• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
ahoj holkii ...
tak to já mam ted +5 kg nahoře a to jsem teprve v 17tt. Už mam obavu jak to pujde dal. Já jsem nabrala na začátku strašně rychle 3 kila ale nevím proč. Já se divala zase na postylku v akci v batoleshopu (jsou z ČT) a tam mají pravě taky to povlečení. :slight_smile:
15. říj 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem uplne rozbarachana...ja nevim co to je...uplnek a menses k tomu...dost blba kombinace! Jak starka jsem dnes lezla z postele...jesteze jsme spaly u mamky, tak mi malou hned vzala ven na prochajdu s Montym (pes)....misto abych si lehla tak cumim tady do teho kompjutru.
A to si teda nedovedu predstavit, ze bych byla tehulecka boubelata! ...zavodnena....a to ja bych asi zase byla...

verru...ja ani nevim jak to slo postupne ty kilca nahoru, ale myslim, ze nejvice jsem pribirala prvnich 6 mesicu, pak se to kapku stoplo a slo to pomalejc...ale u druhyho fakt nebudu zrat! Myslim tak moc jak u El, fakt!

Snidane byly nejhorsi! Servirovaci tac (cca70x50cm) uplne plny...cornglakes s mlikem, jogurt, krajic chleba s maslem na tom salam, paprika na prouzky, 2dcl pomerancoveho dzusu, banan nebo jablko...no prasatko rochatko! Jak jsem se nenajedla (a tim myslim NENAZRALA), tak mi bylo blbe, ne na zvraceni, ale blbe od zaludku a nizky tlak a mrakoty... :frowning2:
15. říj 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, k tomu druhymu diteti..., ale sledujte ten postup... bude az se podari:

*prestat kojit
*poradne ozrat hubu
*zakourit si tak 6 cigaret (zjisteni, jestli jsem nezapomela)
*naucit El curat-kakat-cistit si zuby-oblikat se-zavazovat maslicky na botech-umyt nadobi-dojit do vecerky
(no a takove ty veci, co by melo batole do tri let veku zvladnout samo )

hezky den :wink:
15. říj 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Janus, pobavila jsi mě svými těhu snídaněmi. Já se k tomu dnes přiblížila - půl litru čaje s medem a citronem, krajíc chleba se sýrem, koblih, ochucený tvaroh vanilkový.
15. říj 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to já snídám až v práci tak kolem 9, něco málo bo stejně nemám chuť ani hlad, ale snažím se něco si dát, hlavně aspoň jeden jogurt, protože do teď jsem ho nemusela, viděla jsem bílou a už to bylo.

Ale asi před týdnem jsem dostala večer takovou žravku, že jsem šla a namazala si krajíc čersvtého chleba s apetitem, pak jsem šla a kolo zopakovala, no a pak jsem šla a kolo zase zopakovala a ještě jsem k tomu přidala půl litru kakaa, Radek (manžel) se na mě díval a jen kroutil hlavou no a když jsem dojedla tak se mi udělalo tak zle, že jsem ještě dvě hodiny po tom nemohla jít spát, a od té doby zase max. jeden jogurt nebo nějaké těstovinky nebo nic - hrůza to jsem matka - stydím se :frowning2:
15. říj 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chlapy nas odjakziva nechapou, ani nemuzou...jsou to lovci a my ochrankyne ohne... :sunglasses:
15. říj 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No můj názor je, že až začnou chlapi chápat ženské - bude konec světa. :grinning: Doufám, že k tomu nikdy nedojde.
Já se je taky už nesnažím pochopit beru to tak, že každý jsme jiný, jeden x a druhý y. Někdo to tak zařídil a díky mu za to, protože kdyby jsme se pochopili, tak bychom asi spolu nemohli být. :fearful:
16. říj 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. říj 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janus nevíš kde jsou ostatní??? nějak to tu utichlo :frowning2:
16. říj 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já jen nakukuju, dnes jsem pilně od ráma žehlila a po hoooodně dlouhé době nemám žádné resty !! No jo, než zase zapnu pračku :confounded:
Za chvíli jdu ohřívat oběd, mám tu dnes taťku, před chvílí dobrousil spoje na sádroši, takže hurá, máme už snad hotový strop v naší nové ložnici. A o víkendu přijde na řadu podlaha. (doma s manželem přistavujeme ke stávajícímu domu 1 pokoj, kde budeme mít ložnici-jen pro vysvětlení. Doteď spíme v podkroví a vše ostatní máme úplně dole, což je s miminem blbost, abych s ním lítala přes 2 patra. Takže stavíme a snad už to brzy bude)

Holky, je normální, je je mimi někdy méně aktivní?
Včera se malá hýbala jen sporadicky a dnes asi taky ještě vyspává... nejsem na to zvyklá, jinak o sobě dává hodně vědět. Tak nevím, na kolik je to normální. Díky.
16. říj 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
petis, to vis, ze je...uz tam taky nema toliko mista jako na zacatku, kdy jsi zacala citit pohyby... :slight_smile: ...ale sleduj se, za to nic nedas.

dadu, nevim čéče...kde by mohli baby jedny zatracepeny bejt! :wink:
16. říj 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petis, buď v klidu, ze své zkušenosti vím, že někdy se mimi neozve vůbec i dva dny a někdy má bojové cvičení pořád. Jo nechtěla bys žehlit i u nás, opět mám vrchovaté dva koše, myslím, že na to budu muset vlítnout dneska u ordinace, včera jsem se věnovala manžílkovi, tak dneska budu prádlu a manžílek může skládat ponožky, to je mimochodem u nás jeho práce, to jsem si vynutila po tom, co říkal, že neperu ponožky v páru, od té doby co dává do pračky i on, a skládá ponožky, mi už věří, že PRAČKY TY PONOŽKY PROSTĚ ŽEROU :grinning:
16. říj 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dík :wink: Snad je vše OK, to víte, jsem ze všeho vyhukaná, když je to poprvé ...

Já se snažím ponožky skládat hned po usušení, když je sundávám ze sušáku. No snažím se :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ne vždy to vyjde. Taky se občas nějaká záhadně ztratí, no záhada :grinning:
16. říj 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím...tak my doma měli menší krizi a hlavně návštěvu.. :unamused:
Navíc pořád prudí tchýně,tak zíra s Davulínem jedeme k našim..

Tak jak se máte holky?
16. říj 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petis, já jsem těhu podruhé a taky jsem ještě občas vyhukaná,

lucinecko, tchýni vypusť já to taky dělám, někdy ji dokonce vůbec nevnímám a jí pak dojde, že mi něco říká úplně zbytečně, protože ji vypouštím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a no nepouštěj si do bytu blbé návštěvy, když tě otravují, s mimčem se jde vždycky (skoro) na něco vymluvit :grinning:

Byla jsem v jedné diskuzi, a tak se Vás tu taky zeptám, dělali Vám na gyndě kromě 1. odběrů na hiv a ostatní sfinstva, a pak triply ještě nějaké testy, mystím tím nějaké NT testy a vyšetření šíje???
16. říj 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě určitě ne..jen Ty co píšeš...

No já jí vypustím ale ona pak hučí do mojeho a ten je pak příjemný jak vřed na p.deli.. :angry: No u našich si odpočinem...
16. říj 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Normálně mě ty diskuse, které na koníku probíhají, začínají štvát, dost často mi přijde, že se ty holky navzájem docela straší, ne že by si občas nepomohly (viz naše debata :wink: ), ¨no ale ten zbytek, všude si píšou jak je doktoři v prvním trimestru poslali na nt screenig, jestli měli nosní kůstku, jak jim to vyšlo, že pak čekaly na triply, pak je posílali na plodovku, no fakt, já příští týden jdu na triply, ale nezdálo se mi, že je to tak špatný test :confounded:

Já nevím, buď je to doktorama, že každý si dělá co chce a nebo si to neumím vysvětlit, připadá mi, že v čechách chodí na víc testů než na moravě, teda hlavně severní
16. říj 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci, taky žijete s tchánama?
My jo, zatím jsou vztahy v poho, ale už teď se hrozím toho, jak přideme s mimčem z porodice a třeba nějaké tetky budou u tchánů nebo u babi a všechny se budou chtít nakvartýrovat k nám.
Z toho mám hrůzu už teď :confounded:

Dadu, mě taky nedělali žádné jiné testy. Hned z počátku to HIV, RH faktor atd. , pak v 16 tt triply a pak jsem ještě byla na cukrovce a pak znovu protilátky, což tě ještě čeká.
Asi to záleží na Dr., ten screening v 1. trimestru prý ještě není moc rozvinutý a myslím že se za něj i platí. nevím, to mám jen z doslechu.
16. říj 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No, beru to tak, že když to má průběh jako u prvního - tak je to ok.

Já jsem ráda, že nežijeme s tchánama, a můj manžel je možná ještě raději :grinning:

My to máme teď doma bojové, protože se malý rozhodl, že nebude po obědě spát, no a tím jak brzo ráno vstává a nejde spinkat, tak večer už je tak unavený a zlobivý, že mi i manželovi tečou nervy. :rolling_eyes:

holky - měla jste některá nebo máte v těhu problém s nehty???? děsně se mi lámou, vitamíny zatím nezabírají, a ani to teď s nima nechci přehnat. Vypadám jak malé dítě, které si je kouše - fakt nekoušu.
Asi si zkusím z avonu objednat, je tam teď taková novinka na růst nehtů. Jen pro informaci jsem avonka :dizzy_face:
16. říj 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak s nehty problém nemám, lámou se mi tak normálně, lakuju si je bezbarvým lakem pro zpevnění, tak to asi pomáhá.
Spíš jsem zpočátku byla samý beďar, teď už je to lepší, i když ne ideální.
16. říj 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
běďary mám taky, sice jen pár, ale zato veliké, červené a bolavé, ale to jsou hormony, vím, že teď s tím nic nenadělám, a pak až začnu brát antibaby tablety tak zase budu krásná bez beďarů :wink:
16. říj 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ráno, jak se máte těhulky a janisko??,
17. říj 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsme byli na vylete, sami dva...malou hlidala mamka...jeli jsme podle me intuice bez mapy :grinning: ...dojeli jsme na Javorovy a ja jela poprve v zivote na lanovce...no je to vetsi prd :grinning: l, nez na labutich...hahaha...ale foukalo krasne...dobili jsme naterky na jedne pasece v lese a pak dali dobroucky obed...rikam vam, potrebuji zlepsit kondicku...maly kkopec a funim jak stara koza s vemenem!!!
17. říj 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jani, no tak jestli si funela ten kopec tesne pod vysilačem tak to se nedivim. Tam snad funí každý. :sunglasses:

Jinak pravě včera jsme dostali kočarek prave od stojníka co dela Pod Lanovkou. Dal nam ho jen za flašku, a fakt krasný (mam ho v albičku) :slight_smile:
17. říj 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
verrunko, fakt hezký kočárek, já mám podobný taky tako, jen starší verzi, ale byla jsem a určitě i podruhé budu hodně spokojená.
Jo a máš super kamarády, když ti dají kočárek jen za flašku :wink:

Janusko, výlet a odpočinek, relax to je hodně důležité, ono se to nezdá, ale všechno okolo tě tak vycucne, že dobít baterky je fakt potřeba, a zase nachvíli pojedeš na 100%.
20. říj 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

taky snad tento týden pojedeme objednat kočárek, už se těším. Měl by to být ten, co mám v albu, jen ještě uvidíme, jestli tahle barevná kombinace :wink:
Taky koupíme postýlku, hurá !!!

Jé, výlet, to muselo být fajn, hlavně vám vyšlo počasí :slight_smile:
U nás se v sobotu betonovala podlaha v novém pokoji, takže o zábavu taky postaráno, ale super, že už je to hotovo :dizzy_face:
20. říj 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti od kterého měsíce si šla na nemocenskou?
20. říj 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verun, na PN jsem od 28tt.
Předtím jsem ještě dobírala dovolenou :wink:
20. říj 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko děvčata,

tak včera jsem cítila poprvé překulení bobiska v bříšku :slight_smile: , zítra jdu na kontrolu budou mi dělat ty slavné triply, ale moc se těším na utz až uvidím jak se tam kulula a možná už se ukáže co vlastně čekáme.

Chci se zeptat jestli některá z vás chodí nebo plánuje chodit na ty kurzy pro těhotné na Sosnu.

No a co jinak, ještě nám drží sluníčko, tak je dobrá nálada, že :grinning:
21. říj 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ahoj,

věřím, že se těšíš na UTZ, to já vždycky taky :wink: Já jdu na kontrolu v pátek, ale asi to bude jen kontrola letem světem a kdo ví, jestli bude UTZ. A triply budou v poho !!! :slight_smile:

Dadu, já jsem chodila na kurz pro těhulky do Kenny. Můžu doporučit. Chodila jsem na 2 kurzy po sobě. Ten první se skládal z přednášek, cvičení a plavání - trval 8 lekcí po 3,5 hodiny. A ten druhý kurz jsme chodili jen na cvíčo a plavání. Vede to tam moc příjemná PA a celkově mi tam bylo fajn.

Sluníčko krásně svítí :slight_smile: , včera jsme koupili prášek pro prďolk, tak už můžu začít přepírat pomalu věcičky :wink: Ale zatím se mi perou naše ručníky :sunglasses:

Musím se vám pochlubit, že jsme včera koupili postýlku, madračku a zamluvili kočárek :slight_smile:
21. říj 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek