smile: :wink:
2. čer 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Verčo,asi jako u Kryštůfka.Budu večně lítat s tím smetákem:slight_smile:Zeptám se babí kde ho kupovala a pak napíšu :wink:
Jinak Kryštůfke co si matně pamatuju byl spíš v chodítku a utekl roku.No a to naše psisko do pokojíčku nesmí,do postele co jsem přišla z porodky nevleze,spíš se válí v tom svým pelíšku :wink:
Tak uvidíme,jak to bude za pár měsíců.

Dadu,to jsou z DM že ty ubrousky.To zelený balení.teď je taky dodělávám a mě přijdou supr.Jinak máme každou chvilku jný,ale tyhle mi přišly i dost pevný.

No tady je dnesk ahic,čekám tu jak pako na tetu a nic,kdyby alespoň zavolali že nedorazí.Tak počkáme na tatínka a vyrazíme ještě na prochajdu.
Teď na léto si to koupání posouvám,abych nebyla pak od šesti zavřená jen doma.
2. čer 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu to s tou špínou v koberci a na plovoučkách bylo jen pro srovnání. Já taky vyrostla na kobercích. Jen jsem tím chtěla říct, že koberec mi připadá stejně "špinavý" bez psů než plovoučka, po které chodí psi, koberec jen tak nevyčistíš jako plovoučku. Spíš to bylo takové zamyšlení se jen. :slight_smile:

Tak ty křupajzny až vyrazíme někdy do Polska musím koupit. anebo víte kde jinde se dají koupit? Jsou v nějakých supermarketech? Nikdy jsem si jich nevšimla....

sikiki, naší psi spávají taky jen v pelechách, ale v ložnici. Naštěstí z nich chlupy až tak nejdou, tak je to super.
2. čer 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
verco ty krupky kupujeme teda jednou za uherský rok v koruně, jsou tam jak jsou čipsy...

jo to je jasné plovoučku vytřeš a je, jen mi připadá dost studená, nic pro moje nožky a papuče od školy nemusím :zipper_mouth:
2. čer 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

teda, tady to dnes žilo :slight_smile: :grinning:

Za Deni jdu zítra na čumendu do porodky, už se mooooooooc těším !!! Porod si taky užila, bobek, ale už to má za sebou a bude jen a jen líp. Však ona pak o tom povypráví sama :wink:

Tak koukám, že ani Deni nás netrhla a Kája byla největší miminko diskuze :wink: :grinning:

Dneska jsme usínali krásně, je možné, že byla včera Karolínka přetažená!

Verčo,
nevím, jaké ty křupky jsi viděla, jestli to byly fakt ty polské. Protože vím, že sestřenka dávala nějaké spešl dětské, co vypadaly podobně, ale kupovala je ve zdravé výživě, aspoň myslím.
Ubrousky používám taky ty zelené Babylove, taky mám slevové kuponky :wink: A jinak jsem měla i Pampers, jednou jsem je koupila v Tescu v akci a ty byly taky fajn.

Jinak máme taky plovoučky, koberec je jen v ložnici, tak jsem zvědavá, jak to budem řešit taky. Já nevytírám každý den, tak ob den vysaju, protože mi vadí, jak vidím na zemi mé vlasy a vytírám 1-2x týdně. Ale jak to bude, jak malá poleze, to fakt nevím ...

Siki,
tak to my koupem stále v 18. Chtěli jsme to malé posunout, ale nelze. Odpo spinká tak hoďku cca od 14-15 a před 18 už bývá protivka, tak šupky do vany, pak papání a kolem 19 je v hajanech.
2. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my koupeme se začátkem ulice, a po večerníčku chodíme spinkat, aspoň jedno dítě, to druhé starší chodí až po ordinaci :angry:
2. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

nakukuju, nemůžu spát, sem celá zahleněná, jako rýmou myslím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a Hanička dost plakala a budí se, vidím to, že další zuby jsou brzo venku....takže polovinu věcí zapomenu tak se omlouvám...

jééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Denisko moc gratulujem k Vašíkovi, kupu zdraví především :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A míry jako Hani skoro :sweat_smile: jéééééé to je tak krásnéééééé mít mimi :dizzy_face:

Siki, já sem přímo z Terasy, nevím, kam jezdíváte vy, ale klidně se domluvíme na něčem, jinak taky trajdáme především po lesoparku a hodně jezdím k našim do Gutů, to je nad Neborama a vedle Oldřichovic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a taky se scházíme s holkama z MK :grinning: takže holky, na srazík se určo rády přidáme a všechny vás rády poznáme....
JO a Dadu, MM říkal, že si nevybavuje odkud by tě znal...prej asi byla tma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Homeopatika nám nepomohla zatím, ani mě ani Hani ani jednou, tak já moc neporadím :cry:

ubrousky kupuju Nivey, jak jsou v akci 2+1 balení za 150,-, nebo Huggies, ty jsou susší, nebo fixies...spokojená se všema ....

Jo a ty křupky...ty kupuju v Koruně, jak píše Dadu, jsou hned u čipsů a malá i my je máme rádi, nejsou tam Ečka akorát trochu soli no ale začala sem je dávat od cca 10 měsíců až...jinak měla ráda Sunarky, Hipky a ty podobné sušenky jsou výborné všechny :grinning:
2. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
olo tak já jsem to tak nemyslela, já jen jestli přes manžu, on je totiž taky z terasy přímo od koruny, :grinning: :wink:
2. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý večír,

jen v rychlosti....Olí ahojík,tak rodiče bydlí pod kinem Kosmos.Na Terase má polovička sestřenici :wink: Už polovička koukala na fotečky,ale nezná.

Veru...zítra ten "smeták" vyfotím,to bude rychlejší :grinning:

Petis...no s tím koupáním, je fakt,že po šestý jsme taky mrzutí,ale snažím se spíš koupat na tu sedmou.Nakonec jsme stejně nikam nešli,nebo začalo pěkně lejt a krásný kroupy padaly:slight_smile:

Tak všem přeji krásnou noc a zatím ahojík
2. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby,

tak hani v noci horečkovala, a po vyšetření má trochu zarudlý pravý zvukovod, tak uvidíme co dál, zítra ještě nesem moč, páč dneska měla nějaké ty erytrocyty zvýšené :cry: :cry: :cry: :cry:

Dadu, já vím, to zdeněk dycky tak vtipkuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: v bystřici bydlí jeho bývalá tak sem myslela,jestli ne přes ní třeba :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Siki tak já ti pak pisnu do IP telefon, a jestli budeš chtít tak se ozvi a něco vymyslíme :dizzy_face:

jo holky apropo...přemýšlely ste, kde spácháme ten srazík? tolik maminek a kočárků a jedna neposedná Hanička k tomu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
olo tak to vůbec, já myslela spíš přes manžu :angry:

jo a ten srazík, čekám Vaše nápady,kde by se vešlo tolik kočárků a bylo by tam co s dětičkami dělat, jo a ještě k tomu ten náš 3 letý uličník

oli těch starších dětiček je tu víc, ne jen miminka, ale maminky nás zanedbávají jako milacek atd... :astonished:
3. čer 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, no vy jste se tu dneska ale rozkecali.

no na ten srazík počkám na vaše názory kdy a kde to uspořádáme.

ad koberce a plovoučky. My máme v pokojících koberce a ostatní plovoučky, lina a dlažba. Doma máme čistokrevnou britskou číču, ale jak má období línaní tak je z ní plno chlupu. A k tomu moje vlasy tak vytírám co druhy den.

mám taky jeden dotaz ... měla jste některá z vás po porodu problém s padáním vlasů??? Mě to vypadává ted uplně po hrstech a nevím jak proti tomu bojovat.

Jinak jsme s Davidkem dneska byli na převážení a přibrali jsme. Bohužel ale musíme u příkrmu už zustat, protože přibral tak akorat. Musíme si taky koupit ty probiotické kapičky tak doufám že se nam to kakaní potom zlepší.
3. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek