• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
ola84 - to se ptáš mne? na ty spalničky?
Já jsem Anetce dávala Priorix tetra, 7.11.08, tzn rok a 4měs. a další dávka za 3 měs. (když není tetra, tak se dává myslím až za půl roku) a reakce nebyla žádná :wink:
19. srp 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mdasa, s tím obchodem se nebojím, že by nebyl spolehlivý, spíš mě zajímá kvalita oblečení :wink: ...jak to vypadá po vyprání a tak, potřebuju nějaké bodýčka s dlouhým rukávem a čepice pro Marečka :slight_smile:
19. srp 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava: rok a tři měs. dostala tu vakcínu....
19. srp 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj tak se musím pochválit a zaťukat to........ :wink: už máme režim

kojo 02:00, 06:00, vstávání 08:00, kojo 09:00, spánek 10:00, kojo 11:30-12:00(jak kdy), spánek 13:00, kojo 14:30, spánek 15:30, kojo 17:00, koupání 18:30 (to musí být jinak je kravál), kojo 19:30, 20:00 spánek :wink: , pokud je žíža a teplo, cucnutí v 23:00

doufám, že už to tak zůstane, aspoň na nějakou dobu, už to trvá 2 týdny, tak uvidíme....
19. srp 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a ta pojišťovna me nas.... :angry:
19. srp 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pebi, no ja u Hani kupovala vsecko v sekacich, az na par kousku, co sme dostali funglovky... :grinning: jinak ted vyuzivam slev v tescu, tam je hora tricek za 40 kacek s dl.rukavem a prijdou mi kvalitne moc dobre...pres net mi to prijde drahe

Dadu, uz vcera sem chtela napsat, ze si skvela, jak cvicis ty jo...me nejak chybi motivace, sem trochu chtela posilovat prsni svaly, pac po kojeni tam nic nemam, ale aspon to co visi, at tolik nevisi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nejak na to se...

a rezim mate hezky to jo :wink:
19. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oli dík za pochvalu, ale na 100 % to není, někdy jsem tak utahaná, že cviko přeskakuju, protože na některé cviky nemám sílu, tak dělám je ty jednoduché

no a někdo se tu zmínil o práci, takže já "pracuju" doma, mám vzdálený přístup do firmy, takže vím co se tam děje, teda aspoň částečně, ale spíš dělám web stránky a tak, doufám, že ta kapka nám taky domácí rozpočet pomůže vylepšit...
19. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky kupuju všechno v sekáčích + v tescu :wink:
ten obchůdek jsem objevila náhodou, když se podíváte doprava na ty reklamy, tak to kojenecké oblečení je ono :wink:
trička má tesco perfektní, 100% spokojenost, budu tam muset mrknout :slight_smile:

jinak v sobotu jedeme na svatbu a sehnat kojící podprsenku v jiné barvě než je bílá a černá, je nemožné :angry:
...mám průsvitnou starorůžovou halenku, no tak babo raď :unamused:

já pracuju taky doma, Pavel má firmu, tak mu pomáhám s fakturama :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...předtím jsem mu dělala i objednávky, smlouvy, cenové nabídky a pod, ale teď to s dětmi nejsem schopná stíhat :confused:
20. srp 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pebi dík ti za tip, na těch stránkách jsem objevila klokánku, kterou si asi koupím, není ani drahá, takže super :grinning:
20. srp 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby
tak Hani rano prujmovala, ale jen rano, doted uz nic, tak zase ty zuby :( no brzo budou asi vsechny...

Pebi, no ja uz pak nosila normalni podprdy, pac ty kojici mi stejne propijely, jak teklo mliko i pres tampon a tampon jeste delal divnou tu kozu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jinak jj, je to des vyber :cry: a z netu zkusenost se spodnim pradlem nemam, co si nevyzkousim to je na houby :unamused:
20. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já když někam jdu a vím, že tam nebudu kojit, beru obyčejnou podprdu, jinak furt chodím v kojo a je pravda, že je mám furt mokré i s těmi tampóny, furt mi to teče, potřebovala bych nějakou zátku :grinning:

a co se týče spodního prádla, kupovala jsem normálně v obchodech, ale nejlepší podprdy kojo jsem koupila na www.emanuela.cz, změřila jsem se dle jejich rad a zakoupila, přišlo mi to rychle a fakt co jsem si vybrala mi sedí tak, že bych to ani nečekala a ceny taky nebyly nijak vysoké (aspoň to co jsem koupila já)

a dneska jsem byla u kadeřnice, takže domelírováno a ostříháno, vypadám zase jako člověk a né cácorka
20. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já s mlíkem problém nemám, tampony jsem nikdy nepotřebovala, jen ze začátku, když jsem si mazala bradavky bepanthenem :wink: ...mně nic neteče :confused:

já jsem byla u kadeřnice včera a vypadala jsem jak kopie mojí 55leté tety :grinning: , tak jsem se dnes ráno ostříhala sama a dobrý :grinning:
20. srp 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to máš asi dobrou kadeřnici, já jsem zatím spokojená.... :slight_smile:

já bych chtěla abych měla mlíko a nic mi neteklo :sweat_smile: , stačí pomyslet na kojení nebo Nelinku a už kape, nedej bože se osprchovat a vylézt hned z vany, to se nedá, to ze mě stříká tak na půl metru ........doufám, že to nečtou chlapi :grinning: :confused: no ale co ---příroda ne? :dizzy_face:
20. srp 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu, kam chodíš ke kadeřnici? Já jsem byla v Ostravě v nákupním centru, hledala jsem nějaké oblečení na tu svatbu

ty jo, tak to já mám zase permanentní strach, že mám mlíka málo, když nic neteče....to si nevybereš.
21. srp 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaues baby,

tak Dadu, koukám, máme stejnou podprdu, teda aspon tak na obrázku vypadá, že je to ona :grinning:

No ke kadeřnici chodím do hotelu v Třinci, do Lorealu , tam jsou samé zlaté ručičky :slight_smile:

no a mě mlíko teklo cca tři měsíce, čtyři...v noci z počátku jsem musela odstříkávat, Hani řvala, měla to všude jen ne v puse, tak to byl boj...ale srovnalo se to... a nemyslím si, že pokud mlíko neteče proudem, tak je ho málo :slight_smile: důležité je přikládání ne?

Pebi, a koupila si něco na sebe? kde ste byli, v shoppingu?
21. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já chodím ke kadeřnici do Nýdku, doporučila mi ji kámoška a už je to i moje kamarádka a vyhovuje mi i cenově, to je co říct, vTřinci v Hoteláku jsou fakt dobré, ale drahé, manžovi tam dělaly účes na svatbu, super ale mazec cena :wink:
21. srp 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, v shoppingu
no, koupila jsem si dvoje kalhoty :grinning: , chtěla jsem nějaký kalhotový kostýmek, který by byl dost sváteční na tu svatbu a přitom by se dal využít i k jiné příležitosti... no a nic nebylo :rolling_eyes:

šaty jsem nechtěla, protože mi psala sestřenice, že má být pod mrakem a kolem 20°C, no a já jsem čerstvě po angíně, tak jsem si to chtěla pojistit těma kalhotama...

no a zároveň jsem chtěla něco, aby se Marek dostal k prsu a já nemusela jít do naha :grinning: , takže jestli šaty, tak na ramínka = + nějaké sáčko (když má být zima), které jsem taky nesehnala, no, za chvíli jdu k sousedce, probrat jí skříň :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Holky,Luky má od včerejška teplotku.Včera večer 38,v noci 37,ráno taky a před chvilkou zase 38.Včera dostal panadol,teď mu dám další.Předevčírem jsem si všimla,že mu lezou stoličky,ale teď se mi to zase nezdá...Myslíte,že to může být ze zoubků?Teplotu ještě nikdy neměl,tak jsem kapku :frowning2: A je takový ubekánek,protivný,bobek...a mái průjmík,tak nevím,jestli to z té teploty...
22. srp 2009 v 09:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci, klidně to můžou být zoubky, ještě nemusí být ani vidět ani cítit a teplota a průjem a protivé dítě, to jsou přesně symptomy...ale může to být i něco jiného, zkus ho sledovat a uvidíš, ale asi to opravdu budou ty zuby.. :wink:
22. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu,tak panadol ,co jsem dala ráno,zabral,ale teď se mi zdá,že zase pomalu nastupuje teplotka,začíná být zase horký.No a ten průjmík-kakal teda jen ráno-taková vodnatá,hnědá hmota-no a před chvilkou a to byla jen taková žlutá tekutější hmota.Koukala jsem do pusinky,tak má půlku stoličky venku,tak si myslím,že to bude z těch zubů.Ale ten průjmík...Přítel pořád,že bysme měli jet na pohotovost...jestli třeba nemá žloutenku,nebo úplavici....marně přemýšlím,kde by to tak nabral?
22. srp 2009 v 15:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
nějak nestíhám dočítat :frowning2: Teďka jsem byla přes týden u našich kde jim nějak bohužel blbne net a hlídala 3letou neteřinku, je naštěstí moc hodná, ale má takové to super období kdy se na vše vyptává A PROČ? Takže nekonečná spoust otázek, člověk už si myslí, že jí to vysvětlil jakože dopodrobna a zepat dále se přece nemůže už přece nemá na co, ale chyba může :grinning:
Jinak je taky chudáček nemocná, prodělala chřipku s celkem vysokými teplotami, dostala ATB, jenže ani skoro po 14dnech ji neopustil kašel tak jí doktorka poslala na rentgen a tam má nějaký nález na plících tak jí doporučili další ATB. :frowning2: No snad se z toho brzy dostane.

luc.ija bobek malý snad se z toho brzy dostane a teplota i průjem ustoupí, budeme držet palečky :wink:

Jinak minulý týden jsem byla na poradně a vše je ok a prcek už váží něco málo přes 1700g, tak se musíme pochlubit :slight_smile:
22. srp 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lee gratulace k růstu
to proč znám taky máme tohle období taky doma, ráno mě dostalo, říkám dobré ráno a Tomášek otevřel oči a Proč... :grinning: :grinning: všechno je proč, někdy to ani vysvětlit už nejde, hlavně někdy už to na nejsou ani nervy...

luci, vždyť když se zeptáš na příznaky růstu zubů, tak ty nejhlavnější jsou teplota a průjem, kdyby měl úplavici nebo něco, tak ten průjem má celý den... chápu, že se bojíte, zkus si tam třeba zavolat na tu pohotovost, oni někdy poradí i na tel.
22. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu,to máš pravdu.Zkusím tam dneska zavolat a poptat se.Teplotku měl i přes dnešní noc,i dnes ráno.A kadil až dneska,průjmíkovitě.Teď chrupká,je bobek takový unavený,ospalý.
23. srp 2009 v 09:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

Luci, neboj to je temi zuby, Hani to ma stejne, 2x az 3x denne, zluta vodicka s troskou kupek..nebo hnede trosku...teplotu ma do 38 vys pry u zubu byt nemuze , ale to ti rekne zase kazdy doktor jinak..a treba na dubnovkach jedna holcicka ma u rustu zubu vzdy vysoke teploty, a v krvi zanet :frowning2:

My teda meli poprve prujem, nez vyrostly stolicky a ted zase, zbyvaji nam posledni ctyri :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dneska uz kadila lip :sweat_smile:

Vcera sme meli srazik v Olomouci s jednou holcinou z dubnovek, opet skoro presne po roce, je super videt ty deticky, jak vyrostly :slight_smile:

Lee, tak prcek roste co? Uz se moc na mimi tesim :slight_smile: a snad bude neteri lip bobinek maly

No na ty otazky sem zvedava, az se Hani zacne ptat, co kdyz ji nebudu umet odpovedet? :astonished: :grinning:
23. srp 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
moc tady nebývám,vždy to jenom proletím nějak nestíhám a nemám náladu sedět u PC.

Hlásím,že Filípek už taky KONEČNĚ chodí!(týden) :grinning: Ale stejně se rád vrací na čtyři :sweat_smile:,u nás je to pokrok,už jsem byla nervózní :confounded:. Je to krásné vidět ho jak capká a chytá balanc,hodně se nasmějeme :grinning:

Luci,my míváme průjmy u zoubků často a semtam i teplotu(míval i 39'C),teď už nás řídší kakání trápí týden,taky nám, lezou stoličky,ale teplotku naštěstí nemá. Jo a na teplotky nám nejvíc zabírá Ibalgin sirup,je protizánětlivý a uleví i od bolesti. dávám ho jen při vysoké teplotě (nad 38'C) a když malý hodně pláče (zoubky). Do 38'C je prý nejlepší nedávat nic,ale je jasné,pokud se mimi trápí,tak mu ulevím. :sweat_smile:

Holky,měli jste někdo očkované děti klasickým Trivivacem a osypal se vám prcek po tom? Filípek se mi osypal přesně 12.den po očkování,má to za ouškama,na krčku a na bříšku. Vypadá to jako silnjší kopřivka,tak nevím co to je :rolling_eyes: . Ale jiné příznaky nemá.
23. srp 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

Beru, gratulka k chození :wink: je to krásné vid :slight_smile:

My máme dneska očko za sebou, no byl řev, ale to jako dycky, ještě než sme vlezly k paní dr :sweat_smile: a dostali sme Priorix, jednu z posledních dávek, páč už dochází zásoby.. reakci máme čekat 7-10 den, horečky a osypání a to máme pak zavolat, že druhá dávka se tím pádem neočkuje, nebo očkuje hodně pozdějš..tak moc doufám, že budem bez reakce chjo se toho bojím :frowning2:

Tak to má Filipek z toho očka určo..někdo to má slabší, někdo dostane přímo jednu z očkovaných nemocí :angry: Kamarádky syn měl reakce 14. den, se osypal a další den už to bylo ok...
24. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Petruš,super,že už Filípek capká,ne?Teď aby sis fakt pořídila to dtské vodítko,co? :grinning:
No a jinak - Luky dostává od včerejška smectu a večer už kadil docela normálně,i dneska ráno,jenže já jsem už z toho pozorování těch jeho kadicích výsledků tak zblblá,že už ani nevím,jak má správně vypadat normální dětská stolička... :confounded: Měl to už hustší,ale pořád takov do žluta,tak asi ještě zítra zavolám dr. a uvidíme.
25. srp 2009 v 10:17  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Luci! No,s tím chozením,to je nádhera,ale on většinou chodí po svých tam kde nemusí(postel,gauč atd.) a venku lítá po čtyřech hlavně po betoně a po chodníku! :grinning: Záleží co mu dáváš papat a pít. My máme skoro pořád stoličku do žluta,protože mu dávám skoro denně mrkev a Kubíka,který taky mrkev obsahuje. :grinning:
25. srp 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha :grinning: no já jsem blbá!Na to jsem nepomyslela :grinning: A on právě baští skoro denně mrkev,a od včerejška i na oběd s rýží :sweat_smile:
25. srp 2009 v 18:02  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek