• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
Ahoj,tak co,jak se vám líbí snížek?To je humus,co :grinning: Ještě nemám přezuté pneu,jen zadní,přední se musí dofouknout plynem v servise.No a příteli se včera už nechtělo měnit kola u svého auta,dneska ráno to nestih,tak jel na letních,tak doufám,že dojede v pohodě.Ale teda šok!My ještě jablka na stromech :grinning: ovce venku :grinning: Luky včera dostal 15měsíční očkování,ltak doufám,že bude bez reakcí.Jo a dala jsem mu kousek papriky a normoš se mi z toho osypal!Jsem netušila,že to je až zas takový alergen!
14. říj 2009 ve 13:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lee super, je dobře, že jste oba v pořádku, že je malý andílek, to ti přeju, hlavně ještě odpočívej, nic nepřeháněj, ono to šestinedělí ať je porod sebelepší, je zapotřebí mít klidové. taťka je hodný, že pomáhá, má pochvalu....
taky se těším na fotečky :wink:
14. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! :slight_smile:
Tak nám asi začala zima, ale ještě mohla chvilku počkat, tak třeba do prosince, to by mi nevadilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci - taky nás ta nadílka pořádně zaskočila, ještě máme všude venku květinky na oknech, nepřikrytý česnek atd.
Takže jsem honem něco málo dopoledne poklidila, a manža taky musí přezout na zimní až dorazí odpo z práce
Samo, že největší radost ze snížku měl náš Kubík, hned vzal lopatku a začal ho ze všeho shazovat :slight_smile:a dokonce už chtěl i sáňkovat :sweat_smile:
Lee - velká gratulace k synáčkovi, přeju vám oběma hl. hodně zdravíčka :slight_smile:je moc dobře,že máš tolik mlíčka-tak
aby Tobískovi pořád hodně chutnalo :wink: na fotečky drobečka se taky těším
Jinak u nás nic nového, byli jsme na tom velkém utzv.,vše je ok-mimi zdravoučké, má všechno co má mít, dopovídá velikostně termínu, a dokonce víme i pohlaví.....budem mít holčičku :sunglasses:
Ještě pořád si na to zvykáme, ale jsme šťastní, že se nám (manžovi!) povedla, a že budem mít páreček :slight_smile:
Jsem zvyklá na kluka, mám spíš všechno do modra-klučičí, tak teď už pomalu začínám pořizovat něco růžového :wink:
14. říj 2009 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci mě se teda vůbec nelíbí :grinning: hlavně proto že jsme dneska měli jet kupovat kočárek :frowning2: manža má taky ještě letní gumy tak snad dojede v pohodě večer z práce. :slight_smile: jinak my taky ještě máme ovoce venku, chystala jsem se zavařovat hrušky které jsou ještě na stromě :angry: asi z nich nebude nic...
14. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso ahoj! Ju tak super,rekla bych super porod rychly. Opatrujte se s malym. Pusu od nas posilame.

Luci ani nemluv,des tez nemame prezuto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vidím, že je tady nové miminko Tobiášek, tak přejeme spoustu radosti a štěstí do života malému i mamince.

Oli, jak jsme se bavily o těch letech, tak trochu jsi se sekla, jsme o čtyři roky :grinning: , ale jinak nevadí. No jo, jsi fakt mladice :wink:
15. říj 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsme byly na preventivce v roce a půl, kdybych nemusela, tak mne nikdo ven nedostane, počasí hrůza, všechno mokré, takže dnešek strávíme v teple domova.
15. říj 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi, to jako fakt o 4 jo? ani náhodou :sweat_smile:

Jak ste velcí? my na 18.měsíční prohlídce už byly, má 11,7 kg a 86 cm a co VF, máte už srostlou? Hani ještě ne...

Dasi, gratuluju k holčičce :wink:
15. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, to jako fakt jo, příští rok mne čekají kulatiny :sweat_smile:

Máme 10,7 g a 80 cm, takže jsme drobnější, VF už máme srostlou. K jaké dr. chodíte ? My ke Karzelové.
15. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj tak opravdu potvrzuji, že hnus,
každý den teď jezdím k zubařce, ale je líp,
taky ještě jsme nepřezuli, furt čekáme na pneu, snad se dočkáme :sweat_smile:
kytky mám taky ještě venku, chtěla jsem ještě přesazovat, tak snad se nám ještě podzimek vrátí

daši, blahopřeju, no co jsem říkala, že to bude holka, tak vyřiď Martinovi, že kdo umí, ten umí
neboj zbyká se krásně, modré věci jsem podarovala, růžové pomalu kupuju a neutrální jsme si nechali i pár modrých,

jinak máme za sebou vítání občánků, dostala jsem růžičku a Nelinka plyšovou ovečku a bryndák s nápisem Občánek Bystřice, když ho má na sobě - vypadá legračně

Oli - Tomáškovi zarostla fontanela až skoro ve dvou letech, prý je to tím, jak roste mozek
15. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
přidala jsem pár fotek z vítání obč, nedalo mi to a fotku neli v kolíbce jsem musela obohatit o tomiho v kolíbce, když vítali jeho, tak kdo chcete mrkněte :wink:
15. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu, v kolíbce jsou si dětičky opravdu moc moc podobné. Jako dvojčata :dizzy_face:
15. říj 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem taky konečně vytvořila albumek naší princezničce, tak kdo chcete mkněte :wink:
Ddu - fotečky moc hezké, sourozenci jsou si fakt podobní, jako jeden :slight_smile: a Nelinka už je fakt velká!
15. říj 2009 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte vsichni

Miso ahoj ... už se těším na fotečku Tobiáška :slight_smile:

Dadu - Nelinka už je veliká a má nádherně modré očička. A vyfot ji v tom bryndáčku.

Nám už se dere na povrch druhý zoubek, tak je Davidek protivní. Hrůůůza. Dneska naspal zatím jen 2x po 20min. Ted spinká, tak doufám že aspon hodinku.
15. říj 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu, máte krásné fotečky z vítání, Hani nám to prospala, takže máme fakt bomba fotku :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ta společná je bezvadná, jak vám to sluší...a vypadáš tam na 15 jako ti nevěřím, že máš víc :sweat_smile:

Simi, kdeže to bydlíte, že chodíte ke Karzelové? Já s Hani teď k p.Heczkové, mimo jiné jí mám 150 m od baráku :sweat_smile: k té sem chodila i já jako dítko do cca 4 let, pak taky ke Karzelové :wink: ona je strašně milá, když sem jí potkala u kosmetičky, tak mě poznala, neuvěřitelné, jak si pamatujou :wink:

Verunko, držíme palečky, ať ty zoubky tolik netrápí :wink:
15. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru, tak to my zub nemáme žádný a malá taky spí tak 3 x 30 minut denně, jen včera měla asi nějaký záchvat spánku, protože spala 1 a 3/4, jestli to nebylo tím, že maminka spala s n :sweat_smile: :grinning: :grinning:
dneska byla taky trochu protivná, jen se chce nosit, hrozně jí chybí prochajdy a vůbec venek, prostě.... je zvyklá na ven, to jsem zvědavá jak to budeme zvládat v takovém hnusném počasí

ten bryndák vyfotím, ale Neli si ho tak oblíbila, že je furt jak čuně, takže to musím vyčíhnout hned po vyprání

oli tak tos mě dostala, prý 15 :grinning: :grinning: :grinning: takhle jsem se už dlouho nezasmála, i zub trochu přestal bolet :zipper_mouth: :grinning: , díky za poklonu, ale těch 15 jsi fakt přestřelila a nebo si zapoměla dodat 2x 15, to by totiž sedělo skoro na rok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
15. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
daši hezké albíčko pro Natálku, tak hlavně zdravíčko a ať jí má Kubíček moc rád, to je totiž taky hodně důležité... :wink:
na té první fotce vám to sluší, myslím to vážně, hezká fotečka z dovolené a až na takové fotečce budete vidět 4 to se to teprve bude culit :grinning:
15. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska jenom na skok....

Pro vsechny, ktere jste chodily na gympl do Trince - v noci umrel profesor Jan Bujok :frowning2: :frowning2: :frowning2: .

Byl to muj tridni a tesila jsem se, ze ho pristi rok zas po dlouhe dobe uvidim - neuvidim a je mi to moc lito. Dneska jenom to - vic nejak nedam dohromady....
16. říj 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, bydlíme na Jablunkovské, poblíž Penny :sweat_smile: a vy ?

Holky, chtěla jsem se zeptat, dáváte dětem čokolády, kinder vajíčka a podobné věci, myslím ty, co mají děti kolem roku a půl. My to pořád od někoho dostáváme a nejraději bych to sežrala sama, nechci malé dávat takové slaďochy přeslazené.
Samozřejmě, že jsem podle někoho divná. :grinning:
16. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdepak máme Mirad ? A Blu už má asi mimi, ne ??? :confused:
16. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
simi, občas jsem něco dala, ale nepřeháněla, ale tak jen na chuť - Tomášek naštěstí na sladké nebyl, ani čokoláda ani bonbóny, až teď na to přichází :wink:
16. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak nakukuju :slight_smile:

Gabi, tak to je teda mazec zpráva, měla sem ho ráda, byl moc super profa, sice sem ho měla jen ve 4ťáku :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale já ho ještě tak 10 dnů zpátky potkala, co se stalo? :cry: :cry: :cry:

Simi, fakt jo? Toš to dáme někdy spicha, jestli se nudíte, páč my v tomhle počasí jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: my bydlíme jestli víš kde je 5ZŠ? U lesoparku...

A sladkosti ano ano, dáváme...ale snažíme se nedávat každý den, spíš se snažím jí dávát i ty křupky kukuřičné neslané, pohankové apod. jinak teda miluje Kinder Pingui, mléčný řez a jak vidi Brumíka v obchodě, tak ho jde zbořit... :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli je normální, že mám teď zvýšenou teplotu? Cítím se normálně, ale mám tak 36,9, skoro 37. Jenom jsem chtěla vědět, zda to není škodlivé pro mimi. Nechci brát nějaké léky, když to není horečka. Díky.
17. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucikf, taková zvýšená teplota nevadí, mimi škodí dlouhodobé zvýšení nad 38, ale jestli by jsi měla 37,5, tak si půlku paralenu vzít můžeš.
17. říj 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, jo, jasně, můžeme dát někdy spicha, v takovém počasí raději nevytahuju paty z domu, ještě, že máme ten internet :grinning:
Ale snad aspoň přestane pršet..................
17. říj 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky přeju všem krásnou neděli :grinning: teda hnusně zasněženou, v našem případě bez elektřiny ale i tak :grinning:

Máme se s prckem moc dobře, dokonce i spaní je o 100% lepší, přijde mi že se mi líp dýchá, možná že prcek trochu sestoupil níž, podle ostatních mi prý kleslo břicho ale mě to nepřipadá :fearful:

Jinak jsme byli v poslku s mm se dívat na kočárek, už jsem se těšila jak si ho přivezu domů, ale z manži vylezlo že mu jeho rodiče říkali ať se jen podíváme a vybereme si a oni že nám ho pak koupí, ale až jak se malý narodí. :frowning2: taková doba!!! ale z druhé strany jsem ráda že nám ho chcou koupit oni. Pořád jsme se nemohli dohodnout nad barvou, ale vyhrávala spíš oranžová s černým, ten zelený bybyl mockrásný kdyby ta barva byla pestrá, bohužel byla moc světloulinká, ale i tak krásná. No a manžovi se ještě líbil červeno-černý tak nevím no, mě přijde že je červená spíš pro holčičky. Říkal ať se nechám překvapit že až přijdu z porodnice bude na nás čekat doma tak uvidíme co koupí. :slight_smile:
18. říj 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Chtěla jsem se zeptat jestli jste některá absolvovala kurz v baby clubu Třinec. Jaké máte dojmy?
18. říj 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
přišla jsem vás zase po nějaké době pozdravit. Teď nemám moc dobré období a na Net jsem chodila málo, hodně bývám u našich atd.

Míši,
už se moc těším na fotečky a jak budeš psát, jak se cítíš jako mamina :slight_smile:

Holky,
vy mě bavíte, jak píšete, kolik kg a cm mají vaše dětičky v roce a půl :wink: Nám bude 10m a v 9m jsme 10,4kg a 77cm. Do poradny jdeme teď ve středu, tak pak hodím aktuální míry:wink:

A musím se vám pochlubit - Karolínka nám začala chodit !!! 3.10. udělala svůj první krůček, pak se jí občas povedly 2-3 kroky, ale já jsem tomu říkala takový "volný pád", kdy "letěla" a u toho stihla i cupitnout. No a od čtvrtka už je z ní borka, přejde celý obývák, u našich zvládá dojít z obýváku do kuchyně, co odhadem takových 15-20 kroků určitě. Takže teď je hlídání ještě větší než bylo, ptž se bojím, aby ji nevzal balanc a nějak blbě nespadla.

Maylo,
já jsem chodila na těhu kurz do Kenny k Marcelce :wink: Bylo to fajn, nejdřív jsme si povídali - jak o těhotenství, porodu, šestinedělí, kojení ... pak jsme cvičili, bylo to různé protahování, břišní tance, něco z jógy, dechová cvičení ... a pak byl ještě bazén a svíčo v něm.
Já musím za sebe říct, že to bylo fajn :slight_smile: Marcelka hodně dbá na přirozený porod bez epi atd., ale to už je pak samo jen na tobě, jak se nakonec rozhodneš ty:wink: Já jsem tam chodila ráda.
Myslím že i u Reni jsem viděla fotečku z kurzu v Kenny, viď?

Reni,
tak to budeš mít doma překvápko. Ale myslím, že červená není jen pro holčičky - kamarádka má dvojčátka kluky a jak hluboký kočár tak i teď golfky mají červené :wink:
18. říj 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý večer holky,

Reni, já taky myslím,že červený je i pro kluky, ale mám pocit, jestli manža ještě nevymyslel jinou barvu :wink: já měla u Hani modrý no a? :sweat_smile:

Jej Peti, to mě mrzí, že máš blbé období, tak držím palečky, ať je to brzo ok :wink: a gratulka Káji k chození, je to šikula, a máš pravdu, teď to období, než se pořádně naučí sama chodit, je mazec, objevování světa začíná na 200% :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a s těmi mírami...já to neberu, kdo má víc nebo míň, mě to právě připadá, že Hani má dost kg na to,jak je akční, a jen co pojí, tak už kmitá, no celá já, já to tak měla celé dětství a naši ze mě nemohli :grinning: :grinning: :grinning: a i dlouhá se mi jeví, a nemá být moc po kom :grinning: ale to jen tak, jako já sem ráda, jaká je :grinning:
Ale jinak Hani tež měla plus minus také míry jak vy, asi o kilo míň ale to už nepamatuju přesně :slight_smile: To pak dítka rozběhají :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

a musím Hani pochválit, že doma si říká na nočník, ale teda jak má gatě, tak se vyčůrá většinou do nich...tak nevím, jak na to jít....
18. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky

reni nech se překvapit, já to měla stejně, šli jsme si vybrat do polska typ a manža pak koupil barvu podle sebe až když se Tomi narodil, máme něco mezi modrou a šedou v kombinaci s béžovou, kluk i holka

peti tak držím palec, neboj, ty děti většinou ví jak spadnout, teď ti to teprve začne :wink: , ale je to radost

oli nech tomu nočníku volný průběh, je to holka šikovná - ona na to časem přijde, hlavně ji nenuť ať jí to nesprotivíš

a nakonec se vám musím trošilinku pochválit, mám váhu jako před těhu :grinning: takže to trvalo o půl roku míň než po Tomáškovi, teď jen dalších 7 kg, které s těhu nemají nic společného a budu spokojená na 1000% :sunglasses:
18. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek