• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
Dadu,
Nelča má super míry !!! Modelka :slight_smile: :slight_smile:

Dadu,
pokud ti můžu poradit, tak si kup v lékárně náplasti Emla. Jsou znecitlivující, nalepíš to Nelči cca 1 hodinu před tím, než půjdete na propichování a já to fakt můžu doporučit.
Já jsem je měla a Kájka u první náušnice ani nepípla a u druhé trošičku, ale to spíš tím, jak jsme ji drželi. Takže u nás fakt nebyl brek skoro žáden.

Ani jsme neměli ouška zahnisaná, ale včera nám jedno hnislo, dnes ráno to měla nepěkné, hnis vytekl, mažu jí to Framykoinem, tak snad to bude v pořádku. Nevěděla jsem, že jí to může zahnisat tak dlouho pro propíchnutí, ach jo.
12. črc 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak zítra tradááá směr Morava.Snad bude všechno ok,vždycky mám hrůzu z cesty,jsem totiž hlavní řidič.
Tu středu se pokusím,když nedorazím,tak klidně ocením i tu další,to už bych dorazila :wink: a pěkně si to užijte:slight_smile:

Dadu,to jste pěný bobek,hezká váha.My jdem ještě zítra před cestou na váhu.Nějak to letí,už nám bude 5 m :wink: síců:slight_smile:

Tak jdu dobalovat,zatím pááá
12. črc 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já myslela, že tuto středu, už jsem si zajistila hlídání pro Tomíka, :sweat_smile: :confused:

peti dík za radu ohledně té náplasti, hned zítra jdu a koupím,

siki hezké balení
taky jsem doma hlavní a jediný řidič

holky zítra si jdeme pro nové auto - ne že bych se chtěla chválit, ale je to pro mě událost, tak mi držte palec ať dojedeme bez nehody
12. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu,
ta náplast stojí 180,-, abys věděla. Jsou tam 2 kulaté náplasti, já jsem tu jednu střihla napůl a druhou nafasovala kámoška pro svou dcerku :wink:

OK, tak tahle středa :slight_smile:

Gratulka k novému autu !!
12. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu,jasně že tahkle středa,ale ta příští třeba taky :grinning:
z balení mi jde hlava kolem,nebaví mi to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hmm,nové autí bych brala taky....co kupujete?A jasně že taky gratulece a dalších milion kilometrů bez nehody :wink:
12. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby :grinning: :grinning:

Dadu, gratulace k autíčku novému at dobře a dlouho slouží :wink:

Jinak Hani řvala jako tur u propichování, ale ona vůbec u dr. řve jak tur furt :frowning2: :frowning2: :frowning2: pak jedno ouško zahnisané, ale přesně nevzpomínám už jak dlouho... taky framykoin pomáhal :dizzy_face:

Siki příjemnou cestu přejem :wink:

JO a Dadu, jestli teda pojedeš busem, tak tě u toho slovanu počkám co? mám to po cestě...a SIki, pokud půjdeš, tak my se teda taky nějak domluvíme jo?

HOlky, ale hlásí bezva pařáky tento týden co? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. črc 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dík holky, jsem ráda, že nám přejete, narozdíl od našich sousedů :frowning2: , já taky přeju všem to nejlepší, takže závist vůbec nechápů... :sweat_smile:

koupili jsme hyundai i30 barva vínová metalíza, objem 1.4
měli jsme starého seata ibizu 3 dveře, to nám u dětí přestalo vyhovovat kočárek nám tam nechce vlézt, a dozadu cpát sedačky je fakt záhul....

oli, pošli mi mob do ip a já ti pak pisnu, kdy přesně budu u Slovanu jo... :wink:
13. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
TAk my zítra odjíždíme na dovču :slight_smile: , takže na srazík nedorazím :frowning2: . Pořád to bylo takové nejisté a včera bylo rozhodnuto. Vracíme se v neděli. Musíte hodně fotit a pak mi všechno napsat ju?

Dadu, moc gratulujeme k autu! Barunka teda u propíchávání řvala jak tur, ale hned jak vylezla z ordinace, tak byl klid, pak už vůbec. Ani nebyla nějak unavenější. Ale ouška nás teda potrápily pak... :( Pořád jí to hnisalo, teď má náušničky zabarvené do fialova, část, která je v dírce.
13. črc 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu, to je marné, jsou ti co budou dycky závidět :unamused: :unamused: :unamused: a je fakt, s 3dveřákem jezdit s dvěma dětma no potěš, si to zasloužíte ne? :dizzy_face:

JEjda, Veruš, to je škoda... teda jako dovču si užijte moc :wink: ... no tak snad pak ještě spácháme srazík i s Denčou...nebo příjde taky ve středu nevíte někdo?
13. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kolik nás teda bude holky?

Já, Dadu, Siki, Verunka, Peti, Lucka...kdo dál?
13. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak to teda je,platí ta středa,ne?Já s ní aspoň počítám...
13. črc 2009 v 17:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak jsem zdárně dojela na Moravu a po několikahodiné jízdě jsem tu,ufff,totál vyplivaná,takže mě omluvte,ale vyrážím na pivko.
Jo a tu středu doufám že jo,páč se dneska ráno narodilo od bratrance miminko,tak se těším na pochováníčko:slight_smile:
Tak pááá
13. črc 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

jé, tak to nás moc nebude :frowning2:

Deni nevím, ona jde zrovna ve středu do poradny a nevím, jestli náhodou ne i na kyčle, tak se obávám, že tuhle středu nedorazí.

Verčo,
užijte si dovču !!! Ale škoda, že nevyjde srazík. Kurňa, a kdyby to bylo ten další týden, tak dojdeš? To by asi mohla i Denisa.
13. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zítra je útery a stale není odklepnuto která středa to je. Tak co? Která?

Jinak já jsem ještě mezi nás přizvala moji kamaradku. Bude teprve rodit a mezi nas nechodi ale je z Třince a jak bude mit mimi tak se s nami určo rada bude schazet
13. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Veru, je odklepnuta zítřejší středa :slight_smile:

Jen já tu v tom dělám chaoz, páč jsem psala, že ten další týden by mohla snad i Verča a Dena.
14. črc 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík!No my byli včera celý den venku,a ještě i později,když přišel přítel z práce,tak jsme šli zase s Lukym ven a blbli spolu na trávě na zemi.No a dneska zvýšená teplota,tečou mu parádní snoplíky,takže asi budeme doma.A to má být tento týden pořádný pařák a bazének jé nachystaný.
14. črc 2009 v 08:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojec baby

Jejda Luci, to je škoda, no pokud by neměl teplůtku tak přijd, rýma nám neva, teda nechci mluvit za ostatní :sweat_smile:

Holky, pokud byste mohly i ten příští týden, není problém se sejít zase co? Však se když tak domluvíme zítra, já doufám, že to platí a vyjde nám hezký počas, mají být přehánky :sweat_smile:
14. črc 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže zítra už se moc těšííím :slight_smile:
14. črc 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sme holky naočkované, tak nám držte pěsti at nemáme žádnou reakci a teplůtku a tak, a můžem zítra v klidu přijít :wink:
Vakcíny nejsou tak nás nakonec naočkovala už dneska, že pak může být problém a k tomu 2. prevenar, no ne že ho nikde neměli až ve třetí lékarně :grinning: sem si ale dala, taký pařák už v 10 hodin to je síla holky, zítra mě šlak trefí, než tam dojdem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

:grinning:
14. črc 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a at nezapomenu, Karolínce vše nej k svátku :dizzy_face:
14. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme za přáníčko !!!

Já nevím, jak to tam s tím naším rarachem zítra zmáknu, protože máme velkou novinku - od včera si sami sedáme a sedíme a ode dneška lezeme po 4 dopředu, takže v kočáře ji neudržím, to si nefandím :wink:
14. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti neboj nic, aspon si bude mít s kým Hani zařádit :grinning: :grinning: :grinning: JE super, že tam je kam dětičky vypustit a je tam plot, páč jinak bych Hani honila o 106 a nic s váma nepokecala :grinning:
14. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, jestli bude zítra tak jak dnes, tak tam "zdechneme" :grinning: Já mám na sobě jen triko a jsem zpocená až ... hnus. Kájule je protivka, špatně se jí v tom teple spinká.
Asi zítra s sebou nabalím i deku, abych na ni mohla "vypustit" tu mou princeznu. Jinak s váma asi taky nepokecám, jsem furt s malou na zemi :sweat_smile:
14. črc 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky a v kolik přesně je ten sraz? Já mám cestu do 3nce,jdu pro plínky,tak jsem přemýšlela,že bych přivtěřila :sweat_smile:,původně jsem chtěla jít s Lucinkou,protože ona je strůjcem toho,že jsem tady.Já jsem o tomhle webu neměla ani páru :frowning2: .
14. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj babky, průser jako mraky, včera mě trošku škrábalo v krku, ale přešlo to a dneska jsme byli píchat náušničky, malá řvala jak tur, no mě bylo celkem fajn až na hyc a odpo to přišlo, trochu jsem si zdřímla a když jsem se probudila už jsem nepromluvila - bolest v krku a můžu jen šeptat, takže nevím co to tak najednou je... :frowning2: :cry: :cry: takže zítřejší můj vysněný a plánovaný sraz je ohrožený, protože co tam budu dělat, když neřeknu ani slovo, ještě, že Neli je tak hodná, za to Tomi má radost, protože si dělá co chce, protože já ho ani okřiknout nemůžu...
držte palec ať se to do zítra zlepší, ale nevím nevím, teď je mi ouvej....

Peti gratulace Kájuli k svátku i k pokrokům...
14. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby

jejda Dadu, to mě mrzí..tak napiš, jak ti je teda :frowning2: at víme, kolik nás bude holky, já se tak těšila... :unamused:

Berus klidně přijd, budem rády, sraz je ve 3 u Baránka :wink:

My zatím teplota dobré, tak snad jí ani už nevyskočí... já nemám ani na nikoho číslo, abych se spojila :unamused:

Jinak my ráno vstaly už v 6, kdy Hani vzbudila MM, on zaspal šikulka naše...jenže od té doby sme vzhůru děs :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: takže spát místo ve 12 půjde v 10 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. črc 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
to vedro je nechutné, ach jo. Snad tam bude někde stín, jinak nevím, nevím, jak s dětičkama. Kája mi v noci blbě spala, taky nemohla usnout, přičítám to tomu hycu. Ani s ní moc nechodím ven, doma je 100x líp.

Dadu,
tak to mě mrzí, písni, jak to s tebou vypadá, ju?
Ony jsou teď virózy z tepla a vlhka - aspoň tohle řekla Dr. mé tchyni, tu to taky chytlo a bere atb.
Tak náplasti Nelči nepomohly? Ach jo, to mě mrzí ...

Beruš,
přijď !!!
15. črc 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky tak nic, hrozně mě to mrzí, ale nedorazím, dneska už jen šeptám, manža má horečku, takže nic, je mi to hrozně líto,

kdyby jste se chtěly někdy srazit někde v třinci na mikro srazík tak budu ráda, foťte až vím jaké to tam bylo,

jen je mi líto, že neuvidím siki, tak snad příště... :wink:
15. črc 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jak ?

Dadu to je mi líto, hlavně se vyleč :wink: Ted čtu smsku :(

Jdem teda, nebo to necháme na příští týden, či jiný? Holky, venku je fakt mazec total hnus, a oni tam zrovna stín nemají na té zahradě... záleží na vás, rozhodněte se, pokud půjdete půjdu i já, ale je to fakt o držku :pensive: z toho hycu ještě děti chytnou horečku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A Siki tu bude i příští týden ne?
15. črc 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já se na ten srazík těším,konečně poznám nové lidičky. Ale je pravda,že je tam hic jako prase,šla jsem jen do obgchodu,ten mám pár metrů od baráku a myslela jsem ,že zdechnu a to ještě není odpoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Včera bylo dusno až do 19h a pro mimina,by to asi byl pořádný záhul. Tak by nebylo špatné ten srazík udělat příští týden,to snad už budou všichni zdraví a bude nás víc. Záleží na vás,já se přizpůsobím.
15. črc 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek