• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
dadu,ja se nečilím :grinning: .
U Lasotové jsem ještě nebyla,má teď v Bystřici jen středy a taky mi spousta holek z jiné diskuse doporučila Mudr. Ciencialu a bývalá od mého chlapa tam chodí a taky si ho nemůže vynachválit. Myslím,že jsem s ním měla tu čest ještě před porodem a byl fakt skvělý. Asi se zkusím zeptat tam. Pár lidí na paní doktorku hodně nadává,ale i doktoři jsou jen lidi a občas něco přehlédnou :unamused: . Já bych doktorka nikdy být nechtěla,spousta lidí si myslí,že doktoři berou desetitisíce za nic,ale neuvědomují si,že kolikrát mají v rukou naše životy a určitě jiím není příjemné když se spletou v diagnóze a někdo utrpí těžkou újmu na zdraví. :confounded:
27. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, mně bylo zle u obou těhotenství, u druhého o měsíc déle...takže pohlaví bych podle toho taky neurčovala :slight_smile:
jj, Ciencala je fakt dobrý, ale slyšela jsem, že prý sestra je pěkně protivná a nepříjemná...
28. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem taky slyšela,ale na sestru se můžu vy . . . hlavně aby uměla brát krev bezžilnatkám :grinning: .
28. črc 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, omlouvám se, že Vám tady vstupuji, ale potřebovala bych poradit, přistěhovala jsem se do Třince a zatím tady nikoho neznám, v říjnu čekáme miminko a chtěla jsem se zeptat jestli nemáte některá tip na nějakého dobrého dětského doktora? A jak dlouho jste se šly před porodem zeptat jestli Vás vůbec vezme? Moc děkuji
28. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak máme snad skoro vše pobaleno a zítra vyrážíme. Je mi líp, tak jsme přehodnotili situaci :wink:

Nechápu, jedeme na 4 dny a máme věcí až až ... no ještě že máme velké auto, ptž nevím, jak by se nám to tam jinak vlezlo. Taky jsme řešili kočár, jestli brát hloubku nebo sporťák, ale asi vyhraje sporťák už jen kvůli skladnosti. Pak + 3 další tašky, piva, minerálky, hračky, postýlka, no mazec.

Tak pa pa pa v neděli :slight_smile:
28. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lee,
vítej u nás a přidej se :slight_smile:
Já jsem naší dětské dr. jen volala, ale chodím do Stříteže k dr. Novákové, jestli bydlíš přímo v Třinci, tak bys to asi měla z ruky.
Ale hodně známých chodí k Vinerové do Třince, ale nevím, jaká je. Určitě ti třinečandy poradí :wink:
Pa pa a písni nám o sobě víc :wink:
28. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky a přidej se Lee ... o Vinerové jsem taky slyšela samou chvalu. Taky jsem o ní uvažovala ale nakonec jsem se rozhodla pro Střitež protože to mame blíž.
28. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, jste zlaté, moc ráda se k Vám přidám. Aspoň pochytám i nějaké vychytávky od již zkušených maminek :wink: Trošku, ale nevím co bych o sobě měla napsat, až se mi podaří založím albíčko a přidám aspoň pár foteček prcka v bříšku. Teďka jsem 29.týden a termín mám 9.října. Měl by to být chlapeček, teda pokud se doktoři nesekli :slight_smile:
Bydlíme v Třinci tak asi spíš zkusím tu doktorku Vinerovou ať to nemám moc z ruky, ale pokud některá máte ještě nějaký tip tak pisněte.

Petis užijte si dovču :wink:
29. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj leee,
tak ještě vím o dr. Hlisnikovské, je stará, ale prý moc dobrá, osobně neznám, musela bych se zeptat manži, on k ní chodil, ale nevím, jestli z něj něco vydoluju...

peti, užijte si krásnou dovolenou, hlavně odpočinkovou... :wink:

jo a moje sousedka chodí taky k té Novákové, takže ani na vzdálenosti asi nezáleží.. :grinning:
29. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak ještě něco k sobě, spíš starším koníkovkám, co mě déle znají

včera jsem byla na neurolce na kontrole, protože přišly výsledky z té magnetické rezonance, no dopadlo to dost blbě, mám tu plotýnku vyskočenou sice málo, ale blbě do vrtule...
závěr je takový, že je to sice starší úraz, ale protože přišlo druhé těhu, tak to moje páteř nezvládla a zbortila se směrem dovnitř a tlačí mi nějak na břišní stěnu, takže ani cvičit na břicho nemůžu, dle dr by mi to stejně nepomohlo, protože se musí nejprve dát do pořádku a na své místo ta páteř..
takže mi řekla, že musím na rehabku s postupem, dát do pořádku páteř, pak posílit všechny svaly skeletu a pak pánevní dno a pak bišní stěnu, říkala, že to bude dlouhodobý proces, ale musíme to zvládnout abych prý nedopadla na staré roky blbě
zítra jdu na rhabku tak uvidíme, na jednu stranu mě to mrzí, že mi těhu to tělo tak zničilo, ale nelituju, na druhou stranu zase budu mít péči a pokud budu mít vdrž a pevnou vůli, mohla bych mít dobrou postavu, ale to asi za hodně dlouho

ještě se mě dr. ptala, které těhu to bylo a jestli chceme ještě děti, když jsem ji řekla, že mi dvě stačí, tak mi na to odpověděla, že rozumná odpověď vzhledem k mé páteři... :confused:
29. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se nám zase udělalo hezky :slight_smile: , ikdyž mě ty hyca vůbec nedělají dobře :confounded:
konečně máme po těch oslavách, včera jsem byla u dr., tak už mám konečně těhu průkajdu a první foto naší 3cm fazolky, srdíčko bilo jako zvon a jsem 10tt(koník mi přidal týden)no a podle PM mám termín 28.2.2010 :slight_smile:

dadu-s tou plotýnkou to máš bobku blbé :frowning2: , ale myslím, že Nelinka za to určitě stála :wink: a cvičením se to nějak spraví, ale je to asi běh na dlouhou trať :rolling_eyes: každopádně vydrž, jsi silná ženská a my baby zvládnem všechno! :sunglasses:

ahoj lee-gratuluji k chlapečkovi, máte vybráno hezké jméno :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dadu,
tak jsem byla včera u paní doktorky a i když tam měla být,tak tam byla jen sestřička a jelikož jsem potřebovala nutně na prohlídku,napsala jsem večer panu doktorovi Ciencialovi mail(našla jsem ho na netu) a on mi odepsal ještě v noci a pozval si mě na dnešek. A můžu říct,že jsem maximálně spokojená,četla jsem o něm recenze,ale ve skutečnosti je ještě lepší. :dizzy_face: Když jsem vešla do ordinace,vstal od stolu,přišel mi podat ruku a nabídl mi židli. V klidu mě vyslechl,prohlídl ze všech stran :grinning:,udělal snad 10stěrů,USG a pak mě šokoval otázkou:"Přejete si abychom vám jen stanovili diagnózu a pak půjdete ke svému lékaři nebo se chcete u nás zaregistrovat?"
Většina doktorů s tím počítá,že když k němu pacient přijde na vyšetření,že už u něj zůstane.
Ještě jsem se s tak perfektním a lidským přístupem lékaře nesetkala(teda kromě pana doktora Červenky-oční lékař ze Zlína).
Takže můžu všem doporučit! Fakt je to kapacita :slight_smile:.
30. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj berusko - tak toho pana doktora osobně neznám a ještě jsem se ani s žádným takovým nesetkala, oni ještě takoví jsou jo :astonished: , takže jsi nakonec u něho zůstala a zaregistrovala se?
vy jste byli s Filípkem taky ve Zlíně u pana dr.Červenky s očičkem?! my tam taky s Kubou u něho byli, když měl 7.měsíců a pořád mu hnisalo levé oko, tak mu ho tam potřetí bez umrtvení přepíchli(dvakrát ve Frýdku) a pak se mu to ztratilo :wink:, ale té bolesti co si vystál! :pensive:to fakt nikomu nepřeju :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem to vždycky obrečela jak želva!ani jsem u toho nemohla být, jak mu to dělali, jen jsem slyšela ten řev a pláč :frowning2: ale už je to za náma, doufám, že druhé mimčo to nějak přejde ok
trpěly tež holky některé vaše dětičky na to hnisající očičko?
30. črc 2009 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ten cienciala překvapuje, kámoška má s ním jinou zkušenost, :sweat_smile:

daši dík, máš pravdu, že ženská musí vydržet všechno... :wink:

z té dnešní rehabky jsem šíleně vysílená, všechno mě bolí a jsem unavená jako bych vyšlápla javorový tak 2x a to mě ještě čekají pochůzky a nákupy - no síla..
budu chodit úterý a čtvrtek, dneska mi odblokla páteř ve dvou místech a ještě jedno a mobilizace SI kloubu mě čekají příště, říkala až si po další návštěvě neplánuju žehlení ani mytí oken a tak... :grinning:
ty cvika zatím jen 3 jsou dost náročné ale pochopila jsem je a dostala pochvalu, prý to není obvyklé... tak jsem hvězda no... :grinning: uvidíme jak dál, ještě teď cvičit i doma, já jsem totiž ohledně sebe strašný nepoctivec, ostatní hlídám a na sebe kašlu :confused:

my měli u Neli hnisavé očko v 5 týdnech, ale stačily kapičky a spravilo se to, ťuk ťuk
30. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
daši ahojky,

jo k panu doktorovi jsem se zaregistrovala,vyžádají si od mé doktorky kartu.

Jo a s panem doktorem Červenkou mám vellmi dobré zkušenostiMy jsme měli neprůchodný slzný kanálek 2x se mu to snažili prorazit v NJ(strašné :frowning2: ),pak jsem jse naštvala navštívila oční na Sosně a paní doktorka nás objednala do Zlína. Tam se pan doktor na Filípka jen podíval,kápl mu kontrastní látku zkusil to jemně propláchnout a doporučil nám masáže a dal kapky. Pak jsme po dohodě volali,že je to stále stejné a tak nás objdenal do OV na operaci. Při ní zjistili,že Filípek měl kanálek sice vyvinutý,ale zahnutý,tudíž mu ty slzy neměly kam odcházet,tak mu zavedli kanylku,kterou tam měl 2měsíce a po vytáhnutí je to dobré. Pan doktor je přes slzné kanálky nejlepší v širokodaleko.
30. črc 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já mám taky skvělého gynekologa, i když Ciencala to není... :wink:

my máme dětskou doktorku ve Vendryni, jmenuje se Klusová a jsem s ní taky max. spokojená, zatím jsem s ní neměla žádný problém :slight_smile:
30. črc 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo paní dr. Klusová je super, nám píchala náušničky a spokojenost, hlavně sestřička je moc hodná

dneska jsem poslala manžu s Tomim na hřiště, no myslím, že tam manžu už zase dlouho nedostanu, potkali tam nějakou .. píp, náš malý s chtěl slušně pujči kyblík na písek, měl jich ta prý hodně, a ten malý řekl ne a ta mamka řekla ať si koupí svůj, no byli jsme jen na návštěvě, takže normálně hračky sebou nenosíme, teda ne všechny, my učíme dělit se s ostatními dětmi, ale asi jsme jedni z mála :frowning2: :angry:
30. črc 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je hnus! To musela být pěkně namyšlená píp. Já bych jí asi tím kyblíkem šlehla přes tu její nevymáchanou tlamu :grinning: . Co z toho děcka pak vyroste?! :rolling_eyes: Filípek je sice ještě malý,ale taky ho učím,že nesmí být lakomý :slight_smile:.
Některé ženské jsou fakt semetriky,no to je mazec. Chudák Tomášek,ten z toho musel být asi špatný,co? :fearful:
30. črc 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu,

kde ty vlastně tady v Bystřici bydlíš? Já přímo v centru a často teď chodíme na hřiště,tak bychom se mohly někdy domluvit,teda samozřejmě pokud budeš mít zájem :sweat_smile:. Mě to moc nebaví tam sedět pořád sama,malý si většinou hraje sám,nejradši lítá v trávě a škube ji :slight_smile:,jinak rád "jezdí" na koníkovi a MOC se mu líbí v té houpačce :slight_smile:
30. črc 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holčiny, moc děkuji za tipy na dětské doktorky, včera ještě přišel i manža z práce s tipem na Dr. Jínkovou, neznáte ji některá? Tak některou vyzkoušíme a uvidíme, jen Dr. Vinerovou se mi nepodařilo na netu najít tak nevím kde sídli.

teda já koukám :astonished: co se to na hřištích děje, to je hrůza co potom z těch dětí vyroste, když už teďka je nenaučí půjčovat věci atd. Fakt síla

Vidím, že tady dostanu i tipy na nějaké dobré gyne doktory, teďka v těhu už zůstanu u toho kde chodím, ale mám ho hodně z ruky dojížím za ním až do Novéhé Jičína, což je mazec. Potom bych si chtěla určitě najít nějakého tady.

Mějte se dneska všchny moc pěkně a užívejte sluníčka :slight_smile:
31. črc 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj leee,
odkud pocházíš,že chodíš na gyndu do NJ? Já jsem kdysi chodila k panu doktorovi Pětrošovi a byl fajn. Pocházím totiž ze Skotnice=dědina mezi Příborem a Mošnovem a na 3necku se pohybuju 2roky :slight_smile:.
31. črc 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beru bydlím jak je karpentská křižovatka, ale domluvit se někdy můžeme :wink:

víte holky mě to přišlo děsně líto, my uíme Tomíka se dělit a být slušný a ony pak na něj jsou děti hnusné,

prý se tam včera chtěl povozi i na kolotoči a děcka mu tam řekly, ty nejsi náš kamarád ty nesmíš, sice tam prý přiběhl nějaký taťka a říkal ten kolotoč není jen váš, pusťte chlapečka taky, no ale Tomášek už šel pryč a sedl si do trávy a začal si hrát sám, panebože mě se ještě teď z toho chce brečet, já mám takovou blbou povahu...
Tak ho manža vzal zpátky ke švagrové - raději - a abyste si nemyslely i na ten kolotoč se jic ptal, prosím můžu se povozit s vámi...

to máte jako v zimě, byli jsme u tchánů a malý viděl jak děti jezdí na saních a bobech... no tak ho tam vzala tchýně na kopec, že si taky sjede, měl svoje boby ještě po manžovi, ale byl tam kluk, který měl boby i s volantem a našemu se to moc líbilo a chtěl si o zkusit,no tak ho poprosili jestli by jim je na jednu jízdu pučil, ten kluk mu to ochotně půjčil, ale než si Tomi stačil sednout, byla u nich matka toho chlapečka, našeho vyndala z bobů a řekla ať si koupíme svoje, že nebudeme ničit jejich, tchýně se jí to snažila vysvětlit, no a ona ječela na celý kopec, že když na to nemáme ať děcko sedí doma, to vám řeknu, že tchýně přišla rožhavená do běla.. :angry:
31. črc 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu, prosím Tě a kde je Karpentská křižovatka? Myslíš jak se vyjíždí z Bystřice? Jsem z toho nějaká zmatená :unamused: .

Já to fakticky nechápu,většinou jsou to namyšlené a rozmazlené maminy,které vždycky měly a mají všeho plnou pr.el! Já pocházím z dědiny,byly jsme 4sourozenci a vždycky jsme se o všechno museli dělit i naši kamarádi tak byli vedeni a nikdy se nám nestalo,že by jim rodiče zákázali nám něco půjčit a naopak.Je to fakt hnus!
31. črc 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo je to jak vyjíždíš z bystřice na třinec

JE TO HNUS PŘÁTELÉ....
31. črc 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, sice sem nechodím, ale tak trošku k vám taky patřím, jsem rodilá Třinečanka, ale odstěhovala jsem se do Čech, ale na Moravu jezdím za rodinou dost často.
nedá mi to nereagovat...
Dr. Jínková: já k ní chodila celé své dětství a nemůžu si stěžovat, moje kamarádka tam k ní teď chodí s dcerou a taky je naprosto spokojená, takže tuhle doktorku můžu vřele doporučit
Dr. Cienciala: taky jsem k němu chodila, když jsem bydlela v Třinci, taky naprostá spokojenost a bohužel tady mi tenhle doktor moc chybí, nasadil laťku hodně vysoko
těhotným přeju příjemné těhu a maminkám hodné dětičky :slight_smile:
31. črc 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaues baby

nedočítám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Máme se fajn, měla sem tu ted holky s MK, tak bylo super :dizzy_face:

Vítám Dášu, ale my se už někde setkaly, asi v té ex třinecké diskuzi protože si tě pamatuju :dizzy_face:

taky vítám Lee, kde přesně bydlíš, pokud se nudíš, můžem někdy dát kafe :dizzy_face:

Holky, s těmi doktory...dycky se najde jeden člověk, který spokojený nebude :confused: Můj gyndr. je pan Škuta, a nemůžu si stěžovat, ač je starší, tak k němu chodím už 10 let a vždy šikovný :dizzy_face:

a s Hani k paní dr. Heczkové, a taky spokojená a moc...

já sama chodila k paní dr. Karzelové, ta je vedle paní Jínkové, a ta mi třeba často psala atb, ale těžko už ted říct, jestli to bylo dobře či ne...ale 2x-3x do roka sem nějaké to nachlazení a kašel s horečkama měla...fakt těžko říct, třeba stačilo změnit stravu apod....

Dadu, jejda, tak at rehabky pomůžou bobinku :frowning2:
31. črc 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, dadu, na to není co říct, já bych musela být sprostá... já bych snad té babě řekla něco už na tom kopci, strašná kráva... :angry:

já chodím k Dr. Fišarovi a dokud bude ordinovat, nikam jinam nejdu :grinning:
31. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu,

tak to máš na hřiště kousek :slight_smile:. Snad Ti ty rehabky pomůžou,je to mazec ještě ke všemu když má člověk malé děti,to Ti můžou doktoři nařizovat klid a žádnou námahu,ale copak to jde? Já sice nemám Filípka naučeného na nošení na rukách,ale občas to dítě nějak přemístit musím a 11,5kg není málo a taky mě bolí záda a to nemám žádné problémy.
Tak Ti držím pesti ať už máš konečně klid :wink:
31. črc 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné víkendové ranko,
beru tak to jsme skoro sousedky přes kopec :grinning: já pocházím s Kateřinic je to dědina mezi Příborem a Brušperkem. Já chodím na gyne do NJ k Dr. Valešovi, Dr. Pětroše znám jen s doslechu, spíše znám jeho syna, který je taky gynekolog a dělá v OV.

Oli bydlíme v Třinci na Sosně a teďka jsem na nemocenské a času mám až až, takže až budeš mít časík na kafčo moc ráda zajdu stačí jen dát vědět kdy a kde :slight_smile:

Dadu já fakt zírám co se to děje :astonished: to by mě nikdy nenapadlo. Jako děcka jsme si vždycky půjčovali všechno a bylo to v pohodě a myslím, že to tak má být.

Dneska jdeme s manžou kouknout po kočárcích tak jsem zvědavá jak budeme úspěšní :wink:
Přeji pěkný víkend
1. srp 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek