• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
Tak tak jak píšeš, na zdechnutí už ted, a včera sem se taky za blahého vědomí, že v 18 hod. bude líp vydala ven...skončily sme v lesoparku a stejně mazec, nedýchatelno :wink: kdo máte doma bazínek, tak fakt ten den raději strávit u něj ve stínečku :wink:
15. črc 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jen jsem přišla nahlásit, že tam dnes nepřijdu, Marek nezvládá ty vedra, včera jsem se chtěla trochu opalovat, tak jsem si ho vzala do kočárku a přesto, že byl ve stínu pod stromem a skoro nahatý, tak celou dobu kňoural, vzala jsem ho domů a hned byl jako sluníčko... takže mě to mrzí, ale já se k vám přidám, až bude trochu chladněji, třeba někdy v září :wink:
hezky si to užijte a nafoťte to :slight_smile:

ps tady už je teď 32,1°C, ve tři to bude pařák jak blázen :unamused:
15. črc 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyby chtěl někdo na procházku nebo jen tak pokecat, tady je můj telefon:731378086 :angry:
15. črc 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
já souhlasím s tím, přesunout to na příští týden, já jsem chtěla malou uspat venku, ale řvala jak tur, tak je v ložnici.
Ony to fakt ty miminka snášejí hůř.
15. črc 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže to necháme na jindy jo holky? vidím, že většina souhlasí...akorát ještě nevíme, co Verunka
15. črc 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok PEti, napiš prosím Verunce a na Siki kontakt nemám :frowning2:
15. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus a jedes dneska pro ty plínky? :sweat_smile:
15. črc 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nemá na ni někdo telefon? Aby se k Barankovi nehnala z té oslavy, nebo kdo to má být, a my tam pak nebyly ...

Verunce hned písnu !!
15. črc 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,já jsem chtěla spojit příjemné s užitečným,ale pokud srazík nebude,uvažuju,že si plínky koupím u nás v Koruně,mají Huggies v akci za 189kč,což je o 20kč dražší než v Albertu. Jinak kupju v Rossmannu,jsou super a stojí 209-229kč a malý v nich klidně může být celou noc.
15. črc 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
obbyč Huggies, nebo ty premium? my kupujem ty premium, ale od dneška mají v akci v tescu pamprsky velký pac za 614,- tak je budu chtít koupit.

Peti, nemám tel, já psala jí svůj, ale ona mi nenapsala, ani na skypu není :unamused: snad si nás přečte
15. črc 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem verunce písla, snad jí to nebude vadit.

Beruš,
já jsem teď koupila plínky Babylove v DM a jsou taky fajn :wink: A vyšly mě se slevou na 300,- a je jich tam 82ks. V tom Rosmanu je jich kolik v balení (bereme 4ky) a mají pružný pásek?
Taky jsem spokojená s fialovýma Tesco :wink:
15. črc 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, tesco jsou taky fajn, akorát sem ted vzala 4+ a máme je nějaké dívné :cry: jinak ty dmka jsou taky super :dizzy_face: a huggies premium ty nové, co mají na sobě číslo, tak ty máme dobré 4, jinak ty staré 4+ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nějaké divné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, v koruně jsou ty obyč, viděla jsem leták.

Super akce v Tescu !! Já mám slevovou knížečku do Tesca v Těšíně-za nákup nad 400,- mi odečtou 100,-, tak asi ty Pamparsy taky koupím a vyjdou mě na 514,- :slight_smile:

Snad si nás Siky přečte nebo se ti ozve.
15. črc 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dělám zákusek na zítra, tak jdu na to, dokud malá leží, ona spí jen tak po půlhodinách, tak to je pak těžké něco udělat ...
15. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti jo pružný pásek Hugiesky mají, ale ty premium, nevím jak ty obyč. jinak pamprsky u nás vedou, páč ty jsou pružné všude, jen ta cena :angry: proto je chci ted nakoupit v tom tescu, vychází plenka +- na 5,10 asi, nevím kolik jich je v balení 4+ vel.
15. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslela, jestli ty rosmanovské mají mají pružný pásek :wink:

Huggies premium kupuju taky, zrovna je teď má Kájule na dupině :grinning:
15. črc 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Peti odkud máš takové kuponky do tesca beru taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

At se zákusek podaří :wink: a půlhodinky znám moc dobře, my je taky měli až do cca 7 měsíců...pak spala i hodku :grinning:

nic letím dovařit polévku a dát hani spát je ospalá po tom ranním vstávání
15. črc 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oni jednou v tom Tescu takové slečny dávaly ty knížečky, každý týden platí jeden kuponek na tu 100,- slevu. Ale je to jen v Těšíně.

No, vysílačka už vydává zvuky, malá je vzhůru, ach jo, já pádím, páááá.
15. črc 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Rossmanu jsou Babydream 4=7-18kg- 50ks/229kč a v akci 209-219kč jak kdy :wink: . Mají pružný pásek vzadu a teď i na bocích,takže prcek není nikde otlačený.Jsem s nima nadmíru spokojená. Pampers jsem měla asi 3x když se Filípek narodil,pak mi je začal záhadným způsobem pročůrávat :grinning: ,tak jsem přešla na Huggies,no a když jsem vyzkoušela babydream,byla jsem mile překvapena je to 100 a 1. A jsou za úžasnou cenu.
15. črc 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti my raději než do Třinu jezdíme do Těšína do Tesca, je mi to tam sympatičtější a k tomu Dráčik naproti :grinning: :grinning: :grinning:

Berus, díky za tip, zkusím je taky někdy koupit ty rosmanovské :wink: My taky zažili období, kdy Hani pročůrávala pampersky, proto sme přešli na hugiesky :grinning: :grinning: :grinning: ale pampersky mají vychytané ty pásky a kolem nožiček to fajně drží :dizzy_face:

Nic Hani uspaná, a já jdu poklidit a jíst. Tak krásný den baby :wink:
15. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky tak čtu, že je to zatím zrušeno, máte recht, nikomu nepřeju aby mu bylo tak zle jak mě, fakt to šeptání je na houby náročné jako blázen ani telefonovat nemůžu tak se nezlobte, že jsem pisla sms,
ten hyc by fakt pro dětičky nebyl nic moc, malá je zrovna na gauči jen v bodíčku a kope si nožkama, jediné z rodiny je fajn, doufám, že to tak zůstane,
doufám, že tu siki ještě mrkne, jinak to bude blbý trapas :frowning2: bylo by mi jí líto,

tak holky držte se v tom vedru a v příjemnějším počasí se zcukneme jo a díky za tipy na plínky,
my huggies zkusili kdysi ještě u Tomíka, ale vůbec nevyhověly, teď máme ještě 2 tesco fialové ty byly super, ale už pomalu jsou malé a trojky tesko má velké, :sweat_smile: :confused: , pampers 3 jsou super ale drahé, tak jsem zkusila koupit babylove 2 na slevu, tak uvidíme co to udělá

pa jdu odpočívat ještě, že u toho psaní, nepotřebuju hlas :grinning:
15. črc 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme plenky jedině z DM babylove, všechny ostatní značky pročůral... přitom Anetka mohla mít jakékoli plínky a v pohodě :slight_smile:
15. črc 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,jo kluci jsou v tomhle oboru nepřekonatelní :grinning: .
15. črc 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi tak :grinning:
15. črc 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá,prší! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj baby,

tak Siki tu snad koukla, ani mi neposlala zprávu, asi mají nabitý program, tak ani na kočárkování jí nezbývá čas :sweat_smile:

no ještě že včera luchlo, ale že by bylo chladněji, se říct nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
eeee Olí,já vůbec nestíhám....ale potkali jsme nějakého tvého kámoše......momentík...Michala...tak bysme mohli zajít třeba k Hypernově na pizzu???Musím na zahradu,zatím pááá

Jaký byl srazík???Bohužel Tadýs spal až do 16.00 :unamused: a pak jsme jeli na :unamused: ty šedesátiny :wink:
16. črc 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jste tu?
19. črc 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru...vy jste tady vymřely :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale s Olí srazík super,to mi připomíná,že ji musím napsat na zítřek dopolko :wink:
19. črc 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, co středa tento týden, jak to u které vypadá?????
možná nebude ani takový hyc

ta naše holka je tak hodná, musím ji pochváli (doufám, že to nezakřikn) včera se na mě oukala z postýlky a já vyžehlila 6 praček, zlatínko moje,

tak pisněte jak to s vámi vypadá
20. črc 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek