• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
Já doufám, že nebudeme na té dovči, ale mě by určitě vyhovovalo odpoledne. :slight_smile: Já manžela asi brát nebudu, beru to prostě jako sraz maminek z koníka, kam chodím já. :D Ale nemám nic proti tomu, jestli vezmete vy. :slight_smile: My máme až až společných aktivit,tak chci mít i něco jen pro sebe. :slight_smile:

Peti, jakmile Barunka chtěla, tak jsem jí dala celou dávku a to 175 ml. Já jí vařím a tu dávku snědla asi tak...po týdnu (?). Já bych se toho nebála. :wink: Já peti taky navařím a zamrazím. Uvařím jednotlivé druhy po 50 g to zabalím do sáčku, do sáčku se mi vlezou tak 3 porce, které si oddělím uzlíkem...Takže mám balíčky s brambůrkem, pak s mrkvičkou, č. řepou, brokolicí, kuř. masíčkem a to si pak libovolně kombinuji. Dám tři balíčky zeleninky a jeden balíček masa (20g). :slight_smile: a to jí dávám jenom v poledne na obídek. Od 7 měsíců dávám i ov. pyré dopoledne před obědem.
26. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky zatím to vypadá, že to bude supr srazík, doufám, že nám vyjde počasí, napsala jsem i holkám co tu byly tak do poloviny diskuze, tak uvidíme jestli se ozvou.. :wink:
26. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Verčo,
Karolínka by mi snědla tu skleničku 125ml asi hned 3. den :grinning: je to jedlík :grinning:
Jak zkouším novou zeleninku, takjí to dávám po menších částech, ale jak jí budu dávat už tu vyzkoušenou, tak jí dám tolik, kolik si sama řekne :wink:

Dadu,
snad ten srazík klapne !! Hlavně to počasí, nevím, jak by to vypadalo, kdybychom měly sedět někde s dětma v hospodě. Vidíte, máme i nějakou "mokrou" variantu? Nevím, jestli se uvnitř u Baránka kouří, ale kdyby jo, tak by to asi nebylo to nejvhodnější :confused:
26. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti: no vidíš, jak to máš promyšlené. :wink: Jste ještě na začátku, tak máte ještě časuuu. Já Barunce ani nezačala dávat přesně po ukonč. 6měsících, spíš tak o 2 týdny později. ani nevím proč...Baru má 8 měsíců a máme vyzkoušených teprve 5 druhů zeleniny, zítra budu zkoušet květák. :slight_smile: a z ovoce teprve jablíčko a banánek. teď teda i ten jogurtek.

No Peťka má pravdu, co když bude pršet? Buď by se teda nekonal anebo někde v přístřeší, já do hospody, kde se kouří, nejdu :sweat_smile: . V tom se ale asi shodneme všechny, že? :slight_smile: :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 23:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
na té kouřící variantě budeme muset zapracovat, anebo si vyměníme čísla a pisneme si těsně předtím... :wink:
do kouřící taky nejdu,
přinejhorším to přesunem - kdyby pršelo, ale doufám a věřím, že nám to vyjde a pršet nebude
27. čer 2009 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík.Tak Lukášek už dneska poprvé do nočníčku i kadil :slight_smile: tak jsme se zase radovali :grinning:
Já pořád nevím,kde ten beránek je,vysvětlíte mi to některá?Je to v Třinci nebo kde?Já tu totiž pořád skoro nic neznám,holt nejsem zdejší.
29. čer 2009 v 07:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj

mě to vyhovuje, a taky spíš odpol tak kolem třetí?

Luci, Beránek je vzadu při výjezdu z Třince do Vendryně za tratí...nevím,jak to líp popsat...víš kde je Zobawa, ve Vendryni? tak za ní je žel. přejezd, a po cestě pořád pořád a vpravo pak je vééélká zahrada a to je u beránka...

Ale klidně se můžem sejít u Hypernovy a jít spolu, záleží na vás
29. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo Oli,už jsem doma,už vím kde!Konečně mi docvaklo.Děkuju za vysvětlení.
29. čer 2009 v 15:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tak si říkám, jestli mám na ten sraz chodit? :confused: ...vůbec vás neznám...se stydím :grinning:
30. čer 2009 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Pebi,
neboj, však my se taky vůbec neznáme ... teda až na nějaké výjimky, co jsme se viděly třeba jen párkrát :wink:
30. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo, ale vy si už dost dlouho povídáte, takže víte jedna o druhé aspoň něco :wink:
já si připadám tak nějak ztraceně :grinning: ...ale třeba překvapím :slight_smile:
30. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Pebi, určo doraž na srazík, tam vše proberem ještě min jednou vše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
kudy se tam jede autem? Já sice vím, kde to je, chodila jsem tam před pěti lety na procházky se psem, ale já moc Třinec neznám, bydlela jsem tam jen rok a to jsem ještě neměla řidičák, takže si nejsem vůbec jistá, jak se tam dostanu..napadlo mě, že nechám auto u hypernovy a dojdu tam pěšky s kočárkem :confused:
2. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Pebi,
dostaneš se tam, jak pojedeš za Zobawu přes žel. přejezd. Teda myslím. Taky to ještě musím zjistit, tak dojedu autem.
2. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky 4 dny jsme měli kaput pc a tak jsem měla absťák :grinning:

pebi, aspoň mě trošilinku znáš z dubnovek nééé :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
dadu, no kvůli tobě tam přijdu :wink:
3. črc 2009 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky! Jmenuju se Petra a bydlím skoro rok v Bystřici,ale pořád tu neznám žádnou mamču s podobně starým mimčem :frowning2: . Znám jen Luc.iju,která mi včera řekla o téhle super diskusi,tak bych se chtěla přidat,pokud můžu. Lucinka je moc fajn a ráda se s ní vídám,ale kamarádů není nikdy dost :slight_smile: .

Přeju vám krásný den!
3. črc 2009 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
beru já jsem z bystřice už dlouho, ale děti mám 3apůl a 3 měsíce, takže to podobné není, ale máš pravdu, kamarádek není nikdy dost a doufám, že přijdeš na sraz...
3. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

tak jsem zpět z dovči :wink: Bylo tam super a za týden hurá na Moravu.Jen jsem chtěla poprosit,jestli se najde nějaká dobrovolnice a zamluví u toho Beránka místa.Odpol by tam totiž to místo už nemuselo být. :wink: Přeci jen pracující budou končit a pivečko po práci mnohým bodne :grinning:
Jinak všechny co tu píšete jste souhlasily jak s datem,tak s časem.

Dadul prosím tě,nevím,jestli ještě někdo navíc,jak jsi psala,že dáš vědět i maminkám,co sem písávaly :wink:
4. črc 2009 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj siki, obepsala jsem všechny, jen ještěmusím napsat sestřičce čekatelce, jo a ještě chci říct o koníkovi sousedce, má o 10 dní staršího synáčka, tak by se taky mohla připojit. :dizzy_face:
5. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj dadu,to vůbec nevadí,že Tví bobci nemají podobný věk.Já jsem to spíš myslela tak abych měla s kým jít na procházku nebo třeba na hřiště. :sweat_smile: Mám tady kámošku,ale ta už má velké děti :frowning2: . Na ten srazík,ještě nevím,ale ráda bych. Nevím co do té doby bude,ještě dám vědět. :wink:
6. črc 2009 v 00:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík.Tak my se byli včera s přítelem kouknout k tomu beránkovi a zjistila jsem,že se to jmenuje u baránka a já na netu všude hledala beránek :grinning: A jo,spokojenost,je to tam fajn.Chtěli jsme sprite,neměli,měli jen 7up,chtěli jsme chlazený,neměli,tak jsme dostali teplý,a místo skleničky brčko...Ale jinak fajn,pro děti super.
6. črc 2009 ve 13:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Lucí :grinning: tak jsi mě rozesmála

Dadul a ty to tedy rezerveneš?
Dost se na vás těším,alespoň si v tam nebudu připadat pořád tak sama.Bez pořádného pokecu :sweat_smile:
6. črc 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
siki, no já nevím, nejsem přímo z třince, ale jesti tak tak někde zjistím číslo a zavolám tam, jinak to mám dost z cesty a na prochajdu hodně daleko... :grinning: :sweat_smile:

luci a ta hospoda s tou ještě větší zahradou směrem k olze ještě funguje?? já tam byla naposledy před 5 lety :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

myslíte, že tam bude nutná rezervace? já myslím, že snad ani ne, je to tam tak bokem, tak nevím, jestli tam chodí hodně lidí. Já tam byla jen 1x a to ještě na festivalu :slight_smile:

Luci,
ty brďo, tak obsluha nic moc, ju?

Holky,
v pátek jsem Kájince našla první zoubek !!! A dokonce asi budou hned 2 naráz :wink: jeden je už pěkně vidět a ostrý jak šlak a ten fruhý si myslím, že je tam taky :slight_smile:
6. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
peti gratulace, nebo tda spíš gratulace Kájince, tak to už je velká holka a už může kousat i maso :grinning:
6. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadul tak já se zeptám naší babí,oni to mají cestou na zahradu,mám takový pocit :wink:
Jistota bude jistota,mít tam svoje zamluvené místečko :wink:

Petis,blahopřání k první zoubku.U nás je taky zoubek.Našla jsem ho minulý týden na dovče a stejně jak u vás leze hned druhý.Jen o tom prvním jsme nevěděli a ten druhý ho docela trápí :frowning2:
Taky si za zoubek půjdeš něco hozkého koupit? :wink:
7. črc 2009 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Pet,oni tam vůbec neroznáší,obsluha tam stojí v hospodě u výčepu a lidi si musí přijít sami. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dadu,my se šli pak projít ještě kus dál a jsou tam další dvě hospůdky,obě byly otevřené,jedna menší,jedna větší,ale tam jsme se už nezastavovali :slight_smile:
7. črc 2009 v 09:02  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak holky co kdyby jsme zkusili, hned tu hospůdku za tím beránkem, tu větší, není možné, že někde nebude místo. :wink:
7. črc 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj baby,

my taky měli kolem cestu autem, tak sme mrkli... U toho Baránka :sweat_smile: teda jak byla Luci, tam je největší zahrada holky přece? Ty další dvě hospůdky mají málo místa pro nás ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A to sem ještě zdenka dostala, páč mu říkám: Máme příští týden sraz u Beránka s holkama z MK.. a on: U Beránka, v také knajpě, kaj se tam chcete vlézt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a ta rezervace, myslím, že venku nám nikdo rezervačku nedá, to už sem se s tím setkala...a další věc, bude středa, myslím, že zase narvané nebude co myslíte? :confused:

Peti, Káji gratulace k zoubku :dizzy_face: Siki Tadíkovi taky, my taky měli ve vašem věku první dva zuby,a šaty sem si koupila za ně :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek