• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
autor
tak, protože mě zajímalo, kolik vážíme a teď mám problém,

kolik má kojené dítě přibrat za týden nebo jak...já byla dneska vážit u sousedky a dostala jsem šok

5.8. měla Neli 6,22 Kg a dneska 6,48 kg tzn, že přibrala za 23 dní jen 0,26 není to málo????

tak jsem si váhu půjčila dom a odpoledne jsme vážili. Nelinka se asi zbláznila, protože pila ve 14:00 to nevím kolik, váha ještě nebyla a pak v 16:00 (40), 17:30 (40), 19:00 (40), prostě mi to připadá strašně málo, pak že se v noci budí

mám váhu půjčenou na týden a budu vážit a vážit,
28. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a to jsem psala, že kojo málo, tak se mi to dneska vymstilo, teda by mě zajímalo - kolik toho vypila včera, minutově to bylo stejně, ale vydržela pak 4 hodinky
28. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hnusně a tady nikdo.... :wink:

tak před nedávníkem se Nelinka přetočila úplně sama na bříško, to už jsem psala, včera se točila skoro pořád, když mohla a dneska už rotovala jako vrtule a aby toho nebylo málo, tak když už je na tom bříšku, tak aby řeč nestála - zkouší se postavit na čtyři, blázen :sweat_smile: tohle po mě nemá, já byla pohodlná... :grinning:
jo a jakože bych ji udržela v postýlce nehrozí, to je řev, musí být na zemi na dece, to je totiž super, dneska jsem jí na dece nenašla, protože se odkulila ke gauči... :confused:
29. srp 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak Davidkovi teplotky ustoupili. Už i nosanek má prazdnější ale ten kašel mu stale přetrvava. Pro ty kapky Hedelix jsem v lekarne byla ale zrovna je nemeli. Tak mi doporucila stoptusin, je to i pro děti akorat to ma uplně hnusnou chut tak se bobek u toho desně šklebí. :unamused:
29. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru, bobek malý, přeju ať je brzo všechno za ním a jen se směje....
29. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby,

Dadu, nestresuj se vážením, koj a neřeš... :grinning:

Veru, bobi malý, ať je zase fit a vysmátý :wink:
30. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau babule,

no ještě k těm šťávám...jo banán má šťávu, nebo spíš ho umačkáš, až teče :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zkus to já to jednou prubla a čučela jak péro z gauče :grinning: :grinning: ale měl by být už trošku žlutější

No a tu meltu dávám s mlíkem bez cukru, ani já si jí necukruju, mě stačí, že mlíko je sladké :wink:

Dneska jdu k tchýni dělat hruškovou přesnídávku, tak snad se podaří..koupila sem hnědý cukr :wink:

tak jak babule ten příští týden, jak to vidíte? já furt přemýšlím, kam půjdem kvůli Hani...a jestli mám vůbec jít :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj ja to vidim ze pujdu jestli tedy pujdete? ale dejte navrh kde tedy protoze ja Třinec moc neznam.
31. srp 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jestli nebudeme mít reakci po očko a bude hezky tak určitě půjdeme

dneska jsem poprvé odvedla miláčka Tomáška do školky, uvidíme co a jak, on zatím v poho, já na žaludku fuj fuj, uvidíme co bude říkat, až si pro něj příjdu :slight_smile: snad to přežije v pohodě a bude po mě,
1. zář 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
nám snad taky nebude stát nic v cestě, abychom nemohly s Kájou dojít, resp. dojet.
Akorát máme plačtivou :cry: , asi se dere na povrch další zub. Teda doufám, že je to tím.
Volila bych nějaké místo, kam bych mohla dát deku na zem a Káju na ni, ptž jsme teď v období, kdy na rukou vydžím max. 5min (a já taky, ptž 10kg se fakt pronese), ve stojícím kočáru vydrží tak 10min. a to ještě s křupkou v ruce :grinning: Však uvidíte, máme opravdu velmi živé dítko :wink:
1. zář 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peti supr nápad s tou dekou, naše Nelinka totiž taky jednou chce nosit, na chviličku v kočárku, pak na dece na zemi a tam už se koulí a je líp...takže asi taky vezmu
asi to necháme na toho Beránka ne.... :sweat_smile:
1. zář 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nechame na toho beranka kdyz tam je tak dobra zahradka. Doufam ze nam vydrží to počasi
1. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

jj to vidím na toho Beránka, snad jim tam jde zavřít branka, jinak sme s Hani u Olzy jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Určo berte deky, pro ty mimča je to nejlepší, my se taky dycky vyvalily a užívaly tu pohodu :grinning: A Peti, věř, že vím, co je akční dítě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Si budou s Hani rozumět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak Beránek příští středu?

No donesem nějaké hračky, tak snad se děti zabaví...
1. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj, tak jsme se přihlásili a kdyby se vám líbilo, děkujeme předem za hlas

http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/gallery_view.php?page=1&id=15121&from=search&keyword=nela
1. zář 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Dadu, taky jsem na Pampers poslala včera fotečku, tak vás pak taky poprosím o hlas :wink:
Můj máte tam, holky :slight_smile:
P.S. : Kde máte pampersky :grinning: ?
1. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peti tak pak hoď odkaz ju :wink: a díky
1. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, teda koukám :astonished: jak Vaše dětičky dělají pokroky, super :wink:

Dadu chtěla jsem Vám poslat hlasík, ale nevím co se děje, pořád mi to píše, "už jste tento týden hlasovala", tak nevím zkusím to třeba zítra. A co Tomášek jak zvládl včera první den ve školce?

Neteřinka byla včera taky ve školce a hnedka první den přišla s oběma rozbitýma koleny a loktem, tak snad tak nebude chodit každý den :unamused:
Jinak Vás trošku pobavím super trapasem, minulý týden byla u nás na prázdninách (má 3roky) a ví, že mám v bříšku miminko, kterému dává pusinky a říká, že se na něj moc těší :slight_smile: Přijela k nám jedna známá, která je tak trošku při těle a Niki si myslela, že má taky v bříšku miminko a hnedka k ní letěla a začala jí hladit bříško a říkat, že tam má mimi. No snažili jsme se to nějak zakecat, ale hold trapas byl na světě a když jsme jí vysvětlovali, že tam miminko není tak nezapomněla dodat x otázek typu A PROČ? No jo děti jsou bezprostřední :wink:

Jinak koukám, že plánujete srazík, taky bych se k Vám ráda přidala. Nevím sice jestli jste už nějaký srazík měly a jestli se znáte osobně, ale snad nebude vadit, když se přidám. Mi osobně termín vyhovuje a časově se přizpůsobím.
2. zář 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lee děkuju, nejsi jediná, to už mi napsala spousta lidí, že nám chtěli poslat hlas a napsalo jim to to stejné... :sweat_smile: všechno je to podvod...

Tomášek to zvládl tak, že nechtěl ani domů a dneska ráno mě poslal ze školy pryč. Odpo už ale na mě čekal celý uplakaný a paní uč. říkala, že byl trošku přešlý, špatně se vyspal a bobi se počůral, to už se mu dlouho nestalo, tak se tam hrozně styděl. Uvidíme jak zítra ráno, jestli ho tam ještě dostanu. :confused:

Jojo, děti řeknou co si myslí, většinou je to dobře, jen my dospělí pořád mlžíme.
2. zář 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak tady je i náš odkaz na Pampers ...

http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/gallery_view.php?page=1&id=15328&from=search&keyword=karolínka

Dadu,
já jsem si chtěla poslat a napsalo mi to taky, že už jsem hlasovala. Ale včera tobě mi poslat šlo, tož to je záhada. Nebo to nejde hlasovat víckrát ze stejného PC, asi ...

Lee,
jasně že se přidej. My se ani moc osobně neznáme, jen na výjimky, ale těch není moc :wink:
2. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
můžeš hlasovat každý týden jen jednou, další týden můžeš zase, ale třeba pro mě nemohli hlasovat lidi, kteří na těch stránkách byli prvně a nikomu hlas ještě nedali, takže nějaký fujtajbl v tom bude :angry:
2. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peti, kája je úžasná, jestli to půjde tak jí příští týden pošlu hlas, :wink: i když asi tu babu :grinning: co tam má 1855 hlasů netrumfnem :sweat_smile: :frowning2:
2. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak máte od nás hlasy, nám to šlo hladce :wink: zase pošlem hlas příští týden, ale připomeňte se :sweat_smile: skleroza mě pronásleduje :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Lee, určo přijď taky na srazík :wink: a jak ti naskakujou týdny :sweat_smile: no hlásí hezky na celý týden, tak doufám, že nám to vyjde :wink:
3. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj, tak my dneska poprvné přikrmovali, brambor a mrkev na fotky zde http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=425990&vImageID=3234539&vMoveINT=-5&vReferer=/album/myalbums.php? no napoprvé zvládla 40 ml po lžičkách, sice se tvářila, ale snědla, uvidíme co zítra....
teď vás jdu dočíst... pa
3. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj,

Dadu, Neli je zlatá, ty ksichtíky má fajné :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu popřát krásný víkend všem, snad se už zítra vyčasí a bude fajn, ať můžem užívat ještě sluníčka a třeba ho nazavařovat do zásoby na zimu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dneska bylo víc mrkve než bramboru a Neli se tak neksichtila, ale snědla "jen" 50ml, asi neměla ani hlad - nevím, ještě mi to neřekne, ale jelikož se nechtěla ani dopít mlíkem tak to tak tipuju
zítra přidám červenou řepu... jo ještě poznámka, nevím, jestli je to tou zeleninou, ale Neli tak prdí, že by se za to havíř nemusel stydět a ty plínky co vynáším jsou taky jedlé, připadá mi to, že to ani nestráví a jen jí to profičí a je to :wink: :grinning: ¨

doufám, že nám to tu příští středu vyjde a sejde se nás co nejvíce..... :slight_smile:
4. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu, jj, už to začíná, a počkej, na ty řízky v pleně :grinning: :grinning: a co mi dost smrdělo, jakože mi Hani hovnous nesmrdí, tak to je ostružina :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a jak si to měla u Tomáška? s příkrmy?

jj, ta středa snad vyjde, furt hlásí hezky, tak se těším moc na vás, my zatím žádná reakce na očko, tak snad ani už nebude

Jo a dneska sem prodala naši inglesinu kočík, a koupili sme x-landera na zimu, no je boží, až na tu váhu, je o tři kila těžší než inglesina a je to znát :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale sem to věděla, do čeho jdu...
4. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U Tomáška to bylo úplně jiné, protože jsem kojila jen 2m, takže pak začal pít nutrilon, no a pak jsme plynule přešli na mléčné kaše na večer, polívky a maso v poledne, jak byl zvyklý na ty kaše tak otvíral pěknu pusu na všechno, takže nebyl problém, ty déle kojené děti jsou na tom z tohohle pohledu hůř....,
Tomášek byl jedlík, co měl na lžičce to otevíral pusu a papal, ještě ho máme natoeného na kameře, ještě ani neseděl a snědl plný talíř krupice...
no uvidíme, dneska mám uvařenou mrkev, brambor a červenou řepu, tak držte palec, musím dát na ni i na sebe nějaký igelit, protože červená řepa špatně pouští, jo a včera, když měla plnou pusu tak si kýchla, jakože mám brýle, stejně jsem nic neviděla, mrkev a brambor úplně všude. :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mrkev-brambor-červená řepa chutnala, zítra přidáme další druh zeleninky, zkoušela jsem to a fakt s tou červenou řepou je to slaďoučké, tak doporučuju :wink:
5. zář 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý den,

Dadu, jj, řepa je dobrá,ale teda snad jí Hani ještě ani nejedla si uvědomuju :confused:

Jejda, holky, to počasí, taková změna kosa jak blázen, chjo, já chci jaro :sweat_smile:
6. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jakou dame na ten srazik hodinu? Ve tři?
6. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek