• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
Tak to se i já přidávám ke gratulacím, hodně síly, moudrosti, zdraví a všeho k výchově Tobiáška a ještě chci poděkovat, holky, za rady ohledně oblečení. Uvidím, co podniknu. :slight_smile:
7. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak mě napadá kdy má vůbec svátek Tobiášek??? Já jsem marně hledala v kalendáři ale nenašla jsem ho. Stejně tak jako Matyášek, ale ten se prý slaví na Matějě 24.2. :slight_smile: Já bych totiž při dalším miminku( kdyby to byl zas chlapeček ) chtěla buď Matyáška nebo Tobiáška.
7. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobiášek má jmeniny 12. září a Matyáš 24. února. Na www.rodina.cz tam mají seznam jmen, kdy mají jmeniny, co znamenají. Jo a tu šatovku jsem nakonec koupila v Třinci. Ale ten obchod už není u městského, ale při autobusovém stanovišti.
7. říj 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super že jsi koupila, mají tam hodně věcí??? :slight_smile:
7. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak to gratulujem Tobimu i nalince. Hodně štěstička, zdravíčka, a ať si děláte jen radost
7. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišo gratuluji tobě i tatinkovi a Tobiaškovi přejeme hodně zdravíčka :slight_smile:

Právě dneska taky porodila kamarádka Hanka (myslím že tu jednou nakoukla, ale říkala že s mimi bude chodit s nami na srazíky). V 9.20 se ji narodil Damianek a měl 3,50kg a 50cm
7. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, chcela som sa vás opýtať...chystám sa vyberať pre mimča niečo do postielky...teda...uvažujem do čoho ich zakryť. Chcela by som používať spací pytel, ale príde mi, že je to málo...že im bude zima. Tak neviem, či mám hľadať prikrývku alebo by stačila deka. Ako to budete riešiť vy, resp. ako to máte s vašimi miminkami? :slight_smile:
8. říj 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Mirad,
když byla Kájka úplně malé mimi, tak spala zabalená do zavinovačky a přikrytá ještě dekou/ peřinou (je to zimní mimi). Jak byla starší a začala kopat, pořídili jsme spací pytel, ale i na ten jsem pak dávala tenčí dečku.
Teď už spí jen pod peřinou.
Takže si myslím, že do začátku ti bude bohatě stačit deka, když dáš miminka předtím do rychlozavinovačky:wink:
8. říj 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, to si mala klasickú detskú deku? Aj ja som práve uvažovala, či zavinovačku alebo spací pytel...lepšie by bolo asi urobiť to ako ty. Nechce sa mi kupovať klasickú detskú prikrývku, to radšej vyriešim takto a keď budú deti väčšie, tak klasickú veľkú prikrývku. Periny sa bojím, sama som alergik, tak počítam že to po mne zdedia :unamused:

Prosím ťa aký je rozdiel medzi rýchlozavinovačkou a zavinovačkou? Aj ja budem mať zimné dítko :wink:
8. říj 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirad,
já jsem měla takovou tenkou fleesovou dečku, pak jsem měla tzv. španělskou deku (ta je hrubá)- super na zimu.
No, já ti ani nevím - rychlozavinovačka je asi na suchý zip a zavinovačka - že by to byla taková ta klasická na zavazování? No já měla obojí, ty klasické zavinovačky jsem měla ještě po sestřence a ty na suchý zip jsem měla 2.
Takové ty klasické dětské přikrývky jsem neměla, připadá mi to malé a jen na chvíli.
Já jsem si pak do postýlky koupila ten klasický rozměr - výplně i povlečení a to používáme dodnes a ještě dlouho budem :wink:
8. říj 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miri já budu používat peřinku co mám albíčku je dost velká a kromě toho mám i zavinovačku a přikryju ho asi dečkou. :wink:
8. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminy,

tak my jsme byli včera na pulroční kontrole. Máme kluka jako buka. Váží 7800g a měří 71 cm
8. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru tak my jsme přesně o kilo lehčí :grinning:
8. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, spomenieš si do kedy si používala zavinovačku? Už mám jasno v tom čo je rychlo a norm. zavinovačka. Je to tak ako si napísala. Rozhodla som sa, že deckám poriadim rychlozavinovačky. Na nete som našla s dosť veľkým rozmerom 95x95 cm, väčšiu som nenašla. Tak počítam, že by mohla vydržať dlhšie. Akurát uvažujem, či nie je potreba mať pre každé mimčo 2, može sa stať, že ju prečúrajú?? :confused:
9. říj 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě k tomu oblečení v Třinci. Nějaké věci tam má, říkala, že má objednané zboží, nějaké kalhoty a trika. Mělo by to přijít tak za dva týdny. Že se snaží objednávat takové věci, o které je zájem. Že podle toho bude rozšiřovat svůj sortiment. Mám v plánu si tam ještě koupit oteplené legíny na zimu. Takže zatím tolik. Zdravím.
9. říj 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mirad, já mám dvě rychlozavinovačky, to mi stačilo, u Tomáška jsem měla taky dvě a taky to bylo ok, ty staré používám, jako podložku, když Neli dávám na zem, nebo se dají použít do kočáru, když odpářeš ten suchý zip,
no a ty nové používám ještě teď, Nelinka sice z nich trčí, ale ona má strašně ráda v tom usínat, takže na spaní je pořád v rychlozavince a když usne tak ji jen odepnu a leží na ni.
9. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla bych vás poprosit o radu, netýká se to sice dětí, ale snad nevadí....... :wink:
Potřebovala bych poradit dobrou kadeřnici a kosmetičku k česání a líčení na svatbu. Nejlépe takové, které chodí domů a určitě by měly být z Třince.
Pořád hledám a nemůžu se rozhodnout, jaké máte zkušenosti ? Díky moc.
11. říj 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj simi, tak bohužel já nevím, já mám kadeřnici v nýdku a jsem s ní spokojená, ale kosmetičku a kadeřnici, aby chodila domů, to je asi fakt oříšek, ale snad se ti podaří sehnat, tady jsou holky šikulky tak ti možná poradí, i když s tou návštěvností tady poslední dny nevím

jo a holky četly jste tu předpověď na příští týden, docela síla, a to ještě nemám doma zimní pneu, objednala jsem je přes net a měly by přijít do 7 dnů, asi nás zasněží
11. říj 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu, děkuju i tak, snad někdo poradí.
A jaká je předpověď na příští týden ? To už má sněžit ? :frowning2:
11. říj 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:.

Tak se hlasim asi po 150 letech - nejak si s tim ditetem neumim zorganizovat cas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
Ale zacalo nam snezit uz pred 2 tydny tak ted budu asi oxidovat casteji.

Koukam jak Vam krasne rostou miminka a ze se pridavaji nove holky- vsechny moc zdravim.

Nase "miminko" bude pristi mesic slavit 2 roky a ja mam z toho nejake divne pocity - neutika to nejak rychle? :sweat_smile:
11. říj 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj gabi, máš pravdu při dětech zjistíš jak čas letí a ty stárneš :wink: , ale myslím, že je lepší stárnout po boku dětí než osamotě :slight_smile:

jo jo simi, má už sněžit, ale doufám, že je to takové to první strašení, že to nevydrží na furt :sweat_smile:
11. říj 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu vy jste objednavali pres net pneu? Tak doufam ze vám příjdou a ne jak nám. Na jaře jsme objednavali a do ted nam nepřišli :sweat_smile:

simi ja jsem měla před rokem na svatbě kadeřnici která děla i kosmetiku. Pracovala u studia Andrea, ale ted už tam myslím není a jmenovala se Bobková. Pokud bys měla zajem někde ještě vyhrabu vizitku a napišu ti od IP jeji kontakt.
11. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simco jeeee ja Te znam po videni - jen nevim odkud - nebydlela jsi nejaky cas v Gutech?
Mam jednu kamosku kosmeticku - je uuuzasna, licila snad vsechny moje kamosky na svatbu - zeptam se ji jestli dela jeste svatby, protoze ted ma mimi, ale treba jo....popripade bude mit kontakt na holky, ktere to delaji.

Daduda ja ale nestarnu - to moje dite roste :grinning:
11. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verru, to bys byla moc hodná, kdybys mi do IP dala na ni kontakt. Jestli češe i líčí, to by bylo super. Nejraději bych to měla jednou ranou :grinning: . A nevíš, jestli chodí domů nebo se musí jít za ní ? Prosím vyhrab tu vizitku.......... :dizzy_face:

Gabbi, já už jsem se u tvého minulého příspěvku dívala na tvá alba a říkala jsem si, že tě odněkud znám, ale pak si říkám, že asi ne..............a ono, že fakt znám. Jo bydlela jsem v Oldřichovicích, skoro v Gutech. Nějak se mi zdá, není tvá kamarádka Monika Motyková, teď je vdaná, ale za svobodna se tak jmenovala. Nechodily jsme spolu do školy nebo jen jezdily autobusem...........
A kde v zahraničí bydlíš, jak jsi se tam dostala, přes práci ?
Jo a prosím, taky mi můžeš poslat kontakt na kámošku kosmetičku.
11. říj 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi tak jsi to TY - no to je fakt sranda - svet je maly:slight_smile:.
No Moniku znam, ale nejak ze bychom byvaly kamaradky to moc ne. Urcite znas Silvu Dordovou - to ona dela kosmetiku - bydlela taky skoro v Oldrichovicich- dokonce asi bude i Tvuj rocni.
Bydlim v USA - dostala jsem se tady nejdriv na vymenny pobyt a pak jak jinak nez pres chlapa, ze? Nejvetsi perla je, ze jsem ho znala uz v Cechach - je z Vendryne - tak si tu tem my dva Goroli zijeme v Coloradu.

Jinak SIlve jsem psala maila, ale jeste se neozvala - tak hned jak se ozve tak ji na tebe nasmeruju nebo Ti napisu IP.

Se tu fakt hihnam koho tu clovek vsechno nepotka. Dokonce mam dojem, ze se znam i s Denisou co tady prispiva - no musim na ni taky par vec i vyzevedet, ale myslim, ze jo :grinning:
12. říj 2009 v 01:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, jo jo, svět je malý, ale odkud se teda známe ? Asi jenom od vidění :confused: Kde jsi v OLdřichovicích bydlela ?

Silvu znám, ona dělala v Hotelovém domě v Třinci, vím, že má teď mimi nebo už spíš batolátko, ale slyšela jsem, že snad bydlí v Havířově nebo v Bohumíně, takže to by asi moc nešlo, aby jela takovou dálku...........
Se Silvou jsem chodila do školky a pak na základku do Oldřichovic, to je teda fakt sranda, koho tady člověk nepotká :grinning:

Žijete pěkně daleko, kam jste se to až dostali :grinning:
12. říj 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru nestraš, už tak šílím, že je to pozdě...

už druhý den mě šíleně bolí zub (8), bestyja mě trápí už od 17, vždycky jednou v roce kapku roste a bolí jak čert, teď je to horší, protože skoro nic od bolesti kvůli koju nemůžu, bolí mě půlka hlavy, doufám, že už to brzy přejde :frowning2: tak nemám ani chuť koníkovat a to je co říct :sweat_smile:
12. říj 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabbi,
Denisa je z Oldřichovic, bydlela v tom "paneláčku" vedle Domova důchodců :wink:
Jj, fakt je svět malý :slight_smile:

Dadu,
s tím zubem je to na pytel, mě to taky chytlo, když jsem kojila a byla jsem s tím i u zubaře a odpaloval mi ďásno, aby mohl zub ven. No bolest hrozná, byla jsem na Ibalginech i při koju.

Simi,
mě na svatbu líčila Szczuková a přijela i ke mě domů. Můžu ti taky poslat kontakt do IP. Holička ke mě taky přijela domů, ale má prcka, tak nevím, jestli teď češe:confused:

Jinak mi se teď nějak vše se*e, ach jo:frowning2:
12. říj 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu, zuby jsou svině, to ti nezávidím a když si nemůžeš skoro nic vzít proti bolesti, tak to pak člověk je odrovnaný úplně.
Snad ta osmička brzy zlobit přestane. A ty je ještě nemáš vyrostlé úplně ?

Petis, můžeš mi prosím taky poslat kontakty, zkusím co se dá. Díky :wink:
Mne se taky sr*alo a už je lépe, počasí je sice na nic, tak to k tomu přispívá, ale nálada se zlepšila.
12. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Gabi, moc ráda tě zase vidím :wink:

Jé Simi, a mě jako neznáš jo? No dobré si to budu pamatovat :grinning: :grinning: :grinning: Ale jak koukám na tvé foto, nic se mi nevybavuje :frowning2:

JInak Sylva mě taky líčila,a není co dodat, má skvělé ručičky... jinak kadeřnici můžu doporučit holky ze Steelu, už sem to tu jednou psala, z Lorealu, jsou všechny skvělé...jestli chodí domů, to nevím, ale kdybys chtěla dám telefon :wink:

Dadu, přeju, ať zoubky nebolí božatko :cry: :cry:

JO a kdo se to ptal na to těhu oblečení, tak obchůdek u Kamči je teď kromě Mondu i v Prioru,ve 2.patře, tak kukněte, krásné věcičky, ty těhu rifle a sukně jsou prostě bomba :wink:
12. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek