• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
Ahoj holky,

dneska je nám s prckem nějak zle, mám teplotu, k tomu mě trápí střevní potíže, jsem nevyspaná a prckovi se to evidentně moc nelíbí, pořád s vrtí a hodně kope.

dneska je pěkně hnusné počasí, začlo to smrdět zimou co?? :unamused: kvůli toho jsme se rozhodli že urychlíme koupi kočárku, pojedeme buď ve středu nebo čtvrtek, nechce se mi pak po polsku chodit ve sněhu a v pěkné kose, měla bych strach že ještě uklouznu nebo něco. Tak snad koupíme, akorát furt nevím pro jakou barvu se rozhodnout, asi si tam hodím mincí nebo co :grinning:
12. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni jejda, tak lež, ať se moc nenamáháš :wink: a držím palečky, at je líp

JO a co tež Lee a Tobík? By měli být doma už ne? ANi nevím, kde nakonec rodila, asi v té Ove :confused:
12. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli díky snad to přejde, segra mi psala že taky celou noc prozvracela tak kdo ví možná je něco ve vzduchu. :fearful:

lee už by asi měla být doma to je fakt :slight_smile: když tak přemýšlím tak co naše bluegirl?? ta už to má přece taky za pár :slight_smile:

příští týden ve středu je na sosně den otevřených dveří na porodním sále po rekonstrukci tak to půjdem s manžou omrknout do jaké krásy pak půjdem :grinning:

ale upřímně už aby to bylo, já už se prcka nemůžu dočkat, těch 6 týdnů je ještě tak dlouhá doba :frowning2:
12. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky dík
(zub roste po milimetrech, ale je hrozně velký a už tam nemá kam růst, tak potvora bolí) až dobolí a dokojím půjde ven a bude klid

reni, přeju aby ti bylo líp, lež, odpočívej a hlaď břiško a třeba mu i čti, nám to zabíralo, u Tomáška zabírala na sklidnění vážná hudba :zipper_mouth: fakt nekecám
12. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu díky snad to přejde :pensive:

já Lukáška hladím pořád, ale moc to nepomáhá, povídám si s ním, koukáme spolu na pohádky a ono nic nezabírá, prostě kope a kope a kope. Bobek kdoví jak mu tam je. :frowning2:
12. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simco Silva bydli v Havirove, ale hodne jezdi k rodicum do Gutu - mela by se mi ozvat tak dam vedet.
Jola Szczukova je taky prima - vlastne kdysi delaly spolu se Silvou. A jak rikala Ola - holky ze Steelu z Lorealu jsou super - jeste doted na ne vzpominam:slight_smile:.

No asi se zname z videni a asi ze skoly - z 1.ZS jestli jsi tam chodila.

Dadu 8 to jsou previti - jeste ted mi je zle, kdyz jsi vzpomenu jak rostly po milimetrech - vlastne envim jestli jsou uz cele venku - ja bych si klidne ibalgin vzlaa - ja mela zanet v prsu a jedla jsem antibiotika a a ibalginy co 4 hodiny a kojila u toho.

Renni at je lip,
12. říj 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi díky :slight_smile:
12. říj 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, tak myslím, že tebe neznám, dívala jsem se na fotky a moc povědomá mi nejsi :grinning:

Gabi, 1. ZS je co za škola ? :confused:

Reni, neboj, to přejde, ten konec těhu je náročný, já jsem byla ráda, že jsem pak už nic nemusela...........jen čekat, kdy to příjde. A jakou máš představu o kočárku ?
12. říj 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi já už ho mám vybraný, budeme mít firkon Verano, chtěla jsem velký, klasickou korbičku a hlavně lehký a praktický a to jsem našla u toho Firkonu, mám ho v albíčku, je to úplně obyčejný kočárek, ale mě se hrozně líbí akorát jak říkám nevím jakou barvu. :slight_smile:
12. říj 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi Oli je podle nas trosku maldsi :grinning:
Simco je to za kolejema - u zelezaren. No spis Te znam z autobusu asi:slight_smile: Ja jsem bydlela v Gutech u skoly.

Silva se ozvala - tak mi kdyz tak pisni do IP Tvuj email - chodi porad licit na svatby - zalezi, kdy to mas - jestli uz neco nema, ale to se asi domluvte uz potom po emailu:slight_smile:

Zase se nemuzu vubec hybat - holky pokud jste pred porodem - tak to zkuste bez epiduralu - ja mam nasledky dodneska :frowning2:
12. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to Gabbi ti to pichni nejak blbě???
12. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO verru na 3x - mam zuzeny misni kanalek, ale to jsem jaksi pred porodem nevedela. Dvakrat mi to pichlitak, ze jsem prestala citi nohy a pak pravou pulku. Boli me to od te doby jak cert - a ted kdyz me to chytne tak proste lezuz postele i 30 minut - jako duchodce - uz nevim co s tim delat - pravidelne cvicim, ale prd to pomaha.
Holt jsem mezi temi 7% u kterych se epidural moc nepovedl :angry:
12. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
renni, dívala jsem se ti do albíčka a kočárek vypadá dobře, vůbec není obyčejný, kombinace s černou je krásná. Jsem zvědavá jakou barvu vyberete :sweat_smile: Je to ale těžké rozhodování, ne ?

Gabbi, já jsem chodila na základku do čtvrté třídy do Oldřichovic, pak už do Karviné, ale v Oldřichovicích mám babičku, tak jsem tam pořád jezdila docela často. Určitě se známe z autobusu, už jsem na to přišla :grinning:
S tím epidurálem je to na houby, taky jsem o něho u porodu prosila, ale v Karviné ho nechtějí dávat, tak se vymlouvali, jak mohli..................................nejprve bylo moc brzo a potom zas pozdě, prej ať to vydržím kvůli miminku. Možná to tak mělo být, nevím.
12. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, jak moc mladší jsi ? :wink:
12. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, postupne čítam čo ste písali Gabi, hneď ako si začala hovoriť o Gutech, spomenula som si, že určite budeš myslieť na Silvu, sme totiž teraz už rodina. Síce vzdialená, ale predsa :grinning: Mám ju na skype pokiaľ neodpísala, možem ju kontaktovať, ale je fakt, že často napíšem a potom čakáme celý deň až zareaguje :grinning: Až bude online, tak jej napíšem. Inak teraz býva s maželom v Havířove. :wink:
13. říj 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaa, tak už som vás dočítala...tak nebudem už písať Silve :slight_smile:

Reni, od koľkej do koľkej je ten deň otvorených dverí? Keby to vyšlo mojmu mužíkovi, tak by som sa tam aj ja rada mrkla :slight_smile:
13. říj 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabbi, ty si rodila v USA či u nás?
13. říj 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
miri je otevřeno od 9-17 hodin :slight_smile:

simi jojo je to moc těžké rozhodování, ale asi vyhraje ten oranžový, moc se líbí manželovi tak uvidím, v té kombinaci s černou je fakt super já jsem do něho úplně zamilovaná, už aby byl doma :grinning:

holky kamarádka mi poslala popis jejího porodu, sice ho nelíčila nijak extrémně ale zas na mě dopadl panický strach. Babky já to nedám, jsem srágora :frowning2:
13. říj 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojec baby,

Simi, dle profilu to poznáš :sweat_smile: , ale jako Gabi, ty si ode mě tak o dva roky ne? Max o tři jako :confused:

Jo a Gabi, s tím epi to mě mrzí :frowning2: , já si ho taky teda asi u 2.porodu nedám, mě jako nic neřekl, teda jako šití sem necítila to jo...

jo a vybavuju si tvůj popis porodu, na to nezapomenu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty hodiny utrpení co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak asi víš taky, že má Lucka C. dvojčátka? Ty jo já to nevěděla, ač je babča drbna, tak až teď jak sem jí viděla z auta drandit s kočíkem kolem našich a mamka jí vezla synátora prvního to musí být dobrý záhul, ale krásný :dizzy_face:
a co Peťula tvůj? Co nového u vás, jak s nočníkováním to máte?

Reni, ty jsi Renátka, teĎ nevím..jestli jo tak vše nej k svátku :wink:

A na ty popisy nedej, to nemůžeš tak brát přece! každá ho máme jiný, nemůžeš vědět, jaký bude tvůj :dizzy_face: tak hlavu vzhůru a těš se :wink:
13. říj 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak Reni, ten kočík bych brala v zelené hnedka, je suprový, ta oranžová mi příjde divná :grinning: ale můj názor jako jo
13. říj 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli děkuju za přání :grinning:

popravdě mě se taky víc líbí zelený ale manželovi zas oranžový, druhá věc je že na těch obrázcích vypadají ty barvy úplně jinak než ve skutečnosti, viděla jsem oba dva a ten zelený není tak hezky pestrý jako na obrázku spíš vybledlý a zase ten oranžový je ve skutečnosti úplně strašně krásně pestrý. Tak nevím no, fakt asi budu házet mincí :grinning:
13. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni ahááá :grinning: no to je fakt, člověk jak to vidí naživo tak je to jiné :grinning:

Tak k nám dorazila dobrá šutera :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu se nadlábnout ať mám sílu :sweat_smile:
13. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli já jsem teď taky nadlábla, konečně je mi líp než včera :grinning:
13. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky

tak Reni všechno nejlepší k svátku, a s tím strachem, za 1. už nečti žádné popisy porodu, každý to má jinak a za 2. stará moudrost - už ti nic jiného než porod nezbývá :wink: tak jsem se uklidňovala já, jsi na konci jedné etapy, všechno jednou končí, aby začalo něco jiného - v tomto případě ještě krásnějšího :slight_smile: vzpomeň si pak na nás, že ti všechny držíme palec a myslíme na tebe, ty to zvládneš a chlapeček ti pomůže uvidíš :dizzy_face:
13. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu děkuju za povzbuzení :slight_smile:
13. říj 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
reni není zač
13. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni, všechno nej, k svátku :slight_smile: A porod vůbec neřeš, každá ho má jinačí, a každá vnímá jinač bolest. Ja mněla taky strach, a nakonec jsem nemněla ani epi, nevím jak a kdy jsem se otevřela, dvakrát jsem zatlačila a malá byla na světě. Konec konců, tak jak píše Daduda, nic jiného ti nezbývá :sweat_smile: Budeme ti držet palečky, a neboj. Každopádně jak ti dají poprvé miminko do náručí, zapomeneš na vše, ať bude porod jakykoliv. A to si myslím, že mi potvrdí i jiné maminky
13. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli mooooooc děkuju za přání i za povzbuzení. Já už jsem byla relativně v pohodě ale zjistila jsem že fakt nesmím poslouchat zážitky jiných maminek, to mě vždycky rozhodí. Ale uklidňuju se tím že tam bude Fišara to je pro mě výhra. A je fakt že nic jiného mi opravdu nezbývá. :slight_smile: A tan uzlíček pak za to stojí.
14. říj 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak se k Vám opět hlásím. Ještě jsem nestihla všechno dočíst, ale moooooc děkujeme za přáníčka, jste zlaté. Tak nás s porodnice pustili v neděli a malý je zlatý, jenom spinká a budí se na kojení tak po těch 3hodinách přes den a v noci tak po 5hodinách, takže super :slight_smile: Mlíčka mám až až ještě asi tak pro další 3miminka :wink: , takže odstříkávám a zamražuji jako ďas :grinning: nikdy nevím kdy se může sejít. Jinak naštěstí je všechno v pořádku, manža má tento týden dovču tak mi moc pomáhá, taklž to celkem vše dobře zvládáme. Jinak rodila jsem v OV ve Fakultce a jsem ráda, porod celkem dobrý. Kolem 18:30hod mi odtekla PV a bolesti jsem začala mít kolem 21hodiny a malý se narodil 3:18hod, takže si myslím, že v rámci možnosti dobré. Bolesti to teda jsou, to se nedá popřít, ale zase za ten krásný uzlíček to stojí, v momentě kdy mi ho dali na bříško je všechna bolest zapomenuta. Až budu mít chviličku času tak založím album a vložím pár foteček našeho zlatíčka.
14. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj leee vítej zpátky maminko :grinning:

to je moc prima že se vám oběma daří jen tak dál a už se moc těším na fotečky. :slight_smile:
14. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek