• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
autor
Vidíš to kenny mě vůbec nenapadlo, uvidíme jak to bude s časem.

Jo ještě se chci zeptat jestli používá některá z vás Epino???? :confounded:
21. říj 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
V tom Kenny byl ten kurz každé úterky od 16:30 do 20 hodin. Pokud to PA nezměnila ...

Epino nepoužívám, mám olej na masáž hráze, ale praktikovali jsme to 2x a teda nic příjemného :confounded: Spíš naopak.
21. říj 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to epino by mě asi dorazilo, na koníku jsem sice četla samou chválu, ale už při představě se mi dělá zle, olej taky nemám, asi nic příjemného, že :sweat_smile:
21. říj 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já nevím... A ty máš nějaké zkušenosti z prvního těhu a s masáží hráze?
Jsem si myslela, že jsem teď nějaká citlivka, protože mi to tam dole fakt nedělá dobře. Ale jak jsem četla, tak nejsem jediná, aspoň že tak. No teď to nechávám být, a zkusíme to zase tak od 34tt.
21. říj 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky. No já jsem přemyšlela že bych se přihlasila do Kenny, slyšela jsem na něj jen chvalu. :slight_smile:
21. říj 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já jsem v prvním těhu neměla ani páru, že bych nějakou hráz měla masážovat a o epinu jsem se doslechla před měsícem, přemýšlela jsem, ale nebudu nic z toho dělat, já jsem v těch částech dost citlivá, ani tampon nesnesu, hned omdlím, takže pro mě takové novoty nejsou :grinning:

verru, od kdy přemýšlíš, že začneš chodit????

já jsem v prvním těhu časově nestíhala nějaké cvičení, bazény bych nedala ani teď, protože mám problém s chlorovanou vodou a hlavně s výtoky, tak myslím, že by to nebylo to pravé ořechové pro mě ani ostatní :fearful: ,
21. říj 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu, ten bazén bys musela vyzkoušet.
V Kenny totiž není normální bazén s přechlorovanou vodou, ale je tam takový pidi bazének, kde už plavou miminka od půl roku, je tam co týden až dva konrola z hygieny, takže bych se asi výtoků nebála.
Ale jasně, že pokud máš pochybnosti, tak proč riskovat :wink:
Jinak vám to proplatí i pojišťovna, takže pohoda :sunglasses:

Holky, včera jsme koupili Lovelu, tak mám první sušák "velkého praní" :grinning:
21. říj 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lovela je dobrá, taky jsem ji u Tomáška používala.
21. říj 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak jsem se vrátila od gyndařky, pumpli mě o krev na triply - za týden budou výsledky, tak mám volat, mimisko ve mě poskakovalo, že ho doktorka na ultrazvuku honila jak při lajdách. Výsledek ten, že buď na nás vystrkovalo prdelku, nebo hodilo přes to důležité nožku, takže nic vidět nebylo. Takže zatím nevím nic. Ale nevadí, hlavně, že mi řekla, že roste tak jak má, jo a na váze jsem měla už půl kila navíc od začátku těhu, tak teď oslavuju a snídám, dávám si jogurtík s pletýnkou, uf konečně mi začaly jogurty chutnat :wink:

Tak taky něco pisněte...
22. říj 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík :slight_smile:

Výsledky budeš mít dobré :wink: a na příští kontole se třeba mimi i ukáže ... nám poprvé řekl Dr. pohlaví ve 20tt, předtím sebou malá taky pokaždé tak šila, že to nebylo možné.
Půl kila nahoře? To je teda tíha :grinning: Já jdu na kontrolu v pátek a hrozím se, že už budu +10.
Já snídala müsli s mlíkem :wink:
Teď využívám toho, že je venku ještě hezky a zase peru pidi věci. Budu tak mít po dnešním "velkém praní" z krku poděděné věcičky.
A asi se vzhnu do žehlení, oběd mám ze včerejška, tak bych měla nějak využít dopoledne, kdy jsem sama.
22. říj 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj peti, no půl kila, ale jsem zatím 16+4 dle TP, takže v 32 týdnu jako jsi ty můžu dle minulé zkušenosti mít už nahoře i15 kg, ale je fakt, že tehdy to bylo jinak, taky si vzpomínám na praní věciček a plínek pro tomáška, ty plíny jak visely venku, takový regiment fáborů, no a ty pidi věcičky jsem někdy zkoumala za co pověsit a pak při žehlení byla žehlička větší než to bodíčko, to byly domy, teď když peru tomíkovi, tak pračka je vesměs plná jeho věcí, a už to jsou takové "obrovské" :grinning: kusy prádla, je to fajn mít ty kulíšky doma, ať v reálu nebo v bříšku. :dizzy_face:
22. říj 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky při čtvrtku :slight_smile:

Tak já mám zatím vyprané 2 pračky poděděných věciček, vyžehlených mám jen pár kousků, ale pěkně jsem se u toho zapotila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ach jo, zlomil se mi kousek zubu, a to jsem byla u zubaře minulý týden. Akorát že doufám, že vydržím do ledna-února, kdy mi bude zubař zoubky spravovat. teď mi hodně krvácí ďásna, tak mi nic nedělal, aby se nezanesla infekce a stejně dup a hned jsem měla opar :confounded:
23. říj 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj petulo, taky se musím objednat k zubaři, abych měla tu pravidelnou kontrolu za sebou.

Sem tam se stává, že takové ty problémky přijsou vždycky najednou, si zdravá a pak tu to, tu zas tohle, ale hlavně, že to není nic vážného.

Já už se tak těším až půjdeme kupovat postýlku. Ale jsem pověrčivá, tak půjdem asi až v únoru nebo březnu příští rok, prostě co nej... před porodem, abych to ještě zvládla. Všechny věcičky po Tomáškovi mám zatím ve vaku sáčcích pod postelí, vždycky postel jen nadzvednu - kuknu jaké malé to bylo, a zaklapnu, prát a žehlit budu až později. - raději. Zatím je ještě čas.. teď si užívám první pohyby miminečka v bříšku, včera byly už 3.

Tak se mějte a doufám, že se zase ozve i Verunka a Lucinečka, a další...ať tu nemáme jen duo konverzaci, ikdyž je příjemná. :wink:
23. říj 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ještě jsem zapomněla na pajinku a brevity................ holky, kde jste---,??
23. říj 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, holky nás pěkně zanedbávají !!!

My jsme postýlku koupili v pondělí. Taky jsme to pořád odkládali, ale teď už asi není na co čekat, mám kolem sebe dost případů, kdy už holky musely do konce těhu jen ležet, tak jsem ráda, že máme nakoupeno.
Ale zatím je ještě pěkně v krabici a čeká ... Stějně ji ani nemáme kam dát, páč jsme zatím nez obýváku a ložnice ...

První pohyby, to byla paráda. Pořád jsem čekala, kdy už "to" bude, holky říkaly o bublinkách a takovém lechtání, ale to já jsem neměla. Malá mi dala pořádný kopanec, abych věděla, kdopak bydlí v břušku :sunglasses:
23. říj 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já mám zatím jen takové převalování v bříšku, skoro vždycky na jednom místě, ale u tomáška vím, že to byly obrovské kopance ven z břicha, vždycky jsme se smáli, že to bude malý fotbalista, že má nápřah jak Koler, jednou dokonce když stál manža na poště v řadě předemnou, tak malý tak kopnul, že to cítil i on, otočil se a říkal, co chci, že do něho žduchám, já jsem se chlamala, že to já ne, ale náš malý Zidane.

No a teď, když hrajeme takový náš malý fotbálek, tak tatínek říká, že malý má fakt ránu, no a brácha, trénuje malé fotbalisty, tak taký říkal, že má nápřah, že málokterý školák má takový.

Tak uvidíme co bude, ale stejně rád i tancuje a spívá, tak nevím. :slight_smile:
23. říj 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi se teď pohybuje břuško jak kdy. někdy je to kopanec, někdy takové válení a vždy to skončí vypoulením se na pravé straně, podle posledního UTZ tam měla malá zádíčka a pod žebrama dupku, což by odpovídalo, protože se kolikrát nemůžu ani nadechnout, jak se tam někde šprajcne :slight_smile:

Kde vůbec máš Tomíka, když jsi v práci? Už chodí do školky nebo hlídají babičky?
Jsi přímo z Třince?
23. říj 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminy. Já tu celou dobu jsem co kecate akorat behem práce vás nejak nestiham dočitat natož neco napsat.

my máme vyhlídnutou postylku odtud ..... http://www.batoleshop.cz/katalog.php?typ=2958
23. říj 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já citím v břuchu takové zajimavé lechtaní ... jako by se mi tam z druhé srany nekdo dotknul na chvili prstem, tak nevím jestli to jsou pohyby nebo ne? :slight_smile:
23. říj 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
To budou určitě pohyby :wink: Však už jsi v polovině, tak to bude silnější a silnější :slight_smile:
Hezká postýlka :slight_smile: My si nakonec koupili od firmy Glück - se třemi polohami a vyndávacími 2mi šprušlemi :dizzy_face:
23. říj 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti a kde jste objednavali ten supr pultík na přebalovaní
23. říj 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Objednávala jsem ho na www.bab-sro.cz.
Ale celkem se s tím flákají, objednávala jsem ho 2.10. a zatím se požadavek "zpracovává", mají tam dodací lhůtu 3-4 týdny.
23. říj 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
konečně mám čas něco napísat, tak hlídá manžel, protože je na 3 směnném provozu a střídá se s mojí mamkou.
Jinak bych si nemohla dovolit jít do práce, školku máme slíbenou od dubna, prostě až se to malé narodí, nechtěla bych příjít o mateřskou.

verru to jsou ty zlehka pohyby - jsou strašně fajn a budou čím dál častější a drsnější uvidíš. :grinning:
23. říj 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jsem z Bystřice, omlouvám se, často čtu pomaleji než píšu, nebo naopak, měla bych zklidnit tempo, jenom to nějak v práci nejde... už aby byla mateřská :wink:
23. říj 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak to jsem zvědava na ty kopance.
23. říj 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dnes jsem tu jen na skok ...
Rychle posnídám, namaluju se a po 9 jedu do ČT k doktorovi, pak do Třince do práce, na nákup, za našima na obídek :slight_smile: a pak pro manžu do práce, takže doma budu až odpoledne :wink:
Takže hezký víkendek, pokud už tu odpoledne nebudete :sunglasses:
24. říj 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ...

no Peti ty maš ale na pilno :slight_smile:
24. říj 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky myslím, že se sejdeme až příští týden
24. říj 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, i kdyz tu nejsem ...sleduju vas...
verru... gratuluji k pohybum! Rada vzpominam na ty sve...dostala jsem je presne k narozeninam! :slight_smile:

dadu...nic se nelepsi :frowning2:

petis...zubar? ...se priznam, ja nebyla ani jednou v tehu :confused: :confused: :confused: ...priste fakt pujdu. Slibuju! :grinning:
24. říj 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak vám chci shrnout páteční den :slight_smile:

U Dr. vše OK, neotvírám se, čípek v normálu. Na další kontrolu jdu za 2 týdny, kdy mi vypíše i mateřskou.
Dokonce jsem dostala Prenatal Box pro nastávající maminky Je tam nápoj pro těhulky, plínka, dudlík, vzorky kosmetiky, nějaké letáčky, časopis Maminka Už jsem to pofotila a je v albu :wink:

Holky,
v pátek nám taky volali, že máme na prodejně kočárek. Tak jsme si pro něj jeli :slight_smile: :wink:
Už je zaparkovaný u našich, samo, že jsme si ho museli hned složit a vyzkoušet a jsme spokojeni!!!
Udělali jsme pár foteček, jsou taky v albu :slight_smile:

Taky jsme koupili při jednom monitor dechu a vaničku Jé, já jsem tak ráda, že už prakticky vše máme :dizzy_face:

Jinak víkend byl pracovní, v sobotu se zapravovaly dveře mezi obývákem a novou ložnicí, taky se dělala venkovní špaleta. Dneska parapet v novém pokoji a manža začal zvelebovat obývák ... vymaloval strop a kolem okna, zítra ještě jednou a taky zajedeme namíchat barvu a v úterý se snad bude malovat barevně.

Tak pa pa zase zítra :sunglasses:
26. říj 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek