• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
ahoj baby,

my o víkendu furt v čudu, tak nestíhám nic :grinning: :grinning:

Dadu, středa by u mě šla, jenže hlásí pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes: jedině tak zítra :grinning: :grinning: nebo někde ve stínu, u Beránka určo ne...a co dopoledne, to by počasí ještě snad přálo co?
20. črc 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já bych snad mohla kterýkoli den, akorát ve čtvrtek dopolko mám plavání.
20. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík.No já bych teda byla radi pro dopoledne :sweat_smile:
20. črc 2009 v 15:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja stopro v tu stedu nemuzu. Hlasí pařák a přijedou mi rodiče. Takže když to zorganizujete na středu tak se předem omlouvám že nedorazím :frowning2:
Nešlo by to tedy čtvrtek nebo pátek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na zítra už ne protože by to bylo moc narychlo :slight_smile:
20. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tento týden ve středu máme 3měs., takže jedu na kyčle, pak do poradny a tím pádem nemůžu, protože manžel bude hlídat Anetku od jedné, dokud nepřijedu a pak musí ještě do práce.

Dopoledne vám teď nejsem schopná říct, musela bych vědět konkrétní den, abych se zeptala babičky, jestli jí můžu přivézt Anetku....
21. črc 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky
tak co čtvrtek nebo pátek dopo?
21. črc 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve čtvrtek dopolko má Petis s Karolinkou plavčo
21. črc 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já už ve středu taky nemůžu, omlouvám se...

tak nahlaste někdy dopolko, ale dřív, abych stihla den předem vyrobit oběd, jinak bych nemohla, vařím každý den, tak to bych pak nestíhala, ale taky je otázka která krčma dopo otevřeno?????
21. črc 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! Mě je jedno který den a jestli odpoledne nebo dopoledne,přizpůsobím se . Většina hospod je od 10h,ale je důležité která knajpa bude otevřená? :rolling_eyes: Stačí když se sejdeme někde kde bude výběh pro děti a svačiny si vezmeme s sebou ne? :grinning: já už jsem tak zvyklá,že kamkoli jedu,beru malkému sváču a pití a sobě zásobu tektin abych po cestě nezhynula žízní :stuck_out_tongue_closed_eyes: , :grinning: Ale je fakt,že v tomhle vedru pivečko vždycky bodne :wink: .
21. črc 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já sem dojatá, známým se v 10 hodin narodila dcera Adrianka, 3,5 kg, na svět přišla CŘ, neotočila se :sweat_smile:

No ten sraz..co teda pátek dopol? nebo příští týden odpo, a počkáme, jestli nebudou hyca? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli,tak já bych byla pro pátek dopol.,ale nevím,jak teda ostatní?
21. črc 2009 ve 13:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak pátek nemůžu celý, přijede mi na celý den kamarádka.... :confused:
další týden můžu asi kdykoliv, pak už zase ne, jedeme na dovču...

je těžké domluvit se ve více než třech lidech...

klidně si to dejte v ten pátek, jestli vám to vyhovuje, kvůli mně to rušit nemusíte, vždyť to určitě nebude poslední sraz, tak se k vám přidám příště :wink:
21. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bréé ráno,

holky, tak to třeba necháme na září, to hyca nebudou a snad ani dovolenky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Sem zvědavá, co budem my ted dělat v těch hycach :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
22. črc 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to žije... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vis pebi ... kdo by v tech hycach sedel u pc. Vsichni jsou u bazenu :slight_smile:
22. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, to jsou hyca co, :unamused: mě by stačilo tak 25 stupňů,

mám nějaké nové fotečky, ale ještě jsem je nestihla dát na internet, jsem v tom počasí nějaká pomalá :sweat_smile:

sedím na pc chci vám něco napsat a z toho tepla mi mozek stávkuje, hrůza,

k tomu srazíku, myslím, že to můžem nechat na chladnější dny,no a všichni se sejít nemusíme, vždyť těch srazíků můžem udělat několik, no a pak :grinning: kurňa není možné, že by to jednou nevyšlo všem

my jsme včera byli u kámošky na grilovačce, masíčko jedna báseň, velký bazen, Tomi se trochu osvěžil i manža a já jsem chtěla Neli namočit nožičky, strčila jsem jí tam jen prstíky a tobyl kravál, ono pokud to není teplé jako polívka tak jí to vadí je asi po mě :confused:
23. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu tak to nas Davidek je otužilec. Dneska jsem ho do bazenku ponorila s nožičkama a nic. Tak jsem ho ponorila do pul tela a taky mu to nic nedelalo.Ale voda mela dneska 26st. takže fajna.

jinak k tem srazikum ... pravda, můžeme jich udělat víc, protože všichni se vždy opravdu nesejdeme.
23. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru ta jejich voda měla taky 26, zkrátka je to pěčuch po mě teda asi :sweat_smile: :grinning:
23. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj všicn asi u vody co?

dyť jo, to jen já jsem magor, holky dneska jsem cvičila poprvé břišní svaly, tak jsem zvědavá, jestli budu zítra schopna chodit, minule po císaři to byla hrůza, tak uvidíme, jestli po tom druhém to nebude lepší, :sweat_smile: moc v to nedoufám, ale dneska jsem se viděla v zrcadle a došla mi trpělivost...

VZKAZ PRO DÁŠU:
nečti jen a přidej se k nám... ju :wink:
24. črc 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Prosím vás nechodíte někdo na gyndu k MuDr. Anně Lasotové? Nebo neznáte někoho,kdo chodí,chci se tam jít kdyžtak zeptat jestli mě nevezme. Potřebuju nutně na vyšetření a moje MuDr. je až v OV.
Díky
26. črc 2009 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JÁ chodím k Lasotové, myslím, že tě vezme, asi to nebude problém.... ale je v Bystřici jen po a st, o prázdninách nevím snad taky...
26. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Zdravím především dadudu :slight_smile: Tak jsem se konečně odhodlala vám napsat :sunglasses:
Můžu se k vám vtěrnout? Jsem z Milíkova a mám 2,5letého Kubíka, a jak to tak vypadá, v únoru se Kubíkovi narodí sourozenec :wink:
Máte všechny moc krásné a šikovné dětičky :slight_smile:
My máme tento víkend slavící - Kubíčkovy jmeniny, tak pořád něco chystám a pobíhám...
Přeju vám hezký zbytek víkendu, ikdyž to počasí moc nepřeje, a my jdem pokračovat ve slavení :grinning:
26. črc 2009 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dášo, super, moooc gratuluju, hlavně přeju bezproblémové těhu, krátký a bezbolestný porod ( ikdyž na to je ještě čas - že :wink: )
taky jste mohli něco naťuknout ve Vendryni.... :confused: , na to, že jsi těhu máš super postavu... :slight_smile:
jo a Kubíkovi vše nej k svátku dodatečně,
26. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dášo super fotky, Kuba je fakt prima kluk, po taťkovi si už hraje s klávesnicí co?
26. črc 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Dasi vítam tě mezi nami! :slight_smile: Kubíček je fakt krasavec :wink:

Tak holky kdy tedy bude ten srazík??? Nechavate to tedy až na září???
27. črc 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dík za přání a komplimenty :sweat_smile:
dadu na přibírání mám myslím ještě času dost, teď je mi spíš špatně, což u Kuby vůbec neznám :confounded:
a trefilas to, že je celý po taťkovi-počítače, mobily, pořád by jen něco majstroval :slight_smile:
verrru dík za přivítání, Davídek je taky slaďoučký mimoušek, švagrová má stejně starého Patrička :dizzy_face:
...a můžu se přidat na ten srazík? mě je to v podstatě jedno kdy by byl, přizpůsobím se většině :wink:
27. črc 2009 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
přidat se může podle mě každý kdo chce - má chuť, největší problém bude s datumem, já bych to osobně viděla i někdy v srpnu, no a podle toho kolik by nás v ten den šlo, by se dohodlo i místo...

dáši tak to bude holka... já jsem u Tomáška byla taky v klidu a u Nelinky mi bylo dost zle tak první 3 až 4 měsíce, spíš jsem schazovala, ono bylo co, protože po Tomikovi mi toho hodně zůstalo, i když teď taky, budu muset zabrat :confounded:
27. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

dadu,tak v tom s tebou moc nesouhlasím :slight_smile:. Já jsem u Filípka blila od 6.tt. téměř celé těhu,kolikrát jsem myslela,že to bude moje smrt :stuck_out_tongue_closed_eyes: . :grinning: A kámošky co mají stejně staré mimča HOLČIČKY,tak těm bylo zle minimálně nebo vůbec. Je to u každého jiné :zipper_mouth: .

daši, Tobě přeju ať Tě ty nevolnosti brzo přejdou a narodí se Ti co si přeješ,ale podle mě je nejdůležitější aby bylo mimi zdravé. I když je pravda,že bych Filípkovi ráda pořídila sestřičku :sweat_smile: . Ale to už je na přírodě :dizzy_face: .

Tak se mějte jen a jen krásně papa
27. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beru, já to brala jen podle sebe :wink: se nečil :grinning: samozřejmě, že u každého to je jinak, ale Kubíkovi by ségra určitě bodla, taková klidná hezká panenka, ale souhlasím s tebou ať je to co je to, hlavně ať je to zdravé, vždyť je to 50 na 50 jiná možnost naštěstí není :sweat_smile:
jo byla jsi u té Lasotové???
27. črc 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achóóój holky :slight_smile:

Dáši, vítej u nás !!! Kubík je moc hezký chlapeček a gratuluji k miminku v bříšku :slight_smile:

Tak já jsem čekala holčičku a zle mi nebylo, takže já taky nepotvrdím slova Dadu. Ale jek píšeš, každý jsme jiný :wink:

Jak se všichni máte? Přidala jsem nové fotky Kájky, je to fakt živel, nejen že už sedí a leze, ale už se dokonce staví i na nožky. Zdá se mi to moc brzy, ale co nadělám :confused: :sweat_smile: Taky krásně žvatlá, poslední 2 dny u ní vede MAMAMA, je to paráda a dojemné :slight_smile:
Taky chodíme na plaváníčko a moc se jí tam líbí, je to naše rybička.
Akorát já jsem chytla zánět hltanu a mám ode dneška antibiotika :frowning2: A to máme jet ve středu na mini dovolenou na SLovensko, snad pojedeme ...
27. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek