• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
rennik - neboj, určitě se s ním domluvíš, jak píšeš, asi neměl svůj den, to se stává každému, já ho znám taky vždycky vysmátého, já totiž k němu chodím taky vždycky vysmátá jak sluníčko, tak to asi pak funguje i opačně. každopádně to všechno zvládneš na 1 :sunglasses: jako my všechny ostatní

blugirl - známá taky rodila už na plastice a nevím, že by si stěžovala :wink: takže neboj určitě to musím mít zařízené standartně, tak jak má být
- s oblečením to bylo fakt v pohodě, já si dokonce chodila i pro větší věcičky, některé dupajdy tam byli maličké a Vašíkovi bych je nenarvala :grinning: :grinning:

no primář se u porodu na mě příšel jen kouknout asi 3x, vždycky mi jen řekl, že mě nenechají dlouho trápit a pokud to nepůjde tak jdu na císaře, pak mi posledně dal na to 15 minut a my fakt nakonec porodili přirozeně, takže to nebylo třeba, ikdyž jednu dobu jsem si toho císaře hrozně přála...
25. zář 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
denis ty mě strašíš to je to fakt tak hrozné??????? já už se porodu fakt bojím a to čím dál víc, neumím si tu bolest představit, co od toho čekat nebo k čemu to přirovnat prostě se bojím :confounded:
25. zář 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej rennik, tak to mě mrzí, že tě straším, to jsem nechtěla :sweat_smile: . Ne nemáš se čeho bát, já třeba musím říct, že pro mě ten porod nebyl tak hrozný, já měla bolesti - poslíčky - už týden před porodem a pak 2 dny před porodem, byly pravidelné co 5 minut, někdy i co 3 minuty, takže jednou jsem na Sosně byla zbytečně, kontrakce byly nizké a já neotevřená, až teda v den D jsem už to doma nedávala, tak jsme jeli a bylo to ono. Mě konkrétně epidurály nezabraly, měla jsem 2, bolelo mě v křížích a na ty prý ten epidurál moc nezabírá. No a samotný porod, tak to se teda dalo vydržet až na ten začátek, než si na to zvykneme, na ty pravé kontrakce. Ale neboj, však ty to zvládneš úplně v pohodě a musím říct, že se fakt nemusíš bát, nevíš do čeho jdeš a to je nejlepší. Každá jsme jiná, každá má porod jiný, ikdyž já už o porodech slyšela od kamarádek a známých kde co.....ale prostě každá si musíme projít tím svým a uvidíš, jak ono se říká, že na to brzy zapomeneš, tak je to fakt pravda, v den porodu sjem si říkala, nikdy více a za 2 dny jsem prohlásila svoje oblíbené "že chci 3 děti" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže se fakt neboj.....napsala jsem to tady teď asi 5 x :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak po šesté neboj :wink:
25. zář 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéoéééé Hani mi zmáčkla cosi a můj elaborát na téme Nebát se porodu je v prdeli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak ve zkratce, Reni nebooooooooooooooooooooooooj, zvládneš to levou zadní, každý to máme jiné, já teda bych se příště obešla bez oxytocinu, ten dělá kontrakce docela maras, ale zase za půl hodky krutých bolestí byla Hani venku :wink:

A jak píše Denča, epi mi nějak zvlášt nepomohlo, akorát šití nebolelo :grinning: :grinning: :grinning: akorát jak to utahovala, tak divný pocit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. zář 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky za podporu, možná je to fakt tím že jsem sestra a že do toho prostě vidím. No ale dobrá dám na vaše rady a už se nebojíííííííím :slight_smile: teda aspoň myslím :grinning: já bych chtěla rodit určitě bez epidurálu a bez oxytocinu ale kdoví jak tok to budu zvládat, možná vyměknu a budu je prosit na kolenou aby mi ho dali :pensive:

Každopádně už aby to bylo abych měla toho prďolku u sebe už se ho fakt nemůžu dočkat, a to zatím přebíjí to že se bojím. :slight_smile:
25. zář 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,
no tak ohledně těch dr. Vojkovský mi zachránil Tomáška, takže mu děkuju, přede mou zprdnul a to dost nevybíravým způsobem dr. Schwarce, že co se mnou dělá, když ozvy přestávájí, co zkouší, že už jsem měla být dávno na sále a uspaná, nebýt jeho, že ho sestry zavolaly, tak snad švarc něco zkouší ještě teď :confounded: dr. Polach, tak ten zachránil přímo mě, maminu trápili 3 dny, byla jsem otočená na štorc, tak nějaký dr. mě otáčel přímo v mamině, prý šílená bolest a stejně to nepomohlo, no a pak přišel polach a nakázal mamině něco píchnout a byla jsem na světě, kamarádka, která rodila v 16. taky říkala, že chodila k polachovi a většího džentlmana v životě prý nepotkala a u porodu byl prý super.
nynější primář byla na mě hodný a docela milý takže si na něj taky nemůžu stěžovat,

ale je fakt, že každému nesedne někdo jiný, třeba známá měla u prvního porodu ciencialu a když ho pak viděla, že má službu u druhého porodu tak si tam chtěla dát špunt, že počká na střídání směn, prý hrůza :grinning:

no mě včera porodila sestřenka klučinu 5.49 kg a 50 cm, vyvolávačka a pro nenadálé komplikace císař s celkovou narkózou, chudáček bude teď na sebe muset dávat pozor

každopádně, poprvé jsem se porodu nebála, nevěděla jsem do čeho jdu a pořád jsem se smála i na porodním, sestry ze mě byly v šoku, pak jsem říkala, že rodit budu min. až za dva roky, no ale nechtěli jsme jedináčka, tak jsme (oba) strach překonali a dali se na druhé mimi, čími víc se porod blížil - tím víc jsem měla strach, ale ne z bolesti, ale aby se zas něco neposralo, nakonec když bylo řečeno, že to stejně musí být druhý císař, jsem si hodně oddechla, věděla jsem do čeho jdu, byla jsem ráda, že u toho budu ve vědomí s epi, jediné čeho jsem se bála byl vpich epi, ale nakonec se to dalo, no a největší strach jsem měla aby byla Neli zdravá, poprvé jsem si to tak nepřipustila, pak už jsem věděla, že to není samozřejmě, že je mimi zdravé, tak to byl největší strach, ale ten by měla mít každá mamina, to je takový ten zdravý strach,
fuj, až mě prsty bolí :astonished: :grinning:
26. zář 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jé, vy jste se rozkecaly a to je dobře :slight_smile:

Bluegirl,
fajn, že jsi zmákla albíčko, moc hezké bříško :slight_smile: A ke komu chodíš na gyndu? Já chodím do Těšína k Lipkovi a jsem moc spokojená. Jak píšou holky, v Třinci porodíš i na plastice v pohodě, kamarádka tam rodila a vše bylo OK. Do Karviné by se mi osobně taky moc nechtělo, byla jsem tam 1x na velkém UTZ a jak píšeš o tmavších občankách, tak jsem jich tam potkala požehnaně. A Třinec je fakt modernější a příjemnější.

Reni,
porod zmákneš, neboj !!! Jak píšou holky, všechny jsme to zvládly a ty taky. Já si nemůžu u porodu na nic stěžovat, mi epi pomohl, na 1,5 hodiny jsem se mohla prospat a nabrat sílu. Oxytocin jsem naštěstí neměla, nebylo třeba, kontra jsem měla hodně silné a na sále byla Kája venku za 10min. Když jsem si myslela, že už nemůžu a nezvládnu to, tak mi PA řekla, že ještě 3x můžu a měla pravdu :sweat_smile:

Dadu,
to je mi líto, že flaštička nezabrala. Ale snad ji jednou užiješ...
Jak tu píšete o těch doktorech, tak já neznám ani jednoho z nich, asi je to i tím, že chodím na gyndu do Těšína a vlastně až z toho papíru, kde je otisk nožičky, jsem si přečetla, že jsem měla u porodu Fišaru, jinak bych ani nevěděla. Hlavně že jsou Tomík i Nela zdravoučcí !!! A vše dobře dopadlo.

Oli,
tak Hani už je lepší? To je moc dobře :slight_smile:

Já jsem chytla rýmu jak svi*na, tak doufám, že ji nechytne ode mě Kája !!
26. zář 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blue,
já jsem taky chtěla porodit dřív, ale začla jsem přesně v den termínu. Ještě 19.12. jsem byla na kontrole, byla jsem zavřená, čípek nezkrácený, dr. mi udělal Hamiltona a o půlnoci jsme jeli. Tak neboj, mimi si samo řekne, kdy vykoukne, ještě je mu u tebe dobře :slight_smile: Ještě má měsíc čas :wink:

Lee,
tak obě porodky rekonstruují ... a teď babo raď, kam jet rodit.
Tak Třinec bys měla blízko, ale zase v Ově bys rodila mezi "svýma" ...
Hlavně že je už nachlazení pryč !!!
26. zář 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo,dadu,takový román :grinning:
Mě rodil-teda spíš provedl císař-Schreier a Cieslarová+ samozřejmně dvě asistentky.Já se ale bála děsně.Měla jsem šíleně vysoký tlak,kvůli tomu jsem právě musela na císaře...Dali mi sice vyvolávačku,ale když první nezabere,tak se pak dá třeba i druhá...no já měla jen jednu,ta mi začla zabírat až později,už jsme to začínala pomaličku cítit,no ale dr že jdem teda na císaře :unamused:Bylo tam tenkrát strašně hodně rodiček. tak jsme šli,já bych si to teda radši chtěla porodit normálně...snad příště,to by mě zajímalo,jaká je pravděpodobnost,že když jsem u prvního těhu měla ke konci vysoký tlak,že ho budu mít i při druhém a budu muset zase na císaře...já mám totiž z něho děsný strach.Si pamatuju,jak mi dali cévku a šla jsem se ještě osprchovat,a úplně živě se mi vybavuje,že se mi pořád chtělo čůrat :grinning: ,tak jsem si říkala,že už další dítě v životě nechci,a strašně jsem se bála,co když se mi něco stane,co bude s malým,kdo se o něj postará...Otce v rodném listě nemá,je to debil,a moje segra má problémy se postarat o toho svého sviště,mamku už nemám a mému příteli by ho asi nedali,když jsme spolu ještě ani nebydleli...no já přemýšlela nad takovýma capinama :grinning: ale věřím tomu,že kdyby tam byl přítel semnou,tak se tak neklepu,nestresuju a ani ten tlak by snad nebyl ani tak vysoký.Tak snad příště :wink:
26. zář 2009 v 11:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a k té Karviné...segra tam rodila a říkala,že už nikdy více!Ani epi tam nechtějí dávat,na pokoji byla se spoluobčankou tmavší pleti a říkala,že teda děs!Hlavně,jak jí tam přišla návštěva,jich je hodně a jak se to tam všechno nahrnulo do pokoje...A na to wc a do sprch se jí taky nijak moc nechtělo,když tam chodily všechny :slight_smile:
26. zář 2009 v 11:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pet,jak si to Karolínka hezky vykračuje s tím chodítkem :grinning:
26. zář 2009 v 11:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky teda pořádně jsme to tady rozjely co???

dadu: ohledně těch doktorů já jsem je sice nezažila ale jen říkám zkušenosti ostatních maminek, kamarádek a taky rodinných přišlušníků :grinning: Ale je to fakt o těch zkušenostech. Každopádně vím že na Schwarce si stěžuje skoro každý, že všechno zasere, ikdyž vidí že porod nepokračuje tak místo toho aby udělal císaře nebo něco tak furt jen čeká jestli se to náhodou ještě neporodí no a pak už je většinou pozdě a musí se dělat buď klešťový porodnebo akutní císař a ten má většinou komplikace. No Cieslarová a Schreier jsou známá dvojka, slouží vždycky spolu :angry: takže doufám že je tam nepotkám. Uvidím. A určitě vám pak podrobně popíšu jak to probíhalo u nás :grinning:
26. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni,
nestresuj se dopředu, fakt ne.
Musíš si říkat, že porod bude OK, půjde to, uvidíš. Mimi musí ven :wink:
A pak nám to pěkně popíšeš a my můžem zavzpomínat na ty naše porody...

Luci,
s chodítkem už se rozjela, nejdřív to byly takové nesmělé krůčky a teď už si vykračuje :grinning: I kolem nábytku už chodí jen za jednu ruku:wink:, tak jsem zvědavá, kdy začne chodit sama, ale snad ještě chvilku nee, přece jen je jí na kolínkách zatím dobře.
26. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, co už nekojíte, jaké mlíko kupujete, já kdysi Tomíkovi dávala Nutrilon, ale těch značek dost přibylo, tak se chci zeptat jak to je a jestli nevíte jaké je to chuťově, já vím, že se liší sunar a nutrilon, ale ostatní neznám

dík

reni, péťa má pravdu, bude jak bude a doufej - věř, že bude co nejlíp, nestresuj se dopředu, nebo si něco přivoláš, nechej tomu volný průběh, když i já (posera) jsem si troufla otěhotnět podruhé, tak ty to zmákneš :wink:
26. zář 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Dadu,
já dávám Káji BEBU. Nutrilon mi malá prskala, Beba jí sedla, tak jsme u ní zůstali.
Už ti taky ubývá mlíčka a kojo končí?
27. zář 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak z toho co tu pisete si mam asi davat pozor, kdyz by me mel rodit Swarcz ze? a dobry je Vojkovsky, Fisara a jeste nekdo? chtela bych si tak trosku udelat prehled :slight_smile: jinak ja se zatim porodu vubec nebojim, spise naopak uz se nemuzu dockat az to zacne a uz se budu moct normalne hybat. Hodne mem trapi kycle a vubec to prisko je obrovske :unamused:
27. zář 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnou neděli všem

Blue, s těmi lékaři to tak proboha neber :grinning: :grinning: :grinning: Každá máme určitý svůj pocit a zážitek s tím či oným, ale to neznamená, že jsou špatní :grinning: :grinning: Já nemám ráda vojkovského, páč když sem bohužel o miminko kdysi přišla, tak neměl zrovna přívětivé slovo a komentáře typu takových mladých slečen je tu kupa apod hrůzy mu na sympatiích u mě nepřidaly a pak u porodu, že sem neschopná a nechápu jak tlačita různé blabla, ale na druhou stranu, kdyby mi netlačil na břicho spolu s cieslarovou,tak nevím ... ... A vidíš, třeba u Dadu zase udělal hodně... :dizzy_face:

A zase já na schwarce nemůžu říčt jediné špatně slovo, ten byl na mě jak med...i cieslarová takže těžko říct, kdo ti sedne a dle nálady taky víš jak...dr jsou taky jen lidi :sweat_smile: :sweat_smile:

holky, stejně jestli to ti dr pročtou jednou tak už nás neodrodí nikdo :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a porod je i hodně o tobě jak ho bereš sem akorát chtěla dodat, hlavně se těš, ta bolest je velká, ale pak je to už všechno super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jo a s tím mlíčkem, je jich spoustu, my první zkusili Hami snad, páč sme dostali vzorek zdarma, a pak sunar a nutrilon, ty dva asi miluje nejvíc, páč jsou s příchutěma banán a vanilka, ale to až od 10.měsíce myslím...jinak jsou různé i Hipp tu Bebu si taky hodně maminek chválí :wink:
27. zář 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky pžeju všem krásnou slunečnou neděli :grinning:

Tak jsem se rozhodla dát na vaše rady a ode dneška se na porod dívám jinak, ne na tu bolest co mě čeká, ani na doktory, kteří mi můžou být fakt ukradení ale jako na den kdy budu mít konečně u sebe naše vytoužené miminko, na to jak ho budu držet v náručí atd.... Takže vlastně to bude ten nejkrásnější den v životě. Tak a hotovo :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
reni, však jo- věř nám "zkušeným matkám"

holky, dneska jsem se byla mrknout za sestřenkou, malý je krásný, takový drobeček už ani nevím, že Nelinka byla taková a to to není tak dávno :sweat_smile:
no ale říkala jsem, že A TEĎ TO NEČTĚTE TY CO SE CHYSTÁTE TEPRVE RODIT!!!! jsem ráda, že už to mám zasebou a že už tam nepáchnu- doufám, sestřenka druhý den po císaři, celková anes. točí se jí v hlavě, zvrací, má tlak 170/90, v uších jí hučí, nemůže vstát, no a přišla za ní sestra z novorozenců a jako, že jí přinese malého, no ona, že na chvíli jo, že zkusí nakojit, a ona jako, že na celý den, sestřenka řekla, že se na to necítí no a sestra byla na ni odměřená, že i matky po císaři si své děti zaopatřují, tak jsem se do toho vložila, řekla jsem jí, že jako já vím jaké to je, že mám po dvou a ne tak dávno a že přece tam jsou od toho aby se o malého postaraly, když mamka nemůže, že se nejprve musí dát dokupy - aby se pak plnohodnotně mohla o něj starat....
pak jsem se na něj šla podívat, protože sestra uraženě odešla, tak mi ho ukázaly a byly takové, jako bacha jde, tak jsem sestřence řekla, že ať se nedá, přijde jiná šichta a ta bude lepší....
to je fakt sestřička od sestřičky se liší, nejvíc zlaté sestry jsou na dětském centru pooperační péče a na kojencích... :grinning: viĎ reni

tak to jen tak mimochodem, dneska jsem si zahrála na megeru, ale bylo třeba...

tak těhulky nebojte, nejsou všechny takové - jeslti jste to četly, a dá se to přežít, jen se nenechat..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
óooooooo Dadu taková pochvala se asi budu červenat :grinning: ne sranda, jsem fakt ráda že jsme tak působily a nechaly snad ve více maminkách dorbý dojem. Já furt říkám že kdo chce dělat sestřičku musí jím být se vším všudy,hlavně musí mít rád lidi a dát jim to najevo. :slight_smile:
28. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak já jsem měla u porodu dr. Orlíka. Byl v pohodě, až na to šití. Mohl to zašít lépe a ne to tak odbít že mi to popraskalo.

My jsme včera měli pul ročku :slight_smile: Příští týden jdeme na pulroční kontrolu tak jsem zvědava jak na tom budeme s vahou a výškou

dadu ... jak je na tom Nelinka se zoubkama? Davčovi už jdou vidět dva hrbolky takže zoubky budou co nevidět.
28. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Veru blahopřeju k půlročninám a k zoubkům

my budem "oslavovat" v pátek a zoubky zatím v nedohlednu, neslintá, nemá to napuchlé, jen je protivná, ale to asi bude náladovostí jako u každé ženské, :grinning: ale je fakt, že ona byla hodné miminko a teď se to moc změnilo :sweat_smile: :frowning2:
29. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Veru dr. Orlík je odkud???? Vůbec jsem o něm neslyšela :fearful: jinak taky blahopřeju Davídkovi k půl ročku a přeju klidné prořezávání zoubků :grinning:

Dadu k Nelince mi to fakt nesedí bylazlaté miminko, jsme o ní skoro nevěděli jak moc byla hodná,hezky spinkala, papala, pila prostě šikovné miminko :slight_smile:
29. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsem po dlouhé době tu na chviličku :slight_smile:
dobrý u porodu je i Schreier, ale ono je to celkem jedno, doktor se u porodu nevyskytuje :grinning: ...jen se chodí dívat. no a když to nejde, tak ti pomůže každý a je úplně jedno, co u toho říká, ne? :wink:

my jsme byli včera na Slovensku na výletě, můžete mrknout na fotky...Dadu, je možné, že jste byli včera v podvečer na procházce celá rodina? Jestli jsem si tě s někým nespletla, tak jsme jeli kolem vás :wink:
29. zář 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pebi jo byli, jak to žes netrubla :angry: :grinning: a fotky jsou krásné, my byli na prochajdě a že vyfotíme rodinku v podzimním hávu a prd, ve foťáku došla baterka :-
|
dr. Orlík rodil i teď sestřenku, ona sice říkala Orel, ale jestli malý nebo velký je jedno :grinning: :grinning: :grinning:
není na tom dobře, furt má teploty přes 38, dali jí antibiotika na CNP (reni co to je?), no a asi jí budou dávat i krev a malého nosí jen na kojení a na chviličku na pomazlení, dr. Zielina tam prý se setrama udělal tóčo :sweat_smile:

jo a reni prosim tě, jak je to po císaři, sestřenka i všechny maminy co znám, co měly císaře měly i drény v ráně, já nic, je na to nějaké pravidlo?? nebo něco ? jako ne že by mi to vadilo, ale jen mě to zajímá :pensive:
29. zář 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu ta zkratka má možná víc významů, to je těžké takhle posoudit když nevím jaké má diagnózy, výsledky testů atd. CNP- je C-neuretický peptid, tzn. že by ty ATB měly být nejspíš na ledviny a močové cesty, mohli jí tam zjistit zánět a od toho má i ty teploty. Nevíš jak se ty atb jmenují??? To by mi pomohlo a řekla bych ti víc.

Ohledně té krve- asi má nebo měla větší ztrátu krve buď u porodu a nebo teď silněji krvácí, to může znamenat pokles v krevním obrazu a proto ta krev.

Ohledně drénů- to ti taky neřeknu přesně protože jsem nepracovala na gynekologii, ale většinou co si pamatuju se dávaly drény, které odvádí sekret z rány buď po větších břišních a gynekologických operacích a je dost možné že i po těžkém císaři, tzn. že žádné psané pravidlo není, záleží na průběhu a těžkosti operace. Takže asi tak. Snad jsem ti aspoň trochu pomohla :sweat_smile:
29. zář 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, úplne náhodou som našla túto diskusiu, hľadám totižto kde v okolí Č. Těšína robia 3D ultrazvuk. Najbližšie máme Třinec, ale aj Karviná by šla. Viem, že v Ostrave ho robia, ale keby bolo niečo bližšie bola by som rada. :slight_smile: Vo štvrtok idem na velký utz do Ostravy FN a práve som zistila, že to nie je 3D a ani DVD nerobia :unamused: což ma sklamalo, lebo som sa tešila...Poradíte mi? Díky :slight_smile:
29. zář 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Miradko dr.Fišara dělá 3D ultrazvuk sídlí v hotelovém domě Steel v Třinci ve 4 patře. Pokud byschtěla fotku tak stojí 90Kč a video myslím 600Kč. Nevím jak je to s cizími pacientkami jestli se platí něco navíc nebo ne do IP ti pošlu jeho mail a můžeš mu zkusit napsat, je moc hodný!!! :slight_smile:
29. zář 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojik maminky. nechtěli by jste některá z vás ode mě klokánku nepoužitou??je i v bazárku v odkazu klokánky na MK.je zelené barvy,5 poloh dítěte a má kapucku proti větru,která jde vždy oddělat a přidělat.Jsme ji vůbec nepoužívali,tak je ještě zabalená.stojí 720+poštovné=tak 840,ale v obchodě stojí s poštovným tak kolem 900.Je moc pěkná.děkuji a piště:slight_smile:
29. zář 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek