• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
autor
veru já bych to na tu třetí nechala, moje účast je opět ohrožena,
1. Tomášek něco chytil ve školce a druhý den má rýmu a zvýšenou teplotu, včera měl 38,5 ale to jsme hned srazili, teď se mu to pohybuje kolem 37,1 takže ani tak ani tak... :frowning2: zatím nekašle, tak aspoň to :pensive:

2. mi dneska umřel strejda a nevím kdy bude pohřeb..., takže je to na pytel.... :cry:
6. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu, jejda, upřímnou soustrast :cry:

Tomáškovi držíme palečky, ať to nic není a je mu fajn...

Hm, no já to taky vidím na tu třetí, snad Dadu dorazíš taky aspon na chviličku, pokud teda nebude ten pohřeb :unamused:
6. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak další komplikace, od Tomíka to chytla samozřejmě i Neli, za celou noc jsem spala tak hoďku, protože Neli se dusila hleny, jak jí to stékalo, teď je docela ok, ale uvidíme zase v noci, stejně proti tomu nic není, jen čekat, vysávat a kapat, ještě, že je tak hodná a i při odsávačce se směje :sweat_smile: :grinning:
7. zář 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda Dadu, jak se se´e, tak se se´e :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ještě, že ti to Neli zvládá v pohodě, Hani se mnou bojovala o 106 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak holky, aspon pisněte, kdo dorazíte :wink: Počas hlásí suprový :wink:
7. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo doslova a do písmene oli, uvidíme, možná dorazím, ale moc šancí tomu nedávám a taky bych vás nerada nakazila, mezi těmi dětmi to přeskakuje lehce...

nějak málo se nás tu poslední dobou slézá, snad na srazu pokecáte a já budu na vás myslet, asi mi ukápne slza, ale není všem dnům konec :wink:
7. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu, není, klidně můžem další týden zase :grinning: :grinning: :grinning: Dokud je hezky, co pak v zimě? to se nikam nevlezem :rolling_eyes: :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak teď jsem se to dověděla na 100 péro, pohřeb je ve středu ve 2, tak mě omluvte, srazíme se někdy jindy, třeba jen tak na kafíčko :wink:
7. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Dadu,
upřímnou soustrast :cry:
Je mi líto, že jsou dětičky nemocné, snad jim bude brzy líp, je to fakt škoda.

Oli,
já chci moc přijet, ale taky jak se se*re, tak se se*e ... dnes jsem byla u dr., ptž mě zase zlobil krk a mám opět antibiotika a zánět nosohltanu :frowning2: Doktorka mi dělala stěr z krku, říkala, že to není normální, že jsem nebyla přes 5 let nemocná a najednou během 2 měsíců mám podruhé to samé :frowning2: Každopádně budu volat na výsledky stěru právě ve středu, tak snad to bude OK a nebude tam nic infekčního.
Taky bych nechtěla nakazit dětičky ani vás, to bych si pak vyčítala.

Jinak my máme kňouravou náladu a asi to tak vypadá, že máme třetí zub venku (dvojka nahoře). Akorát mi připadá, že jí neroste zespoda z ďásna, ale z boku :confused:
Ve středu jsme byli na kontrole u Dr. a tlačí se jí všechny 4 zuby nahoře, tak to ještě nějakou dobu potrvá ...

No a naše aktuální 8M míry jsou 76cm a 10,03kg. A řešíme právě problém, ptž se nevlezeme v zimě ve fusaku do kočárku :frowning2:
7. zář 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti jeejda:/ tak drzim palecky,at to nic vazneho neni
A to knourani zname,ja mam pocit,ze Hani byla dycky od tech zubu plactiva:(
A s tim fusakem,jakto ze nevlezete? Ja teda taky jeste nezkousela fusak do xlandera
8. zář 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli,
no on Casual má bohužel na délku jen 8Ocm, a Kája má už teď 76 a do zimy ještě určo přibude ... no a fusak zabere taky místo a pak ještě nánožník, no musíme to nějak vychytat.
8. zář 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
teda nějak nám to tedy nemocní :frowning2: tak snad se z toho všichni brzy dostanete, držím palečky.
Dadu upřímnou soustrast, jsme na tom stejně nám taky umřel strejda a pohřeb má dneska. :frowning2:

Zítra na srazík určo dorazím moc se na Vás těším až Vás poznám, tak ještě uvidíme kolik se nás sejde. Jinak doufám, že toho Beránka najdu, zatím to tady moc neznám.
Mějte se pěkně a pa zítra ve 3
8. zář 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!

Jak se máte? My nic moc,teda Fiílípek se má asi dobře,je zdravý,ale poslední dobou je taky trochu protivný a začíná se občas dost vztekat. Taky nám lezou zoubky. Včera ho píchla včela (v posteli v ložnici)! Chystala jsem mu oběd a on skákal na posteli,vidím na něho z kuchyně,pak začal kňourat a mnul si ručičky,vůbec neplakal,tak mě ani nenapadlo,že by se mu něco takového mohlo stát! :angry: . A když jsem za ním pak přišla,všimla jsem si,že na okně leze včelka bez zadečku a když jsem mu ji ukázala začal uhýbat a mračit se :confounded: . No a tak jsem ho prohlídla a na palečku,měl díru po žihadle :fearful: . Byla jsem trochu nervózní,měla jsem strach z alergické reakce,ale naštěstí nic. Řádil jako obvykle a snažil se i tou popíchanou ručičkou brát hračky :sweat_smile: . Prostě je to statečný chlap! :grinning: A taky ta včelka byla asi už slabá,neměl to nateklé moc,dostala se tam asi otevřenou ventilačkou :cry: . Ještě,že ho nepíchla do pusinky :astonished: . Venku se ho před hmyzem snažím chránit,hlídám ho ať na žádnou včelku nešlápne a ona ho navštíví doma :frowning2: . Aspoň vím,že není alergický a včelí bodnutí je zdravé. :slight_smile:

Jinak jak říkáte:"když se se.e,tak se se.e!" Minulý týden se mi potentila skoro nová pračka,předtím nový sporák(trouba),týden čekám na opraváře,dneska má dorazit a včera jsem byla za bílého dne DOMA okradena. Tušíme kdo to asi byl,ale nemůžeme to dokázat. Včera si přišel soused půjčit 2stovky,že mi je odpoledne vrátí a dodneška se neukázal. Prachy jsem půjčila nebylo to poprvé a on poděkoval a,že jede do Třince.Zavřela jsem dveře,peněženku jsem si položila na topení v chodbě,měla jsem v plánu jít pak do obchodu až malý po obědě usne.Když jsem ho uložila,zavřela jsem se na chvilku v kuchyni abych mohla umýt nádobí,slyšela jsem vrznout dveře,ale jelikož pes neštěkal,myslela jsem,že je to můj chlap. Pak jsem se šla podívat,ale nikdo nikde,tak jsem si řekla,že mám asi slyšiny :rolling_eyes: . No a když jsem se oblekla,že půjdu do toho obchodu jdu pro peněženku a ta nikde :astonished: :angry: . Prohledala jsem komplet celý barák všechny skříně dokonce jsem se dívala i do koupelny a do ledničky :sweat_smile: ,jestli jsem ji náhodou nepřibrala,když jsem vybalovala věci,ale bohužel.Nejvíc mě štve,že jsem tam měla novou bankomatku(tu jsem zablokovala) a kartu do Makra,Filípkovou kartičku pojišťovny a karty k účtům. Kdyby si aspoň vzal jen ty prachy i když jich nebylo málo.Měla jsem tam 2500Kč. :frowning2: Ví,že teď prachy moc nemáme,řešíme problémy a on udělá tohle. Nikdy nám nic nevzal věřili jsme si a taky nám kdykoli půjčil,ale teď jsme se dozvěděli,že dluží prachy kde se dá,tak věřím tomu,že to byl on.Musel jít na jisto,ví,že nechávám věci v chodbě. :confounded: Je mi z toho zle,ještě jsem mu říkala,že potřebuju v pátek koupit plínky a dneska Sunar,aby mi to co nejdříve vrátil,neřekla jsem mu,že mám peněz dost. Prostě někteří lidi jsou kur.y a jdou přes mrtvoly :frowning2: .

Na sraz chci jít,ale nevím jestli budu mít náladu,jsem z toho šíleně rozhozená,kdyby mě okradli v obchodě nebo kdekoli jinde,tak mě to asi nebude žrát jako teď. :frowning2:

Tak se mějte moc krásně a ať jsou dětičky i maminky zdravé! Papa :slight_smile:
8. zář 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem asi prokletá! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď jsem byla v pekárně koupila si zdravý chlebík a šla jsem ještě do hrušky kopit Filípkovi ovoce: položím chleba vedle košíků a jdu pro banán a 4jabka,zaplatím a jdu pro chlečba a chleba v prde.i :angry: . To už je vážně mazec! :confounded:
8. zář 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lee, taky upřímnou soustrast,

teda beru, to bych nečekala, pisni do ip jak se ten chudák jmenuje, podle chování to bude známá firma z Bystřice... :angry:
doufám, že se ti bude už dneska dařit, to se fakt někdy sejde a je průser za průserem, ale ten chleba - to bych nečekala, my už jsme kolikrát zapoměli i celý nákup v obchodě a když jsme se vrátili vždycky tam byl... teda vždycky to zapomene manža, mu se taky docela daří
před 3 týdny ztratil někde na zahradě zlatý řetízek z ruky, pomáhal bráchovi na stavbě při maltě a pak už ho neměl, no asi za týden mu ho našla mamka, minulý týden ztratil mobil, když šel do práce, tak jsem zablokovala sim a ještě ten den v noci mi volala jedna paní, jestli manžel neztratil mobil, že ho našel její přítel, když šel z práce, někdo mu ho čornul, ale když viděl, že je to stará šunka a sim zablokovaná tak ho vyhodil, akorát přišel o obal na mobil :fearful:

beru a nikomu už nepučuj, lidi jsou svi.. a nejde jim věřit :frowning2: :wink:

holky já vám tak závidím ten srazík :cry:
8. zář 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda Beru :angry: :angry: :angry: Tak to je pěkný debil to není možné fakt :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

a zítra přijď, já vím, je to mazec, ale s dětma se odreaguješ :slight_smile:

Dadu, a ve čtvrtek bys šla? Jak jsou na tom děti?

Jinak zítra teda jdu jen já a Lee? :frowning2:
8. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli,
já budu vědět zítra výsledky toho stěru a pokud to bude OK, tak dojedu taky. Kdyby to bylo infekční, tak ne, ať vás nenakazím, ju.

Psala jsem i Verči.C, na 90% dojde taky ...

A Verunka určo taky, ne?

Lee,
upřímnou soustrast.

Beru,
to je fakt pech, a toho souseda bych přizabila, normálně ať tam tvůj chlopek dojde a je to!! A na srazík přijď, fakt.
8. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já vím, chápu to

:wink: super že i Verunky příjdou
8. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli,
dík, smolí mě to.

Kája má hodně plačtivou a nespokojenou náladu, ale včera jí vylezl třetí zoubek (dvojka nehoře) a druhá dvojka je úplně bílá pod kůží, tak snad bude taky brzy venku a budeme mít doma upírečku :slight_smile:
8. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj oli, tak ve čtvrtek nevím, protože bych musela brát i Tomáška, manža pomáhá bráchovi na stavbě, moje mamka je na zájezdu a tchánovcům říkat moc nechci, ale mám na tebe tel. takže pokud to bude možné tak ti pisnu a můžeme někam vyrazit.... :wink:

Neli spala tuto noc klidně, dala jsem jí na noc kaši a borok se mi z toho v noci poblila. takže sunarky škrtám stejně jako u Tomáška, teď přes den je dost veselá a Tomi jde zítra do školky, rýmu už nemá :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,

tak já zítra bohužel nedorazím :frowning2: . Musím do Kopřivnice vyřídit si novou občanku,jelikož tady stále nemám trvalé bydliště.Je to cestování na celý den! Tam jedu vlakem a zpátky mě asi hodí ségra,ale až večer. Tak si to užijte a na příští,sned konečně dorazím.

A ten debil,nebyl od včerejška nebyl doma,dneska jsme mu vypáčili zámek a dali nový,uvidíme co bude dělat. Jinak on je tady přistěhovaný prý někde z Karvinné,bydlí tu asi rok.Příjmení nevím,nedal si ho ani na zvonek,nějak jsme ho nepotřebovali znát.Já ho potkat,tak to asi nerozchodí,chlap má svolení od majitele bytu a celého baráku dát mu přes držku,ale chlap by ho asi zabil a nechce mít nějaké potahovačky.Uvidíme,jestli se tady ještě vrátí!Ale má v bytě ještě nějaké věci,tak asi jo.
8. zář 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš Beru, to je děsné, tohle je fakt extrém :confounded: No přeju ať ho nepotkáte, nebo teda on vás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a už vás nikdo takhle neo'''e :angry:

Holky,a co Luci se nám neozvala a Dáša?
8. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já na srazík, jak psala Peťka, dorazím, pokud se nic nepřihodí, ale zatím to vypadá, že nic. :slight_smile: Teda bude nás tam poskrovnu... :slight_smile: Ale můžeme pak udělat další sraz. :slight_smile:

Dadu, Lee...upřímnou soustrast. :(

Beru, lidi jsou fakt svině. :( Škoda, že nemůžeš dorazit, možná by ses odreagovala...

Peti, teda Karolínka je pořádný kus ženský. :slight_smile: Barča měla v 10 měsících 9,2 kg a to mi lidi říkají, že je buclík. :angry: pche. :slight_smile: Ale Kája je fakt hodně dlouhá.

Taky jsem se holky snažila pro Vás hlasovat, ale psalo mi to to samé a to jsem tam nikdy nebyla. :(
8. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já určo dorazím akorat musím přijet autobusem takže nevím jestli tam dojdu přesně ve tři :unamused:
8. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verunko a kam pojedeš tím busem?
8. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,fakt mě to mrzí,na srazík jsem se těšila :frowning2: .

Dadu a Lee, upřímnou soustrast! Nějak nestíhám dočítat :unamused:
8. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pojedu busem na terasu ke Kosmosu a pak pujdu pesky. Tak doufam ze tam trefim.
9. zář 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verunko napis v kolik tam budes pockam te tam jo
9. zář 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli budu tam 14:16
9. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak stěry jsou OK, uf !!! Žádný streptokok nebo něco nakažlivého, tak mezi vás můžu :slight_smile:

Veru,
škoda, já beru Pala a jeho kolegu na hraní, tak tě nemůžu vzít, jinak bych tě ráda přibrala.
9. zář 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti to nevadí. Já tim busem dojedu a zpet pro me přijede Michal
9. zář 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek