• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
Verunko budu tam cekat
Peti super,ze je to ok!
Lucce sem pisla,tak snad taky dorazi
9. zář 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak si to užijte i za mě, něco nafoťte ať z toho máme něco i my co tam nedorazíme, fajně poplotkujte a prostě užijte si to na 100% i s miláčky :grinning: :cry:
9. zář 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu :frowning2:
9. zář 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu,
my si to jen dnes zkusíme a pak uděláme ještě jeden pořádný srazík, neboj !!!

Po obědě jsem Káju 40min. uspávala, ale ouha, chněla jen 15min, tak nevím, nevím, jaká bude odpo :confused: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý večer,

tak já nahraju fotečky do alba, a dám odkaz :wink:

Srazík super, ač teda já vím o vás jen útržkové info :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík,

já jsem fota hodila sem na koňa a přidat ty své můžete kdokoli :wink: Přihlašovací jméno i heslo je trinec :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=455709&vReferer=

Musíme to brzy zopakovat !!!
9. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://picasaweb.google.cz/kleni1984/SrazBeranek992009?authkey=Gv1sRgCIK8q5_NpezVqQE#

tak tady mé momentky

Peti, určo zopakovat, páč o vás nic nevím všeho všudy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:frowning2: :cry: :cry: :cry: tak a teď je mi to líto dvojnásob...

fotečky supr, mimča i mamky supr, prostě všechno supr, už se těším až vás taky poznám :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu, kdyby bylo příští týden hezky a mohly byste, tak můžem ne?
9. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, já jsem pro :wink:

Oli,
fájné fotky :slight_smile:
9. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oli tak super fotky, páni a teď jsem si všimla, že i super datum byl dneska

pokud bude ještě hezky tak určitě....

holky, to mi hlava nebere, Tomášek byl ok už od pondělí - žádná rýma, dneska byl ve školce, taky ok, no a dneska odpo mu vyskočila teplota na půl hodiny na 38.8 a bez jakéhokoli zásahu za půl hoďky 36.6
měřeno několika teploměry :sweat_smile: a doteď nic, fakt nechápu :confused:
9. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli,Petis-super fotečky!Mě jen mrzí,že jsem vůůůbec nepokecala,protože Lukášek chvilku neposedí a mám strach nechat ho lítat tak,jako Hanička,ta už chodí úplně luxusně.Luky sebou sem tam plácne,takže ještě potřebuje dohled.No holt budu muset přště vzt přítele,ten ho bude hlídat a já budu kecat :grinning:
10. zář 2009 v 08:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky fotečky jsou super, včera bylo fajně, takže doufám, že se zase brzy domluvíme. :wink:

Luci z toho si nic nedělej, příště zase třeba bude jiné dítko akční.
Já jsem měla výhodu, ten náš prcek zatím poslouchá :grinning: , ale zase Vaše dětičky povyrostou a budou si hrát a Vy budete kecat a já budu pobíhat za dítkem, takže si člověk nevybere.
10. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bylo strašně fajně. Mužeme brzy zopaknout a snad budou moct dorazit i ostatní.

My přístí středu jdeme na očkování tak se určitě nezučastníme kdyby se zase konal srazík, protože máme strach z reakce po injekci.
10. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!

Vidím,že se vám srazík povedl i počasí bylo krásné :sunglasses:. Mrzí mě,že jsem se nemohla zúčastnit. :frowning2:
Včera byl dopaden a zatčen ten parchant,který mě obral,dozvěděli jsme se,že toho měl na svědomí víc a,že byl celostátně hledaný.Sice prachy už asi neuvidím,ale doufám,že ho zavřou na dlouho až zčerná! :angry:
Teď mám kvůli zmetkovi spoustu vyřizování,ale doufám,že to vyřídím cvo nejdřív.

Tak se zatím mějte MOC krásně a ať vás dětičky poslouchají! :slight_smile: Papa
11. zář 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beru to je mazec, hlavně aby ho tam podrželi dlouho,
taky doufám, že se ti už bude dařit lépe

jak se se... , začala mě bolet 8, už 10 let mi roste, vždycky jen kapičku a pak zase nic, vždycky bolí svi.., jednu problémovou jsem si dala vytrhnout a druhá měla jít za ní, jenže mi do toho přišlo těhu a teď kojo, tak zase nic :frowning2: , doufám, že nebude trápit dlouho, protože ani nic nemůžu si vzít, panadol mi nezabírá
11. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, počasí na prd co :unamused:

tak jsem dneska vařila Nelince brambor, mrkev a telecí maso, chutnalo jí to, dokonce už otevírala pusu na lžičku, né nějak ukázkově, ale pokrok to je :wink:

jinak doufám, že se počasí umoudří a spácháme ještě nějaký ten srazík, slyšela jsem, že konec září má být suchý a teplý, tak by to šlo... :wink:
13. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! :slight_smile:
Zdravím vás po delší době, měli jsme poruchu na netu :unamused: , ale snad už to teď pojede ok. Už jsem vás i dočetla :slight_smile:
Mrzí mě, že jsem se také nemohla zúčastnit srazíku :frowning2: , fotečky super, vypadá to z nich, že jste si to hezky s dětičkama užili :sunglasses: . Moc hezké sympatické maminky i dětičky :wink:
Doufám, že mi to příště vyjde, a potkám se s váma :slight_smile:
My se máme fajn, u nás nic nového, týdny mi letí, za dva týdny jdu na velký utvz, tak jsme zvědaví co že to čekáme :slight_smile:
14. zář 2009 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
daši ahoj, už jsem slyšela, že se bříško kulatí, tak to je fajn, hlavně hodně zdravíčka pro oba, a co Kubík ve školce, myslím, že taky už měl jít ne? :confused:

holky, tak tento týden to nevidím dobře, za prvé počasí zatím naprd a za druhé něco mi je a nevím co..... :sweat_smile: nic mě nebolí, nic mi není jen mám hodinku 38,8 a za hodinku 36,3 a za pár hodinek zas přes 38 a pak třeba 37
zítra jdu k dr. ať mě povyšetřuje - to přece není normální :frowning2: sice moje kojo a její ordinační hodinky moc nejdou k sobě, ale snad mě vezme.. :confused:
14. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, no vidím, že návštěvnost veliká... :grinning:
u nás nic moc, protože už vím co mi je...začínající angína takže jsem fakt celá štěstím nakřivo, a to ještě musím jít s Tomáškem k jeho dr., protože jsem se s mojí dr. bavila a z konverzace vyšlo, že by Tomík mohl být bacilonosič, že jemu to přešlo za jeden den a já se od něj nakazila, sice myslím, že ne, protože tu angínu měli ve školce děti než on tam přišel a já se asi nakazila někde tam, no nevím,.... hlavně aby to ze mě brzy vypadlo
15. zář 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám,že Dadu tu vede celkem obstojný monolog :grinning: No tak přeji,ať se co nejdříve uzdravíš.
My jsme ok,Lukyho jsem před chvilkou okoupala a právě chrupká.Dneska jsem sama,Roman jel na veletrh do Brna.Dadu,a co Nelinka?Už baští příkrmy pravidelně?A chutná?
16. zář 2009 v 10:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Luci, aspoň někdo, :wink: jsem ráda, že tu jsi....

Jo Neli baští v poledne zeleninu a maso, to jí celkem chutná, ale pořád nějak divně otvírá papulku na tu lžičku, ode dneška budem dávat i kaši na noc, protože se mi budí co 2-3 hoďky a to je na mašli, vůbec se nevyspím a s angínou a 2 dětmi je to záhul... :sweat_smile: , no a máme začít i s banánem a jablíčkem, tak uvidíme, ještě bych byla šťastná, kdyby se mi do ní podařilo nasoukat kapku čaje, máme problém s láhví, hrozně ji odmítá :rolling_eyes:
16. zář 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my měli taky děsný problém s lahví...Luky měl jen moje mlíko,a když jsem někam musela a neodstříkala,tak dostal UM,ale to nebyl schopný vypít z té láhve.A když už do sebe kapku dostal,tak to vyblinkal.Prostě mu to vůbec nechutnalo.Ale ani později z lahve pít neuměl.Čaje,šťávy-jedině po lžičce.Až později se naučil z lahviček,co v nich je Cappy pitíčko pro děti.máme i Avent a Fisher Price,ale fakť z toho ten oslík vůbec neuměl.Teď už jakž takž,ale Cappy to vyhrálo :grinning: No a z těch lahví teda nepil vůbec :sweat_smile:
Napiš pak,jak Nelinka baštila kašičku na večer :wink: přejeme dobrou chuť!
16. zář 2009 v 18:17  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kaše byla zase tragédie, nevím, jestli neměla hlad nebo co, protože snědla jen 50ml a pak jsem musela ještě dokojit, takže nevím, zase dneska asi dlouho spát nebude, dala jsem jí do postýlky a už asi spí, ale jak dlouho- to ví snad tam někdo nahoře :confused: :sweat_smile: , nechci jí to dávat z láhve, tak lžičkujeme, to je síla přetlačit ten její jazyk :rolling_eyes:
16. zář 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.

Tak jsem tu zase po delší odmlce.

Na očkování jsme zašli dříve než dneska a byli jsme už v pátek. Doktorka nas vzala dodatečně, protože už to očkování dost hořelo. Bobeček to zvladnul dobře. Zaplakal až jak mudr vytahla tu jehlu. Pak ho po celý den akorat bolela ta nožička a byl takový unavenější. Takže dobrý. S příští hexou mame i první synflorix.

dadu ... s těma tekutinama máme taky dost problém. Ale u nás to není v odmítání lahvičky, ale spíš že mu to prostě nechutná. A to jsem skoušela i ruzne druhy čajiku i čistou vodu. Jedine co jakž takž vypije je ten hovovej čajik od Hami hrozno s fenyklem, ale to je docela drahá sranda.

Jinak do práce nenastupuji. Nevyšla mi bohužel pujčka na koupi auta pro me, abych se měla jak dopravovat a nemusela se s Davidkem trmacet autobusem. Což je v zimě nemyslitelné.
16. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
víc písnu zítra, teď už jsem grogy :frowning2:, ale jen jsem chtěla poradit ohledně lahvičky.
Malá taky zpočátku nechtěla láhev, když jsem kojila a třeba jsem jí dávala odstříkané mlíčko. Ale načetla jsem si o lahvičkách dost na netu a koupila pak TOMMEE TIPPEE. Všude píšou, že je savička jako prso, není problém s kojením, že se dítě nenaučí jen na flašku.
Malá nám z ní pila a pije dodnes. Kamarádka, co má Anetku, tak vyzkoušela asi 6 značek, než přešla na Tommee a už u ní zůstala. Takže Dadu, pokud budeš mít cestu do Třince, měli je i U Kamči, tak uvidíš :wink: A brzy se uzdrav !!!
16. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peti a jaká je cena dík
16. zář 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu,
cena je, myslím, nějak kolem 150,- Kč - 200,- Kč, podle toho, jako velkou lahvičku chceš.
Vypadají takhle :
http://www.forbaby.cz/zbozi/696749/20477/20413/1/kojenecka-lahev-c2n-1ks-260ml-0+m.html
17. zář 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peti dík
17. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak postřeh ze včera, jak jsem psala tak Neli spapala 50 kaše Hami, no a v noci ji zase vyzvracela, ach jo :frowning2: dneska ještě zkusim nutrilon kaši, ale.... uvidíme

kdyby někdo chtěl načnuté kaše 4+ (rýžová meruňková, rýžová banánová) a jednu nenačnutou rýže a kukuřice, tak daruju, jinak budu vyhazovat, jednou jsem udělala a naše princezna z toho blije, kdysi Tomík baštil skoro každý večer, tak nevím co jí vadí, to je škody, není to zrovna levné...
17. zář 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek