• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
Teda Oli a Beru málem se až červenám :grinning:
Oli včera bylo super a doufám, že se brzy zase domluvíme, Hanička je úžasná taková malá krásná princeznička. Dneska jsem si zašla do DM a už jsem taky zeregistrovaná, děkuji za tip :wink:
Beru hold jsem asi trošku sklerotik, ale už je to fakt pár let :frowning2:
Jinak se těším pokud se domluví nějaký ten srazík.
7. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
leee,

to neřeš,já si občas některé lidičky pamatuju dlouho a nedivím se,že si mě nepamatuješ,hodně jsem se změnila a taky jsme se po škole nevídaly.Byly jsme jen takové autobusové kamarádky a možná jsme spolu byli i jednou za školou :slight_smile:.
7. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda tady to žije :wink: :grinning: , ale máte pravdu proč sedět u pc, když je venku hezky...
včera jsem zavařovala ryngle a dneska se zbytku budu péct bublaninu. Ale protože byla neděle, říkali jsme si, že přece nebudu jen pracovat a vyšli jsme do Vendryně na zmrzku, jenomže cestou jsme si to rozmysleli a nasedli na autobus (pan řidič byl moc hodný a svezl manžu zadara, já s malou to mám v místním taky supr) a jeli jsme do třince, tam jsme si dali zmrzku, šli jsme překvapit Tomáška, protože byl na víkend u tchánovců a mě už bylo smutno, no a pak jsme si sedli ve stodole na jedno, které bodlo, no a pak jsme šli pěšky domů, dobře se šlo, něco jsem udělala pro moje kila a kupodivu mě dneska ani nebolí nohy...
a co vy???
asi jste si víkend taky užily, když tu nikde nikdo nebyl..
:grinning:
10. srp 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík,tak já hlásím,že Lukášek už chodí :dizzy_face: Zítra má přesně 13 měsíců.No je to super,takový malý prdík a jak si to vykračuje :wink:
10. srp 2009 v 19:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci a lukášku blahopřeju
10. srp 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak my o víkendu furt někde, a večer ( to jako každý večer :grinning: :grinning: ) padám únavou, takže nepřipadá v úvahu sem mrknout :pensive: :sweat_smile:

Lukáškovi blahopřejem k chození :dizzy_face: :dizzy_face: jj, a počkej na ty ksichty a postoje, ruce dozadu melem melem, nebo nahoru a hopsahejsa, nebo po špičkách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

My se právě vrátily z venku, total mokré, měly sme jet ke kámošce do Jabla, tak nic z toho..Hani hysterák, sem myslela, že ospalá usne v kočárku v buse, jenže ta nohy ven z nánožníku ( pláštěnku vůbec neakceptuje ), a řvala...tak sme zpátky, pěkně hajá a já si jdu dát kafíčko :wink:
11. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrý večer.... byla u nás na návštěvě sousedka se synátorem, který je o 9 dní starší než Neli - fotky zde http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=425990&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F na délku jsou stejní ovšem pokulháváme ve váze, Nelinka se převaluje na jakou stranu chce, kamarád zatím ne, no kdo by se s tou vahou tahal že?

oli tak držím palec ať nemáte následky z promočení :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
bry vecir,tak Dadu dik,zatim sme obe ok,ac mam teda pocit,ze na me neco leze:(
12. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsme konečně online a moc jsem se na vás těšila, ale s mou docházkou tady to bude asi ještě nějakou dobu váznout :frowning2: Karolínka měla v noci i ráno 39,5 teplotu, jeli jsme s ní k Dr. a má nějakou infekci, která by měla do 4 dnů snad odeznít, tak to teď budu mít náročnější, ptž je malá uplakaná, mi je jí strašně líto, celá hoří, má skleněná očička, bobátko moje.
Vzala jí i stěr z krčku, zítra si mám volat na výsledky, aby se vyloučil nějaký zánět nebo něco, co by vyžadovalo léčbu atb.

Včera večer jsem dělala s fotkama z dovolené a kdo se chcete podívat, tak jsou tady :

http://petiska.rajce.idnes.cz/Cervenec_2009_-_Dovolena_Zuberec/

Na dovči bylo super, krásně, fakt paráda. holky byly obě moc a moc hodné, pochodili jsme po výletech, celkem dost jsme toho viděli, fakt jsme si to moc užili, i když to byly jen 4 dny.

Po návratu z dovči nám vyplivnul ten počítač, no marné. Byly jsme s Kájou na očkování, ustála ho pěkně, tak hexu už má za sebou, jen zbývá prevenar.Na 8M prohlídku teprve půjdeme, ale teď při převážení měla 9,6kg a 75 cm.

Dnes mám jít na akci z práce, na grilování. Pozvalo mě vedení, je to poprvé, co mě pozvali, ještě jsem na žádné akci nebyla. teď jsem přislíbila účast, ale asi to kvůli Karolínce zruším. Neměla bych tam stání. I když Palo říká, ať aspoň na chvíli jedu, že to s malou zvládne a já se aspoň odreaguju. Ach jo. V noci jsme toho moc nenaspala, asi tak 3 hodiny, měla jsem malou u sebe v posteli a pořád ji kontrolovala.

Nezlobte se, že vás nedočítám, ale budu se snažit, fakt.
14. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peti přeju brzské uzdravení, opravdu moc držíme palečky, protože miminka to ne vždy dobře zvládají a když ony ano, tak to odnesou rodiče.. :sweat_smile:
14. srp 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau baby,

tak vcera sme oslavili trochu Hancin svatek, koupila sem ji bundu na podzim, krasnou :slight_smile: pak sme byli v karvine v parku na zviratka, tak super...

Peti krasne fotecky, kde ste to byli presne na Orave?
16. srp 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak dnes je Kájka už úplně bez teplot, tak fakt nevím, co jí bylo. Snad už bude OK, ale na plavčo ještě raději zítra pro zichr nepůjdeme.
Jo, taky si mi zdá, že ji krapet obsypaná, tak uvidím, jestli to neměla jen z potu nebo to bude mít i zítra. Při té 6. nemoci prý jsou teploty ty 4 dny, pak se obsype a to pak za cca 4 dny zmizí a je dobře. Ale my jsme pořádně teplotovali jen 2 dny, tak nevím, jestli to může být ono.

My jsme dnes byli u našich, dělali jsme rojberku a slavili svátky, mamka je Hana. Dnes Kájka usla ukázkově cca v 19:15, byla jsem ráda.

Dnes mi Kája opět nechtěla ovoce, tak dostala půl banánu do ruky a dlabala jak divá. Sice jsem ji pak musela komplet převlíknout, ale hlavně že něco snědla. na oběd byl úspěch cca 100gr, jupí a dnes dostala poprvé jogurt, jahodovou aktivii a snědla taky cca 100gr., tak snad se blýská na lepší časy...

Haničce dodatečně vše néééééééééééééééééjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj !!!

Oli,
byli jsme ubytovaní v Zuberci :wink:
16. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti jaka 6.nemoc??? A byla si na chvili na te pracovní akci?
16. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Verun,
to se přímo jmenuje 6. nemoc. Jsou cca 3 dny teploty, pak se mimi osype a pak je dobře.
Ale my měli teploty kratší dobu a obsypání už taky není, tak kdo ví, co to Kájka chytla. Taky to mohlo být i od zoubků, ptž měla i průjem a slintá a vše cpe do pusy až hrůza.

Jj, na té pracovní akci jsem byla, měli jsme to na Milíkově na hřišti, jela jsem autem, ale v 19 jsem už byla doma. Byla jsem ráda, že jsem se tam ukázala, šéf se mě ptal, kdy přijdu do práce, tak mě to i potěšilo, že se mnou počítaj :wink: Uvidím, jaká bude realita za 3 roky, až se budu chtít vrátit fakt :slight_smile:

Co Davídek, poslouchá :wink: ? Zkoukla jsem fotečky, super !!! Moc vám to tam sluší :slight_smile:
17. srp 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Peti, Hani mela šestou asi v půl roce...tři dny asi 39 teploty, pro me hruza, neslo to moc srazet dolu :frowning2: 4. den se osypala na zadickach a trochu brisku a byl klid...jinak deti to dost chytaji, a az na ty teploty to nic strasneho neni..pak je jeste pata nemoc, to je obsypane pak mimi na pusince, nebo spis jako by prislo z mrazu a mam pocit, ze sme to taky meli ..

Peti jestli jsi Petra, tak vse nej k svatku :slight_smile:
17. srp 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Oli,
tak to buď měla Kája tu šestou ale s mírnějším průběhem a nebo ty zoubky. Mám pocit, že jí nahoře i dole vpravo cosi bílého prosvítá, ale jestli je to zub, kdo ví ... :wink:
Jj, jsem Petra a děkuji :slight_smile:
17. srp 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
Peti všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku :sunglasses:
Tak tu akci na hřišti v Milíkově jste měli hned vedle nás, já totiž u hřiště bydlím :wink: , jak se ti u nás líbilo?
a taky musím pochválit fotečky z dovče, moc hezké :slight_smile:

Oli, a Haničce taky dodatečně vše nej k svátku :slight_smile: ,holčička vám roste do krásy :dizzy_face:
a taky jsem se dívala, že hodně kamarádíš s Mirkou B.(bucenka)-Hani má nápadníka :grinning:

Jo a tu šestou nemoc jsme měli taky, asi v půl roce, to měl Kubík taky teploty(nic víc)a pak se asi po třech dnech osypal na bříšku i zádech a pak dobre.
Teď jsme už bohužel druhý den zavření doma s rýmou a kašlem :rolling_eyes: , včera měl celý den zvýšenou teplotu, ale dnska je už bez, jen ta rýma ho dost trápí-neumí totiž smrkat(ani se to nechce naučit) :unamused: a my ho pak musíme trápit odsáváním(vysavačem)ani stříknout do nosu kapky si nedá, a ještě když jsem na něj sama, toho pak musím zasednout, aby se nebránil, a "přeprat", ale je to boj, už má velkou sílu. Ale když to jinak nejde :cry:

ještě jsme taky na takové menší tří denní dovolence pod Lysou horou-kam jsme taky vyšli, tak jestli se chcete některá mrknout, tak jsou tady :wink:
http://kubaba07.rajce.idnes.cz/Malenovice_srpen_2009%2C_Hotel_P._Bezruc%2C_Muzeum_Tatra%2C_Pustevny%2C_Lysa_hora/
17. srp 2009 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dodatečně všem vše nej...
peti a dášo super fotky z dovolené, už se těším na příští rok, taky bych ráda někam vyrazila, ale s Neli ještě nechci, až bude trochu větší

jinak pátou ani šestou nemoc jsme zatím u ani jednohomb mm b b neměli, zajímalo by mě, která je první, druhá,..... nemoc, :sweat_smile:

dášo, s tím zasednutím si mě pobavila, Tomášek sice umí smrkat už dlouho, ale zasedávala jsem ho zase, když jsem mu kapala do očiček, řev jako při krocení lva :grinning:

dneska, když jsem nesla Nelinku z ložnice, jsem si uvědomila, že už je strašně velká, musím si to miminkování vážně pořádně vychutnat, protože za chvilku bude tak veliká jako Tomášek a to už žádné mimi není... :sweat_smile:

Tomášek se hrozně těší do školky, pořád o tom mluví, no uvidíme jaká bude realita :zipper_mouth:

ještě vám musím říct, že co pravidelně cvičím ty cviky z rehabky, tak už jsem trochu zhubla, přes břicho minimálně, ale hodně přes stehna a boky a zadek, ryflové kraťasy co jsem si koupila n červnu na mě pořádně lítají :wink: takže aspoň malinký úspěch, jen ještě to břicho :frowning2: to chce čas :grinning:
18. srp 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ps omlouvám se za ty blbosti, nevšimla jsem si a Tomi mi tu něco cvakal :rolling_eyes:
18. srp 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak my mely dneska mit ocko, ale Hani mela rano 37,4 tak do odkladame ty spalnicky a spol. pry neni kam spechat, ale jestli bude vakcina, prej :D

No Dasi, fotky se mi nechteji otevrit :( jj, s Mireckou se schazime co to jde, deti jsou super, jak si spolu hraji...

Dadu, prvni ty nemoci jsou : spalnicky, zardenky, priusnice, nestovice, pak pata a sesta... :sweat_smile: aspon mam pocit, ze sem to tak nekde cetla...proste vyrazkove nemoci no :slight_smile:
18. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, nemáte některá zkušenost s tímto obchodem? Jsou z Písku u Jablunkova...

http://www.kojenecke-obleceni.eu/
18. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pebi nemam zkusenost :(

a muzu se zeptat, kdy vy ste meli ocko na ty spalnicky a spol? meli ste reakci?
18. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký sluníčkový den všem! :slight_smile:
Pebi - zkušenost s tím obchodem teda nemám, ale tu Renču znám osobně(segra s ní chodila na střední) a je to
velice milá holka, takže bych se u ní určitě nebála nic koupit :wink:

Oli - kdy jsme byli na očkování to už nevím, ale Kubík měl potom vždy reakci tak za týden, a to zvýšenou teplotu,
ale nikdy nic vážného

Dadu - Kubík si nedá na ten nos sáhnout od té doby, co mu to třikrát propichovali, tak to má asi v sobě,si to
pamatuje(už byl dost velký 8měs.)a to se dělá jen do 5měs.No prostě to za..bala naše dětská dr :angry:
Dneska už je to lepší, už neodsáváme-jen stříkáme do nosu, ale zato se mu to slilo do krčku, tak pěkně
dusivě kašle, ale je bez teplot, tak myslím, že zítra už půjdem ven, už se nám to doma nudí :rolling_eyes:
- a s tím cvičením jsi šikulka :wink: , ale opatrně, ať neshodíš zas moc, abychom tě na srazu poznaly :sweat_smile:
- a Nelinku si coby mimčo pořádně užívej, utíká to jako voda :slight_smile: , já se už taky moc těším na mimouše-jdu
příští týden k dr.tak jsme zvědavá,jak to mrně naše vyrostlo :dizzy_face: no podle mého břucha myslím,že asi
dost :grinning:
18. srp 2009 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti prosím napiš mi něco víc o tom plavání s dětmi ....
18. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak je u mě novinka. Od konce září nastupuju už z mateřské na rodičovskou a v práci mi nabidli jestli bych nechtěla na nějaký uvazek. Takže si budu k rodičovské ještě přividělavat. Budu na poloviční uvazek pracovat z domu tak doufám že to budu zvladat.
Proto bych holky velice rada kbybysme už naplanovali nějaký ten srazík protože pak budu v časové tisni :slight_smile:

Navrhnu termín 9.9. Tak napište jestli souhlasíte. Vím že se nikdy nestihneme sejít uplně všechny ale do zimy mužeme pak uspořadat ještě jeden srazík.
18. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak s tím obchodem taky nemám zkušenost, ale vypadá dost dobře :wink:

daši dík, no a nebojím se, zase tak hodně jsem nezhubla, jen 2kg, spíš se začíná formovat postava, ale kila zůstávají,nevím kde, ale pořád mi zůstává 10, které musím dát dolů za každou cenu, teda skoro každou cenu

jo a jak si já pamatuju, první těhu bylo na mě poznat až ve 4. měsíci a to druhé 3 týden, šíleně se mi odulo břicho a to hned...

my prošli zatím 4 vakcínami, (2x hexa + 2x pneumokok), žádné reakce, jen byla spavá... což není tak špatná reakce :wink:
18. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu a proplatila vám neco pojištovna na tu vakcinu proti pneumokokovi?
18. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru, já tam ještě nebyla, ale sousedka mi říkala, že pokud je celá rodina u stejné poj. tak by měla proplatit celou dávku, no uvidíme, ještě to nemám zjištěné, nějak nebyl čas, ale asi jsi mě nakopla, musím to pozjišťovat.
18. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak zrovna jsem se dívala na net a tam píšou, že dají až 300 Kč. tak nevím, jestli to není nějaká provokace :angry: , ale rodič se taky může vzdát, no nejlepší bude, když tam zajdu, 3 stovky mě fakt nevytrhnou... :frowning2:
18. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre rano,

Verunko, ty jo, tak super, ze si muzes privydelat..to ja s Hani bych nemohla ani nahodou, ta mi spala svoje 20 minutovky a v noci nic moc :-P

Holky, s tim prevenarem apod. pokud jste u HZP tak situace asi takova:
My ockovali prvni davku v kvetnu, tu nam jeste proplatili, vzdali sme se svych naroku s manzou...no jenze pozor, co krachnul agel, tak od 1.7. to zrusili a druhou davku, kterou sme davali v cervenci, uz nic!!!!!!!!!!!!! no skoda mluvit, nejde o ty penize, ale o to, jak strasne se agel tvaril, nabrali vsechny pojistence z hzpecka, a ted jsou zase zpatky...nikde se o tom nemluvi, holt vedeni je mocne, a prece nevadi ze? !!! a je to na ukor nas pojistencu HZP :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jo nadelali dluhy tak bodejt by platili ocko ...

Jinak srazik...nic nemame v zari, tak klidne...
19. srp 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek