• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
autor
luci - díky za pochvalu, zatím jsem nepotkala člověka, kterému by se nelíbila, holt jsme si ji dobře udělali, vlastně oba :grinning: :grinning:

Luky je prostě kus chlapa, Potyszová je dobrá diagnostička, ale občas má problémy s jednáním s lidmi :sweat_smile: , taky hodně záleží na tom - jakou má náladu, :frowning2:
5. čer 2009 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Přeji všem krásný víkendík,i když to počasí...Malý je ještě nachlazený,tak sedíme i dneska doma,ale zítra bychom už snad ven mohli.Před chvilkou usnul po obídku,dneska měl vařené masíčko se špenátem a bramborkem,tak se nacpal a chrní.No předevčírem přišel přítel z práce utahaný,tak si kolem půl sedmé lehl a vzal si do postele malého.Já jsem za chvilku přišla a oba chrápali :grinning: tak jsem si to musela natočit.No pospali si přes hodinku,tak jsem měla čas pro sebe,což se tak často nestává,takže jsem byla ráda :wink: No dneska nuda,uvařeno,uklizeno,malý chrupká,přítel v práci,odpoledne mají ještě nějakou akci,mají hrát fotbal a opékat buřty na hřišti v těšíně...Zval mě taky,ale mi se vůbec nechtělo,jednak tam nikoho neznám a navíc je malý ještě trošku nachlazený a sedět někde venku...beztak začne pršet :angry:
6. čer 2009 ve 12:17  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
luci - hezký popis dne :wink: :slight_smile:

tak u nás dnes taky celkem klid, až na to, že večer u nás proběhl šílený řev, malá přišla z procházky, na chvíli koukala na kolotoč a pak z ničeho nic začala řvát tak, jako by jsme ji minimálně čtvrtili, přebalená byla, chtěla jsem ji dát najíst a to byla teda ta nejhorší věc, kterou jsem ji mohla udělat, řvala a řvala, uklidnila se až jsem pustila vodu z kohoutku a tak jsem usoudila, že se chce koupat, a taky že jo, jakmile jsme začli svlíkat byl klid, koupání proběhlo taky v klidu, vše ok, až do okamžiku opětovného oblečení, pak zase to samé, to už mi bylo jasné, že krmení bude za trest, přisála se tak na 4 minutky a pak odpadla, je to náš malý spáček :grinning:

akorát jsem teď ve 2 měsících musela začít znovu odsávat, normálně jsem měla v levém prsu šílenou ztvrdlou bolestivou bouli, tak jsem odsála a vymasírovala a je to ok, takže teď bych uživila i dvojčata a to jsem přestala brát homeopatika, jen 2 kuličky denně, asi to na pár dnů vynechám úplně :confused:
6. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky

My jsme dneska měli první výročí svatby takže jsme dali Davídka k babičce na dvě hodinky a skočili si alespon na obídek. Už po hodině jsem mamce psala zpravu jak se mají a jestli malý nezlobí. :sweat_smile: Spinkal pěkně celou dobu co jsme byli pryč.
Tak aspon trenovali, protože za 14 dní jdeme na svatbu tak budeme od sebe po celý den. Já budu jen dojižděl na kojení.
7. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojík akrásný nedělní večer.

Veru..blahopřeji k ročku :wink:
My jsme měli přes noc malýho u babí a byla to nááádhera.Moc jsem si odpočinula.

Druhá Veru...jaká byla sobotní zkouška?Doufám,že je co slavit a slavila jsi. :wink:

Dadu...co smeták,dorazil mejlíkem?

Olí...co malá?musíme dodebatit,polovička se pořád ptala :grinning:
7. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
jenom ve zkratcei. udělali jsme si nakonec rodinný výlet. V Brně byla výstava aut a tak jsme se rozhodli jet všichni. Jeli jsme vlakem a bylo to naprosto v pohodě a pohodlné, Barunka většinu prospala, byla moc šikovná! Zkoušku mám, byla to sranda. Dorazili jsme na místo a na zkoušku bylo přihlášených 70 lidí. já jsem byla 18., protože mě jedna paní zapsala, jinak bych byla tak 50. jel nám blbě vlak. No a tak jsem čekala a začetla se do skript a zjistila jsem, že to,co jsem se učila na začátku, tak si vůbec nepamatuji. nic mi to neříkalo! tak jsem celkem znervózněla a řekla jsem si, že tam půjdu, až se na to budu cítit, že si to aspoň prolítnu. ten seznam nebyl zavazující. NO pak vyšla sekretářka, která dělala prezentaci a když jí dokončila, tak se ptá: Čí je to miminko? a já: Moje. a ona: Tak pojďte. :sweat_smile: Mě málem omyli!!!! Když jsme procházeli davem, tak říká: Nezlobte se, ale paní vezmu přednostně, má tu miminko. a jeden pán mi říká: Tak to jste měla říct! to bychom vás pustili. A ostatní mu přizvukovali. a já na ně šeptem: Ale já nechci! :grinning: :grinning: :grinning: no ale jak jsem vkročila do dveří, tak jsem si oddychla, že to někdo rozhodl za mě. dostala jsem fajn otázky a mám 1-. Teď se té situaci směju. :grinning:
7. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
verco blahopřeju - jsi šikulka..

siki - dík - smeták dorazil, tak ho budu študovat

veru - tak to blahopřeju k roku, nám se blíží pětileté výročí, tak jsem zvědavá co vymyslíme, obídek bych ale taky brala
7. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojík holky,

tak my dorazili po dopoledním běhání po úřadech.

Veru...moooc blahopřeji :wink: Ty pocity jsou asi u každého.Většinlou jsem si před zkouškou říkala,proč tam vlastně jdu :sweat_smile:

Tak u nás je konečně hezky,občas i sluníčko,tak to vidím na trajdání venku

Holky,moc vás prosím,doufám že jste doma v termínu od 13.července.Jinak tam těch 14 dní zblbnu.
8. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Verunko, mooooc gratuluju ke zkoušce, šikula :slight_smile: a super, jak ti to vyšlo, takové mimčo a lidi jsou hned hodnější :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a výstavu závidím, hned bychom se tam vydali :wink: a jak ve vlaku, co kočárek a spol? chtěli bych taky zkusit s Hani cestovat vlakem, ale nevím jak to chodí ...

jdu pojíst a pak vás dočtu snad :slight_smile:
8. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
tak,

Verunko, jeeee gratulace k 1.výročí a Davídek je šikula, že u babi byl tak hodný, to my ještě Hani neměli u nikoho :confused: ale čeká jí to příští týden, jdu k zubařce, tak bude u babi a dědy na tu hodku, snad jim to tam nerozmlátí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Dadu, my máme letos taky 5.výročí :grinning: neuvěřitelnééé

Luci, já mám taky MM celý týden v práci, v kuse, jezdí na víkendy, tak vím, jaké to je...a hlavně to počasí jak je hnusné, to je úplně na pikaču :confounded:
8. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli,tak to jsem ráda,že nejsem sama,to člověku hned zvedne náladu :wink: Ale tak dneska to není zase tak strašné,přijela mi kamarádka tam od nás z Lutyně,akorát jsem pro ni musela zajet na nádraží do Bystřice,ony ty autobusy tady do Nýdku na konečnou jezdí taky jenom občas.No-jdu se jí věnovat.Mějte se s prcky krásně :slight_smile:
8. čer 2009 ve 14:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky

siki, myslím, že doma budem, když tak můžem něco spáchat, uvidíme ju :frowning2:

dneska jsem byla s Nelinkou na kontrole a očka i pusinu má v pořádku, super, ale zánět spojivek tentokrát chytnul Tomášek a to vám řeknu, že je to daleko horší než u Nelči, tak si aspoň nechá nakapat do očí.
Malý řve jak tur, při tom to nebolí, a k tomu musíme na noc dávat mastičku, tak to chci vidět to krocení zlé zvěře, zřejmě manžel a babi budou držet a já se pokusím namazat, to bude peklo :frowning2:
8. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadu,hned mi je líp,jen doufám,že nebudu otravovat,když tak je zamračený smajla :sweat_smile:
8. čer 2009 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Verun,
gratuluju k ročnímu výročí !! Kde jste byli na obědě?
My jsme měli 4.6. výroční 7 let, co jsme spolu a byli jsme na večeři. Holky, jestli to neznáte, tak vám vřele doporučuju skvělou hospůdku, je ve Vělopolí, jmenuje se "U Strhaného klempíře", výborně tam vaří, je tam hezké prostředí, nekouří se tam, my to tam fakt máme moc rádi.
Ty brďo a 9.9. budeme mít 3 roky od svatby, toto letí :wink:

Verčo,
gratuluju ke zkoušce. Super, že se vám vyvedl výlet :wink: Jinak já ven chodím každý den, i ten den, jak ses ptala, tak jsem byla :wink: Akorát někdy jsem u našich v Ropici, tak trajdám tady.

Siki,
já doma určo budu, tak můžeme spáchat nějaký před srazík :wink:

Dadu,
to je dobře, že je Nelinka v pořádku !!
Mrzí mě, že je Tomík marodný, snad si nechá vysvětlit, že mu ta mastička pomůže a bude spolupracovat.
8. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
siki - tak to byl dost dobrý přehmat ve smajlíku - promiň :wink: to je tak jak myslím dopředu a nedávám pozor :confused:

peti dík, zítra napíšu jak jsme bojovali, už teď mi je z toho zle, vysvětlit to nepůjde - na to ho až moc dobře znám, celý den jsem vymýšlela strategii, ale na nic jsem nepřišla :frowning2:
8. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadu a co to udělat jako hru a aby si očičko namazal sám?Jako že on doktor a tak?Nebo mu to dát trochu do nějaké dětské krabičky,která by se mu líbila,jako aby se nebál si to dát na očičko.No napadají mi různé blbosti,už to mám pár let za sebou.
8. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak siki dík za radu, ale nakonec ta mast proběhla celkem v klidu, natáhla jsem ho na pohádky :grinning: já četla a on poslouchal se zavřenýma očima.

ty kapky jsou horší :frowning2: , ale ještě pár dnů a zvykne si :grinning:
9. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak alespoň že tak :wink: za pár dnů snad už nebude muset ani kapat a když, tak jen ze zvyku :grinning:
9. čer 2009 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, ja jen tak kratce. Už konečně spinkame tak letím spát taky.

peti - byli jsme v Těšíně v Zamečku. Mají tam velký výběr a vaří taky dobře
9. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky.Tak to už dneska zrána vypadalo,že bude hezky a nakonec tohle!My byli včera s Lukym na druhém očkování,Prevenaru,to si bobek pobečel...Cestou domů v autě usnul,i jak jsem ho přenášela domů tak chrněl,tak jsem ho jen položila do postýlky a spinkal ještě celou hodinku.Pak se akorát vzbudil na obídek a zase šel chrupkat.Naspal toho včera řádně!A dneska si taky pospal,vstával až v 8,většinou totiž vstává s taťkou,který chodí ve čtvrt na šest do práce,tak máme budíček tak brzy :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 13:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
Chodíme teď s Lukym k dr. Potyszové a ptala se nás,jestli jsme u předchozí dr. donesli v 6ti týdnech pročůranou látkovou plínečku.Po nás to teda doktorka v Bohumíně nechtěla.To se Potyszová docela divila,prý se to dělá.No tak máme příští měsíc,půjdeme totiž na roční prohlídku,donést moč.Chtěla po vás taky doktorka pročůranou plínku?A na co to vůbec je?Já se ani nezeptala...
11. čer 2009 ve 14:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
luci, jo, počůranou látkovou v 6ti týdnech, je to kontrolní test na fenylketonurii, či jak se to jmenuje, poprvé testují mimčo v porodnici, když mu píchají tu patičku :wink:
my jsme to absolvovali s oběmi :slight_smile:
11. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to slyším prvně, po nás nikdo počůranou plínku nechtěl :confused:
11. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Pet...zrovinka si říkám to samé :fearful:
11. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jejda, tak teď nevím, ta naše dr. je pak dost pečlivá.. :slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
přišla jsem si na pc vytisknout nějaké materiály, tak si říkám, že musím kouknout na koníka. :slight_smile:

Chodím k Mudr. Jínkové a počůranou plínku taky po nás chtěla. :slight_smile:

Myslete holky na mě zítra, mám další dvě zkoušky. Vyjíždím v 7:25 a vracím se až o půl osmé, jestli to stihnu. to zas bude den bez kojení... :( Zase odstříkávání na záchodcích, chjo. No co, ale nemám si na co stěžovat, když to dělám dobrovolně, že? :grinning:

Jo, Dadu, mě říkala jedna sestřička, že normálně mimčům na zánět spojivek se může kápnout mateřské mléko, že to funguje. :astonished: To je, coo? :slight_smile:
11. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdar holky ...

peti ja taky o te plínce slyším prvne

Přidala jsem nejaké fotečky do alba :slight_smile:
11. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj hojky,

tak 16týho jdeme na očkování,ale ne Prevenaru,ale Synflorixu.Na tu plínku zeptám.Ale říkám si,že to snad tak důležitý není,když někteří doktoři to vynechají :confused:

Verrru....hezký fotečky :wink: To s tím Saudkem a manžou je super :wink: Nás vítání občánků minulo,nebouž nejsme prvorození,tak mi to mrzelo:frowning2:

Verca.c.....držíme pěstííííí :slight_smile: Jinak s tím mlíčkem jsem to slyšela taky.

Dneska opět prší,to je počasí tak do blázince. :confounded:

Dadu co očičko.Už to máte v pořádku?
12. čer 2009 v 07:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojte

o tom mlíku vím, jen se mi nějak nechce to praktikovat, naštěstí malá má oči už ok, Tomáškovi se to taky hodně zlepšilo, ale u kapek vyvádí pořád, mast je ok, tak nevím

já doufám, že na občánky taky půjdeme, uvidíme, až to bude aktuální dám vědět

to počasí mě taky štve, doufám, že v neděli bude krásně, máme ty křtiny, pak hodím nějaké fotky, jestli budou :sweat_smile: :wink:

jinak verco, držím palec

velká otázka, co si myslíte o tom prevenaru, není to jen velká bublina?? a tahák na peníze, slyšela jsem už od jedné dětské nejmenované dr. že to stejně nepomůže proti té nejhorší formě nemoci.. :confused:
12. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadu,my jdeme na synflorixu,protože má vice pokrytí,než prevenar a cenově je 1500-1700 jedna dávka.No je to podle toho,kdy dáš očkovat.Mě doktor říkal,že hodně záleží na imunitě děcka,ale jak zjistí,jakou má imunitu?A já jsme toho názoru,že dám a budu mít alespon vnitřní útěchu,že jsem pro malýho udělala co bylo třeba.
Za 2) nedám a nic se nestane
Za 3) nedám a stane a já si to budu vyčítat .....

U vás je vítání občánků i pro druhorozené???
12. čer 2009 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek