• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
autor
janus, jo v praci jsem, od 1.10. jsem si změnila pracovní dobu na 6 hodin, 8 jsem nedala, protože každý den vstávat o půl páté a uléhat nejdřív ve 22:00 prostě nešlo,

dělám v kanclu, sice nic těžkého, ale dost na palici, dělám něco jako ekonomický úsek, trochu strojařina, trochu programování, prostě děvče pro všechno,

pokud bude vše ok, doufám, že jo, tak bych měla odcházet na mat. kolem 20. února.

při prvním těhu jsem taky dělala do poslední možné minuty a vše bylo ok.
9. říj 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, jsem zpět.
Teda svůj kanclík bych skoro nepoznala, jaký tam má nástupkyně "svůj pořádek". No marné.
Ještě tam pak budu muset zajít oficiálně se zákuskem, jako že už jsem fakt mimo :sunglasses:

Dadul, obdivuji tě s tím vstáváním. Já vstávala v 4:45, dělala jsem od 6-14, v tom byla výhoda, že jsem byla brzy doma. Ale zkraje těhu jsem to nedávala, chodila jsem jako mátoha, přišla jsem domů, byla jsem schopna usnout a spát do 18 hodin, pak se sprchnout a jít spát nanovo. Ale i tak jsem vydržela dělat skoro do 7. měsíce.
Teď mám zase opačný problém, že mám čas spát, ale zase nemůžu zalomit...

Tak Verun, kdopak u tebe bydlí v bříšku? Naše mimča pak budou spolu chodit do školky a do školy, viď? Nebory zažívají babyboom :wink:
9. říj 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kluuučina to bude :slight_smile:
9. říj 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo to mě nenapadlo ... budou spolu procházet školní docházkou :slight_smile:
9. říj 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé a jak se bude jmenovat? Už máte s manžou tipy na jména?
GRATULUJI K SYNÁTOROVI :dizzy_face: :wink:
Teda, v Neborech je převaha kluků, zatím se tu loni narodily jen 2 holčičky našim kamarádům, my čekáme taky dcerku a jinak jsou na světě nebo na cestě samí chlapi. To si ty naše princezny budou moct vybírat :sweat_smile: :wink:
9. říj 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petis, no já jsem sice měla pracovní dobu 5:45 až 14:15 Doma jsem tak kolem půl třetí to je vše ok, jen pak nemůžu jít odpočívat, začíná mi totiž kolotoč s Tomáškem, ten moc nechápe, že potřebuju klid, prostě mě chce při sobě a chce ať se mu věnuju na 1000 %. A to je taky v pořádku, poslední dobou se teď aspoň vyspím, protože vstávám v 7 a to mi vyhovuje, nejsem odpoledne tak mimo. Když je hezky řešíme to procházkami, malý je ve svém živlu, trochu se unaví a mě to taky dost pomáhá, pročistím si hlavu a je mi líp.
9. říj 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já znám taky všechny co se jim narodil kluk a nebo je na cestě ... ty si jediná o které vím že čeká holčičku :slight_smile:
Jinak ještě vubec nevíme jména. Na holce jsme se dokazali zhodnout ale v klučičích jménach jsme v pasti ... manželovi se libí spíš taková cizí jména jako Nikolas, Sebastian, Samuel. Mě si libí Davidek, Matyášek ... Není moc z čeho vybírat. Hodně jich v rodině máme a chceme nejaké co ještě nikdo v rodině nemá :slight_smile:
9. říj 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem ale sklerotik :rolling_eyes:

verru blahopřeju k malému chlapíkovi v bříšku!!!!!!!!!

Holky už máte jména, jo a byla dohoda s manželem rychlá a možná??
9. říj 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu, to chápu, když máš doma prcka, tak to s tím odpočinkem nebude tak žhavé. U prvního mimča má člověk svůj klid, nebo aspoň relativní klid, takové už to nikdy nebude.

My jsme měli od počátku jasno v klučičím jméně, že to bude Honzík. Manža si od počátku přál dcerku a tady už jsme se ve jméně rozcházeli, ale nakonec jsme se shodli na Karolínce :slight_smile:
Uvažovali jsme o Nikolce, Aničce, Haničce... ale Nikola má svátek v listopadu, tak to by měl prcek vše hodně u sebe. Aničku mi vyfoukla sestřenka a z duelu Hana nebo Karolína vyšla vítězně Kája :slight_smile:
9. říj 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U prvního to bylo jasné, kluk bude Tomášek - to se líbilo oběma a holka Radka - po tatínkovi,

u druhého Radku nedáme, protože ji mají sousedi, a já jsem vždycky chtěla Nelinku, u kluka ještě není na 100% rozhodnuto, zatím je pracovní verze Rostík, ale uvidíme.

Třeba u prvního jsem na 1000000000000000% cítila, že to bude kluk a kdyby mi řekli, že je to holka tak jim snad ani nevěřím.

Teď to nechci zakřiknout, i když mi všichni říkají, že Radek holku nebude umět, a můj tatík mi vždycky říkal, že tak jako můj brácha nebude mít kluka tak já nikdy nebudu mít holku. No nic, hlavně aby vše bylo ok, ikdyž by se mi páreček líbil...
9. říj 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak milé těhulky, dneska se s vámi loučím, přeju klidné slunečné odpoledne, :slight_smile:

ozvu se zase zítra.....
9. říj 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Páčko, Dadu a hezký zbytek dne :wink:

Taky končím, za chvíli budu mít manžu doma :slight_smile:
9. říj 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte ženy,

tak co je při dnešku nového, u mě akorát to, že jsem posunula zapínání pásku u kalhot na poslední dírky :grinning:
10. říj 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
dneska je nejaky liny den...co? Karvina hlasi mrholeni, takove lepkave vlhko venku!

dadu...jsem ohromena...ja kdyz si predstavim, jake bylo moje tehu (unava, bolesti zadove, brisni), tak fakt doufam, ze u Kuzmy to bude uplne vsechn jinak, ze budu plna energie :stuck_out_tongue_closed_eyes: , laskaveho slova pro vsechny kolem :sweat_smile: a taky plna humoru :sunglasses: ...kalhoty na posledni dirku...bude hur draha :grinning:

Ja jsem posledni benjaminek...musim se zeptat nejstarsiho brachy jak si pamatuje na prostredniho brachu...jake city k nemu choval a tak...Elishka nezarli na cizi deti, tak by to mohlo byt ok...no uvidime!
10. říj 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj janus, co chceš při pátku a takovém počasí... :frowning2:

No mě Tomášek řekl, že chce aby miminko šlo pryč z břicha, abych s nim mohla dělat blbosti, ale až nám ho pan doktor prodá, tak to miminko bude pořád pusinkovat :slight_smile: Tak uvidíme.

Taky vím, že bude hůř, unavená jsem skoro pořád a někdy i dost nepříjemná a otrávená, ale snažím se to omezovat, no a vždycky mě Tomášek rozesměje, takže to je ok, a břicho neřeším, už při prvním porodu, se mě doktor na přijmu ptal jestli čekám dvojčata, když jsem řekla, že jedno tak trochu nechápal, protože z boku šlo nejdřív břicho, pak břicho a pak až já. Ale nikdy jsem neměla problém s ohýbáním nebo pohybem, to docela oceňuju. Možná při tom druhém se mi zdá, že se mi hůř dýchá a mám málo kyslíku, což možná bude i tím dost nízkým tlakem, který jsem u prvního neměla. Necháme se překvapit, taky už jsem zase starší a opotřebovanější. :grinning:
10. říj 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jste se nak zasekly damy...

Zitra jdu k zadovemu doktorovi, v lepsich kruzich nazyvanemu ortopedovi...mam bloklou pater shora-dolu...no boli to a pali to jak cert...tak jdu resit, jsem zvedava jak to bude s RTG...bo teda jak furt kojime...no uvidim, pak sem dam info!

Jinak holky, uplnek se blizi...konecne...ja jsem pred uplnkem uplne cela hormonova...jeste k tomu cekam na ty mesicky...no bleeee. Pisu konecne, bo pak to prende a je klid... :sweat_smile: ..

Jak se mate tehulecky...co miminka? Jak snasite ty vedra????? :dizzy_face: No dlouho uz to nebude trvat(cca do stredy)...za chvilku prileti krakory a mame po ptakach, bo zafuja a ani s kocarama nevyjedem...dejte na ma slova, bude tuha zima!
12. říj 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj ...

tuhá zima ... co to je prosím tě :slight_smile: Ty břečky co byli poslední tři zimy na ceste se neda říkat zima.
Ale mě to vůbec nevadí ... kdo má barak tak ví o čem mluvim. :slight_smile:

janus, jani (nebo jak ti mam říkat) ty mi někoho strašně připomínáš ...
13. říj 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré dopoledne :slight_smile:

Jaký byl víkend? U nás v sobotu pracovní a v neděli výletní - byli jsme v Ostravě vyzvednout si autosedačku kupovanou přes MMB a taky jsme koupili komodu na Kájčiny věci :slight_smile:
13. říj 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Peti ... vy už těch věciček máááte :slight_smile: Já mám zalusk taky na to povlečení s těma žirafkama
13. říj 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte děvčata, já mám dneska den, v práci mě šéf docela na.... :angry: , vůbec se nevyzná v programech a počítačové animaci a vymýšlí si kraviny, které nejsou reálné,

pořád si říkám, jsi těhotná nerozčiluj se..., mimisek z toho bude mít špatný den, tak to ventiluju alespoň Vám,

a co jinak jak se Vám daří, bříška rostou??? :slight_smile:
13. říj 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu, me tak akurat z tech obedu co mamca vari...haha

pred sefem si udelej kolem sebe vajco a kasli na nej...neni nahodou muzskeho pohlavi???
13. říj 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janus jak jinak, víš, že nejvíc bolí srážka s blbcem no akdyž je to tvůj šéf tak je to střet jako blázen, a já jsem ještě držka nevymáchaná, takže si neodpustím poznámku a už to jede, ale to jsou pořád malé věci,

neboj, já myslím, že nebude trvat až tak moc dlouho a taky budeš sledovat jak ti bříško roste, protože se ti tam někdo zabydlel :wink:

teď řeším trochu takovou věc, trochu je mi divné, že nepřibírám, mám trochu strach aby bylo vše ok, po minulé zkušenosti, kdy jsem jela s váhou nahoru jako blázen, je to rozdíl, je fakt, že jím úplně jako před těhu, asi bych měla přidat, ale nemůžu, je jasné, že nepřibrat by byla výhoda, ale chci aby mimimu nic nescházelo, tak nevím.....
13. říj 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte nějak to tu usnulo, asi to bude moje diskuze, budu si sama psát, no že tady nejste možná znamená, že nemáte žádné problémy, a to je fajn....... :sunglasses:
14. říj 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte !!!

Dadu, nejsi tu sama, jen nějak není čas :wink:
Já jsem včera i dnes dopoledne trávila s babi na Sosně, kam jsem ji vezla na kapáky. Dneska jsem utrácely, to nás taťka pochválí :sunglasses: Koupila jsem vlhčené ubrousky, gel na mytí malé, vatové tyčinky do oušek, chrániče madrace (ne že bychom už nějakou měli :sweat_smile: ), taky lahvičku a dudlíky.

To nepřibírání je snad OK, ne? Já jsem do 20 tt přibrala jen 2 kg, ale mimi nestrádalo a bylo vše OK. Pak jsem to stihla dohnat, kdy jsem za další měsíc přibrala hned 4 kg :sunglasses: Takže určo to bude v pohodě i u tebe !!!

Verun, žirafky jsem koupila přes Aukro od paní z Jablunkova (jinak mají ebutik.cz), je s ní skvělá domluva, je ochotná přivést to po domluvě i do Třince. Já jsem brala od ní i výplně a jsem spokojená!!
14. říj 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu...ja si 3dny tomu nedelat tehu test, tak verim, ze jsem tehotna! Bo jsem jak matoha unavena, ale fest! Tak jak pri El...prvni tri mesice jsem byla unavena hrozitansky! A jeste mam zpozdene měšule...tak je to take divne...jo a furt zeru! Ale to je norma pred!

Ja pri prvnim pribrala 28kilo! No vorvaň! Pri druhem nebudu zrat jak urvana z retezu! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, 28 kg? Teda kam jsi ta kila dala, jsi hubeňoura :slight_smile:
Já jsem byla dupatá i jako netěhu, tak se nechci vidět, jak to pak budu shazovat ...
14. říj 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já myslím, že to shazování není nějaký zvlášť problém, hlavně když kojíš, já sice kojila jen 3 měsíce, ale pak nervy, dost často se mi stávalo, že jsem se nestíhala najíst, max. za den oběd, ani jsem neměla hlad, takže do roka jsem měla zase 57 jako před těhu.

Když malý trošku vyrostl tak už to bylo pohodovější, no a přibrala jsem na 65, po prvních 3 měsících druhého těhu mám 62.
Hlavní rozdíl je ten, že mi vůbec nechutná sladké... :wink:

Jo a taky mi doktorka říkala, že to přibírání, pokud není z jídla souvisí hodně s genetikou, protože někdo hodně nabírá vodu, třeba já v prvním, když jsem porodila měla jsem jen 3 kila dole, jinak vše zůstalo, dokonce jsem si myslela, že mám v břiše ještě jedno mimi, byla jsem hrozně oteklá a to všude, krk, záda, stehna, no hrůza..
14. říj 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, je to dedicne, mamka 25kg! No, ale kazdopadne v porodnici jsem nechala 17 kg! Ale jak to slo ze me? jsem ani moc necurala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...hodne byla voda, kotniky jsem nemela temer zadne!
14. říj 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to já mám mnohem vyšší výchozí váhu, a to 78 kg :confounded: a ve 29 tt to bylo na kontrole +7 kg.
Kéž bych to shazování měla taky pohodové, i když jak se znám, budu se muset hooooodně snažit.
Jak píšeš o sladkém, tak to já teď můžu pomalu po kilech ... :sunglasses:
14. říj 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janus až budeš vědět jestli jo tak doufám, že budeme mezi prvníma komu to prozradíš, :confused:
15. říj 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek