• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
Ahojky leee,
prosím Tě je to sice osobní,ale jak si se jmenovala za svobodna a který jsi ročník? Jsi mi na té fotce povědomá,ale nevím,kam Tě zařadit. Katošky znám,mám tam spoustu kamarádů a měla jsem tam rodinu (Huvary-Miluška,Lojza,Patrik a Renata)jmenuju se Petra Huvarová (1981),chodila jsem do školy(střední) do NJ na Tyršovku.Nekamarádila jsi se se Žanetou Sabovou?
1. srp 2009 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak mám své fotky na www.lide.cz/beruskaph
1. srp 2009 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda beru člověk by nevěřil jak je ten svět malý :astonished: :slight_smile: Já se sice přiznám, že ani podle fotek nevím kde Tě zařadit :frowning2: Ale určitě se nepleteš s Renátou jsem chodila na základce do třídy, jak se vlastně má už jsem o ní strašně dlouho neslyšela? Pokud si s ní v kontaktu tak jí pozdravuj. Taky jsem ročník 1981. Více v IP :wink:
2. srp 2009 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak máš krásné fotečky, Filipek je nádherný :slight_smile:
2. srp 2009 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík!Já tu dlouho nebyla,měli jsme tu na týden na prázdniny děti od Romanovy sestřenice,taka ni nebyl vůbec čas.Luky se už asi týden ptá:Co to je???A ptá se na všechno :grinning: Je to legrace,ptá se tak srandovně,tak se mu vždycky s Romčou smějeme :slight_smile:
3. srp 2009 v 07:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

Lee, ráda zajdu na kafe, pisnu ti tel na sebe do IP :wink: jinak na Sosně mám tetu, a kousek zpět směrem na Třinec tchány :sweat_smile:

Luci, ty jo, tak Lukis je šikula, to Hani nic moc mluvení, od nás z dubnovek dětičky mluví o 106 a my nic, jen pááápá, táta, čiči... :grinning: no ale to příjde že jo :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,

Luci,teda ten lukášek je šikovný dělá strašné pokroky! to my jsme na tom pořád stejně,ale konečně zkouší chodit i v kuchyni včera udělal 5kroků aniž by spadl :slight_smile:. Jinak na hřišti se staví často a zkouší běhat :grinning:.

leee,napsala jsem ti do IP :wink:

Oli,z toho si nic nedělej,my jsme na tom stejně (mama,tata,haf,mňau,ňam) a tím je naše slovní zásoba vyčerpána. Když jdeme na hřiště a vidím stejně staré a mladší děti jak pěkně mluví a běhají,přijde mi to trochu líto. :fearful: Říká se,že čím víc s mimčem mluvíš tím dřív se naučí,ale to není u všech dětí stejné,protože já tu svou hubu nezavřu a melu pantem celý den a nic. :unamused: I když vlastně Filípek je občas taky ukecaný,ale mluví asi hebrejsky,jelikož mu nerozumím :grinning:. Ale na druhou stranu vím,že každé dítko je jiné a že to dožene :slight_smile:.
3. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky tak já vás můžu upokojit, náš Tomík začal mluvit ve dvou letech a to začal jeden den maminka a tatínek a druhý den to byly spojení slov a třetí den mluvil větami, nestačli jsme zírat, a to do dvou let říkal na všechno HE, a od té doby se mu pusa nezastaví, jak se ráno vzbudí tak přestane až večer, mluví nonstop...
Neli je jiná, to vidím už teĎ, hrozně moc heká, na hračky všechno, Tomík nevypustil hlásku, snad jen při smíchu, až jsme měli strach, jestli není nějaký divný, al prostě každé dítě je úplně jiné...
věřte jim a popřejte času, ale mluvit na ně musíte... :wink:
3. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminky a dětičky.
Tak se hlásím, že jsme zpět doma z dovolené, bylo moc a moc dobře, parádně jsme si to užili, Karolínka byla hodná, každý den jsme byli venku, stihli jsme hory i "kulturu" - Karolínka zažila svou první plavbu na lodi, fakt super. Fotečky jsou, tak posléze přidám.
Ta naše cácorka začala u všeho stát, tak je to fakt mazec, je neúnavná, nejraději "hopsá", když stojí, je to naše šídlo.
Akorát máme něco s PC, nefičí Net :angry: a to jsem už měla absťák jak blázen, ale zatím nic z toho, dočítat nemůžu, tak jsem se přišla jen nahlásit, píšu od tchánovců.
Až bude PC opravený, hned jsem u vás, těším se !!!
Pa pa a všem prckům pusinu posílá Kájule :slight_smile:
3. srp 2009 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Peti no Kája je moc šikovná. Začíná tedy se vším docela brzy :slight_smile:

Holky dneska tam je tak hnusne počasi že se doma nudím. Asi pujdu jen na kratkou prochazku aby nas nahodou nechytl déšt protože to tam vypada tak všelijak.
4. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky!Tak my byli dneska u dr na očkování,dostal 4tou hexa,no a za chvilku nás čeká ještě očkování proti spalničkám,zarděnkám a příušnicím.Přijeli jsme domů,dostal oběd a už chrní.Jak to vidíte s nějakým tím srazíkem?Ono to bude asi kapku komplikovanější,domluvit se všechny,co?
4. srp 2009 ve 12:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojec baby,

Verunko, když máš auto přijed odpo k nám, my se taky nudíme :sweat_smile:

Luci, nás čekájí MRI za dva týdny, a celkem se bojím reakcí, dost dětiček tady na MK mělo škaredou reakci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:

takže já srazík bud tyto dva týdny, nebo až pak v září, páč ta reakce z očko je u MRI do dvou týdnů

Peti vítej z dovči, a dodej nějaké foto :wink: a Kájule to teda bere hopem šikulka :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
já chci spatky ty vedra a krasné počasí :frowning2:
6. srp 2009 v 07:49  • Odpověz  • To se mi líbí
pardon ... zpatky
6. srp 2009 v 07:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Verrru-já taky :unamused: Je to na prd,tak sedím s malým skoro pořád doma,jen sem tam vyrazíme na procházku s kočárkem,pustit ho samého,tak je za chvilku jak prasátko :grinning: Taky mi chybí to sluníčko a teplíčko,máme bazen a stojí na zahradě přikrytý,nevyužitý...Ani se nedá nic moc dělat...Ani srazík by nevyšel,protože sedět někde uvnitř s prckama...
6. srp 2009 v 08:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
Čaues baby,

taky bych brala slunko, ale holt chcát někdy musí že jo :sweat_smile: ale zase bude fajn holky... akorát sem zvědavá na letošní zimu, co budem dělat s Hani všechno :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ten srazík, já bych to viděla v září co? Bude ještě snad krásně, ale přitom už nebudou pařáky...

Jo holky, tak dneska sme byly na kafi s Lee, je strašně fajn baba, a moc jí to sluší s bříškem :dizzy_face: akorát teda Hani nám nedala moc žít na kafi, normoš běhala běhala až byla venku na chodníku :grinning: takže sme daly malou prochajdu a bylo :dizzy_face: no moc se těším i na vás ostatní holky :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky,
tak my byli včera na druhém očkování, Neli byla zlatíčko, plakala jen kapičku, zkoušeli ji i sluch a zrak a super, koulela se na boček před dr. tak dostala pochvalu... :grinning:
akorát je z očkování taková spavá, ale jinak chválabohu žádná špatná reakce... zatím :dizzy_face:
6. srp 2009 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
dadu a otočí se už Neli sama na bříško? Davidek se už sam otačí tak se mi to zdá docela brzo :slight_smile:
Jinak mi jsme jestě nedostali ani jedno očkování. Pořád neměl vpořadku to ramínko. Takže jdeme na očkovaní v září.
6. srp 2009 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
vyrušil mě syn... tak a máme 6250 g a 64,5 cm takže holka jako lusk, musím se pochválit, dr. se mě ptala jestli jen kojím, řekla jsem, že jo a ona mi tak připadala, že mi trochu nevěří, ale ať my víme co je pravda, však je to pro Nelinku i mě nejvýhodnější...
tak tolik... :slight_smile: :wink:

beru, kde bydlíš ty přesně ??
6. srp 2009 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
veru, na bříško jí to šlo jen 2x jinak jí pořád překáží jedna ruka, ale Tomášek v té době to dokázal taky, takže jsou kluci asi nějací rychlejší :wink: :grinning:
6. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo a ramínko, Tomimu to prasklo až vyšel hnis, ale Nelinka má jen červenou tečku a teď je taková suchá a už chce mizet, úplně něco jiného, já myslela, že to musí hnisat, dr. mi ale řekla, že ne... tak jsem klidná :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
no Davča to měl prave takové velké a hnisavé. Proto se mu to tak dlouho hoji.
A s váhou jste na tom lépe než my. Davča ma 6,16kg a 67cm
6. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
6. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky, chci se zeptat, které jste plně kojily - kdy jste dostaly ms? :sweat_smile:
6. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
a po skončení MS se to dostava kdy??? Ja ji totiž jestě nemám a to už jsem udělala tu sedmidenní pauzu v antikoncepci ....
6. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
krasné fotečky ... koukam že jak se ti děti nakvartyruji do postele misto manžela tak už nemáš kde spát :grinning:
6. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
veru dík, já ji taky nemám a antibaby beru nonstop, tu co se může u kojení...

jo já spím mezi nima aby mi ji nezalehl a pak jsem rozlámaná, ještě že má noční jen 2
6. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj baby,

tak já ted jen vzpomínám, kdy my sme se začaly přetáčet apod. chjo to tak letí... :dizzy_face:

my dostali první hexu docela taky pozdě, neměla sice moc hnisavé,ale celkem furt velké...

JO a mensky sem dostala v lednu, tedy asi 8 a půl měsíce po porodu...cerazet sem brala taky do toho ledna, a na dvě věci, páč v té době už sem nekojila co 2 hodiny...a pan dr mi řekl, že to pak na 100% nechrání už :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak platit takovou palbu a zbytečně... :sweat_smile: od té doby neberu nic, a chráníme se přerušovaně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dadu, děti jsou rozkošné ta s vypláznutým jazykem je suprová :grinning:
7. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

tak já jsem mensky dostala 4měsíce po porodu a to jsem plně kojila :unamused: .Antinu neberu,taky se chráníme přerušovaně :sweat_smile:.
My jsme první Hexu měli,taky v klidu,u druhé a třetí ukápla slzička,ale reakce,žádná nebyla.Na 4.máme jít až v 18měsících,teď jsme měli jít na Triviax či jak se to jmenuje,ale zatím se nikdo neozval. :rolling_eyes:

dadu,bydlím naproti klempířství Cieslar před pekárnou Bajusz,je to zrekonstruovaný barák.

oli, já jsem přišla na to,že leee znám od učňáku,ale vídaly jsme se malinko a taky je to spousta let,takže ona si mě nepamatuje :fearful:,ale už tenkrát to byla fajn holka :grinning:.
7. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadu,já pořád ještě kojím,malý už měl nedávno rok a menstruace vlastně skoro žádná.Jen jednou v zimě jsem měla takovou asi třídenní,no a pak až minulý měsíc,v červenci taky tak nějak,a jinak nic.Antikoncepci beru Azalii,ta je vlastně spolu s cerazette jediná,co se může při kojení.Tak šetřím na vložkách a tamponech :grinning:
7. srp 2009 ve 14:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek