• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
AHoj holky, tak my uz taky konecne mame doma kocarek :slight_smile: je to bebe confort high trek, nemate ho nahodou nektera?? fotku dam do albicka, no jinak dneska ze me vytekl nejaky husty hlen, tak doufam ze to je ta zatka. A ze uz brzo budu rodit. I kdyz to moc nevypada, podle Dr. Pritom poslickuju docela casto. Tak uvidime.

miradka : kocarek je moc pekny a budete mit tu cervenou barvicku?
5. říj 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miradka máš pravdu taky bych nikidy chlapa nenutila ať jde za každou cenu k porodu, ten můj se rozhodl sám a chce jít. Jinak máte moc krásný kočárek. Jsem ráda, že se Ti to ve FN podle obrázků líbilo.
Bluegirl asi máš pravdu vypadá to na hlenovou zátku, ale jen tak mám trošku dříve termín tak žádné předbíhání v porodu, pěkně popořádku :grinning: :grinning: :grinning: Mě zatím moc poslíčky netrápí, jako něco se děje, ale žádná sláva. :frowning2:
5. říj 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bluegirl, díky. Farba určite nebude červená, ešte neviem akú vyberieme, ale vraj sa dá dohodnúť aj iná, napr. zelená. Keby obed deti boli holky, tak by som možno šla aj do červenej, ale pre párik by som chcela niečo neutrálne.
Tak porod sa už blíži, držím palce nech to zvládneš bez väčších problémov a bolestí :wink:
5. říj 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lee tak sup sup :slight_smile: ale myslim ze predbihani nebude, porad to neni zadna hruza, ani ti poslicci.

Miradka : zelena je fajn :slight_smile: taky jsem chtela zeleny, ale nakonec mame tmave modry

Jo holky chtela bych dat fotky do alba, a nevim jak se meni velikost obrazku pod tech 700kb, prosim poradte
5. říj 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bluegirl tak to bych taky potřebovala vědět :slight_smile: Holky, které rodily v Karvine? Kdo vas rodil? A jaké máte zkušenosti
5. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

holky, to si musíte zmenšit v nějakém prográmku, to se blbě popisuje, já to neumím vysvětlit :astonished:

To je krása, jak se bavíte o bříškách a o porodu ... už mi to připadá tak strašně dávno, co jsem měla bříško já. Teda břicho mám pořád, ale už bez miminka :sweat_smile:

Mirad,
kočárek vypadá moc dobře :slight_smile: kamarádka s dvojčátky kluky má červený kočík :wink:

Blue,
žeby už zátka? Mi odešla ve 22 hodin 19.12. a o půlnoci jsme jeli ... ale nemusí to tak být pokaždé, může to ještě pár dní trvat :wink:

Lee,
já taky poslíčky neměla, prostě to přišlo a bylo to. Jé, já už se tak těším na fotečky nových miminek a zážitky z porodu :slight_smile:

Reni,
a co vy, už máte taky kočárek doma??
5. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky holky,vy jedete, ahoj

tak kočárky máte vybrané hezky, hlavně aby posloužily co nejlépe, s poslíčky ani zátkou nikomu nepřispěju, tohle jsem nezažila. :grinning:

holky poraďte co malé obléknout na vítání občánků, Oli myslím, že máš taky dubňátko, tak jak to je s těmi půlročními miminkami, stačí jim jen punčošky na nožičkách, já mám strach aby mi neprochladla...

verrunko kde tak přibližně bydlíš, napadla mě ještě jedna varianta :wink:
6. říj 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé ahooooj, no že to už jede :dizzy_face: Sem měla strach, že propásnu, že někdo už rodí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No já teda taky MM "nenutila", on byl zvědavý už dlouho předtím a natěšený :sweat_smile: , a nemít ho tam, tak je po mě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

S tím zmenšováním obrázků - já mám program Picasa, stažený zdarma z netu, není to nic složitého :sweat_smile:

Dadu, my měli vítání občánků v červnu, takže platná ti v tomhle asi nebudu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ale kdybych měla jít teď, tak dle toho, jak bude, třeba teď sme přišly z venku, a je tam fajně teplo...takže bych jí dala sukýnku hrubší, a punčošky a nějaký svetřík nebo triko s dlouhým, a na to bundu tam se svlečete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. říj 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Mirad, kočík vypadá perfektně, hlavně ty korbičky se mi moc líbí :wink: a vy bydlíte v baráku, nebo paneláku, se oml. jestli si to už psala, asi sem to nepochytila... :confused:

A Blue, ten bebe comfort se mi taky moc líbí :wink:
6. říj 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis my ještě kočárek nemáme to bych ho hned vyfotila a dala do albíčka. Pojedem ho koupit koncem října :wink: už se moc těším.
6. říj 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
blue já zmenšuju obrázky v microsoft picture manager, tam dám upravit- změnit velikost- a vyberu si velikost 800x600 a potvrdím. :dizzy_face:
6. říj 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za pochvalu holky :slight_smile: dúfam, že budeme s ním spokojní a vydrží tie 3 roky. Oli, neviem či som to písala, bývame v baráčku, je to taký generačný dom :wink:

Holky, čo sa týka tých fotiek, úplne najlepše urobíte, keď si na foťáku (ak máte digitál) nastavíte kvalitu obrazu na najnižšiu a máte vystarané. Ja mám na foťáku nastavenú kvalitu SQ 640 x 480 a je to úplne super keď chcem hodiť foto na internet alebo poslať mailom. Nemusím nič upravovať a kvalita mi pripadá aj tak super.
:wink: Včera som fotila svoje benžo, tak sem hodím fotky, holky na inej diskusii o tom furt kecajú a fotia sa, tak som sa zase odfotila :sweat_smile:
6. říj 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem tady dneska poprvé, potřebuji poradit. Jsem sice z Těšína, ale chci se zeptat, jestli někde v Třinci není obchod s těhotenským oblečením. I když jsem teprve ve 3. měsíci, sukni už nedopnu a potřebuji si koupit něco pohodlnějšího. :slight_smile: Díky za pomoc.
6. říj 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucikf, v Třinci je obchod s těhotenským oblečením vedle Městského úřadu.
6. říj 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lucikf, ja som tiež z Těšína a s tým oblečením je to u nás fakt bieda. Najprv som si kúpila kalhoty na malom trhu v polsku, ale veľmi rýchlo ma začali tlačiť, asi že tam mám 2 bobky, ale aj tak...bola som hoooooodne sklamaná...No a na Odboje majú už 2 mesiace dostať tehu oblečenie, ale furt nič. Vlastne, nebola som tam asi 2 týždne, lebo som si nakoniec kúpila cez internet litex a jedny lacláče cez aukro...
6. říj 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A je tam výběr? Sháním totiž delší sukni nebo šatovou sukni a už jsem byla kde jenom a nikde nic. Taky nejsem jako proutek :slight_smile:, takže je to těžší.
6. říj 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na trhu v polsku majú tuším aj šatovky, hmotnosť by nemal byť problém. Skús zajsť aj na Odboja a popýtať sa... :wink:
6. říj 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci já jsem si taky kupovala věci v polsku na malém trhu, je tam v jedné budově obchod s těhu oblečením, jsou tam i ty šatovky, mám je vyfocené v albu na sobě, sice já nejsem jako proutek ale měli i malé velikosti takžesi myslím že bys sehnala i na sebe. :slight_smile:
6. říj 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co je to tam za obchod, nebo kde to tam hledat?
6. říj 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
na malém tržišti, ve zděné budově po levé straně, myslím že venku je cedule s napisem v polštině těhotenská moda nebo tak něco. je to v přízemí. jsou tam myslím i dětské oblečení.
6. říj 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tam jsem byla v sobotu a šatovky neměli. Bylo tam kde co, koupila jsem si tam manšestráky a triko, ale ty šatovky nebyly. Zkusím to ještě v tom Třinci. Možná tam něco bude. A u toho městského, to je jediný obchod v Třinci, nebo je ještě někde něco jiného?
6. říj 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci nevím jak to vypadá v tom Třinci u úřadu protože kamarádka tam byla a říkala že ta paní tam nioc neměla, že se jí ptala co shání že si to napíše a objedná, ale na vyzkoušení tam prý tenkrát nic neměla. Ale to bylo asitak před měsícem takže možná už se něco změnilo. Ale co vím tak je ještě pár věcí v prioru v prvním patře jak jsou dětské potřeby, jsou tam kočárky, postýlky a mezi tím je tam ještě i oblečení pro těhulky..
6. říj 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, keď ti možem poradiť, aj tak najlepšie nakúpiš na internete. Ja som bola aj v Ostrave HaM a nič moc tam teda nemali..bola som nemilo prekvapená, nič som nekúpila...ale možno mi len nič nesadlo :confounded:
6. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky tak - vše co jsem v těhu nosila, bylo z toho obchodu v Polsku, jak popisuje Reni, byla jsem spokojená,
Mám jedny šaty doma, můžu poskytnout, chodila jsem v nich při těhu s Tomáškem, u Nelinky nebyly použity, ryflové, dlouhé, s rozparkem, béžová barva, nevím, co budu s nimi teď dělat..... :sweat_smile:
6. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy jééééééééééééééééééééééééééééééééééjéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé taková krásná zpráááááávááááááááááá dne:

ahojky, jmenuji se Tobiášek, narodil sem se dneska ve 3:18, vážím 3380gr a měřím 51 cm.Já i maminka sme v pořádku, a tatínek bude taky - až vystřízliví :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Krásnéééé že?

Tak Tobiášku, ještě jednou hodně zdravíčka, to ať tě nikdy neopouští a kupu lásky a štěstí. :dizzy_face: :dizzy_face:
7. říj 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObré ránko, Oli, tak to je krásna správa, pripájam sa ku gratulácii. Všetko naj naj naj naj naj Tobiáškovi, mamičke a tatínkovi, hlavne nech zdravíčko slúži, láska kvitne a mamke pevné nervy do výchovy :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. říj 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééééééé ...

Nádherná zprávička !!!!

Moc a moc gratulujeme mamince Míši :slight_smile: Tobiáškovi jen to nej nej do života, jen zdravíčko a štěstíčko, maminka ať je brzy fit a tatínek ať je oba moc a moc opatruje :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééé holky taky se přidávám ke gratulacím to je moc krásný začátek dne :grinning: :grinning: :grinning: Tobiáškovi do života přeju jen to nejlepší, hodně zdravíčka, štěstíčka, plno lásky a mamince gratuluju že to zvládla- je to šikulka a držím palce ať je brzy fit a tatínkovi ať je brzy dobře :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé!Tak my se s Lukáškem taky přidáváme k zástupu gratulantů a přejeme všecičko nej nej nej,štěstíčko,zdravíčko!!!!! :wink:
Petruš,ty už tu nechodíš?Nebo trucuješ?Psala jsem ti vzkazík i na icq a nic.....tak si připadám trošku divně,že se tak vnucuju....
7. říj 2009 ve 12:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jejda po dlouhé době zprávička o miminku v naší diskuzi, tak samozřejmě i od nás mamince kupu zdraví, mlíčka, pevné nervy, Tobiáškovi zdravíčko, štěstíčko, hodné rodiče....

tak to je super, rozrůstáme se.....

my jsme po půlroční kontrole, vážíme 6800 ale neměřili nás, prý je krásná a tak akorát.. :grinning:
7. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek