• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
Já jsem si taky myslela, že u toho Beránka je ta zahrada největší ....

Že jsme to raději nenechali na té Slezské krčmě, co? Tam by to byla jistota i s obsluhou :wink:
7. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, ale v té slezské se nemáme šanci vlézt :grinning: a obsluha, kde je dneska super obsluha :grinning: se obsloužíme samy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a co jídlo, budete dlabat, vaří tam vůbec?
7. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: holky vy jste ale rzhýčkané.... :wink: :grinning: , těch pár kroků pro pivko nebo limču snad zvládneme no a s tím jídlem, myslím, že tam nevaří a jestli nám vyjde počasí, tak zdlábnem jen nějaké brambůrky - budeme držet hladovku, mě to prospěje a naše mimi se zase živí jen ode mě a myslím,že vašim byste taky hospodské nedaly

to bude v poho :sunglasses:
7. črc 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to vypadá, že na 90% dorazíme s Barunkou na sraz!! Dovča bude asi až v srpnu.
Na sraz dorazíme asi autem, snad to najdeme. :slight_smile: podle popisu to nevypadá složitě. :slight_smile:

Jo a musíme se pochlubit! Už máme dva zuby venku! :grinning: Za týden má Barunka 9 měsíců, tak už bylo na čase, :sweat_smile: ale hodně maminek mi řeklo, že ať jsem ráda, že tak pozdě, že to bude mít aspoň rychle za sebou. Ale stejně jsem na ten zub čekala jak na svůj porod. :D
7. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Peti a Siki, gratulujeme k prvním zoubkům! :slight_smile:
7. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,nehodil by se vám na sraz čtvrtek v ten samý čas???Já vim že je to blbý,ale nevěděla jsme,že je nějaká rodinná oslava a tak moc jsem se těšila.Dověděla jsem se to teď.Brzo ,že jo.A kdybych neřekla,že mám něco v plánu,tak proč by se mi něco říkalo :frowning2:
Co myslíte,šlo by to???

Jinak ten náš ďáblík má dneska už zoubek druhý :wink:
Jé Veru teď si čtu,že vy taky,tak veliká gratulace :slight_smile:
8. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojec baby,

Siki, no to sis dovolila hodně, něco si naplánovat co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mě je to jedno, na příští týden nic nemám, takže kdykoliv....

My máme už 15. zub venku holky :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi je to ohledně příštího týdne taky jedno.
Akorát máme ve čtvrtek plavání, tak nevím, jak na tom bude Kája se spaním přes den atd., aby nebyla protivka :wink: Ale to může být kdykoli ...

Siki,
taky máme venku druhý zoubek :wink: A Tobíkovi zubákovi gratulujem.

Verčo,
taky gratulka Barunce k zubanům !!!

Oli,
a nesmím zapomenout na Haničku a její 15. zoubek :slight_smile:))))
9. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík!Kouknu dneska na net a tam zpráva,že nějaká odvážná 24letá matka porodila v zaparkovaném autě tady v Třinci :grinning:
Lukášek má zatím zoubků 8,4 dole a 4 nahoře,ale už se klubou další.V sobotu má roček,tak šílím s přípravami,bude mít větší zahradní párty.Takže už mám upečené korpusy a nadělané krémy,jen zbývá plácnout to na sebe a udělat marcipán.
9. črc 2009 v 16:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem pro utery :wink:
9. črc 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY

TAK TEDY SRAZÍK V ÚTERÝ 14.7.2009 V 15:00 hod. U TOHO BARÁNKA

Teda v tom Třinci je pěkný vzrůšo,pěkný pokrok v tom,kde se už rodí :grinning:

Lukáškovi vše nej k ročku a super oslavičku.Hmm,dortík by mohl vydržet do úterka :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, budu se snažit zařídit si to úterý, ale nevím nevím ... tchán má narozky a Karolínka svátek a měli jsme mít mini oslavičku, tak to bych nemohla.
Ale když tak si to pak nechám od vás povyprávět:wink:
9. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki, a proc ne ten ctvrtek? :p nebo dalsi tyden ve stredu? :grinning:
10. črc 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahá už čtu IP :grinning: :grinning: :grinning: ale zase už Peti nemůže v úterý :unamused:
10. črc 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, proč ne čtvrtek? :D Já si to už zařídila doma, neměla bych jinak auto a v to úterý nevím nevím,ale asi nebudu moct, něco se už plánovalo, i když to není jisté. ale pokud bychom se třeba opět shodly VŠECHNY, tak jak předtím na té středě, tak proč to třeba nepřesunout i na příští týden? :wink:
10. črc 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky u mě je to krizové oba dva dny, koukla jsem do kalendáře a v úterý jdeme na 11 propíchávat ušička na náušničky, tak nevím, ale Neli bude asi rozbolavěná a zlobivá, tak to nevim nevim, jestli by se mi s ní tam chtělo jít, no a čtvrtek jedu na 10:30 na magnetickou rezonanci do karviné a vůbec nevím jak ta stvrdnu, nebo jak mi pak bude,
každopádně dejte vědět - když nedorazím jak bylo a určitě vemte foťáky ať mi to nějak doložíte :grinning:
10. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,krom středy můžu klidně který koliv den,takže i ten čvtrek :wink:
Není v tom teď malinko zmatek?Pak se moc omlouvám,ale fakt jsem bohužel netušila,že v tu středu něco je :angry:
10. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Siki, na jak dlouho tady budeš?
Co takhle to nechat až na ten příští týden, jak tu navrhovaly holky?
Tu příští středu???
10. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
klidně může být,jsme tu až do 24.7. ten pátek musíme jet,nebo v sobotu se mi vrací dítko z tábora.A s Olí určo budem kočárkovat i jiné dny,takže se můžete kliďo i přidat :wink:
10. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no me se to hodilo nejvice toho 15.7 ale co nadělam. Další dny můžu,ale musím se dopravit busem. Už jsem měla rezervované auto u manžela a ostatní dny pracuje takže auto mít nebudu :frowning2:
10. črc 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky klidně si to dejte tu středu.Prostě co nadělám. :frowning2:
Max si doma dupnu a na nějaké narozky někoho,koho ani neznám pojedu později :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, můžu tě vzít autem, není problém :wink:

Tak se holky domluvte a já se pak přidám :slight_smile:
10. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak teď už v tom mám docela solidní guláš a myslím, že nejen já :wink: :grinning: :grinning: :grinning: , hlavně řekněte a rozsekněte to ať tam potom není každý den v týdnu někdo sám :sweat_smile: :grinning:
takže co kdyby jsme všichni popřemýšleli a v neděli to rozhodnem jůů :slight_smile:
10. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ,moc se za ten guláš omlouvám :wink:
Co udělá jedna tchýně,která nemá potřebu něco oznámit :angry: :angry: :frowning2:

Nechám to na vás a pokusim se pokud to bude ta středa,alespoň na hodinku utrhnout :wink:
11. črc 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,

tak když je tu Siki i ten další týden, tak co to nechat na středu, ale posunout to o týden??
Ten den to vyhovovalo, tuším, více lidem.

Pokud by to byl problém, tak to necháme, jak to bylo domluveno a Siki se snad podaří dostavit. Ale kdyby jí to nevyšlo, tak by to byla veliká škoda. Kurňa, jak to rozseknout???
11. črc 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to by šlo,já jsem pro :wink: A prostě já na tu hoďku dorazim,i polovička doma řekla ,že ať si nedělám hlavu a jdu.Ještě že v něm mám oporu,sluníčko moje :slight_smile: Takže jo,dorazííím :wink:
11. črc 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže to necháváme tedy na tu středu když tedy siki dorazí? Nebo se to presouvá o týden ... už mám v tom taky guláš.

peti - kdybys me přibrala tak jedině že pojedu jen se sedačkou. Ale myslím že by to nebyl problém, malý je v sedačce zvykli a tu chvilinku vydrží. :slight_smile:
11. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky, teda platí to ve středu 15. jo, tak jsem to aspoň pochopila, doufám, že tam na mě chvíli počkáte, autobus mi jede 14:50 - u Slovanu můžu být tak ve 3 a pak než dojdu k beranovi, tak mi dejte půl hoďku, díky,
rychleji to fakt nestihnu,
má být teplo, tak nechci jet autem, protože se těším na pivečko :grinning: :wink: to zas bude dobrého mlíčka,,,,, :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo zapoměli jsme se pochválit po 3. měsíční kontrole, tak 62 a půl cm a 5 a půl kilíčka, taková dlouhá nudle, zkonstatovala dr.
jo a ve středu už bude z nás kompletní holčička i s náušničkami,

peti a ostatní jak to u vás bylo, brečely dlouho dítka po vpichu..?
12. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já už v tom mám guláš teda solidní :slight_smile: :sweat_smile:

Tak teda která středa?

Kdo z vás může teď ve středu 15.7. ?

Kdo může ve středu 22.7. ?

Já za sebe říkám, že můžu v oba dny, jen teď ve středu to budu mít nabité, páč máme tu oslavu Karolínky nakonec ve čtvrtek, tak budu ve středu péct a chystat. Ale to je můj problém :wink:
12. črc 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek