• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
ahoj holky,

Olí písni,ale ozvu se v tom červenci,tedy tady dřív.
Včera jsme vychytávaly skamarádkou akci v Hypernově,měly Huggies 1+1 zdarma.Bylo to hned pryč.

JInak s tím srazíkem nevím,moc se v tom Třinci nevyznám,ale líbí se mi ta hospůdka u lesoparku a je tam i hřiště pro děti :wink:

Jo Olí a jezdíš na bruslích?Jen že bych si je vzala sebou.Teď vyrážím na cyklostezku,tak zatím páá
4. čer 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru, to je mi líto, ale hlavně, že přibírá, už se netrap, někdy to prostě nejde :wink:
s tím padání, kamarádka to měla taky, no a prý na to nic není, je to hormonální, akorát jí doporučili papat vitamíny, nejlépe ty co se papají v těhu, aby to měl i prcek...
já s tím naštěstí problém neměla tak velký, u Tomáška mi trošičku po porodu opadaly, ale pak se to zpravilo, teď u Nelinky nic, mám jich plnou hlavu možná i na rozdávání,
jo u Tomáška jsem se nechala střihnout na krátko, ne moc ježek to nebyl, ale to prý taky pomáhá, aspoň to nejsou takové dlouhé vypadané,
4. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Veru,
mi taky vlasy padají, prý je to normální a nejvíc tak od 2 do 6 měsíce věku dítěte. Jak nad tím uvažuju, tak to asi bude fakt, páč mi už to teď padá míň.
Super, že Davídek přibývá !!! To neva, že dokrmuješ, hlavně že je prcek spokojený :wink:

Dadu,
dnes jdu do Hypernovy do lékárny pro ta homeopatika. Máme teď s Kájulí krizi, tak snad ji ještě zažehnáme. A taky chci vzt jedny i pro Denisku, nějak se zatím kojení nedaří, ale ona je šikulka a zmákne to.

Holky,
včera jsme za Deni byli v porodnici. Malý je moc krásný, vlasatý, fakt se jim moc a moc povedl. Strašně ten čas letí, nedávno jsem rodila já a najednou je už i malý Véna na světě a ta naše Kájule už leze dozadu.

Siki,
tož já chci zajít do Hyperky dneska, ale jak tak koukám, tak kdo ví, jestli tam nebudou jen prázdné regály. Pak poinformuju !!
4. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky jdu dneska do hypernovy, ale podle slov tchýně, je to tam doslova o život :sweat_smile:
4. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby

Dadu nechod nic tam není kuřata vyprodané ráno tam byla tchýýně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já tu naši hyper nesnáším, věčně tam nic není a plno lidí, my jezdili do těšína, jenže ta je už zavřená :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dám spát malou a příjdu možná :wink: Moč máme ok tak sem ráda, a teplota nešla už nahoru :dizzy_face: uf
4. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti...tak u vás plínky mají,babí nám je tam koupila :wink:
4. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

na srazík se už těším! Ale bydlíme tu celkem krátce, tak to tu moc neznám... :( TAk asi moc neporadím, ale to, co navrhovala sikiki enzní vůbec špatně. :D

Peti, jestli se to bere v rámce diskuze a neva, že tu jsem nová, tak jsme vás trumfly, neee? My jsme měli 3,94 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Vy něco přes 3,8kg? nebo jsem to spletla? :slight_smile:
Peti a pro jaké homeopatika jdeš? Pro Kájušku? Jakoupak krizi? s mlíčkem?

Veru, je super, že aspoň k tomu i kojíš, to si myslím, že je naprosto skvělé. A i kdyby byl jen na UM,tak co...hlavně že je spokojený. :slight_smile:

Sikiki, tak co ten smeták? :wink:
4. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru malej vážil 4150g :grinning: :sweat_smile: jdu ho vyfotit,tak za 10 minut tam je,než to máznou.
Jinak já se vyznám v Třinci tak v jeho cesta do lesoparku a to je vše.No autem možná víc :wink:
4. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Siki, nebruslím, na tohle sem tele, ale chci začít jezdit zase na kole :grinning:

Jů tak celkem teda všichni velké mimča máme koukám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Veru, přesně, koj co se dá, a přikrmuj, hlavně že malý bude spokojený. :dizzy_face:
4. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsem napsat v jeho centru a.....
4. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
To neva,nechám bruslení na doma :grinning:
Stejně budu muset brát to naše hafisko,ten lesopark přímo zbožňuje.Tak jdu na to válení,zatím páá
4. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
sikiki :angry: a já si myslela, že jsme největší mackové. :D Děkuji za fotku.Tak ten smeták vidím poprvé, to jsi kupovala v Tescu? A ještě taková otázečka... kolik taková super věcička stojí? :slight_smile:
Koukala jsem i na fotky malého a je fakt krásný!!
4. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,
vidíš, jsem dupa, jj, tak to jste byly větší, se omluvuju !!!
Kája měla "jen" 3,82 kg a 53 cm :wink:
4. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé tak to sme byly aspon nejdelší my 54 cm? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ten srazík,no nevím, ono se tady moc nedá zajít kde...jestli myslíte slezskou krčmu, ta je super, ale moc místa tam zrovna není.... a nemáte někdo veeeeelkou zahradu? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ještě mě napadlo cukrárna v kině kosmos tam by se dalo, i popřípadě uvnitř jsou tam hračky pro děti a pro nás dortíčky :grinning: :grinning: :grinning:

nebo Avion dole pod laubama ....
4. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, omluva se přijímá :grinning: :grinning: :grinning: :wink: Byla jsi dneska venku? venku je tak hnusně...

HOlky, co říkáte na vařenou stravu doma pro mimča a na kupovanou ve skleničkách? A jestli jste pro vařenou, tak kde nakupujete zeleninu? Já normálně v supermarketech a Barunce vařím, připadalo mi to jako nejlepší, vím, co tam dám. Někdy v těch skleničkách je pepř a sůl a prý od 6. měsíce! fuj. No ale je pár maminek, co se mě snaží přesvědčit, že kupovaná je nej, že tam je vše přísně hlídáno, hlavně množství dusičnanů atp...

Holky, držte mi v sobotu po 8.hod.ráno palce, mám zkoušku z práva. Jedu tam už ve tři ráno, protože je to v Brně. :( Je to dost těžká zkouška, tak se bojím, bojím. jdu se učit, chjo. zatím pa
4. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo...brrrr,já jsem dělala státnice minulý týden,musim říct,že zdárně :wink:
Už tu fotku můžu máznout?
Olí,ta cukroška je dobrá,to jen vyběhnu kopec a místa tam je dost :grinning:
4. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, já kupovala skleničky, sem tam sem vařila,ale je pravda, že ta zelenina je hroznáááá kupovaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pokud sem měla něco od našich ze zahrádky tak jo, to sem vařila, jinak furt Hami, i ted, jak sem nemocná, kupujem sem tam, ale pořád ty od 6.měsíce, kuřecí s rýží je to nej, to mi jí nejraději. A k tomu třeba dovařím těstoviny, rýži, brambor...protože máš pravdu, dávají tam koření, a taky pak oregano, co mě samotné nedělá dobře fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A držet palečky budem ty jo hodně štěstí. :dizzy_face:
4. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte,

tak hypernova teda šílená, lidu, vidí rohlík za 90 hal, tak by si ruce utrhali, fakt nechápu.... :sweat_smile:

ad srazík ... máme velkou zahradu i velké pískoviště... :wink: :grinning:

siki - fotku jsem neztihla :frowning2:

peti, já koupila ve skleničce jednou a to dvě porce kuřecí se zeleninou, a Tomáška tak bolelo z toho bříško, že jsem mu to už nikdy nedala a každý den jsem pěkně vařila takové malé porcičky pro prcíčka, mě to dělalo radost, zeleninu jsem moc neřešila, hlavně jsem scháněla telecí maso, dělala i každý den čerstvou polívečku a malý rostl jedna báseň a je z něj kluk jak bud a zdravý... co bych pro své dítě neudělala

já nikoho neodsuzuju ani mu nepodsouvám názor, ať si každý krmí čím chce, ale určitě Nelči to kupovat nebudu, protože mě se to - jen k tomu čuchnu nelíbí, oni to uvaří pak zakonzervujou a v lé lékárně nebo v obchodě to pak leží dost dlouho, čerstvé je čerstvé a taky nikdy nevíš co do toho dají za zeleninu.

jo a držím palec na tu zkoušku :wink:
4. čer 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu, já taky právě nevěřím moc tomu, že to je děláno z nějaké super bio zeleniny a že tam není něco navíc než je na etiketách. Já nemám ani ráda vaření ze sáčku, jsem ráda, když vím,co do toho dám. Tak kór u dítěte mi to přijde fuj. dokonce i na idnes je nějaký test, že kupované skleničky jsou lepší, ale to si zas myslím, že je to zaplacené. určitě neposílají každou skleničku na schválení, takže pak vůbec nemáš jistotu, že tam je to, co slibují.

Holky, kde je tady nějaká super masna, kde mají dobré maso a uzeniny? Máte nějakou oblíbenou? a co třeba zeleninu? nakupujete v supermarketech?
4. čer 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
masna?
kupuju kde se dá :grinning: docela hezké maso (hovězí) mívají v hypernově i někdy v tesku, trochu si ho musíš prohlídnout,(ve výseku) když ho uděláš, je měkoučké, chutná po hovězím a dělá se krátko, kuřecí kupuju většinou chlazené vodňanské, na polské kuřecí jsem alergická - smrdí mi :sweat_smile: a vepřové kupuju ve vendryni u Bojka - když tam dělá kámoška a dá mi vždycky hezký kousek :wink:

zeleninu v supermarketu taky koupím, něco mi dává sestřenka ze skleníku, taky sem tam na tržišti, když jim uvěřím, že to není z Polska :dizzy_face:
4. čer 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje mamka má třeba hodně oblíbenou masnu u Bojka (ve Vendryni i v Těšíně). Babička zase chodí hodně do Penny marketu do masny. Já nějak svou oblibenou zatím nemam.
A zeleninu kupuji tady u nas v zelenině v Neborech. Sice nevím jestli je z polska ale zatím jsem spokojena. Žampiony si pěstuji sama(ne pro malého ale pro nás :slight_smile:) Už mi roste letos první várka,tak už se těšíme na smažené žampiony nebo omáčku :slight_smile:
4. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu, díky za tipy, my vesměs nakupujeme maso v Tescu, kde děláváme velké nákupy. Do Hypernovy moc často nechodím, je tam neskutečné množství lidí a většnou prdlajs na výběr, je to hned skoupené. U Bojka jsem právě nakupovala, když jsme bydleli v Těšíne. :slight_smile: No asi tam při nákupu zajdu a uděláme nákup v Těšínském Tescu. :slight_smile:

Veru, ta Neborská zelenina.... :sweat_smile: já tam chtěla koupit nějakou "nepoškozenou" mrkev pro Barunku a fakt se nedalo, vše scvrklé nebo už kvetoucí a když jsem chtěla koupit červ. řepu, tak byly všechny pokryté plísní a pavučinami, holt to tam nikdo asi nekupoval, ale to snad neznamená, že to tam musí nechat hnít a nevyhodit to, ne? brrr. Co tam ale rádi nakupujeme,tak rohlíky, ty jsou skvělé. :slight_smile: a taky hroznové víno, ale to jak kdy. :slight_smile:
5. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru není zač, ani jsem ti moc nepomohla :grinning:

holky co myslíte, umoudří se to počasí??? :angry: potřebovala bych vyprat pořádně velkou kupu oblečení a doma semi to sušit nechce, teď koukám ven, že by to dneska šlo, ale zase na druhou stranu aby se to zase nezvrtlo :sweat_smile: , nebylo by to poprvé co by mi vyprané prádlo zmoklo :frowning2:
5. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík.Sem tam jsem tu sice s něčím přispěla,ale poslední dobou jsem se tu vůbec neukazovala,nějak nebyl čas.Tak abych připomněla:jmenuju se Lucka,mám 11měsíčního prcka Lukáška a bydlím v Nýdku-jo a máme velikou zahradu :grinning: .To já jen tak,někde jsem to tu vyčetla,někdo se tu ptal....Jinak-pocházím z Rychvaldu a tady jsem se přistěhovala k příteli.Jsem teda na mateřské.Malý už začíná parádně lumpačit,takže si s ním velmi užívám.No přítel bývá docela dlouho v práci,takže trávíme většinu dne s prckem sami doma-teda pokud se zrovna někam nevydáme,ale to v poslední době není moc často,ono totiž není nějak kde :sweat_smile:
5. čer 2009 v 16:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no oslavujme!!!!!! lucka se ukázala!!! tak co je ještě nového, přispěj nám taky radami kam za masem a kam za zeleninou?
jinak neboj my - teda aspoň já jsem na tebe nezapoměla a všechny tvé iniciály si pamatuju, jo a navštěvuj nás častěji, ať víme nějaké novinky a ty ať se dovíš včas o srazíku :wink:
a užívej prcka, zatím jen lumpačí - počkej až začne odmlouva - tím bohužel teď procházíme my :unamused: :angry:
5. čer 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda,že si pamatuješ :slight_smile: No my nakupujeme většinou jen v tesku a hypernově.Když něco zapomenu,tak sjedu do Bystřice do Koruny.No-Lukyho pořád kojím a asi to je i dost znát,má už bezmála 13 kilo a ještě nemá ani rok.No ale utěšuju se tím,že to vysportuje,vyběhá :grinning: před 14ti dny nás doktorka(chodíme k Potyszové) docela vylekala.Že prý se jí nezdá malého hlavička,že má velký obvod-má asi 50cm-tak nás hnala do nemocnice na ultrazvuk.Ale bylo to ok.On je holt celý takový větší :grinning: po mamince :sweat_smile: Teď byl kapku nachlazený,tak jsme byli tři dny doma.No to jsem si dala!On ani chvilku neposedí,pořád hopsá,nudle u nosu,ale kolem postele si to vykračuje,panáček!Chodit ještě sám nechodí,jen kolem toho nábytku.Má i nové slovíčko-kuťˇ.Tak tu pořád "kuťá" :grinning: No ale je to legrace!
5. čer 2009 v 18:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
DADU:koukala jsem na fotky a teda-malinká je nádherná!Vážně!No na té jedné fotce,jak jsou oba jako prcci ,si jsou fakt podobní.Ale je to šikulka,taková malinká princeznička,mi to přijde tak dávno,co byl Luky maličký,mi se zdá,že on tak rychle vyrostl...Teď už to je takový puclíček.

No co se týče padání vlasů-taky s tím pořád bojuju.Nechala jsem si vlasy i zkrátit,ale stále mi padají pěkná hejna.Tak doufám,že mi tam něco zbyde :grinning:
5. čer 2009 v 18:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek