• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z KA, ČT, Třinec, rady, dotazy, nápady.

18. května 2014 
Dadu, jj, já vím, to jen tak jestli nedělám někde chybu já :sweat_smile: :sweat_smile: já spokojená sem, páč sem čekala, že začnem nočníkovat ve 3 letech :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

a gratuluju ke shozeným kilčům :wink: to mám radost i za tebe :slight_smile:
18. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem :grinning:

petis jojo chodila jsem k Marcelce do Kenny a budeme ji mít i u porodu :grinning: já jsem tam byla nadmíru spokojená, poznala jsem tam další těhulky a vždycky jsem se těšila na další týden až zas pokecáme co je nového, my jsme byli takový ukecaný kurz, Marcelka nikdy nestíhala jak jsme furt klábosili- ale věcně ne o blbostech, prostě všechno co se týkalo těhu nebo porodu :grinning:

jinak s barvou kočárku neříkám že se mi červená nelíbí je moc krásná a v kombinaci s černou byla úplně super, ale spíš jsem to myslela po zkušenostech od kamarádky kdy měla chlapečka v červeném kočárku a každý kdo jí potkal tak první co bylo tak se ptal jestli má holčičku :grinning: :grinning: každopádně uvidím, hlavně že to bude Firkon a jakou barvu už vybere to se nechám překvapit, určitě bude hezká!!!! :grinning:

dadu mooooc gratuluju ke zhozeným kilům, já jsem se zatím zastavila na +11kg, zatím víc nenabírám ale kdo ví do porodu ještě zbývá nějaký ten týden tak možná ještě naberu. Ale cítím se teď moc fajn, žádné tvrdnutí břicha, žádné dušení v noci, je mi skvěle!!!!!

oli jen ze zkušenosti od segry, ta prcka chtěla učit na nočník co nejdřív ale on se ani za nic nechtěl naučit, až ho jednou posadila na normální záchod tam se mu nějak zalíbilo a od té doby volal že chce kadit a čůrat na záchodě. Někdy asi děti nočníky nemají moc v lásce. :slight_smile:
19. říj 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renik: Taky hledám někoho kdo by šel se mnou k porodu. Tak pak prosím napiš jaké to bylo s paní Marcelkou.
19. říj 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, tak my už nebojujem jen s Tomáškem s rýmou, ale i Nelinka, Tomi už je celkem v poho, protože se umí pořádně vysmrkat, ale chuděrka Neli, tu to sebralo, odsávám a kapu, ale pomůže to jen na chvíli, ani se nemůže přicucnout, rýma je pro ty naše miminečka nejhorší, takže přeju všem čekatelkám i čerstvé mamině lee ať se jim rýmisko vyhne obloukem :fearful:
19. říj 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

Dadu, to mě mrzí, rýma umí potrápit :frowning2: Tak přejem, ať kapičky zaberou a je líp :unamused: hlavně to kojo je pak děs viď :zipper_mouth:

Reni, ona nočník ráda má :grinning: Jen že s těmi kalhoty se někdy zapomene a nehlásí kaku :grinning: :grinning: :grinning: Ale já sem jako ráda, za to co je, však to má ještě čas do dvou let :wink: :wink:

NO a sem jako ráda, že počasí se umoudřilo, ale sem nasratá, jak je ČEZ neschopný...naši nemají od čtvrtka minulého elektřinu jako jo :angry: :angry: :angry: :angry: jejich sousedi, co jsou napojeni na stejný sloup, tak mají jen jednu fázi naši nic...a to je táta furt uhání telefonicky, už v sobotu mu chlap volal, že do 18hod. to spraví a nic :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

zdravím vás všechny po dlouhé době.

Už nebydlím v Bystřici,ale odešla jsem od chlapa a bydlím zpátky u taťky a ségry na Novojiřčínsku. Máme se docela dobře,jen to počasí mě štve :frowning2: .

leee,

moc gratuluju k narození Tobiáška a vítám Tě mezi náma zasloužilýma maminama :grinning: . Přeju vám oběma hlavně hodně zdravíčka,štěstíčka a spokojenosti :wink:.

Mějte se všichni jen krásně! Papa
20. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beru :confused: co se stalo, teda nic mi do toho není, tak doufám, že ti je bez něj líp, no a jak zvládá Filípek to, že je bez táty :sweat_smile:

oli no jo monopoly :angry:
20. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dadu,
bylo toho vic,neumel si vazit toho co ma. Filipek si na tatu ani nevzpomene,stejne ho vidal minimalne a to vzdy jen na chvilku. Mame se bez nej fajn,jen ted hledam hlidani abych mohla do prace. Filipek se u dedy vyradi,jsme na dedine,mame velky dvorek i zahradu,kousek od baraku hezke hriste a spoustu mist k prochazkovani :slight_smile:.
20. říj 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík,přeju krásný den a hlásím se po delší době.Nejelo nám pc,ale přítel šikula si poradil a pc mi opravil :grinning:
Minulé úterý jsem byli s Lukym na 15měsíčním očkování,tak čekám reakci každým dnem,ale taky by se mu mohla vyhnout,žejo!Jo a vážíme 14 kilo!Ale délku nevím,to jsme neměřili.
21. říj 2009 v 06:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi-my Lukymu "ňaminky" dáváme.Sice ne denně,to je jasné,ale dostává.Kinder čokoládky a tak.
21. říj 2009 v 06:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli a kde bydlí vaši???? jestli se můžu zeptat :slight_smile: my jsme totiž taky od minulého čtvrtku bez elektřiny a ještě 4 sousedi nad náma. Na ČEZu si mysleli že nám jde jedna fáze tak to neřešili a dokonce a před 2 dny když jsme tam znovu volali tak řekli že to mají nahlášené jako opravené- baraby jedny. U sousedů pod náma elektřina naštěsí je tak od nich máme natažených milion prodlužováků aby jsme mohli zapnout aspoň ledničky a mražáky a večer svítíme jednou úsporkou. Jako já mít teď mimčo tak si neumím představit jak tady s ním existuju, ani vyprat ani vyžehlit- fakt maras. a je to vůbec nezajímá!!! Chápu že toho mají moc ale skoro po týdnu už by to přece mohli spravit no ne??
21. říj 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni
bydlí v Gutech, ale napojeni jsou na Oldřichovice ještě :wink: Jako děs, ani nemluv, toš mít mimino, tak je asi jdu vypálit fakt :angry: To víš,že táta se na..a. a nadal jim už sprostě,páč jako 6.den bez proudu :angry: :angry: :angry: :angry:

Luci, gratulka ke krásným kilčům :wink: a držím palečky, ať reakce žádná není :dizzy_face:

Jo a Reni, máš na někoho mobil, až budeš rodit, ať sme v obraze? :grinning: a Bluegirl co? :grinning: :grinning:

Jinak já dneska hledala fusak, a narazila sem na krabice s pidioblečky po Hani,to fakt není možné, že některé kousky nosila, fakt na lalinku :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli mobil na nikoho nemám tak jestli bys mi do IP napsala tvůj tak si ho uložím a hned píšu echo. :grinning:

byla jsem se podívat na ty porodní sály na sosně a je to tam moc krásné!!!!
21. říj 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

zdravím zase od našich ...

Dnes jsme byli s Kájou v 10M poradně, Kájka ukázala, jak umí chodit, paní doktorka ji chválila, tak jsem se dmula pýchou. A míry naší modelky v 10M : rovných 11kg a 79cm. Whaw.

Jo a kdo byste se chtěli juknout na pokroky náší cácorky, tak tady : http://www.youtube.com/watch?v=VALy58h7C2w
21. říj 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti malá je úžasná!!! chodí úplně skvěle!! :slight_smile:
21. říj 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
peti - malá je šikulka šikovná :slight_smile: fakt borka, že chodí tak brzy! teď už ji neuhlídáté, všude vám uteče :sunglasses:
- a taky máte hezké míry, taková babice, náš Kubík má ve 33měs.: 14,5kg a 97cm :sweat_smile:

renni - takže se už na porod těšíš, když víš,do čeho jdeš? my se tam byli s manžou taky kouknout, a moc hezké
to tam mají, ale už bych to taky měla radši za sebou :wink:
- pak nám dáš vědět, jak se ti v tom novém rodilo :dizzy_face: , a co manžílek-půjde s tebou, teší se tež?
21. říj 2009 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mdasi jj manžel půjde, ale jak to zvládne to nevím :sweat_smile:

dneska tam se mnou nebyl byli jsme s kamarádkama a fakt se nám to tam líbilo, hlavně to že člověk bude fakt sám v soukromí, nikdo ho nebude okukovat, taky to že je tam vlastní WC a sprcha to jefakt super :slight_smile:

ty se máš, jednoho prcka už máš doma a budeš vědět do čeho jdeš, já vůbec nevím co od toho mám čekat takže se z jedné strany hrozně moc těším a z druhé strany se bojím jak to zvládnu ale určitě vám dám vědět až to bude za náma :grinning:
21. říj 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
renni, neboj zvládnete to oba dva s manžou, ten mimísek fakt za to stojí! :wink:
jo, máš pravdu, že vím do čeho jdu, manžel byl u prvního se mnou, a u druhého snad bude taky - musí! je to fakt velká pomoc a opora :wink:
já neměla moc lehký(hladký porod), nedá se to zapomenout(klešťový porod), ale určitě jsme chtěli ještě jednou, tak doufám, že tentokrát bude ten druhý porod ok(aspoň se mě o tom snažil přesvědčit Schwarc, ale byl to právě on, co čekal do poslední chvíle, až pak musel použít ty kleště, takže bych ho u druhého porodu moc nechtěla!)
Ale to je aspoň ta (ne)-výhoda, že nikdo z nás neví, jaký průběh ten porod bude mít :slight_smile:
21. říj 2009 v 19:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé :wink: já jsem zrovna byla u klešťového porodu a dělal ho tenkrát Schwarc, ale tehdy se myslím narodila holčička.A určitě to pro tu maminku nebylo nic příjemného :frowning2: ale z druhé strany jí pomohl. Ale jako doktor vždycky čeká do poslední chvíle místo aby za včas něco udělal aby ses mamina netrápila, proto se vždycky tak smolí.....to je těžko každý natrefí na někoho jiného a má jiné zkušenosti. Já naštěstí budu mít toho Fišaru takže jsem úplně klidná :grinning:
21. říj 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
peti malá je fakt hvězda, připoměla mi Tomáška, taky chodil v 10m, jen vás obdivuju, že tam máte tak jen ty vína, tomi by je hned chtěl vyndávat, Karolí je šikulka

reni, porodní sály jsou krásné, viděla jsem fotky, ale nakonec je jedno v čem rodíš, hlavně když je porod v pohodě

daši schwarc jo :angry: tak toho bych něchtěla příště ani ke kontrole, u nás taky poprvé čekal a Tomi to málem nepřežil, ale to jsem už tu popisovala, on je prý známý tím, že čeká na konec, ale slyšela jsem, že si doktora můžeš vybrat, jako že když řekneš, že toho fakt ne, tak prý ne, ale záleží na rychlosti porodu, ale myslím - možná mi to reni vyvrátí, že by tam měli být vždy dva na službě schwarz FAKT NE
21. říj 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni, ok. pisnu ti číslo :wink:

Holky, tak já dost blbě tlačila, a Hani měla špatné ozvy celkem dlouho, měla sem strašný strach, jen furt říkali, že je má slabé a že půjdem na kleště a já v tu chvíli vyplivla Haničku :grinning: :grinning: :grinning: Nemůžu posoudit, jak dlouho se "čeká", než se přistoupí na kleště apod... Já měla Schwarze jen u píchnutí vody a půl dne před porodem, a byl moc zlatý...kámoška ho měla u vyvolávačky a taky byl zlatý a tež nemohla už tlačit, tak jí se Schreirem pomáhali...takže v mém okolí třeba nenajdu nikoho, kdo by si stěžoval... :confused: Ale jak čtu, tak Daši a Dadu to měly bohužel jinak... :pensive: Nejlepší mít krásný rychlý porod a dvě PA a je to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Takový porod jak ve filmech ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, v čem se teda liší ty sály porodní? Já sice byla sama na tom boxu, takže já soukromí měla bezproblémové :confused: :sweat_smile: Kde si viděla fotky Dadu?
21. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oli fotky jsou v deníku i na netu a pak mi ukazovala kámoška, trochu jsem ji zdrtila, protože mě dostala, jak oplývala nadšením, tak jsem jí řekla, že v tu chvíli jí bude jedno kde rodí, hlavně ať to má brzo zasebou, tak se na mě tak blbě dívala :wink: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi tak, hlavně, když je tam čisto a litry krve jako kdyby náhodou sem hodně krvácela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se mi totiž chtělo smát, jak sem tam viděla všechny ty zkumavky apod pod oknem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: sem si říkala, tady umřu určitě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

No já koukla na nemtr.a tam nic jedna fotka co byla i v hutníku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :grinning:

dudu nic ti vyvracet nebudu, podle mě by bylo takylepší kdyby byli na službě dva a to už z toho důvodu že když se něco ,,sere,, tak jsou na to dva a můžou se poradit jak to budou řešit a ne jen jeden doktor, který toho má plné kecky a pak se něco může stát :angry:

oli děkuju za telefon už ho mám uložené v mobilu :slight_smile: jinak sály se liší teď v tom, že kdysi jsi byla nejdřív na ,,hekárně,, a potom jsi na samotný porod přešla na porodní sál, kdežto teď tě uloží na jeden pokoj- box a tam jsi celou dobu porodu i hodinu po něm.

Dneska jsme byli na kontrole a všechno je v pořádku , čípek se mi pomalu zkracuje, vzali mi krev a příště jdu na pásy, no a taky jsem se dověděla od Fišary jeho služby v nemocnici takže buď 23 nebo 29.11. půjdu rodit :grinning: pokud neporodím dřív normálně. :slight_smile:
22. říj 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, přidala jsem jednu fotku, aby jste měly představu co vás čeká při druhém dítěti, takhle si ty moje hrajou spolu :wink: :grinning:
22. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu Nelinka už ti tak pěkně sedí? A jaké jsou další pokroky. Už je na čtyřech?
22. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veru sedí jen pár dnů a ještě se sem tam klátí na stranu, na čtyři nechce, nejde ji zkloubit ruce a nohy, buď má nahoře zadek nebo předek, ale snad ještě spěchat nebude :sweat_smile: , zatím stále bojujeme s rýmou, odsávačka někdy praská ve švech,

dneska jsem byla s Tomáškem u dr. a má prý hnisavou rýmu, tak má kapičky s ant. a ještě k tomu zápal hlasivek, neměl by mluvit, ale zkuste mu to vysvětlit, furt žvatlá :fearful:

jinak se cítím hrozně unavená, takže využívám každé sekundy k ležingu :frowning2:

Ale jinak se máme fajn

veru a tobě už Davídek leze? :confused:
23. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
měla bych dotaz na maminky starších dítek, kam docházíte s prckama v Třinci k zubaři. Nějak jsme na to pozapoměli v roce, ale už je nejvyšší čas. Můj zubař bohužel takhle malé děti nebere. A já bych ho tam ani nevzala, na zuby je sice machr, ale je to hrozný bručoun :sweat_smile: .
23. říj 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Simi, máš hezkého syna, ohledně toho zubaře to ti neporadím, náš Tomášek chodí k naší zubařce, ona má i malé děti, ale vím, že nebere má prý plno, nevzala ani mého bráchu...
ale třeba ti poradí ostatní.. :wink:
23. říj 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,chtěla jsem se zeptat...Mám svou praktickou dr. v Bohumíně a ráda bych si našla nějakou tady.Co říkáte na Šoltésovou?Chodíte k ní některá?Anebo byste mi doporučily radši nějakou jinou??Děkuju za rady...
26. říj 2009 v 07:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek